צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

רפאל
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2005
רפאל • 20 בספט׳ 2005
שוטרת* כתב/ה:

השירשור הזה ימשך עד שאנשים יתחילו להפנים את הנקודה.

מה הקטע? אנשים כתבו פה הרבה. וכתבו פה דברים של טעם. אפשר להסכים, אפשר לחלוק, אבל בכל מקרה - נאמרו דברים של טעם. ואת, מהו הטעם שבהודעותיך? רק החזרה על דברים של זעזוע, והשימוש במשפטים קצרים ותקיפים? החזרה על המנטרה שסקס עם חיה הוא התעללות בחיה? החזרה על הפסיקה הנחרצת והבלתי-מתפשרת שזואופיליה "אסורה", "מזעזעת", "אכזרית" ו"פושעת"? כאילו שבכוח הנחרצות לבדה דבריך יעשו אמת.

בראשית השרשור סירבת להסביר את עצמך בטיעון ש"מי שלא מבין גם לא יבין". ועכשיו - את מתעקשת להמשיך בשירשור עד שאנשים יפנימו את עמדתך. דיון - לא. דברים של דעת וטעם - לא. אבל התעקשות להמשיך עד שהכל יפנימו את דעתך - זה כן.

שוטרת* כתב/ה:

"אסור שאנשים יסכימו עם זה, אפילו לא במחשבה!"

שוטרת* כתב/ה:

"כל מי שנותן לזה יד ולו רק בהסכמה ולא בביצוע - חוטא וצריך להענש."

אחד המאפיינים המובהקים של טאבו הוא חוסר הרציונאליות שבו. לא מקיים אותו עיקרון תבוני, רק עקשנות חרשת. הוא לא נגזר מן המחשבה, אלא שהוא מנסה לקבוע גבול לכל מחשבה. דיון רציונאלי ותבוני - הוא האויב של כל טאבו, כי בסופו של דבר הוא מערער את מעמדו המוחלט של הטאבו כאמת רציונאלית. ולפיכך, כל באי כוחו של הטאבו מנסים תמיד להכשיל את הדיון בטאבו ולמנוע כל גילוי של מחשבה ביקורתית. לעולם הם לא יפנו אל התבונה. ולעולם הם לא ינסו להפרות את חבריהם לשיח. הם לא ישיבו לדעות אחרות, רק ימהרו לאסור אותן. לא רק שזואופיליה היא "מרושעת" לדרכם, אלא שכל הבעת דעה או מחשבה החורגת מן הגינוי הנחרץ של התופעה היא אסורה בהחלט. לא רק שהמעשה הוא "נפשע", אלא שכל המבקש להתירו בדיון או במחשבה - הוא חוטא שצריך להענש!

שוטרת, חבל שזו תרומתך לשרשור הזה. שלפני הכל הודעותייך מבקשות להשליט משטר של מחשבות, ולמנוע אפשרות של דיון אמיתי. שבמקום להביע דעה שמפרה, עיסוקך הוא לפסוק מיהו חוטא ומיהו פושע. חבל, כי אני רואה בכלוב, לפני הכל, מקום שבו אנשים אינם צריכים לפחד לכתוב, לחשוב, או להביע דעה.
Tame
Tame • 20 בספט׳ 2005
רפאל
איך אתה מגדיר התעללות או פגיעה?
lain
lain • 20 בספט׳ 2005
תודה על הלינקים נגה (חשוב שכולם יראו אותם)
רק שלא נהיר לי מדוע חשבת שאינני מכירה ופעילה באנונימוס בעצמי ?
מניחה שרק חוסר הידע מביא אותך להאמין כי כל זואופיל מתעלל בבעל החי.
Tame
Tame • 20 בספט׳ 2005
ליין
על מה את מבססת את האמירה כי מין עם בעל חיים אינו מהווה פגיעה בו?
lain
lain • 20 בספט׳ 2005
מין עם בעלי חיים עשוי להוות בהחלט פגיעה בו
לא טענתי שלעולם לא
מה שכן אמרתי הוא שיש דרכים לעשות סקס עם בעלי חיים שאינן טומנות בחובן פגיעה פיזית/נפשית
כל עוד האדם הוא הפאסיבי והחיה לעולם לא נחדרת
כשאדם עושה סקס עם בעל חי רק למטרת רווח בתעשיית הפורנו וודאי שמתקיימת כאן פגיעה וניצול בעל החי לתועלתם של הצרכנים - בני האדם
אבל צריך לזכור כי עבור הזואופילים - זואופיליה היא הרבה מעבר לסרטי הפורנו בפרט וסקס בכלל.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 20 בספט׳ 2005
וזה הופך את זה לבסדר ?
אנושי ?

את בעצמך העלית את העובדה שהאדם יצר חוקים , והם לא בהכרח מועילים...

ואגב,

שכחת לציין משהו משמעותי שנאמר שם : '' זה פשע נגד בע''ח תמימים ''
Tame
Tame • 20 בספט׳ 2005
ליין
כיצד את יודעת שבעל חיים שלא נחדר בעת האקט המיני לא עובר טראומה?

אני אזכיר לך עניין (שגם עליו סיפרתי באחת התגובות הקודמות שלי) בו הייתה שערוריה בארה"ב לפני עשור או שניים שבו נחשפה תופעה של כמרים שמשתמשים בנערי המקהלות הצעירים שלהם להמחזת מעשי סקס בפניהם.
היו נערים שרק חדרו לנערות או שקיבלו מהן אוראלי וגם הם עברו טראומה ממש רצינית מהדבר הנורא שהם עברו.

תחשבי על זה, אבא שיבצע בביתו או בבנו מין אוראלי אינו עבריין מין כי הוא לא חדר לתוכם?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 20 בספט׳ 2005
ציטוט: ' זה פשע נגד בע''ח תמימים ''

אנחנו אוכלים אותם, צדים אותם, עושים מהם נעליים, מעילים, סבונים, וסתם אביזרי נוי ואופנה. אז אם מישהו משגל איזו כבשה, זה באמת כזאת התעללות? אני אומר שוב, אם החיה לא מתנגדת, אז סימן שלא מפריעה לה, כי לחיה יש אינסטינקטים. אי אפשר לאנוס חיה, זה בלתי אפשרי... רק אם קושרים אותה, משתקים אותה וכיוצא בזה... ולא על זה מדובר פה.

אז אין פה התעללות ואין פה שום דבר פסול, חוץ מזה שיש אנשים שזה מגעיל אותם... אבל גם בדסמ זה דבר די שנוי במחלוקת. אני לא הייתי ממהר כל-כך לחרוץ את דינה של סטייה, רק בגלל שהיא נורא מגעילה אתכם.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 20 בספט׳ 2005
''אם החיה לא מתנגדת, אז סימן שלא מפריעה לה, כי לחיה יש אינסטינקטים.''

בע''ח שבוטח בבעליו , בד''כ לא יתנגד. קוראים לזה אמון. זה לא אומר שבע''ח לא סובל.

לחיה יש אינסטינקטים, אבל היא לא תמיד מסוגלת להתגונן !!!

וכן,

זו התעללות,
בדיוק כפי ש Tame הסביר, גם אם בעל החיים לא נחדר, אין זה אומר שכל פעילות מינית אחרת שנעשית בו, איננה התעללות.

אין לנו כל דרך לדעת- וכשיש ספקות, פשוט לא עושים !

בעיקר לא ליצורים שמתקשים להגן על עצמם !