בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים במקרה ש"שולט" נחשב ב קהילה

DOM 1​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 במאי 2006
DOM 1​(שולט) • 11 במאי 2006
גלתיאה, כששירשור כזה דועך כמו רבים לפניו נוצר ואקום בו הנשלטות שאת
מדברת עליהן לא יודעות מה ומי. לא תמיד מישהי חדשה תדע ותקבל בפורומים הסגורים
את המידע הזה. לא חושב שזו השחתת מילים. מישהו עזב את המערכת לתקופת צינון.
הצינון יסתיים בשלב כלשהו. מי יזכור ויזכיר אז? אף אחד. מעבר למידע החשוב הוקעת העניין
על בסיס יומי ויצירת מצב בו לעולם סאביות יוכלו להזהר הוא מצב חובה. כל ניסיון אחר יגמר
ויהפוך להיות היסטוריה של עוד פוסט / שירשור בכלוב. לא נכון מבחינתי.
גלתיאה
לפני 18 שנים • 11 במאי 2006
גלתיאה • 11 במאי 2006
במקרה הזה דווקא בגלל שהוא מוכר, לא ישכחו כל כך מהר. הסאביות יודעות יפה מאוד מה לעשות עם מידע כזה.
נכון שהזכרון כאן לא באמת מי יודע מה, אבל תמיד יהיו סאביות שיזכרו.
אז שילך לתקופת צינון, במילא כשישוב הוא יחזיר איתו את האויב הכי גרוע שלו- אותו עצמו.
זה ברור שזה צעד טאקטי. ודווקא בגלל זה אני עדיין חושבת שהאחריות של הסאביות צריכה להיות כל הזמן בפעולה, ולא לתת לשום דבר להסיח את דעתן מהאחריות של עצמן. גם אם מדובר בדום מוכר.
קאי{בעלי}
לפני 18 שנים • 12 במאי 2006
קאי{בעלי} • 12 במאי 2006
כמעט חודש, הפוסט הזה פה .

אני לא רשומה כמעט באף אתר, בדרך כלל קוראת מבלי להרשם .

מזל שלי שי לי את בעלי .

הנה תגובתו של אותו אדם אשר החליט לכתוב במקום אחר

מאז שנכנסתי לתחום הBDSM אני מכיר ולומד על העולם הזה והאנשים בעולם הזה כל יום מחדש.
לאורך הדרך עשיתי מספר טעויות בשוגג ולא בכוונה תחילה, מתוך אמונה שמה שאני עושה הוא דבר לא פוגע והנכון לעשות. לפני כחצי שנה ניהלתי קשר עם כמה נשלטות ולפני כמספר חודשים נודע לי שהן נפגעו ממעשיי , שלא הייתי ער מספיק למספר דברים. ולמרות שאני הייתי סבור שאני עושה את הדבר הבטוח , הסתבר שכשולט אני אמור לנהוג ביתר אחריות ואני מקבל הערות אלה וטעויות שעשיתי בחומרה רבה.
הנושא עלה אז בפורומים השונים , כמו כן בפרטי מולי נוהלו מספר דיונים מחברים , ממנהלות פורום הסאביות ובעקבות כל אלה הבנתי והפנמתי את חוסר הזהירות שלי. במקביל פעלתי מול אותן הנשים שנפגעו ממני ברמה האישית , חלקן נענו לדיאלוג זה וקיבלו ממני את סליחתי הכנה על הפגיעה הלא מכוונת שנעשתה. אחרות בחרו ערוצי תקשורת יותר פומביים ווירטואליים לכעסן.
מאז החוויה הלא נעימה להן ובמידה כזו או אחרת גם עבורי למדתי המון ועדיין לומד. על הטעויות ההן מעולם לא חזרתי ולעולם לא אחזור. לא מתוך איומים כאלה ואחרים ופחד על השם שלי , אלא כי איני מסוגל לחיות עם עצמי בידיעה שנפגעו ממני. מעדיף לחדול כלל מעשייה מאשר לסכן נפש אחרת.

לאחרונה עלה הנושא שוב בגלל גורמים שונים, לאור מה שקראתי על גבי הבמות של הפורומים השונים ובלי להיכנס לשמות או ניסיונות להבהיר את כוונותיי , בניגוד לאיך שהן התקבלו בצד השני. בלי להבהיר עובדות שחלקן הגדול עוות בגלל המדיה החד סיטרית הזאת. בלי היכולת שלי להגיב פרט אחר פרט , כי הדבר היה פוגע בחלק מאותן הנשים שביקשו לא להיחשף ולסגור את העניין מולי אישית ולא מול ההמון הזועם. לאור כל אלה אני החלטתי לקחת כמה צעדים אחורה. צעדים אחורה כדי שוב לשחזר , שוב לבדוק ולחשוב המון על הפעולות שלי כשולט וכאדם. איפה אני לא הובנתי ואיפה אני אולי לא הבנתי עד הסוף.

עד אז אני מתרחק מהBDSM. לוקח פסק זמן לבדוק את האירועים , את מקומי בתחום ואיך קורה מצב בו יש נפגעות , למרות הכוונות הכנות שלי לחיוב.
שוב אני חוזר ומתנצל ומביע חרטה בפני כל אלו שנפגעו וחשים נפגעים ממני , זה הדבר האחרון שהיה בכוונתי לעשות , לפגוע. למרות שכמו שהתחייבתי אז , מעולם לא חזרתי על הטעויות ההן , אני מבין שגודל הפגיעה שאני קורא עכשיו ולצערי רק בין השורות בפורומים , ולא במציאות , מצריכים ממני להתרחק ולבחון את עצמי וכך אעשה.

זו גם הזדמנות להודות להרבה חברים כאן על רגעים נדירים ועל חוויות משותפות ,
לאחל בהצלחה לחדשים ולחלק ברכות לותיקים ,
מי שירצה ידע למצוא אותי באשר אהיה .
גבר גורב גרב
לפני 18 שנים • 12 במאי 2006
גבר גורב גרב • 12 במאי 2006
מה עושים?
מה עושים אתם שואלים?

מפסיקים לכתוב כבר חודש שלם תגובות בנושא.
ונותנים קצת שקטטטטטטטטטטטטטט
גלתיאה
לפני 18 שנים • 13 במאי 2006
גלתיאה • 13 במאי 2006
קאי כתב/ה:
[color=violet

[size=24]
לאורך הדרך עשיתי מספר טעויות בשוגג ולא בכוונה תחילה, מתוך אמונה שמה שאני עושה הוא דבר לא פוגע והנכון לעשות.

הדברים הנכונים שחשב אותו הדום שהם הנכונים הם:

לקיים יחסי מין עם מספר רב של סאביות בלי לטרוח להגן עליהן עם קנדום, כשהוא חושף אותן
להפיפטיס בי שעלול להפוך לדלקת כבד כרונית, לקונדילומה שכמה סוגים ממנה מסרטנים,
לכלמידיה שעלולה להביא להדבקויות ברחם ולעקרות.

לבצע פיסטינג לא אחראי ולגרום לדימום, ולטעון שגוף הסאבית לא מוכן.

להתעלל בסאבית בטענה שצריך לחנך אותה, ובחסות מילת הבטחון להתעלל בה.
( תרוצים להתעללות לא חסרים, רק צריך להתאים אותם לקורבן )

ביזוי והשפלה של סאביות, כבני אדם ונשים( כן, אפשר לעשות את זה ולפגוע בסאביות
למרות יחסי נשלט שולט)

לפני כחצי שנה ניהלתי קשר עם כמה נשלטות ולפני כמספר חודשים נודע לי שהן נפגעו ממעשיי , שלא הייתי ער מספיק למספר דברים. ולמרות שאני הייתי סבור שאני עושה את הדבר הבטוח , הסתבר שכשולט אני אמור לנהוג ביתר אחריות ואני מקבל הערות אלה וטעויות שעשיתי בחומרה רבה.

הוא מתכוון שעד שלא התריסו בפניו על חומרת מעשיו, הוא בכלל לא הבין.
עד לאותו רגע הוא המשיך להיות סבור שהוא עושה את הדבר הבטוח.
ואז להפתעתו מסתבר! הפתעה מושלמת לחלוטין, שהוא כדום אמור להתנהג ביתר אחריות!
מה שבטוח שבאלפוני הוא לא ביקר icon_twisted.gif

הנושא עלה אז בפורומים השונים , כמו כן בפרטי מולי נוהלו מספר דיונים מחברים , ממנהלות פורום הסאביות ובעקבות כל אלה הבנתי והפנמתי את חוסר הזהירות שלי. במקביל פעלתי מול אותן הנשים שנפגעו ממני ברמה האישית , חלקן נענו לדיאלוג זה וקיבלו ממני את סליחתי הכנה על הפגיעה הלא מכוונת שנעשתה. אחרות בחרו ערוצי תקשורת יותר פומביים ווירטואליים לכעסן.

הוא מתכוון שאחרות לא היו מספיק להיות מטומטמות בשביל לבלוע את מה שהוא מוכר להן.
כי הן הבינו שכל פעם שסאבית מבינה שגרמו לה נזק ועומדת לעשות מהומה צריך להשתמש במס שפתיים ולהגיד לה שהוא מתנצל. ואם היא לא תקבל את ההתנצלות אז זו בעיה שלה.
ואם היא לא תקבל עדיף שהיא תתחפף.

מאז החוויה הלא נעימה להן ובמידה כזו או אחרת גם עבורי למדתי המון ועדיין לומד. על הטעויות ההן מעולם לא חזרתי ולעולם לא אחזור. לא מתוך איומים כאלה ואחרים ופחד על השם שלי , אלא כי איני מסוגל לחיות עם עצמי בידיעה שנפגעו ממני. מעדיף לחדול כלל מעשייה מאשר לסכן נפש אחרת.

הוא חי יפה מאוד עם עצמו כשהוא עשה את זה, והוא השתדל מאוד יפה לסתום את הפה לכל
סאבית שכעסה על מה שהוא גרם לה. כי אחרת הוא עלול לא לצליח להשיג כמו קודם סאביות חדשות.

לאחרונה עלה הנושא שוב בגלל גורמים שונים, לאור מה שקראתי על גבי הבמות של הפורומים השונים ובלי להיכנס לשמות או ניסיונות להבהיר את כוונותיי , בניגוד לאיך שהן התקבלו בצד השני. בלי להבהיר עובדות שחלקן הגדול עוות בגלל המדיה החד סיטרית הזאת. בלי היכולת שלי להגיב פרט אחר פרט , כי הדבר היה פוגע בחלק מאותן הנשים שביקשו לא להיחשף ולסגור את העניין מולי אישית ולא מול ההמון הזועם. לאור כל אלה אני החלטתי לקחת כמה צעדים אחורה. צעדים אחורה כדי שוב לשחזר , שוב לבדוק ולחשוב המון על הפעולות שלי כשולט וכאדם. איפה אני לא הובנתי ואיפה אני אולי לא הבנתי עד הסוף.

לאחרונה הנושא עלה כי בסופו של דבר אי אפשר לדחוף את כל הסרחון הזה מאחורי דלתות נעולות.
איזה עובדות עוותו? שהוא דופק בלי אבחנה בלי קנדום? שהוא מתעלל בחסות מילת הבטחון?
כשהוא עושה פייסטינג הוא גורם לדימומים? שאין לו טיפת כבוד לסאביות שהיו איתו כבני אדם?
נשים שביקשו לסגור את זה מולו, פחדו יותר ממנו מאשר " המון הזועם" איך בכלל יש לכם חוצפה לזעום, או במילים אחרות- אני לא מבין מה אתם זועמים.
כעת הוא יפרוש להתבודדות כדי להבין למה הוא לא הובן והיכן הוא אולי לא הבין עד
הסוף. מישהו צריך להסביר לו שזה לא היה עד הסוף, זה בכלל מההתחלה ועד הסוף.

עד אז אני מתרחק מהBDSM. לוקח פסק זמן לבדוק את האירועים , את מקומי בתחום ואיך קורה מצב בו יש נפגעות , למרות הכוונות הכנות שלי לחיוב.
שוב אני חוזר ומתנצל ומביע חרטה בפני כל אלו שנפגעו וחשים נפגעים ממני , זה הדבר האחרון שהיה בכוונתי לעשות , לפגוע. למרות שכמו שהתחייבתי אז , מעולם לא חזרתי על הטעויות ההן , אני מבין שגודל הפגיעה שאני קורא עכשיו ולצערי רק בין השורות בפורומים , ולא במציאות , מצריכים ממני להתרחק ולבחון את עצמי וכך אעשה.

מקומו בתחום אכן פסאבדו אחד שלם. איך באמת קורה שיש סאביות שנפגעו? תעלומה.

לצערו הוא קורא את זה רק בין השורות בפורום, הוא היה מעדיף כמובן להמשיך לסגור את הסרחון
במקומות הרבה יותר שקטים. אבל אם כבר זה כאן- נשתמש בטקטיקת התנצלות, זה נשמע טוב
ומכובד. וזה גם לא עולה כסף.

זו גם הזדמנות להודות להרבה חברים כאן על רגעים נדירים ועל חוויות משותפות ,
לאחל בהצלחה לחדשים ולחלק ברכות לותיקים ,
מי שירצה ידע למצוא אותי באשר אהיה .

תודה לכל אלו שראו ושתקו.
ותודה למי שמסרב להבין מה כל הסיפור הזה אומר, ויתעקש על חברות בהמשך.
DOM 1​(שולט)
לפני 18 שנים • 13 במאי 2006
DOM 1​(שולט) • 13 במאי 2006
לקח לי הרבה זמן לנגב את הדמעות. מי שבאמת חושב שהאדם מתחרט ולוקח את עצמו
לבידוד שיגיד לי מדוע לא פירסם את תגובתו בעצמו? עוד דוגמא למהלך מחושב ומסודר
לעד יעבור זעם. וזעם לא יעבור. מה לעשות שיש כאלה שלא יניחו לזה.
אם הכתוב מגיע ממקום אחר, בהסכמתו של הכותב, אבל ללא חתימתו- זה נראה מסריח,זה עם כנות
מסריחה, וכנראה שכל הסיפור עדיין מסריח.
ההודעה המלאה מדברת על שורה אחרונה מעניינת XXXXXXXX עזב את הבניין.
ומתחבא במרתף.
שולט.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
master281
לפני 18 שנים • 14 במאי 2006
master281 • 14 במאי 2006
מאז שנכנסתי לתחום הBDSM אני מכיר ולומד על העולם הזה והאנשים בעולם הזה כל יום מחדש

כן בהחלט לומד כל יום משהו חדש לומד את החולשות של האדם בכדאי להיכנס בדיוק במקום ההוא של ה"עוזר" עוזר לעצמך בלבד בדרך לעוד מטרה

לאורך הדרך עשיתי מספר טעויות בשוגג ולא בכוונה תחילה מתוך אמונה שמה שאני עושה הוא דבר לא פוגע והנכון לעשות. לפני כחצי שנה ניהלתי קשר עם כמה נשלטות ולפני כמספר חודשים נודע לי שהן נפגעו ממעשיי , שלא הייתי ער מספיק למספר דברים. ולמרות שאני הייתי סבור שאני עושה את הדבר הבטוח , הסתבר שכשולט אני אמור לנהוג ביתר אחריות ואני מקבל הערות אלה וטעויות שעשיתי בחומרה רבה

