צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רציתן פמיניזם? תתחילו לשלם על עצמכן בדייטים

walking dead
לפני 12 שנים • 2 בנוב׳ 2011
walking dead • 2 בנוב׳ 2011
fog כתב/ה:
מה פתאום ווסטלי מתיישב עם ההגדרות?
הוא הייה פארם בוי, כזכור: "פור. פור אנד פרפקט.."
"אז יו וויש" שולתתתתת!!

ממש לא מתיישב עם שום הגדרה קלישאתית של רומנטיקה. הוא היה דרדפול פייראט רוברטס, לכל הרוחות! מה רומנטי בזה? icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה קרה לך, פיראטים זה הכי רומנטי. תראי לי אנשים נורמטיביים שיכולים לא להתקלח לעולם ועדיין להיות סקסיים. תשיגי לי קפטן מזוקן שיכול לחטוף אותי ביד אחת ולהדוף בחרבו את החוק ביד השניה, ואני קונה לו ספינה שלמה.
וקפה עבורך, כמובן.

אבל נורית, נורית הייתה הכי "לא חשבתי להביא ארנק". מילא זה שהדרך היחידה שהיא מוצאת להתחיל איתו זה לחפש מה הוא יכול לעשות בשבילה, זה עוד היה איכשהו חמוד. אבל יש קטעים שהיא ממש מגזימה. כמו הקטע עם העכברוש, שהיא פשוט עומדת שם ולא עושה כלום, או השיא - אחרי כל ההתנצלות וההבטחות לחכות לנצח, פתאום נכנס לה לראש להתאבד, כי חלילה לה מלנסות לצאת מזה איכשהו בכוחות עצמה.

מצד שני, ה"מה זאת אומרת, לעשות משהו בעצמי?!" שלה, במובן מסויים משרת את ווסלי, כי זה מה שמאפשר לו שוב ושוב להוכיח את עצמו ולהתעלות על עצמו. בקטע שהיא עומדת מהצד ומחכה שהוא יתמודד לבד, אותי אישית היא די עצבנה, אבל אולי אם היא הייתה מתערבת ווסטלי היה מתבעס עליה שהיא לקחה לו את ה"אני תותח על מנצח את כולם" שלו.

* * *
אגב, משהו מצחיק. כשהייתי בת 20 הייתה לי תקופת "לא צריכה שתחזיק לי דלת, מה פתאום לשלם עלי, מה אתה חייב לי משהו?". ומה כל הזמן אמרו לי? תפסיקי עם זה, זה לא יפה, זה לא מנומס, תפסיקי לשלם על עצמך בדייטים זה פוגע להם באגו, די להתעקש, שחקי את המשחק, דייט הוא לא הזמן למשחקי כח, תני לו להרגיש טוב...
היה לי גם איזה דייט ראשון שבו כשהחשבון הגיע, בשיא הטבעיות הושטתי יד, והבחור אמר "מה את עושה זה, זה בשבילי". בתמימותי כי רבה עניתי "אה, שטויות, אתה לא צריך לשלם עלי". הוא פירש את זה כדחיה והיה בטוח שהדייט השני מבוטל.

קיצר, לא משנה מה נעשה, לא נקלע לטעם של כולם.

תגיד, למה אתה לא מדבר על דברים כמו הלבשת מעיל, פתיחת דלת, הזזת כיסא וכו'? הרי זה בדיוק אותו הדבר. הם כולם זהים בערכם ומשמעותם. למה דווקא עניין התשלום? מה, כי זה עולה כסף? אבל זה לא הכסף, ווסטלי, זה לא הכסף! מדובר פה בסכום שלאף אחד מהצדדים לא ממש אכפת ממנו. זה רק פרט אחד ממערך שלם של התנהגות. האם גם על המחוות האחרות אתה חושב שהן פסולות? האם גם על עניין המעיל תגיד "למה שתצפי לזה כמובן מאליו, אפשר לחשוב שאת לא יכולה להתלבש בעצמך"? שזה יפה להחזיק לה אותו, אבל היא צריכה להציע לעשות את זה בעצמה ולתת לו את הבחירה?
אני מחכה לתשובה שלך. האם הקטע עם המעיל בסדר רק כי זה חינם?
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 2 בנוב׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:

תגיד, למה אתה לא מדבר על דברים כמו הלבשת מעיל, פתיחת דלת, הזזת כיסא וכו'? הרי זה בדיוק אותו הדבר. הם כולם זהים בערכם ומשמעותם. למה דווקא עניין התשלום? מה, כי זה עולה כסף? אבל זה לא הכסף, ווסטלי, זה לא הכסף! מדובר פה בסכום שלאף אחד מהצדדים לא ממש אכפת ממנו. זה רק פרט אחד ממערך שלם של התנהגות. האם גם על המחוות האחרות אתה חושב שהן פסולות? האם גם על עניין המעיל תגיד "למה שתצפי לזה כמובן מאליו, אפשר לחשוב שאת לא יכולה להתלבש בעצמך"? שזה יפה להחזיק לה אותו, אבל היא צריכה להציע לעשות את זה בעצמה ולתת לו את הבחירה?
אני מחכה לתשובה שלך. האם הקטע עם המעיל בסדר רק כי זה חינם?

א. כי מסתבר שלא בכל בחורה שהזכר הממוצע יזמין לדייט, הוא מעוניין להשקיע עשרים שקלת. לא שזה קטנוני מצידו חלילה, הוא פשוט רוצה לוודא שהיא לא רודפת בצע השואבת כוסות קפה על חשבון הגברים שמחזרים אחריה באופן שאינו כלכלי בעליל.
ב. הזזת הכיסא והלבשת המעיל זה קצת ווירדי מדי, אפילו בשבילי, וזו פעולה שבהיעדר קואורדינציה מושלמת עלולה להיות מביכה ביותר. עדיף לוותר, יש מחוות מוצלחות יותר (המממ... מעניין כמו מה...).
ג. בהנחה שמדובר על דלת המסעדה ולא הרכב - האם קיימים גברים שלא פותחים את הדלת לאישה שאיתם???????

אמג הדיון הזה מערער את כל תפיסת עולמי !
DomMale4fem

הידעת?

DomMale4fem • 2 בנוב׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:

בהנחה שמדובר על דלת המסעדה ולא הרכב - האם קיימים גברים שלא פותחים את הדלת לאישה שאיתם???????
!

הידעת?

שענף הניתוחים הפלסטיים בישראל (המגלגל כיום סכומי עתק) החל מצורך שנוצר בקרב בנות מה שכונה "דור האספרסו" בתיקון נזקים לאפיהן השבורים, שנחבטו בדלתות בתי קפה ומסעדות שהגבר, שצעד תמיד קדימה פתח ונכנס דרכן בלא להקדיש מחשבה ית(י)רה לבת זוגו, שפסעה בצייתנות מאחוריו.

מספרים שאת הכסף לניתוחים צברו אותן אומללות מעוותות חוטם ממה שחסכו על אותם בילויים (להבדיל מהתנועה החלוצית בשם דומה, ע"ע), שמימנו עבורן אותם גברים, שהיו בעלי מורשת מסויימת של נימוסים והליכות וקוד התנהגות ג'נטלמני, גם אם חסרים ולקויים, אותם הנחילו להם אימותיהם (מחקרים הראו שבניגוד לסברה הרווחת, אין מדובר אך ורק ביוצאי אירופה).

רק כעבור כשני עשורים התגלה שניתוחי הגדלת חזה, תוך החדרת שתלי סיליקון גדולים במידה מספקת, יכולים למנוע את התופעה הנפוצה הזו, שהפכה ל"מכת מדינה", ולפתור את הבעיה מלכתחילה, באופן בו הדלת הנטרקת תיבלם קודם בזוג השדיים המפוארים.

בכך בא הנושא על פתרונו, פרט לבעלות אף כה ארוך, עד שפאת שיקולי עומס על עמוד השדרה, לא ניתן היה להביא להן מזור בדרך זו. לאותן נשים (לא מעטות, מלמדות הסטטיסטיקות), נותר ניתוח האף, בין כצעד מונע ובין בדיעבד, לאחר שכבר נגרם הנזק והוא נשבר, בגדר המוצא היחיד למצוקתן.
FOR GOOD

Re: הידעת?

FOR GOOD • 2 בנוב׳ 2011
DomMale4fem כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:

בהנחה שמדובר על דלת המסעדה ולא הרכב - האם קיימים גברים שלא פותחים את הדלת לאישה שאיתם???????
!

הידעת?

שענף הניתוחים הפלסטיים בישראל (המגלגל כיום סכומי עתק) החל מצורך שנוצר בקרב בנות מה שכונה "דור האספרסו" בתיקון נזקים לאפיהן השבורים, שנחבטו בדלתות בתי קפה ומסעדות שהגבר, שצעד תמיד קדימה פתח ונכנס דרכן בלא להקדיש מחשבה ית(י)רה לבת זוגו, שפסעה בצייתנות מאחוריו.

