לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המעמד הגבוה

הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 30 בינו׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 30 בינו׳ 2010
"הפרדוקס
הוא שעוצמת הריגוש המושגת באופן זה עולה עשרת מונים על כל מימוש-של-כיבוש שאני מכיר. "

לא הבנתי את המשפט הזה. אתה אומר שהריגוש המיני שיוצרת האוננות עליה יותר גדולה מכל מימוש?
Dunbar{Supreme93}
לפני 14 שנים • 30 בינו׳ 2010
Dunbar{Supreme93} • 30 בינו׳ 2010
פוג, זה ציטוט מהתגובה החכמה של המלט, אני מקווה שהוא יסביר.
underfoot
לפני 14 שנים • 31 בינו׳ 2010
underfoot • 31 בינו׳ 2010
מי שלא מבין את המשפט הזה גם המלט לא יעזור לו להבין אותו. או שיש לך את זה או שלא.

ואגב, למי שעוד זוכר את הסיפור המקורי שלי מעמוד 1 - אז אני שמח לבשר לכם שלמרות שזה נראה שאני מעדיף להתפלסף מאשר לזיין ומעדיף לאונן ולפנטז מאשר לגשת ולהציג את עצמי למושא הפנטזיה וכן הלאה...אז דווקא היה לי די כיף בחברתה של הכנרת האריסטוקרטית שלנו.

באיזשהו שלב די התקרבנו והיא אפילו הציעה לעשות לי מסז' בגב כאשר קמתי בוקר אחד קצת כואב. היא אכן עשתה מסז' וזה היה נהדר, יש לה אצבעות של כנרת, חזקות ומיומנות. בין לבין דיברנו על החיים, על זוגיות, על אהבה, על מוסיקה ואפילו על מין.

הצעתי לקחת אותה טרמפ הביתה בסוף ימי ההקלטה, כי הקלטנו רחוק מאוד מהבית וישנו במלון, והיא הסכימה בשולחה לעברי חיוך מקסים שהמיס את לבי. כל הדרך ללונדון דיברנו בהתלהבות והצחקתי אותה הרבה, ואז כשהגענו הביתה היא הציעה לי לעלות לכוס קפה. כמובן שלא סירבתי. עליתי לדירה שלה (שלא כמו כל מי שאני מכיר הדירה באמת שייכת לה) והתכבדתי בכוס תה. ארל-גריי נהדר, א נייס קאפ אוף טי, כמו שאומרים פה.
Morticia
לפני 14 שנים • 31 בינו׳ 2010
Morticia • 31 בינו׳ 2010
אין לי מושג מה ההסבר של המלט וגם לא מתיימרת לספק אותו
גם לא בטוחה מה זה "או שאין לך את זה או שלא"
מה זה בדיוק?

מה שמשתמע מזה זה בדיוק הזלזול הזה בכל דבר מציאותי שמחוץ לשליטה שיש לאדם בפנטזיה שלו

כאילו שבמציאות יש רק נשים שהן כיבוש
כיבוש זול
שלעולם לא יהיה בכוחן לרגש אותך כפי שאתה מסוגל לרגש את עצמך

זה בוודאי לא נכון
למרות שאין לי ספק שיש גברים שנוח להם ככה להאמין

יותר קל מלקיחת אחריות אישית, זה בטוח
SWAY
לפני 13 שנים • 18 בספט׳ 2011

Re: המעמד הגבוה

SWAY • 18 בספט׳ 2011
underfoot כתב/ה:
היא בת עשרים ושבע בערך ועובדת איתנו מדי פעם, מגיעה לחזרות והקלטות ותמיד יש לה חיוך על הפנים.
היא מאוד יפה ומדברת במבטא מיוחד וגם השימוש שלה במילים הוא שונה, היא קיבלה חינוך בפנימיה פרטית לבנות וגדלה בבית גדול באיזור הכפרי. היא לא הגיעה ממשפחה שעבדה קשה בכדי לטפס למעמד הגבוה, המשפחה שלה תמיד היתה אריסטוקרטית וזה ניכר באיך שהיא נראית, זזה וכמו שאמרתי - מדברת.
הסנוביזם שלה טבוע בדי.אן.אי והוא מושרש עמוק, איך שהיא מסתכלת עלי ומדברת אלי זה פשוט גומר אותי. העניין הוא שלא משנה מה אעשה לעולם לא אגיע למעמד שלה, גם עם אטפס בסולם החברתי לא אוכל, זהו מועדון חברים סגור ואין כניסה לאף אחד, בטח שלא לזרים.
היא יפה באופן עז ושפת הגוף שלה אצילית ודומיננטית, היא מסמלת בעבורי אושר שלעולם לא אשיג ולכן היא פנטזיה מצוינת.

יש לי חבר שאוהב דווקא לפנטז על פריחות וערסיות שמשפיטות אותו תחת מגפיהן, אני יכול להבין את המשיכה שכן יש ניגוד נעים שעשוי לעורר, במיוחד כאשר מדובר בערסית פואטית שיכולה לספק קצת נרטיב במקביל לדריכות והיריקות (משהו קצת מעבר ל: יא כלב). אבל לטעמי השפלה של בת המעמד הגבוה היא חזקה יותר וכואבת יותר שכן אין דבר יותר כואב לאליטיסט מאשר לפגוש את תקרת הזכוכית שלו.

ההיא מצד שמאל

[התמונה הוסרה לבקשת המפרסם]

אוי כל כך מזדהה. גם אני מעדיך את המלכות האליטיסטיות
LIKE
icon_exclaim.gif