אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשימת השחורים.

בת אדם
לפני 12 שנים • 6 באפר׳ 2012

תיקונים

בת אדם • 6 באפר׳ 2012
אני אכתוב את זה הכי ברור שאני יכולה.
ניסחתי את עצמי לא נכון בהודעה הראשונה.
בהמשך כבר הצלחתי לנסח את עצמי טוב יותר:
רציתי שנשלטות שמבינות לליבי ומצבי ופחדיי (האישיים ) יעזרו לי וילמדו אותי דברים שאני עוד לא יודעת.
הייתי צריכה לנסח את זה ככה מההתחלה- אני מאוד מצטערת שאני לא מספיק חכמה בשביל הפורום הזה.

דבר שני,
אני צינית, אני משתמשת בסמיילים ואני מאחוריי מחשב.
איך אפשר לשפוט אותי על סמיילי מאחוריי מחשב?

דבר שלישי- אתם יכולים להגיב, והאיומים שלי היו בצחוק, בבידור, והנאה.
אני מצטערת מאוד מאוד אם אדון וחבר לא הבין שהגבתי בצורה לא רצינית.
אני חושבת שאם טום יגיד עכשיו שחשב שאני רצינית- הוא לא אמיתי מכיוון שחשב שפלירטטתי איתו.
פילרטוט זה לא כעס לדעתי.
אבל כמובן אנשים פה כבר אמרו לי שאמרתי ששחור זה לבן ולהפך. אז אולי אתם חכמים ממני.

אמרו פה שתקפתי את בטי בזמן שרק שאלתי אותה האם היא חשבה שאני טיפוס שילכלך על אדם אחר.
(בטי המדהימה שאני מטורפת עליה ובחיים לא הייתי תוקפת)
אמרו פה שאני מחפשת נקמה- אבל באותו זמן אמרו שאני לא מוסרת דבר מהמקרה-ושבגלל שלא מסרתי כלום ממקרה או ממי שעשה-אז אני מלכלכלת.
אני לא יודעת מה להגיד לכם-ביקשתי עזרה.
לגיטימי מבחינתי לבקש עזרה.
לגיטימי מבחינתי לבקש עזרה רק מנשים.
לגיטימי מבחינתי לבקש עזרה ותמיכה גם אם לא נאנסתי.
שוסי
שוסי • 6 באפר׳ 2012
תום,
אני די בספק לגבי הפרודקטיביות של דיון בנינו אחרי שכינית אותי"פרינססה מפונקת"כי העדתי שאני אוהבת שהדייטים שלי מוודאים שנוח לי.איכשהו,אני חושדת שנקודת ההתחלה של שנינו ממקומות במקומות מאוד שונים.
ובכל זאת,כמה הבהרות.
לחתולונת בהחלט יש זכות לבקש מזכרים לא להגיב בפוסט שלה בדיוק כפי שלך יש זכות להתעלם מזה.ההתעלמות שלך מלמדת בעיקר על הזילזול שלך בבקשה שלה.זה פוסט שלה שבו היא מדברת על הכאב שלה ושלה בלבד.אם הנושא כ"כ בוער בעצמותייך,אתה בהחלט יכול לפתוח נושא חדש.
הפורום לא שייך לה,אבל השרשור כן,ובכל זאת אם תגיב בו היא לא יכולה חוקית לעשות לך דבר.בדיוק כפי שאם אתה נמצא בקבוצת אנשים ואחד מספר על פגיעה שנעשתה בו והוא מבקש ממך לא להגיב,ואתה כן מגיב,אז וואלה משפטית אתה מכוסה,מוסרית? זה כבר עניין אחר.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 באפר׳ 2012
תגובותיי אלייך היו להודעה הראשונה שכתבת בה דרשת מזכרים לא לענות (חוצפה 1)
ובפנייה מעל גבי הפורום לנשלטות לנהל רשימה שחורה לשולטים כאשר הקריטריון
הבסיסי להידברות ממה שעלה בדברייך הוא רק הכרזת הנשלטת "נפגעתי, לא חשוב סיבה ואיך"
ותו לא. (חוצפה 2)

אם את מתנצלת על ניסוח ההודעה הראשונה שלך אז אני מקבל את ההתנצלות שלך.

