צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

The Gondola Man
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012
The Gondola Man • 6 בפבר׳ 2012
מה הולך פה? icon_rolleyes.gif
Lordpain​(שולט)

למקרה ולא ראו את זה בדף הקודם

Lordpain​(שולט) • 6 בפבר׳ 2012
רבותיי המכובדים !

כל זה נהפך לבית שימוש אחד גדול, וכל אחד בתורו תורם לזוהמה שמצטברת כאן.

זה התחיל כריב בין שני אנשים ועכשיו לאט לאט אנשים מתחילים לריב כאן אחד עם השני

תעצרו לרגע

תקלטו כמה זה מגוחך !

אף אחד מאיתנו לא ישנה את דעותיו של חתול מריר !
לא משנה מה תגידו, לא משנה כמה תנמקו את זה.
כל אחד באמונתו...

אתם רוצים להשפיע לטובה ?
רוצים לשנות את העולם ?
יש לכם איזשהי עמדה מוסרית שברצונכם לקדם ?

צאו החוצה ותתחילו משם !
או שתחזרו לאסלה, יכול להיות שזה באמת אולי המקום בשביל חלק מכם....
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
צ'ישר - כבר מתקלתי בך בעבר. בתגובה מאותו הסוג בדיוק. תתעסק בעניינים שלך. היחיד שסותם פה פיות זה כלובי.

שלא יכתבו לי תגובות אישיות, אני לא אגיב. אין לי שום דבר חדש לומר כרגע על הנושא, וזה נכון כבר עמודים על גבי עמודים

אתה גם לא חייב לקרוא שום תגובה, אם אתה לא רוצה

גם לך יש זכות להגיב מתי שבא לך, כמה שבא לך, איך שבא לך.
אבל לגופו של עניין, לא לגופו של אדם
ובודאי אל תהיה לי צבוע מוחלט.
יש פה שרשורי דאחקות שלמים שמתנהלים ימים על גבי ימים בחילופי דברים בין פריסי, מאוחדת והגמד - 24/7

תנו לשרשור לחזור לנושאו. הוא נושא חשוב.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 3:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חתול מריר
חתול מריר • 6 בפבר׳ 2012
גמד, אין סיכוי שאני נכנס לקו האש ביניכם לבין פור-גוד, אני רק רוצה לומר ש-

א. אני מניח שיש בינך ובינו היסטוריה כלשהי ובגלל זה אתה כל כך מתרתח מכל מה שהוא אומר, אבל אני חייב לומר שמבחינה אובייקטיבית (עד כמה שניתן, זאת בכל זאת רק דעתי) ההערות של פור-גוד כלפיכם מזעזעות פחות מ"מעניין איך אנורקטיות מגיבות אם עושים להם ככה..." .

ב. מה שכן קצת הפריע לי זה שמתי שאני רצתי לפה מלא בזעם וזעזוע, קיבלתי (בעיקר ממך וממיוחדת) את הרושם שאנחנו נמצאים פה באיזה ליג אוף ג'נטלמנס, מנהלים אך ורק דיונים היפותטיים ולעולם לא מתייחסים לאנשים ספציפיים במפורש.
אבל פתאום שמישהו מעצבן אתכם (ואני ממש לא נכנס למי "צודק"), אז קמה לה קריאה למחאה חברתית ב"כלוב".
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
להבדיל מהניסיון שלך להאדיר את עצמך ולבזות את כותב הבלוג על מקרה שלא בטוח שכלל קרה-
אנחנו באמת מנסים לעשות משהו לטובת הכלל ולא למען התחת הפרטי שלנו.
חתול מריר
חתול מריר • 6 בפבר׳ 2012
הבנתי....

בניגוד אליך, אני לא התיימרתי להיות דפני ליף של הכלוב. לא טענתי שאני איזה לוחם צדק או משהו בסגנון. הייתה לי את הכנות לומר שפשוט הזדעזעתי מהתנהגות שהיא לדעתי פסולה ורציתי לחלוק את מה שחשבתי עם אנשים אחרים ולהביא את זה לידיעתם.

לומר שאת עושה משהו "לטובת הכלל"....? אני רק תוהה לעצמי אם לפחות בפני עצמך את מספיק כנה בשביל להודות שלא אלו המניעים שלך.

ואיך בדיוק ניסיתי להאדיר את עצמי? בזה שאנשים יחשבו שאני רגיש לאנורקטיות?
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
אני לא מתיימרת. אני דפני ליף הבדס"מית.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
מאוחדת - את מנסה לעשות משהו לטובת האגו שלך או האובססיה שלך
אל תקשקשי לנו בביצים על "טובת הכלל"
יש לי פי 10 וחצי יותר תגובות ולייקים על כל פוסט, ובטח ובטח יותר קוראים - וזה רק על הרמה הוירטואלית - מאשר לכל "הכלל" פה, שכולל 5 איש רדופי-אובססיה אישית קטנה קטנונית, שכל מתבונן מהצד יכול להיווכח בה בעצמו, שעוליםי על הטריפ האינפנטילי שלהם כמעט כל שרשור, וחי-לוהים גם לא נמאס להם אף פעם, בלי קשר לשום דבר

מספיק - תנו כבר לשרשור לחזור לנושאו. הוא נושא חשוב

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 3:39 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 6 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
להבדיל מהניסיון שלך להאדיר את עצמך ולבזות את כותב הבלוג על מקרה שלא בטוח שכלל קרה-
אנחנו באמת מנסים לעשות משהו לטובת הכלל ולא למען התחת הפרטי שלנו.

קוראים לזה חתול מריר: ועלו המים עד נפש.
ולא, לא כועס דווקא. פורגוד מאז ומעולם הצליח להצחיק אותי. האבסורד בדבריו וטיעוניו מזכיר לי קומדיה שחורה ולא איכותית. אבל בו במקביל הוא גם גורם לי שלא לרצות לענות לאנשים כמוך או כמו גונדולה מן ולהתדיין עמם כי איני יודע מתי הוא יהפוך את השרשור בו השקעתי מחשבה לקומדיה שחורה ולא איכותית עליה דיברתי.
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
שיר כאב כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
מי מכם אשר לא חטא, הוא הראשון שיזרוק בו אבן
מעבר לזה אני עם MJ.

אבל שיר כאב - איפה המשפטן הדגול, העורך דין וולה ( שולת אחזר מספר 1) - איפה הוא כשצריכים אותו ?
מכיון שההימורים הם שאני או את כותבים אותו, ומכיון שאני יודע שאת יודעת ששנינו יודעים שזה לא אני, אז נשארנו איתך.
וכעת - מדוע שלא תצרפי לדיון את העורך דין וולה, כדי ליישב ולגשר בין הניצים על כוס אניס במשרדו שבתקווה ? ווינק ווינק (:

אוי, אתה כזה הזוי ופאתטי. די כבר להשליך מעצמך; אפילו אין לי מושג על מי אתה מדבר.
בפעם המי יודע כמה: נסה להפנים שיש אנשים שמרכז חייהם אינו הכלוב.
על כל פנים כרגע אין לי אף בלוג. תתמודד