בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

1.1.12 - "האח הגדול"

צלילה
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012
צלילה • 20 במרץ 2012
סער לא יקח

לצערי
Inside your head
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012
Inside your head • 20 במרץ 2012
לל''ג כתב/ה:
סער לא יקח

לצערי

מרשה לעצמי להרגיש אופטימיות זהירה.
תקווה לא הרגה אף אחד עדיין...
(נראה לי. שמישהו יבדוק היסטוריה של אנשים שמתו מתקווה).
נוריתE
לפני 12 שנים • 21 במרץ 2012
נוריתE • 21 במרץ 2012
כל עיניין האח הגדול והכדורים היו או לא היו
זה ברווז עיתונאי אחד גדול
פרסומת חנם למכונת הכסף הזאת.
הבחור מצא פרה חולבת והא מסתער על זה בכל הכוח כשהוא חיכה מ העונה הראשונה
כשאנחנו בעונה ה רביעית? ואוקיי י ש זמן שהם חייבים מהסכם סודיות

אבל אבל
כל אחת/ד שנכנסים לבית האח הגדול חותם על הסכם ,הסכמה מדעת
זה בדיוק כמו במחקר, והבית הזה הוא סוג של מחקר אנתרופולוגי ,מעבדת מחקר,
עם חלון פתוח לכל אחד ואחת מאיתנו
ריאליות אין שם הרבה
הההסכם נותן לכל אחד ואחת יד חופשית לעזוב את הביית אם מה ש הוא לא מתאים או לא מוצא חן להם
אף אחד שמה לא מחזיק אף אחד בכוח.
אבל יצר החמדנות כניראה גבר על הבחור שלנו למרות שלדבריו סבל קשות מהכדורים שקיבל
והוא נישאר לשחק על הפרס הגדול ואם כך אז אולי הוא לא ממש סבל
ומעבר לזה
הוא לא חייב היה להסכים לקחת כדורים מכל סוג שהוא בוודאי כשידע שהם באים מידו של רופא פסיכאטר ובכל רגע נתון היה יכול ורשאי לקום וללכת
אז בתכלס זה בדיוק כמו אצלנו
הוא הסכים הוא לא עזב אז שלא ירוץ עכשיו ויבכה
כל הבכי שלו בציבור בא למטרה אחת בלבד, כסף כסף וכמה שיותר כסף בפיצויים
הוא יצטרך להוכיח במשפט שהוא אכן נפגע
הוא יצטרך להוכיח שהכריחו אותו וגם לענות על השאלה למה הסכמת ולמה נישארת

אבל עצם העניין שמביאים פסיכאטר לחלק תרופות ע''מ לשמור על שקט תעשייתי בשביל כסף ורייטינג
הוא עניין שונה לגמרי
על זה מפיקי ויצרי האח הגדול צריכים לענות בבית משפט פלילי כשהמדינה היא התובעת ולא אדם רודף בצע.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 12 שנים • 22 במרץ 2012
רק אותי הזיוף של אביבית דוחה?
איך הגיעה לששת האחרונים?
עד כדי כך ריסים, עודפי שער והתנהגות מוקצנת קונים קולות?
T O M​(שולט)
לפני 12 שנים • 22 במרץ 2012
T O M​(שולט) • 22 במרץ 2012
בתוך כל ההמולה של הכדורים הפסיכיאטרים צריך לבדוק האם נתנו
גם לוולטר הכלב משהו. הוא היה שקט מדי.

icon_biggrin.gif
DanaDomme​(שולטת)
לפני 12 שנים • 23 במרץ 2012

אבחנה אחרת לגבי סער

DanaDomme​(שולטת) • 23 במרץ 2012
נוריתE כתב/ה:

כל הבכי שלו בציבור בא למטרה אחת בלבד, כסף כסף וכמה שיותר כסף בפיצויים
הוא יצטרך להוכיח במשפט שהוא אכן נפגע
הוא יצטרך להוכיח שהכריחו אותו וגם לענות על השאלה למה הסכמת ולמה נישארת
בצע.

לדעתי את טועה בנוגע לסער, זה משהו גדול יותר מכסף, זה האגו שלו שלא נתן לו מנוח, יש לו אגו בעייתי עם או בלי כדורים, דווקא כדורים יכולים לעזור לו חבל שהוא לא המשיך לקחת.
הוא עד היום מבואס שאלירז זכה בתהילה ועשה ממנו כזה קטן גם במהלך העונה ובעיקר אחריה.
טעימה אוהבת
לפני 12 שנים • 26 במרץ 2012

לא ראוי!

