לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

בוורלי
לפני 5 שנים • 1 בינו׳ 2019
בוורלי • 1 בינו׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
תראי, מונה, תלוי. את חודרת למבוגרים או ילדים?

רק לטראנסיות בארון
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
מונה כתב/ה:
אם אני אישה ויש לי זין מפלסטיק , לא חודרים אליי ורק אני חודרת האם אני מייקל ג'קסון?

את ממש לא מייקל גקסון

את אידה דומיננטית
שאוהבת לחדור
ולהשתמש בכוח שלך להנאתך
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
מונה כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
תראי, מונה, תלוי. את חודרת למבוגרים או ילדים?

רק לטראנסיות בארון

נשמע מעניין
israelislave
לפני 5 שנים • 2 בינו׳ 2019
israelislave • 2 בינו׳ 2019
porcupine כתב/ה:
"והנה לך שתי הגדרות ששונו מהסיבות הלא רלוונטיות למדע, דעת קהל. הומוסקסואליות וטראנס."

אבל למה בעצם הם היו שם מהתחלה?
לא גם מדעת הקהל?

כמו כל הפרעה\מחלה נפשית אחרת שהגיעה ל DSM, הם הגיעו אחרי מחקרים ובדיקה\אישור של איגוד הפסיכיאטרים שעברה על הממצאים האמפירים והגיעה למסקנה שהן עומדות בדרישות המדעיות להיכנס ל MSD

לשיטתך אין בכלל מקום או צורך ב MSD? אתה עד כדי כך בור?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז זהו שיש לך פה בעיה.
הספר שהבאת למעלה? שאמרת שהוא מעניין? קראתי את ההקדמה. תחפש אותה, כי לא יזיק בכלל שתדע מה בדיוק אתה מביא לנו.

לפי הסופר אין שום חשיבות לשאלה האם הומוסקסואליות היא מחלה או לא. הוא מסביר שזו מעולם לא היתה שאלה מדעית. לפי הספר שאתה הבאת, זה היה פוליטיקה - פוליטיקה הכניסה הומוסקסואליות לdsm ופוליטיקה הוציאה אותה משם.
בקיצור, לפי הספר שאתה המלצת עליו, porcupine צודק ואתה טועה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
[quote="israelislave"]
דרקן ראהל כתב/ה:
מהאתר של קופת חולים כללית:

אגב, אולי כדאי שתצפה בסרטון שאני מצרף, השתלשלות המחקר המדעי על טראנסים משורשיו ועד היום. איך זה התחיל ומה נהיה ממנו בימינו.

https://www.youtube.com/watch?v=6mtQ1geeD_c&t=0s&list=FLU7jsTYNde7Ji2YVvoSSi1A&index=8

שנה טובה

נ.ב - באתר של קופת חולים גם כתוב שנשים אלימות < לפחות > כמו גברים בתא המשפחתי , גם עם זה אתה מסכים?

התחלתי לצפות בסרטון. אז הנה שני קישורים מעניינים:
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0016885

https://www.transadvocate.com/fact-check-study-shows-transition-makes-trans-people-suicidal_n_15483.htm

חברך מצטט מחקר שוודי מ2011 שלטענתו מראה שטיפול תרופתי או תרופתי וניתוחים לא מועיל, טרנסים שעברו אותו מתאבדים הרבה יותר מהאוכלוסייה הרגילה.

הקישורים שהבאתי הם למאמר המקורי ולראיון עם החוקרת. כדאי שתקרא אותם.
משום מה, בראיון, החוקרת טוענת שלגמרי עוותו את המחקר שלה והיא עושה כל שבכוחה להבהיר את זה. מטרת המחקר מעולם לא היתה הערכה של יעילות הטיפולים, אלא ניסיון להוכיח שטיפולים אלה בלבד אינם מספיקים ונדרש גם ליווי פסיכולוגי שמתייחס לאפלייה ולאלימות הקשה שטרנסים סופגים.
במחקר עצמו תוכל לקרוא פסקה שבה נאמר, מפורשות, שאין לפרש את תוצאות המחקר כאילו הן מעידות משהו על הטיפולים, כי אין בדיקה כזאת במחקר. כנראה שחבר שלך לא קרא את הפסקה, כי הוא עשה ההיפך.

