צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי מאבק.

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 8 באוג׳ 2010
יש לי חידה: כמה פעמים הופיע הביטוי "הפוסל במומו פוסל" בשרשור הזה?
בין העונים נכונה יוגרל מום.

אה, ולגבי זה שאני צבועה, לא מוסרית ולא זוכרת כבר מה עוד - אני אמורה לטרוח להגיב על זה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 באוג׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
יש לי חידה: כמה פעמים הופיע הביטוי "הפוסל במומו פוסל" בשרשור הזה?
בין העונים נכונה יוגרל מום.

שכחת להוסיף שהעונים לא נכונה יפסלו.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 8 באוג׳ 2010
ציטוט: יש לי חידה: כמה פעמים הופיע הביטוי "הפוסל במומו פוסל" בשרשור הזה?

מומו מוסר שנמאס לו.
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 8 באוג׳ 2010
להבה חשופה כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

"רביעית, לא, אני ממש לא מתכוון להגיב לגופפו של דיון, עושה רושם שלהתדיין איתכם על פוליטיקה זה ממש מתחת לרמה שלי, אני מקווה שתשכילו במקום להכנס למגננות הדביליות שלכם שאני כבר רואה אותן באות עוד רגע; תסתכלו על עצמכם ותבדקו אם אתם יודעים מה זה דיון, או שאתם סתם פה כדי לזרוק יציאות ארסיות וחסרות כל טעם וחשיבות."

==================================

מה בדיוק אתה עושה? מעבר לממנטר דעתך, לא לנושא הדיון , אלא לרושמ\ת התגובה. תגובותייך, תוקפניות, ובהחלט לא ענייניות.

מתי, בפעם האחרונה, קראת את תגובותייך \ תגובות הנשלטת שלך בשרשור והשבת לעניין?

מתי, בפעם האחרונה, הקשבת לשיח הזולת ולא רק לעצמך?

מתי, בפעם האחרונה, השבת תגובה, בשרשור \ במסרים \ בשיחה פרטית , לא באופן מתלהם?

לא עשית זאת, במקום זה "שלחת" את הנשלטת שלך, לכתוב מסר. מסר, שמאוד "מתלהם" ובהחלט ילדותי.

אל, תתימר להיות "מעל" הזולת" וודאי לא "לנתח" הלך מחשבתו \ כתיבתו, כאשר אינך מוצא לנכון, להקשיב \ לקרוא דבריו. .{"מה אני עובד אצלך? שאת שולחת אותי לקרוא דברייך בשרשור?"}.

טול קורה מבין עינייך ויפה שעה אחת קודם.

הפוסל במומו - פוסל.

להבה חשופה.!@!

חתיכת מטומטמת... איך אחרי הודעה כזאת דבילית את מסוגלת לדבר איתי על הפוסל במומו פוסל?

מתי קראתי את תגובותי והשבתי לעניין? עזבי לקרוא את תגובותיך מה שלא נראה לי שאת מסוגלת, מתי דיברת לעניין?

מתי הקשבתי לשיח-הזולת\השבתי תגובה לא מתלהמת\ולא-התיימרתי להיות מעל הזולת?
מעניין, את רוצה שאפרסם את השיחה העלובה שפתחת איתי בצ'ט כדי שתזכרי שוב מתי לא עשית את כל הנ"ל? כי זה היה לא מזמן, מפליא קצת ששכחת...
ובאשר לשפחתי, יש לה פה משלה- אני לא צריך לשלוח אותה לשום-מקום באתר הזה ולהגיד לה מה לומר; את הרי כזאת נאורה, אז מה פתאום שכחת מחופש-הדיבור, צנעת-הפרט (כי מה שאני עושה עם שפחתי ממש לא עניינך), או זכותו של כל אדם לעמוד בפני עצמו ועוד ועוד זכויות כאלה שבחורה חשוכה, פרימיטיוית ונבובה כמוך לא מכירה אותן ואני לא מתכוון להקל בלספר לך את כל התורה על רגל אחת.

ואגב, אם שאלת לגבי שפחתי, אז כשהיא קראה את הפניה העקיפה והאווילית בה ניסית לספר לי עליה דברים (קוראים לזה סכסכנות ודיבור-מאחורי הגב, אגב; היא מהרה לשלוח לך מסר כדי לצחוק לטפשותך ולנסות להעמיד אותך במקומך הקטנטן) כי לי נמאס לי להיות מנומס ומתורבת כשאני מדבר איתך חתיכת בהמה זולה שכמוך.

ואל תדברי איתי על מסרים, אני לא רץ לדבר איתך מאחורי-הקלעים, כפי שעשית עם השיחה-הפרטית שלך בצ'ט, אז מה את בכלל יודעת על המסרים ששלחתי למישהו?
פעם הבאה אולי לא תתפרצי לשדה-הראיה של מישהו בלי-הזמנה ואז אולי הוא יטרח לשתף אותך, במסרים-האישיים שלו...
להבה חשופה
להבה חשופה • 8 באוג׳ 2010
אמן החושים כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

"רביעית, לא, אני ממש לא מתכוון להגיב לגופפו של דיון, עושה רושם שלהתדיין איתכם על פוליטיקה זה ממש מתחת לרמה שלי, אני מקווה שתשכילו במקום להכנס למגננות הדביליות שלכם שאני כבר רואה אותן באות עוד רגע; תסתכלו על עצמכם ותבדקו אם אתם יודעים מה זה דיון, או שאתם סתם פה כדי לזרוק יציאות ארסיות וחסרות כל טעם וחשיבות."

