אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

walking dead
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2010
walking dead • 17 ביוני 2010
ושוב אני מאחרת להגיש את דו"ח הביקורת שלי. הו וול, ברור לי שהפעם ינכו לי את זה מהמשכורת. נכון? תודו שזה רק כי אני נפגעת חרדה!

אכן, הבחנתם נכון. כנראה שליאת אשורי הייתה חולה או שקללות הפולסא דנורא שלנו עבדו, כי באמת היו פחות זוועות ויזואליות הפעם. חוץ מהתאמת הצבעים בין שחר ותהל, אבל כבר הבנתם שמילה טובה אחת הם לא יקבלו ממני - שני הז'ונגלרים האלו. ופבלו. מה נסגר עם הורוד, בנאדם? קה פסה?

אז דנה הפתיעה בשמלה שכולה גאווה (וצבעי גאווה), ומעט משאריות המלמלה השחורה שתקעו לרוני גינוסר בראש (מנסים להסתיר שם משהו?) שודכו בחינניות לנקודות אסטרטגיות בשמלה. זה היה מופע אורקולי מרהיב יותר מנבוקו במצדה ללא כל צל של ספק. ורדי מתהפך בקברו מרוב קנאה.

ולגבי ביצועי הערב, מה אומר ומה אגיד. נועה שלי, מחמלי, הרוח שתחת כנפיי, אכן לא מתאימה לביצועי דואטים. יובל חביב אך אין ספק שזה לא היה הביצוע הטוב של הערב, אבל גם לא הגיע לו לקבל ניקוד כה נמוך. שופטים מלבלובים מנוולים. ומילת גנאי ליובל: מה נסגר עם החשש מנועה? לא הבנת שהדרך היחידה בה יש לך סיכוי איתה זה אם תעשה ניתוח לשינוי מין?

רוני הייתה יפה ומלאכית מתמיד (אני עוד מאמינה בה), אך גם היא נאלצה לתת פחות כדי להתאים עצמה לשיר המטופש שבחרו לה וגם לילד הפלא בעל קול הוובוזלות המעצבן, שכנראה האדם היחיד בעולם שחסין לו הוא מרגול.

לגבי הביצועים האחרים אין לי מה להוסיף על פרשנותכם המלומדת, יקיריי. אז נפרדנו מאיש והסיפור, מר אורן קוקו. קהל עם לב של אבן העדיף שוב להצביע על פי כשרון ולא על פי בלוטת הרחמים. הנהלת כוכב נולד הוכתה בתדהמה פעם נוספת. כל שנותר לי הוא לשמוח לאידם ולהוסיף: חכו חכו שנעיף לכם את יובל מרון!
walking dead
אה, ותודה על הזיכרון מתוק של תקופת מעודה Vs ממ"ד. אלו היו הימים, צדק נעשה!
Beta Male
Beta Male • 17 ביוני 2010
ממ"ד זה מלשון שמ"ד?
כי אני זוכר ממ"ב...
walking dead
little pet כתב/ה:
ממ"ד זה מלשון שמ"ד?
כי אני זוכר ממ"ב...

היי, אני PC! לא ארשה שטעות הקלדה שלי תזוהה עם תעמולת הרשע של הטרול icon_smile.gif
Beta Male
טעות כתיב? זה רשום כבר ביותר מהודעה אחת ולא רק שלך

האם גודלה מדמה אותה לבטונדת החוייבת להיבנות בכל בית היום? האם זו ד' של דאבה? או של דחויה?

אב"ב לבוא לפה!!
walking dead
little pet כתב/ה:
טעות כתיב? זה רשום כבר ביותר מהודעה אחת ולא רק שלך

האם גודלה מדמה אותה לבטונדת החוייבת להיבנות בכל בית היום? האם זו ד' של דאבה? או של דחויה?

אב"ב לבוא לפה!!

אתה טוען בעצם שמדובר בטעות פרוידיאנית ולא שגיאת הקלדה? מעניין.

לצערי כשאני חושבת על ממ"ב , כל מה שעולה לי לראש זה אותו ביצוע מחריד שנתנה ל"שיר אהובת הספן", ביצוע שגובה בתנועות ידיים מוזרות. פוסט טראומה, יחד עם הקסאמים.
Beta Male
אחרי שקראתי את ההודעה שלי אני מתחיל להאמין בשגיאות כתיב באמת,לאן ברחו לי שם אותיות?

בכל מקרה מעניין מה הייתי בוחר אם הייתי עוקב באותה תקופה אחר הכוכב שנולד. מצד אחד מרינה מהממת,זמרת מרגשת עד דמעות ודיווה לא קטנה. עד כדי כך שאפילו אני,חובב הישבנים היעל גולדמנים חושב שהיא שווה אבל בטירוף. מצד שני מעודה,מה כבר צריך להסביר פה?

ולמען האמת ואם להיכנס לפה לנישה לא ממש P.C אין מצב שהוא לא היה זוכה. "העם" לא היה נותן את זה למרינה ומלבד שפרה מול בובליל (שגם שם אני לא יודע כמה זה היה כשר) אין סיכוי למרווח פיגמנטים לזכות באהדת העם אל מול חברו הצפוף.
או,אם לפרוק כל עול ולחזור ולומר את מה שאמר ידידי העו"ד המלומד יום אחרי בחירתה של נינט בכוכב הראשון (איך הוא זיהה תהליכים כבר אז,יא אללה): אם פרסי נובל היו מחולקים ע"פ בחירה באס אמ אס רק מזרחיים היו זוכים בו
קייסי
קייסי • 17 ביוני 2010
ממ"ד זה לא מרחב מוגן דירתי? אולי משהו בלוק שלה?
מUחדת
מUחדת • 17 ביוני 2010
ראשית, פרלי, הערב זה ברור- הם. בבית. האח. בא לי שיכנסו לוידוי.
וירימו תקציב. ויריבו. וישלימו. וירקדו ב-9 בבוקר.

פבלו שכח לכפתר את החולצה, מרגול עם אימונית, גל בחולצה מחרודה
ודנה נרגעת לאט מהתלבושות הגרוטסקיות ונפרדת המנוי לחדר התלבושות של הבימה.

1.איזה פחד ההעמדה של שרגאי והדר. הרגשתי כמו בקליפ של אבבא.
הם לא היו נוראיים, המנוולים, למרות שמלת בית חב"ד (הנאה. לפרקים) של גולד, אבל לא רגשו אותי.
הם נורא מנסים "לרגש". (גל: "יותר תרבותי מאשר מרגש")
אני ביום קשה וכדי לרגש אותי הם יצטרכו לעבוד קשה מאוד .

2.בת וססיל חזק ב"דלקה". הן יפות יחד. רוב הזמן הן גם נשמעות טוב יחד, המלעונות.
אז זה השיר של גוש? מכירה. בחירה טובה? לא.
הורג אותי כמה שבת דומה למזי כהן, אהובתי משכבר.
צדי, כרגיל, הורס שמחות. הוא פשוט לא בקטע של ססיל ונחוש בדעתו לבאס לבחורה את התחת.

3.ידעתי שאלבז בחר באבי שלנו ולא להיפך. מסכן. ריחמתי עליו באמת.
הם הלכו על "משהו אשכנזי" כדי לאתגר את הרוח המזרחית הנושבת בגבם ובחרו בשיר של הפולניה, גלי עטרי.
אבי מעולה ואלבז מאנפף לי באוזניים. למה לא יצרו בעיה טכנית במקרופון שלו? אוף.
בן אבו הציל את השיר וככל הניראה גם את שניהם מהדחה.
אבל העיבוד היה כבד נורא. ואיזה זייפן אלבז! יא ווארדי. אבל היום שמתי לב שחוץ מסיפור נוראי-קורע לב-מרגש
יש לו עיניים יפות. הנה, מצאתי בו משהו חיובי.
(גל: "אולי אחד הביצועים היפים שיהיו בעונה הזאת" מרגול: "צריך לשקם אותי" דנה: "מושלם, מושלמים" פבלו: "אלבז, אני שמח שאתה בנבחרת")

(???????????? לירי: "או שהתחרפנתי או שסתם התחרשתי מצווחות הבווזלות")

4.וואו. השמלה המשונה של ניקיה מדליקה- גם עם עיגולים (של כאב?) וגם לבנה, כחלק מאג'נדת ה"משהו אשכנזי" כנראה.
השטיק של ניקיה הרבה פחות מרגש אותי מבהתחלה, ואני כל הזמן מחכה שהיא תזעק "פרייז דה לורד! הללוייה!".
כפירי דפק זיופי תופת, ניקיה נראתה, כהרגלה, בעצירות.

המשך, כנראה, יבוא.
מUחדת

בא המשך:

מUחדת • 17 ביוני 2010
טוב, "שמור על העולם ילד" זה לא פסגת הקיטש, דנה? כן ערבית לא בעברית, שיר שרק דוד דאור יוצא ממנו טוב.
אז מה היה לנו פה? היבה נראתה כמו הפיתום של ליאור, ובאופן כללי- נשבר לי מהקול שלה.
תקראו לי גזענית, עוכרת פלסטין, זה לא משנה-
אבל נגמר לי מצווחות המואזין הנשיות שלה. היא נשמעת כמו מקוננת.

עידן ורווית-
הנה, אוחובסקי חוזר לעצמו ומשחיז את הסקלפל שהוא בהערות בונות ומדוייקות.
שוב-העמדת-מביט-בה-מביטה-בו-רגש-רגש-הפניית-מבט-למצלמה.
שיר בינוני. למה גל לא אמר להם את זה?
עידן יוצא מקליפת הדוד (הלום הקרב, כמובן) ורווית מוצאת חן בעייני, כרגיל.
הקול שלה והעיניים והשורשים הטיביליסים.
למרות שהשיר רע, מדובר בדואט הכי טוב של הערב.

הימור-
מועמדים להדחה ועולים לסולו: ניקיה וכפיר, ליאור והיבה.