מספרים שאת הכסף לניתוחים צברו אותן אומללות מעוותות חוטם ממה שחסכו על אותם בילויים (להבדיל מהתנועה החלוצית בשם דומה, ע"ע), שמימנו עבורן אותם גברים, שהיו בעלי מורשת מסויימת של נימוסים והליכות וקוד התנהגות ג'נטלמני, גם אם חסרים ולקויים, אותם הנחילו להם אימותיהם (מחקרים הראו שבניגוד לסברה הרווחת, אין מדובר אך ורק ביוצאי אירופה).

רק כעבור כשני עשורים התגלה שניתוחי הגדלת חזה, תוך החדרת שתלי סיליקון גדולים במידה מספקת, יכולים למנוע את התופעה הנפוצה הזו, שהפכה ל"מכת מדינה", ולפתור את הבעיה מלכתחילה, באופן בו הדלת הנטרקת תיבלם קודם בזוג השדיים המפוארים.

בכך בא הנושא על פתרונו, פרט לבעלות אף כה ארוך, עד שפאת שיקולי עומס על עמוד השדרה, לא ניתן היה להביא להן מזור בדרך זו. לאותן נשים (לא מעטות, מלמדות הסטטיסטיקות), נותר ניתוח האף, בין כצעד מונע ובין בדיעבד, לאחר שכבר נגרם הנזק והוא נשבר, בגדר המוצא היחיד למצוקתן.

בין אם זה נכון, ובין אם לוא -
זאת תגובה קורעת!
icon_biggrin.gif
FOR GOOD

FOR GOOD • 2 בנוב׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:

!

הידעת?

בין אם זה נכון, ובין אם לוא -
זאת תגובה קורעת!
icon_biggrin.gif

וכמו כן - קיימות גם טענות " מבוססות" שהנוהג שהשתרש לנשק את ידה של הליידי בדייט, אחראי למאות מקרים של הדבקה בצהבת - ובשאר חולרות - ברחבי העולם האנגלו-סכסי ( וזאת אפרופו השרשור על "הסכנות" האיומות שיש ברימינג ובאי-רחיצת ידיים אחרי...)
DomMale4fem

DomMale4fem • 2 בנוב׳ 2011
[icon_biggrin.gif[/quote]

וכמו כן - קיימות גם טענות " מבוססות" שהנוהג שהשתרש לנשק את ידה של הליידי בדייט, אחראי למאות מקרים של הדבקה בצהבת - ובשאר חולרות - ברחבי העולם האנגלו-סכסי ( וזאת אפרופו השרשור על "הסכנות" האיומות שיש ברימינג ובאי-רחיצת ידיים אחרי...)[/quote]

נשמע לי מצוץ מהאצבע.
FOR GOOD

FOR GOOD • 2 בנוב׳ 2011
DomMale4fem כתב/ה:
[icon_biggrin.gif

וכמו כן - קיימות גם טענות " מבוססות" שהנוהג שהשתרש לנשק את ידה של הליידי בדייט, אחראי למאות מקרים של הדבקה בצהבת - ובשאר חולרות - ברחבי העולם האנגלו-סכסי ( וזאת אפרופו השרשור על "הסכנות" האיומות שיש ברימינג ובאי-רחיצת ידיים אחרי...)[/quote]

נשמע לי מצוץ מהאצבע.[/quote]

בהחלט מצוץ מהאצבע

זאת שמשחקים איתה בדגדן אגב

icon_biggrin.gif
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בנוב׳ 2011
בדגדגן כמובן, בדגדגן

כמה בקלות ה"ג" נופלת מהדגדגן כשמשחקים איתו באצבע...(:
FOR GOOD

אגב

FOR GOOD • 2 בנוב׳ 2011
הרגע צדה את עיני ידיעה רלוונטית ביותר בעמוד האחרון של ידיעות-אחרונות מיום שני, ידיעה שזו כותרתה:

"דייט עם לב שבור "

כותרת המשנה:

" בן 33 שהגיע לבליינד דייט בפאב בת"א, לקה לפתע בדום לב. הצעירה שעמו נפגש לראשונה נסעה איתו באמבולנס לבית-החולים "

לכל חסרי-ההומור שביננו - אני כמובן שולח איחולי החלמה מהירה לבחור ( שנמצא לפי הכתבה גם בהילכי גירושין)"

אבל עכשיו אני רוצה לשאול -

א. מי שילם על האמבולנס?

ב. האם שלושים השקלת בת.ז הזהות של הטרנסקסית היו מועילים בסיטואציה כזאת?

((: