שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

Master Jove​(שולט)
לפני 11 שנים • 7 בדצמ׳ 2012
Master Jove​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2012
[quote="blossom"
כמה נוח להגיד שחייה האישים קשורים להוראה שלה, ולהתעלם מכך שכל "חטאה" היה בכך שחשבה שהחיים האישיים שלה לא מענינו של אף אחד ובנוסף לכך, שומו שמים, שזה לא כזה ביג דיל...[/quote]

את מתעלמת מהעובדות מתוך נוחות או שפשוט לא שמת לב אליהם ?
כשחייך האישים מוצגים בטלוויזיה. את הופכת את חייך האישיים לעניינם של כולם.
במיוחד בהיותך מורה שהינה מודל חיקוי, במיוחד שאת משמשת דוגמא יש דברים שאסור לך לעשות,
blossom היית עושה סשן בנוכחות ילדים ?
זה נראה לך הגיוני שילדים יחשפו לזה ?
או שמבחינתך עניין של חשיפת ילדים לזה אינו עניין של שומו שמיים ,,,
aka BODYGUARD
לפני 11 שנים • 7 בדצמ׳ 2012
aka BODYGUARD • 7 בדצמ׳ 2012

ואותי מחייכת ההתעלמות המוחלטת מההצעה הפרקטית שהועלתה לסיוע,

שוב הוכחה לכך ש"אני אומר את שלי וכולכם ממש, אבל ממש, לא מעניינים לי ת'תחת."

עוד שירשור למשוך ידיים ממנו.

נשואת השירשור:

אם את קוראת כאן ויש משהו שאני יכול לעזור בו,
את יותר ממוזמנת לפנות אלי בצורה פרטית.

היו שלום.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 8 בדצמ׳ 2012
בלוסום​(לא בעסק) • 8 בדצמ׳ 2012
Master Jove כתב/ה:
[quote="blossom"
כמה נוח להגיד שחייה האישים קשורים להוראה שלה, ולהתעלם מכך שכל "חטאה" היה בכך שחשבה שהחיים האישיים שלה לא מענינו של אף אחד ובנוסף לכך, שומו שמים, שזה לא כזה ביג דיל...

את מתעלמת מהעובדות מתוך נוחות או שפשוט לא שמת לב אליהם ?
כשחייך האישים מוצגים בטלוויזיה. את הופכת את חייך האישיים לעניינם של כולם.
במיוחד בהיותך מורה שהינה מודל חיקוי, במיוחד שאת משמשת דוגמא יש דברים שאסור לך לעשות,
blossom היית עושה סשן בנוכחות ילדים ?
זה נראה לך הגיוני שילדים יחשפו לזה ?
או שמבחינתך עניין של חשיפת ילדים לזה אינו עניין של שומו שמיים ,,,[/quote]

אין לי ילדים, אבל היתי ילדה - והזמנים השתנו.
מתוך היכרות מספיק קרובה עם המורה הזו, יכולה לומר לך בוודאות מוחלטת,
שהחשיפה שלה נבעה מכך שהיא לא חושבת שבדסמ הוא כזה הו-הא
ודי עם ההתחסדות הזו, אתה יודע ורואה למה ילדים חשופים כיום?
מה תגיד על ילדים שכבר בגיל צעיר מתלבשים כמו מבוגרים,
ומה נגיד על כל מיני תכנים לא נאותים שעוברים לילדים במסרים מוסווים בכל מיני ערוצי תקשורת?
אנחנו כחברה טובים בלדבר גבוה על חופש האדם וחירותו, אבל בפועל כשזה מגיע לנושאים בדיוק כמו אלה, אנחנו מתחילים להיות שיפוטיים במקום ליישם את מה שהטפנו רק לפני רגע עליו...
יש כל כך הרבה קבוצות בחברה שנפגעות מכך שאנחנו פשוט לא מצליחים להפסיק לפחד
מכל מה ששונה מאיתנו.
אז אולי הגיע הזמן, שבתור חברה, באמת ניישם את כל האמירות האלה שהחברה מייצרת
או שאלו אמירות נבובות?

ועוד משהו - אל תכניס לי מילים לפה אוקיי? היא לא עשתה סשן בנוכחות ילדים ולא כתבתי בשום מקום שאני מצדדת בכך - אבל מכאן ועד להתחכש למיניות שבכל שאר המובנים פשוט מוטחת בפנינו בתקשורת ובכל מקום שאתה מסובב אליו את פניך.. המרחק גדול.
אודה לך אם לא תכניס יותר מילים לפי.
Master Jove​(שולט)
Master Jove​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2012
blossom כתב/ה:

ועוד משהו - אל תכניס לי מילים לפה אוקיי? היא לא עשתה סשן בנוכחות ילדים ולא כתבתי בשום מקום שאני מצדדת בכך - אבל מכאן ועד להתחכש למיניות שבכל שאר המובנים פשוט מוטחת בפנינו בתקשורת ובכל מקום שאתה מסובב אליו את פניך.. המרחק גדול.

אז מה את בעצם אומרת ?
גם כך הילדים חשופים פה ושם לתכנים לא נאותים,,,
גם כך הם מתלבשים כמו מבוגרים ,,,
אז איפה הביג דיל ? נתחיל לעשות לתלמידים סיורי הדרכה במועדוני בדסמ
והמורה תדגים את המתקנים,

אולי מעצם העובדה שאין לך ילדים קשה לך להבין ,,,,

בינתיים מי שמצתדק כאן זאת את,
אומנם היא חברה שלך (לדברייך) ואני מבין את הקושי להביע דעה אחרת ממקום כזה,
אבל מה לעשות שכולנו נמצאים בסוג של נורמה שיש לה חוקים וכללים,
בדיוק כמו שאסור להזדיין במקום ציבורי,,, אז את יכולה,,, עד שתתפסי ואז תשלמי על כך.

העובדה שהילדים כבר נחשפים פה ושם לתכנים לא נאותיים אין אינה סיבה מצדקת שתלמיד יראה את מורתו בטלוויזיה מצליפה או מלמדת מישהו אחר להצליף ,
וכמו שאני מבין מדברייך שהרי זמנים ישתנו, אין לך שום בעיה שילד יצפה בך מוצלפת ,,, ומחר לא תהייה לך בעיה שיראה אותך מזדיינת,,,
ואם היא באמת הייתה חושבת שזה לא כזה או הא אז היא לא הייתה לובשת מסיכה,
אז בואי באמת תפסיקי להתייפייף
מבחינתי הכל טוב ויפה, עד שהילדים נחשפים לזה,
underheel
underheel • 8 בדצמ׳ 2012
Venus in Furs כתב/ה:

אני לא מצליח להבין את תגובות ה"מטומטמת" ואת ה"אוכלים את הדייסה שמבשלים", ו"היא היתה צריכה להיזהר יותר" . כאילו שהיא צריכה אותנו כדי שנגיד לה שהיא היתה צריכה להיזהר יותר. אני די בטוח שאת זה היא כבר חשבה לבד כשקיבלה בידיים רועדות את מכתב ההשעייה. באמת, איזו אנליזה מבריקה. בעוד שמה שסביר להניח שקרה זה, שמתישו הגיע צוות צילום לדנג', שאלו אותה אם היא מוכנה להסביר קצת על בדסם למצלמה, היא אמרה "אבל אני אם ומורה בישראל!" , ואז נתנו לה מסכה והבטיחו שלא יכתבו שם (ואולי אמרו עוד כמה דברים מרגיעים) , והיא חשבה על זה, ועל זה שהיא לא עושה שומדבר רע בעצם, ושהיא אדם חופשי במדינה שאמורה להיות חופשית, ושזו תכנית לילה שהורים מאוד "מוסריים" ודאגנים אמורים למנוע מילדיהם הטהורים לצפות בה אניווי, וזרמה עם הצילום. את ההשלכות היא כבר הבינה לבד עכשיו, ואת המחיר היא משלמת לבד.
אז מה יייש לכם עם התגובות הרעות והמכוערות האלה? מה זה נותן לכם?

אם ב"בית של הבדסם" קוראים לה זונה מטומטמת ומעלימת מס (!) אז מצבנו לא כל כך טוב.

אני מכיר כמובן מי המצולמת אבל לא יודע אם היא מורה ואם היא המורה המדוברת. אין לי ממש מושג כלל לגבי חיי הפרטיים, וגם לא מעניין אותי לדעת. יש טענות בכמה מהמאמרים שלא מדובר במורה, ואולי זה נכון ואולי לא, אבל חשוב לזכור את זה.

מעבר לכך, יש פה, ואצל כולם למעשה, איזו הנחה שהיא בחרה שללבוש מסיכה זה מספיק, שזו היתה טעות בשיקול דעתה, או משהו כזה. אבל צוות הצילום של קופרמן הפקות (כך לפי אחד המאמרים) לא הגיע על דעת עצמו, אלא פנה אל הדנג'ן במטרה לקיים את הצילום, וביקש צוות מתאים, והפרטים סוכמו, ומשום מה לא סוכם שם שתהיה אפשרות להסוות פנים (ואולי גם קול) באמצעים טכנולוגיים. לא ממש ברור למה כי זה תחום שבו דיסקרטיות ודיסקרטיות בצילומים הם דברים בסיסיים. ברוב המסיבות אסור לצלם באופן חופשי ויש מקומות שהצילום נעשה בפינות דיסקרטיות בלבד. זה עקרון בסיסי והדנג'ן לא חדשים בעסק.

שיקול הדעת המוטעה הוא של הנהלת הדנג'ן וקופרמן הפקות בלבד. מצבה דומה יותר למי שכפו עליה לאבד את פרטיותה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 8 בדצמ׳ 2012
BODYGUARD כתב/ה:

נשואת השירשור:

היו שלום.

בודי אתה צודק לגמרי icon_smile.gif

הרבה אנשים הם מכבסת מילים ,ינשקו אותך במסיבה וישמחו שזה אתה ולא הם icon_smile.gif

אין להם עקרונות ,רק נהנתנות מלווה בגלימה של לגיטמצייה של למה הכבוד והערכים לא חשובים .

ההצעה שלי בתוקף וכולי תקווה שלא נזדקק לה .

לגבי עזרה פרטית ,אני אפילו לא טורח לרשום את זה בפורום ,לא זכור מקרה שפנו אלי לעזרה ולא

נענתי מיד ...עד כמה וכמה שמדובר באנשים שאני מכיר היטב .

שבוע טוב חברים ,אני חושב שהנושא מוצא מכל הזויות וכרגע רק טוחנים מים ...כולי תקווה שהעניין

יסתדר והסערה תחלוף מה שסביר להניח שיקרה ...גם אם יהיה צורך בסיוע מי שירצה יעזור ו והייתר

יחזרו לשתות איזה דרינק וללקק לכל העולם בשביל 50 שקל ..לא מצפה ליותר מידי ....עולם כמנהגו נוהג ..icon_smile.gif
Uranus
Uranus • 8 בדצמ׳ 2012
ניקי666 niki כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:

נשואת השירשור:

היו שלום.

בודי אתה צודק לגמרי icon_smile.gif

הרבה אנשים הם מכבסת מילים ,ינשקו אותך במסיבה וישמחו שזה אתה ולא הם icon_smile.gif

אין להם עקרונות ,רק נהנתנות מלווה בגלימה של לגיטמצייה של למה הכבוד והערכים לא חשובים .

ההצעה שלי בתוקף וכולי תקווה שלא נזדקק לה .

לגבי עזרה פרטית ,אני אפילו לא טורח לרשום את זה בפורום ,לא זכור מקרה שפנו אלי לעזרה ולא

נענתי מיד ...עד כמה וכמה שמדובר באנשים שאני מכיר היטב .

שבוע טוב חברים ,אני חושב שהנושא מוצא מכל הזויות וכרגע רק טוחנים מים ...כולי תקווה שהעניין

יסתדר והסערה תחלוף מה שסביר להניח שיקרה ...גם אם יהיה צורך בסיוע מי שירצה יעזור ו והייתר

יחזרו לשתות איזה דרינק וללקק לכל העולם בשביל 50 שקל ..לא מצפה ליותר מידי ....עולם כמנהגו נוהג ..icon_smile.gif

שיואו,

אתם כאלה אנשים מכובדים וחשובים,
אנחנו או "הם" או "אתם" או כל מי שהתכוונתם,
פשוט כל כך לא ראויים להילה הזו הבוקעת ממכם.

וואו...

icon_rolleyes.gif
בלוסום​(לא בעסק)

MASTERJOVE,

בלוסום​(לא בעסק) • 8 בדצמ׳ 2012
Master Jove כתב/ה:
blossom כתב/ה:

אז מה את בעצם אומרת ?
גם כך הילדים חשופים פה ושם לתכנים לא נאותים,,,
גם כך הם מתלבשים כמו מבוגרים ,,,
אז איפה הביג דיל ? נתחיל לעשות לתלמידים סיורי הדרכה במועדוני בדסמ
והמורה תדגים את המתקנים,

אולי מעצם העובדה שאין לך ילדים קשה לך להבין ,,,,

בינתיים מי שמצתדק כאן זאת את,
אומנם היא חברה שלך (לדברייך) ואני מבין את הקושי להביע דעה אחרת ממקום כזה,
אבל מה לעשות שכולנו נמצאים בסוג של נורמה שיש לה חוקים וכללים,
בדיוק כמו שאסור להזדיין במקום ציבורי,,, אז את יכולה,,, עד שתתפסי ואז תשלמי על כך.