אז החוקרת שבצעה את המחקר השוודי תומכת בטיפול תרופתי או תרופתי וניתוח לטרנסג'נדרים. ואסור לפרש את המחקר שלה כהוכחה על יעילות הטיפול (לטוב או לרע), על פי החוקרת, כי הוא אינו מודד זאת.
באסה, לפחות חלק אחד מ"תולדות המחקר" שהבאת, הוא שקר
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 2 בינו׳ 2019
משעשע לראות בימינו כמה טראנסיות וג'נדרים המנפנפנים שאנו היום כיום בשנת 2019 ובשם הקידמה על כולנו לקבלם לאוהבם לחבקם ולקבלם כמות ,שהן.
הן חושבות שהם המציאו את הגלגל .
התופעה היא רבת שנים היסטורית וקדומה .
כבר ,בתקופת "דור הפלגה","דור המבול ",וב "מצריים העתיקה",ידועה התופעה.שזוגות חד מיניים ,היו עושים ביניהם "חוזה נישואין על מסמך",ו"היו משחתים את דרכם על הארץ ".שזה אומר ,מאוננים ומשפריצים את הזרע שלהם אל פני האדמה ,(הכוונה:גומרים בחוץ)
אנשי דור הפלגה ,היו מאוחדים ואוהבים איש את רעהו ,ובגלל סיבה זו ,אלוהים,האריך אפו מולם,בשל עובדה זו שהיו מגובשים בסוגיה של יחסי אדם וחבירו.
הם היו מכשפים גדולים ,ואמרו אנחנו נבנה מגדל נעלה לשמים וננטרל את המוציאים לפועל של הגזירות בשמיים.
כי הם ידעו את הלינקים של מלאך המים ואת הלינק של מלאך האש .ואת הלינק של מלאך הצונאמי,ואת הלינק של מלאך האמון על רעידות האדמה .
אלוהים שינה את הלינקים ."ובלל את שפתם" .שלא הבינו זה את שפתו של זה .( ובמהשך עונשם היה שהיתגלגלו כקופים ,שימפנזות ,גורילות ,ואורנג אוטן ,וכל יתר הקופים זה גילגול של אנשי דור הפלגה.)
זו הסיבה שעד היום .יש עברית ,הונגרית ,צ'כית,פולנית,אנגלית,ספרדית,ערבית,פורטגזית,יפנית,סינית,גרמנית,וולשית,ועוד שפות .
משם התחיל כול העניין של השפות ,לפני שאלוהים" בלל" את שפתם ,כולם דיברו בשפה אחת והיא השפה העיברית .

"דור המבול "ששיחתו זרעם על הארץ ,ועשו חוזי נישואין מין את מינו ,נכחדו כולם .המבול כאשר ירד 40 יום רצופים,זה היו מים שיצאו מהאדמה ומהשמיים .
רק בארץ ישראל מי המבול ירדו רק מהשמיים ,ולא מהארץ .
הזן היחידי ששרדו את המבול זה הדגים .ומי שהיה ב"תיבת נח".
התקדים לכול מה שאירע היה ותועד לראשונה בספר בראשית פרשת 2 פרשת נח .

הדור של "סדום ועמורה ",הם היו מתמקצעים בנושא "הסווינגרס",הם היו מתכנסים לאירועים בני מס',ימים בפארקים ובטבע ונוהגים להחליף את נשותיהם .לצלילי מוזיקה ,העושר והכסף והזהב שהיה מנת חלקם הוא חסר תקדים בהיקפו ,הם היו מוציאים מהאדמה גושי ענק של זהב ויהלומים מחצר ביתם ,איש מהם לא היה עני או חסר כול .
וכגודל עושרם הרב הרשיעו והתאכזרו ,ונהגו חוקי רשעות חסרי תקדים בכול תולדות ההיסטוריה .מערכת השיפוט שלהם היתה דוגמת .אם אדם הביא פיצוץ לפנים של אדם אחר ,והניזוק זב דם מאפו .כשבאו מול שופט .השופט האשים את זה שקיבל את הפיצוץ לדם ,ודמו זלג .שישלם שכר טירחה לזה שפוצץ לו האף כי בעצם הועיל לו בזה שניקז הימנו דם .
באותה תקופה הקזת דם היה הליך רפואי חיוני ונדרש ומבוקש .
הם היו אונסים את בנותיהם ובנות שכניהם וגם את הבנים.
בת לוט שהכניסה אורח וניתפסה .מרחו אותה בדבש ,והדבורים עקצו אותה למוות .עד שזעקתה עלתה השמיימה

ואני מניח פה לינק :
עם מגוון רחב של מידע ,אודות הנפשות הפועלות דאז ,והלך האירועים ההיסטורי המתעד את אשר אירע שם בעצם .כ 600 שנים אחרי בריאת העולם .

http://www.aspaklaria.info/004_DALET/%D7%93%D7%95%D7%A8%20%D7%94%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%9C.htm
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חלק שני בתולדות המחקר: Dr. Zucker

בסרטון מסבירים שד"ר דיווח שמתוך 560 ילדים ומתבגרים עם בעיות מגדר, 80-98% עברו טיפול ונשארו מאושרים עם המין המקורי.

