בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

5 שנים למהפכת ה- Metoo – אולי אצל הוניליות. בחסות הכלוב הכנה ל- Me Three

Conundrum
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
Conundrum • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אה, ואין דבר כזה אונס בהסכמה.
אם זה בהסכמה - זה לא אונס.
אם זה אונס - זה לא בהסכמה.

זאת בדיוק משמעות המילה.

את יכולה לרצות ועדיין לא לרצות באותה נשימה, את יודעת. בבדסמ זה קורה להרבה אנשים, לי זה קורה כל הזמן, סתם עוד דיסוננס.

אתה יכול לרצות ולא לרצות באותה נשימה.
אתה לא יכול להסכים ולא להסכים באותה נשימה.
אף אחד לא יודע מה קורה אצלך בראש. אבל או שנתת אור ירוק או שנתת אור אדום.
Grey / Green
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
Grey / Green • 11 באוק׳ 2022
8, והיד נטויה
Kheyding
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
Kheyding • 12 באוק׳ 2022
Conundrum כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זאת בדיוק משמעות המילה.

את יכולה לרצות ועדיין לא לרצות באותה נשימה, את יודעת. בבדסמ זה קורה להרבה אנשים, לי זה קורה כל הזמן, סתם עוד דיסוננס.

נכון אןנס זה אונס,
אבל פנטזיית אונס ומימוש שלה היא לא אונס אם היא מבוצעת נכון, אחריי הכרות מעמיקה שידוע שזאת המטרה שלה.
לדעתי היא גם צריכה להתבצע במהלך משחק תפקידים כי אחרת זה יכןל להאכיל כאפה.
שידוע ומסוכם הטווח שבו זה יקרה ושזה יקרה בפתעה.
השולט צריך לדעת גם להכיר את הנשלטת ואת התגובות שלה, ולא לסיים את זה רע.

להתחיל את המגע המיני בעדינות ולסיים בעדינות, מה באמצע אפ הגבולות ידועיפ מצוין, מומלץ אפילו לנסות לשבור גבולות ותקרות זכוכית.
כי תכלס זאת פנטזיה מאוד מסוכנת שיכולה לצלק ולהשחית אם לא יודעים לממש אותה נכון ולא נמצאים עפ יד על הדופק, כי קל מאוד להיסחף למקומות לא בריאים כשמותר הרסן.

ובאופן אישי, יצא לממש פנטזיה כזאת לידידה שמכירה אותי שנים, במשך חודשיים הכנתי אותה לזה עם משחקיי אמון לא מיניים והרבה טיזינג, והכרות ושיחות...
ועם כל זה הפנטזיה מומשה, ברמה של הפקה, שגרמה לה לצמרמורת, רטיבות, גמירות, אושר, פחד, חיוך ובכי וחיוך מסופק...
והינה עד היום מידיי פעם היא רוצה שאבא לקפה...
ושוב זאת פנטזיה שיכולה להיות רכבת הרים רגשית ומסוכנת לכל המשתתפים, מהסיבה הפשוטה שבמציאות לאנסים אין מסגרות וגבולות, והם תחתית החברה האנושית.
וכל דבר שהוא בלי גבול יכול להסתיים כחור שחור בלי תחתית.

חובה להיות תחת שליטה.
MagisterDolor​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
MagisterDolor​(שולט) • 12 באוק׳ 2022
אגיב תגובה עניינית.
פעמיים תיכננתי וביצעתי סשן חטיפה אונס, וההבדל העיקרי (לדעתי) מלבד מה שכתבו לפני,
הוא After care.
כמובן שצריך היכרות מעמיקה לפני כן, קביעת מסגרת גבולות בתוך הסשן הספציפי, וכן הלאה.
אבל לדעתי הדבר העיקרי שעוזר במניעת טראומה ועושה את ההבדל בין אונס לבדס"מ זה היחס של השולט לנשלטת לאחר הסשן.
לי-און
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
לי-און • 12 באוק׳ 2022
שנייה, תני לנוח קצת.

אני גם עובד בין לבין.
פה זה בהתנדבות,
צריך חשמל, מנוי, זה לא ככה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 12 באוק׳ 2022
Conundrum כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זאת בדיוק משמעות המילה.

בטח שכן, זה כל הפואנטה של "דיסוננס קוגנטיבי". מי כמונו יודע? חצי מהאנשים כאן הם בדסמים, זה חלק מהם. הרבה מהם מאוד רוצים לחוות בדס"מ והם מאוד לא רוצים לחוות בדס"מ. סיבות לא לרצות לחוות בדסמ - בושה, דעות קדומות, לפעמים דעות שהן ממש אחלה בחלה, לפעמים בגלל שהם מפחדים וכו'. סיבות לרצות לחוות בדס"מ - אתה נמשך לזה? איזו סיבה יותר חזקה מזה לול. דהיינו - אתה רוצה ולא רוצה. מובן עכשיו? לי זה מובן.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
ארגמןן​(אחרת) • 12 באוק׳ 2022
Conundrum כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זאת בדיוק משמעות המילה.