טעימה אוהבת • 26 במרץ 2012
לפי רוח ההתנפלות שהחלה פה על סער מסתבר שכולם רודפי כסף?
הרי הוא לא היחיד שהגיש תלונות על מניפולציית הכדורים שהפסיכיאטר בנה.
יחד איתו היו עוד כמה דיירים שחשפו את העניין
ועוד כמה שחיתויות שנערכו בחסות דר' אילן רבינוביץ'.
עד היום הפסיכיאטר וההפקה פתחו חזית אחת נגד המיתקפה עליהם
היום פתאום נסדקו כמה סדקים בחומת המגן והדוקטור המהולל מאשים את ההפקה בפרט ואת כלל תכניות הריאליטי בכלל בהשחתת נפשם של המתמודדים בתכניות הנ"ל.
עד כדי כך הוא יוצא חוצץ נגדם ששלח מכתב לחברי הכנסת בנדון.
פתאום הוא מצייר את עצמו כצדיק היחיד בפרשה.
האמת רחוקה מלצאת לאור.
אין מקום להאשים אף צד ובטח לא את סער ושאר המתמודדים שמרגישים ששיחקו ברגשותיהם לטובת הרייטינג.
כשהאמת תתבהר יש לי הרגשה שההפקה והעומד בראשה יאלצו לוותר על אחוזים ניכרים מרווחיהם לטובת פיצויים.
ושוב זו ההרגשה שלי.
Mila Berger
Mila Berger • 26 במרץ 2012
*מנגינה* כתב/ה:
רק אותי הזיוף של אביבית דוחה?
איך הגיעה לששת האחרונים?
עד כדי כך ריסים, עודפי שער והתנהגות מוקצנת קונים קולות?

נראה לי שיותר מכל, יש משהו קמאי שמשאיר אותה בבית. הפריק שואו שהיא מייצרת הוא הקצנה, הוא מימוש כל מאפיין "מגדרי-תרבותי" שיוחס לנשים בין אם בצדק ובין אם לאו; תלותית, רגישה, ילדה של ההורים (מעניין מה הוריה חושבים עליה וכו'), גולד דיגרית, תלויה במראה החיצוני שלה ולמעלה מזה- תלויה בפידבקים שהמראה שלה מעורר בקרב גברים. על נשים היא הרי חצי וויתרה, היא "לא מסתדרת עם בחורות" כהגדרתה.
מופע ההקצנה הזה מקבל אמפתיה ומציצנות כאחד.

בשבילי כצופה (שמעולם לא סימסה לאביבית) אביבית היא מניירה אחת גדולה של התקרבנות, אבל היא מעניקה לנו יכולת הצצה נדירה על אישיות שנדמה היה שכבר השתחררנו ממנו. מערכת היחסים המעוותת עם צבי, שהחלה כפיתוי מודע מצידה והדרדרה לבית כלא רומנטיקני של אלימות בלתי מרוסנת. אלימות מינית, מילולית ורגשית.
אבל אביבית עד כה הייתה - לפני הכל - עמוד התווך של הבית, וגם של ההפקה. רק בשבועות האחרונים כשתמיר כפרעליו עבר "אודיסיאה" והשתחרר מכל מיני מטענים של ביישנות ומבוכה, פתאום ישנה קריאת תיגר על בישוליה של אביבית ועל האופן שבו היא מבשלת.
רק מאז שלאט לאט רוב הדיירים הצבעוניים עזבו את הבית (זה התחיל ביוסי, המשיך ברגב, יעל וערן), זוהרה של בר זוהר הלך והועם. וכאן הרחמים גוברים עליה.

הריסים לא קנו אף אחד, אולי כמה טרנדים אופנתיים סביב חג הפורים. תוספות השיער היו סמל לגולדיגריות שלה, עוד משהו שהיא מצפה מהגבר שלצידה לממן.
וההתנהגות המוקצנת? לפעמים היא הייתה רגישה, לפעמים היא הייתה מעוררת חיבוק והבנה, לפעמים היא הייתה מעצבנת, לפעמים ילדותית ומבקשת את תשומת הלב בחזרה. עובדה שכשהייתה צריכה הבנה, אף אחד מדיירי הבית לא ניגש אליה בחביבות. אולי ערן. ושרי, במשימת השלג. צבי היה מגרש אותה לקצץ קציצות, שלהבנתו זה מה שמרגיע אותה. כשהייתה צריכה שיקוף ושיחת נפש, היה לה רק את תמיר- שרק איתו לא היה לה מתח מיני בבית. אביבית היא הדיירת שמעולם לא קיבלה מענה שהלם את מה שביקשה, ומעולם גם לא עברה "תהליך" משמעותי בבית חוץ מבידוד מכל מה שעושה לה טוב (עוד תוספות שיער, משפחה, שופינג, מעריצים), ומעולם גם לא העמיקה לדבוק ב"אמת" שלה- וכידוע אין דבר שצופי ריאליטי יותר אוהבים מ"אמת" ("האמת שלי") ו"תהליך" .

בקיצור, אביבית בר זוהר היא הכי פסאבדו דיווה שיש על המסך כיום.
להבה חשופה

אילן רבינוביץ לח"כים: משחק דמים בריאליטי.

להבה חשופה • 26 במרץ 2012
דוק' רבינוביץ, מנסה לעשות כסת"ח לעצמו. איפה הוא היה ש"משחק הדמים" היה בעיצומו?.

על מה הוא מלין כעת?. האם בגלל שהבין שישועה לא תהא לו?.

..." לסיכום, הפסיכיאטר מבקש: "חייבים להבין - זה לא טלוויזיה. זה חיים של אנשים. במספר מקרים שהובאו אליי לטיפול בדיעבד גם אפשרויותיי כרופא מומחה היו מוגבלות לתקן נזקים שהפכו אנשים ל'מת חי'!". הוא פנה לחברי הכנסת: "אני מבקש מכם לקחת את הנושא לידיכם ולחייב בחקיקה אבחון מוקדם למתמודדי ריאליטי על מנת שלא נתעורר כשיהיה מאוחר מדי - ואז לא נוכל להגיד 'ידינו לא שפכו את הדם הזה'".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4207845,00.html

להבה חשופה
.