נ.ב:
היום אין מצב לפלירטוט איתי.
תשכחי מזה
שוסי
שוסי • 6 באפר׳ 2012
חתולונת,לדעתי את לא צריכה להתנצל על ניסוח ההודעה הראשונה שלך.
מאוד לגיטימי בעייני שאחרי הפגיעה שחווית תרצי להמנע מחווייה זכרית, ואת יודעת מה? לגיטימי בעייני גם שסתם לא תרצי נקודת מבט גברית.העובדה שאחרים לא מספיק מתחשבים בך ובצרכייך אינה עילה מספיקה בשביל שתתנצלי.
T O M​(שולט)
סושי,

את לא רואה בעיה בדרישה שזכרים לא יענו?
על אחת כמה וכמה כאשר נושא השיחה הוא על מסוכנותם...

אם מישהו מבקש לפתוח שירשור בו הוא מבקש רק ממגדר מסוים להגיב
ומחליט על הדרך מה מותר להיאמר ומה לא, זה נראה לך לגיטימי?
אפילו רצינות אין בזה שלא לדבר על החוצפה.

אם זה היה קורה ההיפך , שגבר היה אומר "נקבות אל תגיבו לי"
היית מתנהלת אחרת לגמרי.

אם היא רוצה לנטר תגובות ומגדרים שתעשה זאת בבלוג שלה.
הפורום הוא לא מגרש המשחקים שלה.
T O M​(שולט)
זונת סושי אייכן כתב/ה:
חתולונת,לדעתי את לא צריכה להתנצל על ניסוח ההודעה הראשונה שלך.
מאוד לגיטימי בעייני שאחרי הפגיעה שחווית תרצי להמנע מחווייה זכרית, ואת יודעת מה? לגיטימי בעייני גם שסתם לא תרצי נקודת מבט גברית.העובדה שאחרים לא מספיק מתחשבים בך ובצרכייך אינה עילה מספיקה בשביל שתתנצלי.

יש פורום הבנות על הבנות.
שם תצומצם התשובה הגברית למינימום אני מניח.
(פורום לסביות פחות מעניין אותנו)

בפורום הבנים על הבנות, הפלא ופלא, בנים מגיבים
שוסי
שוסי • 6 באפר׳ 2012
לגבי הראשון,זה בחלט לגיטימי בעייני.זה הכאב שלה,זה החוויה הטראומטית שהיא עברה,זכותה לבקש ממי שהיא רוצה לא לגעת במקום שכואב לה.,אם היה מדובר בגבר שמבקש אני נשבעת לך שזה לא היה פחות לגיטימי בעייני.
אבל תום,היא לא רצתה לשאול רק לסביות,והיא לא רצתה לשאול רק את קוראי הבלוג שלה.ובכלל,מי אמר שיש איסור גורף על תגובות של זכרים בפורום לסביות?
T O M​(שולט)
זונת סושי אייכן כתב/ה:
לגבי הראשון,זה בחלט לגיטימי בעייני.זה הכאב שלה,זה החוויה הטראומטית שהיא עברה,זכותה לבקש ממי שהיא רוצה לא לגעת במקום שכואב לה.ותום,אם היה מדובר בגבר שמבקש אני נשבעת לך שזה לא היה פחות לגיטימי בעייני.
אבל תום,היא לא רצתה לשאול רק לסביות,והיא לא רצתה לשאול רק את קוראי הבלוג שלה ובכלל,מי אמר שלגברים אסור להגיב בפורום לסביות?

לגברים מותר להגיב גם בפורום לסביות (אלא אם כן חתולה אוסרת עליהם זאת icon_wink.gif ).
הנוכחות הגברית שם אני חושב מצומצמת ולכן יהיו פחות תגובות או פחות עניין. כך נראה לי
T O M​(שולט)
האם חתולה מרשה לכלובי לכתוב תגובה בשירשור הזה?
מהיותו זכר והכל...
רפאל
רפאל • 6 באפר׳ 2012
שרשור מוזר בהחלט.

אני מניח שבקונטקסט של השרשור המוזר בהחלט הזה, האופן שבו משתמשים במונח "מסוכן" הוא סובייקטיבי לחלוטין. אז אני אגיד את דעתי הסובייקטיבית באשר למיהו מסוכן.

אדם ששופט את כל העולם ואחותו בשצף קצף, ומתקומם כאשר שופטים אותו, הוא אדם מסוכן.
אדם שרוצה לעשות צדק עם כל העולם ואחותו, אבל לעצמו רוצה רק אמפתיה, הוא אדם מסוכן.