צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטיקרים !!!!!!!!!

נמש
לפני 18 שנים • 21 באוג׳ 2006
נמש • 21 באוג׳ 2006
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 24 באוג׳ 2006
דולי .​(שולטת) • 24 באוג׳ 2006

איש אחד עומד בתור בסופרמרקט ופתאום רואה שאיזו בלונדינית יפיפייה ,אלוהית מסתכלת אליו, מחייכת ומנופפת לו לשלום.

האיש נשאר המום!!! היא מברכת אותי? מאיפה לעזאזל הפצצה הזו? אתוודע אליה ואשאל אותה.

הוא פונה אליה ושואל "סליחה , את מכירה אותי?"

"כך אני חושבת,"היא עונה, "אתה האבא של אחד הילדים שלי."

האיש משתגע. "בשלב זה של חיי? הרי אני נשוי עם 3 ילדים, פתאום באה מישהי לא מוכרת ואומרת את זה, כאילו שפכו עלי מים קרים."

לפתע מתחיל זיכרונו להתעורר. היה ערב אחד בו הוא היה לא נאמן לאשתו.

מבולבל מעט הוא אומר לה: "אני לא מאמין שאת היית זו שעשתה סטריפטיז במסיבה שהחברים שלי ערכו לכבודי לפני כמה שנים,

אז עליתי על השולחן והכנסתי לך מכל הכיוונים כשכל החברים שלי מסתכלים עלינו מלמטה, כאשר בינתיים חברה שלך מרחה אותי

בווזלין ודחפה לי איזה מכשיר מאחורה! אח... איזה לילה, אלוהים שלי, זאת היית את, לא?"

אז היא עונה לו: "לא......אני המורה של הבן שלך"
נמש
נמש • 24 באוג׳ 2006
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 24 באוג׳ 2006
דולי . כתב/ה:

איש אחד עומד בתור בסופרמרקט ופתאום רואה שאיזו בלונדינית יפיפייה ,אלוהית מסתכלת אליו, מחייכת ומנופפת לו לשלום.

האיש נשאר המום!!! היא מברכת אותי? מאיפה לעזאזל הפצצה הזו? אתוודע אליה ואשאל אותה.

הוא פונה אליה ושואל "סליחה , את מכירה אותי?"

"כך אני חושבת,"היא עונה, "אתה האבא של אחד הילדים שלי."

האיש משתגע. "בשלב זה של חיי? הרי אני נשוי עם 3 ילדים, פתאום באה מישהי לא מוכרת ואומרת את זה, כאילו שפכו עלי מים קרים."

לפתע מתחיל זיכרונו להתעורר. היה ערב אחד בו הוא היה לא נאמן לאשתו.

מבולבל מעט הוא אומר לה: "אני לא מאמין שאת היית זו שעשתה סטריפטיז במסיבה שהחברים שלי ערכו לכבודי לפני כמה שנים,

אז עליתי על השולחן והכנסתי לך מכל הכיוונים כשכל החברים שלי מסתכלים עלינו מלמטה, כאשר בינתיים חברה שלך מרחה אותי

בווזלין ודחפה לי איזה מכשיר מאחורה! אח... איזה לילה, אלוהים שלי, זאת היית את, לא?"

אז היא עונה לו: "לא......אני המורה של הבן שלך"

icon_lol.gif icon_lol.gif חמוד.