באמת הגיע הזמן רק שאני לא מאמין לך בשום מילה

השאלה למה זה קרה בגלל שמי שקיים את הדיון חבר שלך שמוכן להשמיץ את כולם

מאז החוויה הלא נעימה להן ובמידה כזו או אחרת גם עבורי למדתי המון ועדיין לומד. על הטעויות ההן מעולם לא חזרתי ולעולם לא אחזור

שקר אחד גדול חזרת על אותם טעיות

לא מתוך איומים כאלה ואחרים ופחד על השם שלי , אלא כי איני מסוגל לחיות עם עצמי בידיעה שנפגעו ממני

אז איך אתה קורא לבגידה בחבר ? לערער את האמון של הנשלטת שלו בו כמאסטר מהרגע שהכרתי לך אותה <במידה ותיגרם לך טראומה ממחטים עדיף שאני יהיה זה שיעשה לך את הטראומה .נשלטת שלא מבינה כלום ב BDSM ורואה את תעודת החובש שלך ושומעת שהאדון שלה עלול לעשות לה טראומה זה מערער לה את האמון במאסטר שלה > ? אתה לא מסוגל לחיות ככה
ובסוף עוד להאשים את החבר זה הוא שחדר לפרטיות שלה נכון ? ברוב הלוגים שראיתי ראיתי איך אתה מעדיף לדבר בצט או בפון שלא יהיו הוכחות על המחשב
סיפור כיסוי נפלא .

מעדיף לחדול כלל מעשייה מאשר לסכן נפש אחרת
לאחרונה עלה הנושא שוב בגלל גורמים שונים, לאור מה שקראתי על גבי הבמות של הפורומים השונים ובלי להיכנס לשמות או ניסיונות להבהיר את כוונותיי , בניגוד לאיך שהן התקבלו בצד השני. בלי להבהיר עובדות שחלקן הגדול עוות בגלל המדיה החד סיטרית הזאת.חד

אני לא חושב שלחת לי לוגים ערוכים אתה והחבר שלך ניסיתם לסובב אותי יופי יופי אבל הפתעה אני לא יהיה יותר עיוור כמו שההיתי מכל סכין כזו אני לומד

המון בלי היכולת שלי להגיב פרט אחר פרט , כי הדבר היה פוגע בחלק מאותן הנשים שביקשו לא להיחשף ולסגור את העניין מולי אישית ולא מול ההמון הזועם

ההמון הזועם ? אתה בטוח שראינו את אותו הדבר ? לא משום מה כולם עוזרים לך אני החלטתי להעלות את זה על גבי הפורומים בכדאי שכולם ידעו ממי להזהר

לאור כל אלה אני החלטתי לקחת כמה צעדים אחורה. צעדים אחורה כדי שוב לשחזר , שוב לבדוק ולחשוב המון על הפעולות שלי כשולט וכאדם. איפה אני לא הובנתי ואיפה אני אולי לא הבנתי עד הסוף

שאמרתי לך לא צריך את העזרה שלך ובכל זאת
המשכת "לעזור" כי ראית שיש לך מישהי שנמצאת בבלאגן עם הבנזוג שלה וידעת שהיא מחפשת מי שיקשיב לה שיהיה חבר? אתה אוהב אותן מבולבלות ובמשבר,כי קל לשכנע שאתה "רק רוצה לעזור".
אני בפרוש אמרתי לך לא רוצה ולא צריך את העזרה שלך תתרחק מאיתנו בכל זאת נדחפת

לא מאמין שיש כאלו אבל נניח כי ממה שאני ראיתי ניצלת אותן להנאותיך

שוב אני חוזר ומתנצל ומביע חרטה בפני כל אלו שנפגעו וחשים נפגעים ממני , זה הדבר האחרון שהיה בכוונתי לעשות , לפגוע. למרות שכמו שהתחייבתי אז , מעולם לא חזרתי על הטעויות ההן

ושוב משקר יפה . התנצלות ממך עוד לא קיבלתי אפילו לא הסברים למה שעשית

אני מבין שגודל הפגיעה שאני קורא עכשיו ולצערי רק בין השורות בפורומים , ולא במציאות , מצריכים ממני להתרחק ולבחון את עצמי וכך אעשה

עדיף לך באמת להיות מחוץ ל BDSM כי מקומך לא פה
בתור אחד שאומר שהוא לא נשלט על ידי הזין שלו נראה כי רק זה מניע אותך
לשלוט
במהלך שיחות איתך שיקרת ללא הפסקה מהניהול עפת כי שיקרת
אז איך בדיוק אתה רוצה שיאמינו לך
אולי כמה מתפחות לדמעות המזויפות שלך ?