מה בדיוק אתה עושה? מעבר לממנטר דעתך, לא לנושא הדיון , אלא לרושמ\ת התגובה. תגובותייך, תוקפניות, ובהחלט לא ענייניות.

לא עשית זאת, במקום זה "שלחת" את הנשלטת שלך, לכתוב מסר. מסר, שמאוד "מתלהם" ובהחלט ילדותי.

אל, תתימר להיות "מעל" הזולת" וודאי לא "לנתח" הלך מחשבתו \ כתיבתו, כאשר אינך מוצא לנכון, להקשיב \ לקרוא דבריו. .{"מה אני עובד אצלך? שאת שולחת אותי לקרוא דברייך בשרשור?"}.

הפוסל במומו - פוסל.

להבה חשופה.!@!

חתיכת מטומטמת... איך אחרי הודעה כזאת דבילית את מסוגלת לדבר איתי על הפוסל במומו פוסל?

מתי קראתי את תגובותי והשבתי לעניין? עזבי לקרוא את תגובותיך מה שלא נראה לי שאת מסוגלת, מתי דיברת לעניין?

מעניין, את רוצה שאפרסם את השיחה העלובה שפתחת איתי בצ'ט כדי שתזכרי שוב מתי לא עשית את כל הנ"ל? כי זה היה לא מזמן, מפליא קצת ששכחת...
ובאשר לשפחתי, יש לה פה משלה- אני לא צריך לשלוח אותה לשום-מקום באתר הזה ולהגיד לה מה לומר; את הרי כזאת נאורה, אז מה פתאום שכחת מחופש-הדיבור, צנעת-הפרט (כי מה שאני עושה עם שפחתי ממש לא עניינך), או זכותו של כל אדם לעמוד בפני עצמו ועוד ועוד זכויות כאלה שבחורה חשוכה, פרימיטיוית ונבובה כמוך לא מכירה אותן ואני לא מתכוון להקל בלספר לך את כל התורה על רגל אחת.

ואגב, אם שאלת לגבי שפחתי, אז כשהיא קראה את הפניה העקיפה והאווילית בה ניסית לספר לי עליה דברים (קוראים לזה סכסכנות ודיבור-מאחורי הגב, אגב; היא מהרה לשלוח לך מסר כדי לצחוק לטפשותך ולנסות להעמיד אותך במקומך הקטנטן) כי לי נמאס לי להיות מנומס ומתורבת כשאני מדבר איתך חתיכת בהמה זולה שכמוך.

ואל תדברי איתי על מסרים, אני לא רץ לדבר איתך מאחורי-הקלעים, כפי שעשית עם השיחה-הפרטית שלך בצ'ט, אז מה את בכלל יודעת על המסרים ששלחתי למישהו?
פעם הבאה אולי לא תתפרצי לשדה-הראיה של מישהו בלי-הזמנה ואז אולי הוא יטרח לשתף אותך, במסרים-האישיים שלו...

==========================================

כן, פניתי אליך בצאט בפרטי ושאלתיך :" האם אתה קראת את תגובות שפחתך בשרשור, ומדוע כתבה, בואו לא נשכח שעובדים זרים ופליטים הם בסופו של דבר זה נגע בעולם כולו"

ועל כך נסבה "השיחה", על "נגע". ולא מעבר לכך.

שאר, דברייך אינם ראויים לתגובה. תגובתך מדברת בעד עצמה.

AND I REST MY CASE

שא ברכה.

להבה חשופה.!@!
מקבי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 9 באוג׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2010
"אמן החושים" הקיא על השרשור, נסו לא להחליק... icon_confused.gif
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 9 באוג׳ 2010
מקבי כתב/ה:
"אמן החושים" הקיא על השרשור, נסו לא להחליק... icon_confused.gif

עכשיו נזכרת להתעורר?

רק תיקון טעות קלה, כי אני יודע שאתה לעולם לא תתקן את עצמך- לא הקאתי על השרשור, הקאתי מהשרשור.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 9 באוג׳ 2010
אמן החושים כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:

הפוסל במומו - פוסל.

להבה חשופה.!@!

עזוב, אין טעם לשתף פעולה עם הדבר הזה..היא ממורמרת מהחיים מדי..
מUחדת

מוקדש לזוג פילוס. גרסת הבדס"מ.

מUחדת • 9 באוג׳ 2010
Lakshmi​(נשלטת)

Re: מוקדש לזוג פילוס. גרסת הבדס"מ.

Lakshmi​(נשלטת) • 9 באוג׳ 2010
מUחדת כתב/ה:

חחח, צחוקים...

כואב לך משהו?

כי לא ברור לי אחרת מה הסיבה שאת מעבירה ביקורת על אנשים שאת לא מכירה? כאילו, אין לך דברים יותר חשובים לעשות עם עצמך בחיים?