אגב לגבי זה, יש מדינות שכבר לא מסתפקות בהעדר 'לא' בבחינה של אונס.. אלא בהסכמה נלהבת enthusiastic consent. שזה בעצם בחינה של איפה היא אמרה כן. כלומר, גם אם היא לא אמרה לא.. זה עדיין יכול להיחשב כאונס, כי הדגש הוא על האם היא אמרה כן. מילולית או בדרך אחרת.
התפישה משתנה, התפישה מתפתחת.. זה מעניין. בלי (וגם עם) קשר לחוק עצמו.. אני חושבת שזו תפישה נכונה שנפעל יותר מהמקום שרוצה ולא רק מהמקום שמסכים. ונילי או בדסמי וגם אפילו בלי קשר למיניות.
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
האקסלי​(נשלט) • 12 באוק׳ 2022
ארגמןן כתב/ה:
Conundrum כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זאת בדיוק משמעות המילה.

אגב לגבי זה, יש מדינות שכבר לא מסתפקות בהעדר 'לא' בבחינה של אונס.. אלא בהסכמה נלהבת enthusiastic consent. שזה בעצם בחינה של איפה היא אמרה כן. כלומר, גם אם היא לא אמרה לא.. זה עדיין יכול להיחשב כאונס, כי הדגש הוא על האם היא אמרה כן. מילולית או בדרך אחרת.
התפישה משתנה, התפישה מתפתחת.. זה מעניין. בלי (וגם עם) קשר לחוק עצמו.. אני חושבת שזו תפישה נכונה שנפעל יותר מהמקום שרוצה ולא רק מהמקום שמסכים. ונילי או בדסמי וגם אפילו בלי קשר למיניות.

מה שכתבת מעניין ויכול להפוך לנושא חשוב בפני עצמו.
האם לדעתך המעבר להסכמה נלהבת הוא מעבר חיובי? זה חשוב בעיקר בשביל אנשים שאוהבים להתנסות בבדסם ושלל פנטזיות. אני שם בצד את הנושא המרכזי של השרשור הזה. ברור שאין קשר בין אדם שבוחר להטריד ולאנוס, וזוג שבוחר בהסכמה חלוקת תפקידים ומילות בטחון. אבל דווקא בגלל שהפנטזיות הן טשטוש מכוון של הגבולות, ודווקא בגלל שלעיתים המשחק חותר תחת ההסכמה הנלהבת, ואפילו תחת "לא זה לא", האם הסכמה נלהבת היא לא משטור יתר של חדר המיטות?
זו אגב הסיבה שאני מאמין שאינטימיות ומונוגמיה עובדות נהדר עם בדסם. את יודעת בוודאות שהפרטנר שלך לא יראה בך אנסית אם אתם זוג ותיק, והוא יודע שאת לא תראי בו כזה.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
ארגמןן​(אחרת) • 12 באוק׳ 2022
האקסלי כתב/ה:
ארגמןן כתב/ה:
Conundrum כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זאת בדיוק משמעות המילה.

מה שכתבת מעניין ויכול להפוך לנושא חשוב בפני עצמו.
האם לדעתך המעבר להסכמה נלהבת הוא מעבר חיובי? זה חשוב בעיקר בשביל אנשים שאוהבים להתנסות בבדסם ושלל פנטזיות. אני שם בצד את הנושא המרכזי של השרשור הזה. ברור שאין קשר בין אדם שבוחר להטריד ולאנוס, וזוג שבוחר בהסכמה חלוקת תפקידים ומילות בטחון. אבל דווקא בגלל שהפנטזיות הן טשטוש מכוון של הגבולות, ודווקא בגלל שלעיתים המשחק חותר תחת ההסכמה הנלהבת, ואפילו תחת "לא זה לא", האם הסכמה נלהבת היא לא משטור יתר של חדר המיטות?
זו אגב הסיבה שאני מאמין שאינטימיות ומונוגמיה עובדות נהדר עם בדסם. את יודעת בוודאות שהפרטנר שלך לא יראה בך אנסית אם אתם זוג ותיק, והוא יודע שאת לא תראי בו כזה.

בבדסמ זה בכללי יותר מורכב כי זה הפוך על הפוך. היא יכולה לצעוק 'לא!' אבל ברור לשניהם שזה לא 'לא' מכוון, אמיתי. אגב, מעניין איך בית המשפט לוקח את זה.. במידה וזה מגיע לשם. אין לי מושג. אבל זה עונה לך גם לדעתי לגבי ה'משטור יתר' ששאלת. גם במצב הנוכחי יש לבדסמ חוקים משלו.
לגבי האם זה חיובי, שינוי החוק מראה בעיניי על שינוי הגישה שכבר קרה. העולם משתנה וזה מעבר למיניות, והחוקים מתאימים את עצמם.