חיפוש מהיר על ד"ר צוקר ימצא מספר עובדות מעניינות:
1. ד"ר צוקר ניסה להביא ילדים, וילדים בלבד, להשלמה עם המגדר שלהם. ולמה? כי הוא האמין שהם יוכלו להבין את הסוגיה ולבחור מגדר רק יותר מאוחר. הוא לא התנגד לשינוי מגדר, רק לשינוי מגדר בילדות.
2. ד"ר צוקר ממליץ על טיפול הורמונלי וניתוח למתבגרים עם סוגיות מגדר. במתבגרים אלה כלולים גם ילדים בהם טיפל שעדיין רצו לשנות מגדר גם לאחר הטיפול
3. מתוך הילדים שכן נותרו במגדר המקורי הוא עקב אחרי 50 מהם. הוא מצא ש5 (10%) עדיין חוו דיספוריה ושקלו ניתוח כמבוגרים צעירים.

כלומר, הוא לא הותיר 560 במגדר המקורי. רק הילדים קיבלו עידוד להשלים עם המגדר המקורי. למתבגרים הוא עצמו נתן טיפול הורמונלי, והפנה לניתוחים. והוא ביצע מעקב רק על 50 ילדים מתוך 560 מטופלים.

אז החלק לגבי ד"ר צוקר... אהה... משמיט כמה עובדות
בוורלי
בוורלי • 2 בינו׳ 2019
אם אני גבר שלא עומד לו ורק מזיינים אותי מאחורה האם אני בת יענה?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 2 בינו׳ 2019
אין כזה דבר גבר שלא עומד לו .בימינו היום.
לפני כ2 עשורים היו גברים עם בעיות בלב .ואז יצא כדור חדש בשם "ויאגרה",שניתן ,לחולי לב אילו.וקרתה "תופעה מוזרה",הן התחילו לטוס בחזרה אל הרופאים,ולבקש את הכדור הזה ללב שוב ,ושוב.
הרופאים לא הבינו לפשר הדרישה המטורפת שנוצרה אודות הכדור שאמור לרפא להם את ספיקת הדם אל הלב .
ואז איזה אחד מהם ,גילה לרופאים שזה מעמיד לו שמה למטה ,את מה שהיה רדום לו שם שנים רבות .
הרופאים מיד עשו טלפונים זה לזה ,והחלו לידרוש מהפציינטים שקיבלו הכדורי ויאגרה ,שיחזירו להם מיד !!!
את כדורי הויאגרה .אף אחד מחולי הלב לא החזיר לא כדור ולא חצי כדור של ויאגרה .הם נאחזו בכדורים בכול הכוח .
הסוד דלף אל חברת התרופות שיצרו את הויאגרה במקורה לטיפול בחולי לב.ומאז שהם הבינו שיש בידם אוצר גלום .הויאגרה זכתה לתואר "הזהב הכחול",ומחירה הוכפל,שולש,ורובע.והחברה התעשרה והכדור הוכתר ככדור המבוקש ביותר בעולם .

באשר ל"בת היענה ",אני אניח כאן סוד כמוס .
"בת היענה",מטילה ביצים ,והיא היחידה בכול עולם החיות שלא דוגרת על הביצים .
הגוזלים של "בת היענה ",בוקעים מהביצים ,שהיא מטילה ,אך ורק מ "כוח הראיה ",שלה .
היא יכולה לעמוד 200 מטרים ,מהביצים שהטילה.
ורק "בכוח הראיה",שלה ,על ביציה שהטילה,היא מבקעת את ביציה .ואז אפרוחיה בוקעים מהביצים ,אל החיים.

זה ללמדכם מהי העוצמה שב "עין הרע".
במבט אפשר ליפגוע פגיעה קטלנית , בבן אדם .
ההוכחה לכך היא מקרה בת היענה .וכוח הראיה הבלתי מוסבר שלה .