העובדה שהילדים כבר נחשפים פה ושם לתכנים לא נאותיים אין אינה סיבה מצדקת שתלמיד יראה את מורתו בטלוויזיה מצליפה או מלמדת מישהו אחר להצליף ,
וכמו שאני מבין מדברייך שהרי זמנים ישתנו, אין לך שום בעיה שילד יצפה בך מוצלפת ,,, ומחר לא תהייה לך בעיה שיראה אותך מזדיינת,,,
ואם היא באמת הייתה חושבת שזה לא כזה או הא אז היא לא הייתה לובשת מסיכה,
אז בואי באמת תפסיקי להתייפייף
מבחינתי הכל טוב ויפה, עד שהילדים נחשפים לזה,

קשה לי לנהל איתך דיון - אתה ממשיך לדחוף לי מילים לפה.
לא שיש לי בעיה עם הבחורה, אך אני מכירה אותה מפה ומשם, ולא אתיימר להגיד עליה דברים שאינני יודעת או שראיתי אותם בוודאות (בניגוד אליך למשל).
אינני אמא, אך ממתי זה גורם לי להיות חסרת קומון סנס בכל הקשור לילדים? אמי עובדת בחינוך, כך שהנושא לא כזה זר לי, ובלי קשר אליה - יש לי מספיק שכל ישר בנושא.
העובדה שדעתך על גידול ילדים שונה משלי, לא הופכת אותי לפחות מבינה בנושא. היתי ילדה פעם גם.
ובנושא ה"הצטדקות שלי" - ובכן כשאתה ממשיך ומכניס לי מילים לפה שוב ושוב, מה נותר לי לעשות אלא להכנס לעמדת מגננה?
אינני מתכוונת להפוך את הדיון הזה למשהו אישי ביני לבינך,
לכן אני פורשת ממנו ומקווה שבכך הדיון יחזור לנושאו ולא יתמקד בי ובך.
אם יש לך שיג ושיח עמי על תגובתי, עשה זאת בפרטי בבקשה.
מלכתא
מלכתא • 8 בדצמ׳ 2012
הדיון הזה כבר מזמן הפך לדוגמא להתחסדות ולצביעות של האנשים פה, ולכן ההשתפות הפעילה שלי פסקה כבר לפני כמה עמודים.
יחד עם זאת, אני חייבת להביע תחושת גועל מסויימת.
דווקא מקום שאמור להיות פתוח וחסר שיפוטיות-
מכיל חבורה של "גיבורי מקלדת" (אנשים שחזקים מאוד בדיבורים) שמתחסדים וממהרים להאשים את המורה.

יש כאן חוסר הבנה בסיסי, שבמוקדם או במאוחר, היחס הזה לבדסמ יהיה בעוכריכם ואז גם אתם תיפגעו. אבל עד אז, מאוד נוח להאשים את המורה ולהתייחס לזה כאל הבעיה האישית שלה.

אנשים,תפתחו את העיניים. הבעיה כאן היא לא בעובדה שהיא מורה (יצא לי להכיר המוווון מורים ואפילו מנהל ב"ס מהתחום) וגם לא בעובדה שהצטלמה בתוכנית טלוויזיה (זאת ממש לא התוכנית הראשונה שנעשית על העולם שלנו ועל הדאנג'ן בפרט) אלא בבורות ובחוסר קבלה שיש לונילים כלפי העולם שלנו. ביום שיפסיקו להתייחס לזה כאל זנות, לא יפטרו מורה אחרי שהתגלה מה היא עושה בזמן הפרטי שלה.
המלט
המלט • 8 בדצמ׳ 2012
מלכתא כתב/ה:

אנשים,תפתחו את העיניים. הבעיה כאן היא לא בעובדה שהיא מורה (יצא לי להכיר המוווון מורים ואפילו מנהל ב"ס מהתחום) וגם לא בעובדה שהצטלמה בתוכנית טלוויזיה (זאת ממש לא התוכנית הראשונה שנעשית על העולם שלנו ועל הדאנג'ן בפרט) אלא בבורות ובחוסר קבלה שיש לונילים כלפי העולם שלנו. ביום שיפסיקו להתייחס לזה כאל זנות, לא יפטרו מורה אחרי שהתגלה מה היא עושה בזמן הפרטי שלה.

אני לא חושב שיש "עולם שלנו". יתר על כן, יש לא פחות בורות וחוסר קבלה של המציאות כפי שהיא בעמדה המבקשת לדחוף לפרצוף של החברה את סגנון החיים שלך, מאשר בחוסר הרצון של החברה לקבל את החריגים.