בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא נדע מטומאה, לשמחת מזלנו

מUחדת
לפני 12 שנים • 14 בפבר׳ 2012

זה ממש התבקש כאן

מUחדת • 14 בפבר׳ 2012
icon_eek.gif

(המשל של האייקון- ריאליטי עושה אותנו נוכלים משתפי פעולה עם גנבים)
מUחדת
מUחדת • 14 בפבר׳ 2012
מה הקטע עם "מגיע" למישהו לזכות בגלל היותו________(השלם את החסר)?

כולם מתמודדים באותה התכנית אבל בסוף יזכה מי שחשבונו זקוק יותר לכסף?
כולם היו עושים שימוש בכסף- גם האחים הראל שלא נראה שהגיעו ממצוקות.
גם בר לא ישנה על מיטה עשוית מסמרי יהלומים בבית
ומזל שהן לא תל אביביות, נוסף לכל הבלונד, אחרת בכלל היו אוכלים להן את הראש.
הבחורה מפרנסת עצמה מגיל 18. וגם אם לא הייתה- מה זה קשור לתכנית?
- אגב, הציורים שלה מדהימים. היא מוכשרת בטירוף -

לעניין עקיבענהאל-
הם עשו לא מעט דברים "לא צנועים", כחלק מהמשחק. אני פספסתי את הקטע עם ענהאל יושבת על גבר (תודה לרונה על המידע) ואני זוכרת את עקיבא במשימת הקסם- ננגע על ידי אישה.
אל תשכחו שהצוות שאחראי לקשירות, בטיחות, אש, מים- רובם ככולם גברים וכולם נגעו בשושה.

הם לא חיפשו הנחות מלבד במה שיכלו: להצטלם מנשק באוויר פולניות לא ניראה לי שיבוש משימה.
מזל שלא נתבקשו לעבר פולניות כי אז לעקיבא היה קשה באמת,
כי לך תספור כל כך הרבה "ימים נקיים" ועוד בפולנית.
כלא הייתה
כלא הייתה • 14 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
כי לך תספור כל כך הרבה "ימים נקיים" ועוד בפולנית.
DomMale4fem

LOL

DomMale4fem • 14 בפבר׳ 2012
[/quote]
לא זכור לי ששברו יד למישהו כדי שיהיה מתחרה הוגן לתימניה, או שכרתו למישהו אונה כדי שיהיה מתחרה הוגן לטום.
[/quote]

rffl.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 בפבר׳ 2012
לא נכון, במשימה של הכיסאות שושה עמדה לשבת על גבר, היא לא שמה לב, שוש העיר את תשומת לבה והיא מיד קמה, הוא ישב עליו והיא ישבה על בעלה.

מבחינת בטיחות- אני לא יודעת מה ההלכה אומרת על זה, יכול להיות שזה נכנס תחת הגדרה של פיקוח נפש icon_smile.gif אבל אני הבנתי מכתבה שקראתי שלאורך כל התוכנית הם התייעצו עם רב ואמרו לו כמה שניתן היה את המשימות והוא אמר מה ניתן לעשות כדי שזה יתאים מבחינה הלכתית, כולל למשל למצוא להם קרמשניט כשרה icon_smile.gif
לא ראיתי אותם מעולם עושים משהו בניגוד להלכה, חוץ מזה שאולי ענהאל שרה...
הם משתדלים. גם כשהם ישבו עם הליידי בוי באוטו ולא היה להם מושג אם היא נחשבת גבר או אישה והיא הייתה חייבת לשבת ביניהם, הם נצמדו לדלתות של המכונית כמה שיכלו והשתדלו לא להעליב אותה וזה היה יפה מאוד בעיניי.

וכן, הקריטריון בעיניי לניצחון זה לא מי צריך את הכסף יותר, כי זה לא רלבנטי, אבל כן חשוב לי משחק הוגן וזה משהו שלא ראיתי הרבה אצל הבלונדיניות.
גם טום ואדל עשו כמה דברים לא הוגנים והרבה פעמים הם הזדנבו אחרי זוגות אחרים כי לא סמכו על עצמם בניווט למשל וזה היה מרגיז. היו זוגות אחרים שעפו ולא רימו.
מUחדת

יש זוגות שנתנו כל מה שיכלו

מUחדת • 14 בפבר׳ 2012
לא רימו, לא גנבו, לא נאלצו לעבר ליידי-בויז, שיחקו הכי פייר (והוגן) ולא זכו לאור מן ההפקר.
זה מריח מסריח שהזוג הכי חזק עף ככה.