כל כך מסכן שה תמים
מי שלא נפגע ממך חושב שאתה אדם ישר אדם טוב
אבל האמת רחוקה מזה

וחוץ מזה בתור אחד שהתרחק הפרופיל שלך מסודר יופי
והכניסה האחרונה שלך היא ב 11.5.06<נראה משוטט בפורומים השונים>
ואיך זה שהחתימה של הכלבה שלך שונתה מאימונים לרכוש
"כי אתה פורש" למי אתה מנסה למכור את השקרים שלך
משום מה בפורום שהחברים שלו נמצאים הסירו את ההודעה שלי
מעניין למה כי האמת כואבת להם ?

עינבר
עינבר • 14 במאי 2006
VIP כתב/ה:

"כי אתה פורש" למי אתה מנסה למכור את השקרים שלך
משום מה בפורום שהחברים שלו נמצאים הסירו את ההודעה שלי
מעניין למה כי האמת כואבת להם ?

עינבר

נדמה לי שהוא לא יענה לך על השאלות

עינבר • 14 במאי 2006
עינבר כתב/ה:
VIP כתב/ה:

"כי אתה פורש" למי אתה מנסה למכור את השקרים שלך ?

נדמה לי שמה שהופך אותו לכל כך בעייתי הוא לא רק פעולות שהוא עושה או מפסיק לעשות,
אלא עצם הדינמיקה של איתור נשים מאתגרת שהם במשבר או בעלות חולשה,
ליתר בטחון הוא גם ייצר משבר חדש או יעצים בעיות קיימות כדי להגביר רת הפגיעות,
ואז הוא כידיד תומך יסייע, בעזרת קצת סשנים והמחיר לעזרה תמיד יכלול סקס ונילי.

זה הדפוס, מעבר לכך, אני מקבלת רושם שיש כאן שקרן מקצועי ואדם שנשלט ע"י חולשותיו ויצריו
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 14 במאי 2006
גלתיאה כתב/ה:
במקרה הזה דווקא בגלל שהוא מוכר, לא ישכחו כל כך מהר. הסאביות יודעות יפה מאוד מה לעשות עם מידע כזה.
נכון שהזכרון כאן לא באמת מי יודע מה, אבל תמיד יהיו סאביות שיזכרו.
אז שילך לתקופת צינון, במילא כשישוב הוא יחזיר איתו את האויב הכי גרוע שלו- אותו עצמו.
זה ברור שזה צעד טאקטי. ודווקא בגלל זה אני עדיין חושבת שהאחריות של הסאביות צריכה להיות כל הזמן בפעולה, ולא לתת לשום דבר להסיח את דעתן מהאחריות של עצמן. גם אם מדובר בדום מוכר.

שירשור שלם שמטרתו - קודש.
להזהיר
להתריע

הכל מושלם..

אבל חשבתם\ ן לרגע שיש סאביות , חדשות, ישנות, שלא יכולות לקרוא קודים ?

להיזהר- אמת.

מפני מי ?

15 עמודים חשובים, משמעותיים שמטרתם מתפספסת ב-ג-ד-ו-ל
וקשר השתיקה נמשך.

גם עוד 15 עמודים נוספים לא יכולים להחליף את הדבר האמיתי : להזהיר את הסאביות מפני האדם .

ולא, אין הכוונה לנהוג בניגוד לכללי האתר.
אין צורך באאוטינג.
יש דרכים אחרות.

אתם באמת מנסים לעזור כאן ?

תזהירו את הסאביות מפני האדם עצמו.