שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008

Re: דום בעייתי או מסוכן

*מנגינה*{התווים שלו} • 29 באפר׳ 2008
רוקדת בגשם כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:
רוקדת בגשם כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
:

?

מנסיוני, הדרך היחידה היא ליידע את החברות שלך והן את החברות שלהן, כי שום פורום סגור לא ממש מתנהל לטובת אפ'פחת (חווץ מלמנהלות עצמן).יש כאן נשלטות מנוסות, שיכולות לעזור לך יותר .....
.
כי לא יכול להיות שנשלטות יכריזו כל יום שני וחמישי על "מסוכן" אחר מכל סיבה אחרת.
זו רק דעתי
icon_smile.gif

HMG
אדם שחי בארמון זכוכית יקירתי
אל לו לזרוק אבנים....
מאחלת לך שאת לא תצטרכי עזרה.ושלא תתקלי בחלאות מהסוג המסוכן.

חמודה שלי....
מאוחר מידי לקוות שאני לא אזדקק לעזרה, קרה לי ועוד איך, ואפילו לא מזמן...
עד היום יש לי נזקים פיזים ונפשיים... מה שבטוח יקירה, שאת העזרה לא קיבלתי משום פורום כל שהוא, ובטח לא הסגור, דווקא מי שעזר לי זה בודי גארד ועוד דומים, וחברות נפלאות שהכרתי כאן, אבל לפרסם את שמו כדום מסוכן, לא מיהרתי לעשות, כל מי שרצתה שמעה את פירטי המקרה, והיא זו שתחליט אם מסוכן לה א לא....

יקירתי
אין לך מושג כמה אני שמחה שאת וכמותך באות כדי לחזק את טיעוני
גם אני נפגעתי ועוד בהיותי חדשה פה
נפגעתי בפגישה ראשונה מדום נצלן חוצפן וכן מסוכן כך הבנתי שהוא מוגדר
מזל גדול שיש פה אנשים כמו שהזכרת ובמקרה שלי כמו טיצ'ר שיודעים לשים הכל בפרופורציה
אני שוב אומרת\
אם לא רשימה של דומים מסוכנים כי זה באמת לא רלוונטי אז לפחות רשימה חלקית לפחות של דומים ראויים שניתן לפנות אליהם
מה דעתם icon_question.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

ביזיון

זוג שוטים כתב/ה:
מספר אלמנטים צפויים מראש:
א) כמה צפוי שיפתח סוף סוף שרשור כזה. כבר עברו כמה חודשים בהם שפוטות הצומי הקהילתיות לא פתחו שרשור "עלמה במצוקה" שכזה.
ב) כמה צפוי שהן יקבלו גיבוי מחואנים מיליטנטים למיניהם, שיתקפו בארסיות ובאלימות מילולית את כל מי שלא יקבל את דעתם ואת בודיגארד, לא משנה מה הוא יגיד.
ג) כמה צפוי ששירשור כזה יתנפח למימדים של 12 עמודים ומעלה.
ד) כמה צפוי, אוי כמה צפוי ששלושת המגיבות העיקריות בשירשור הזה יהיו איימי, באטרקפ ומלודי...
ה) כמה צפוי שכל אחת משלושת הנשים הנ"ל תגדיל לעשות ותטען כי מכוונת כלפיה אש של מגיבים בשרשור ושזו בושה וחרפה, כי גם ככה היא קורבן - נפש תמימה וזכה המשוטטת ככיפה אדומה בין עדר של זאבים טורפים.

רק אני חושב ששירשורי דומים מסוכנים (תוצרת "מנגינה" / איימי / נורית) הם המקבילה הנקבית של שירשורי עוזרד?

טוב שהגבת זוג שוטים
לפחות כולם ידעו מי אתה באמת וכמה אתה נוטה לזלזל בסאביות
זה היה חשוב תודה!
huan
huan • 29 באפר׳ 2008
ציטוט: ואני תוהה, האם עברת הכשרה מיוחדת לקיום מין אנאלי?, או שמישהו העביר אותך סדנת התחלה עם בחורות שללא תעודת מעבר ייאסר עליך ליצור קשר עם בנות המין השני?
לא , נכון ?!

ציטוט: אני לא מצליחה להבין, מה ההבדל בין בחורה שיוצאת לפאב, מכירה בחור שנראה לה חמוד. יוצאת איתו פעם פעמיים ועולה אליו לדירה , לבין בחורה שמתכתבת כאן עם אדם , פעם פעמיים לפני פגישה.

בין עם אנו רוצים או לא רובינו רוכשים מיומנויות חברתיות ואחרות במהלך חיינו. בין עם זה איך להתחיל עם בחורות, איך לבעול אותן בעכוזן, איך משתמשים בשרותים ואיך מתנהגים בזמן נסיעה באוטובוס. מיומנויות אחרות כמו נהיגה, אנגלית ומטמתיקה על רובנו ללמוד שלא באופן אינטואיטיבי.
עם זאת בבדסמ - וזו אחת הבעיות הגדולות שלגביה אני מסכים לחלוטין עם זאלו, היא שאנשים שוכחים שהם בעולם האמיתי ולא ב"עולם מסעיר וחדש" או "עולם הבדסמ" - עולמות שבהם כל אותן מיומנויות אינן תקפות שכן יש לו חוקים משלו אותם צריך ללמוד מחדש עם בדרך של קריאת חומר בנושא אך לרוב דרך "הניסוי והטעייה, הקלאסית שכמו שאנחנו יודעים יכול להתסיים די רע.
ביום בו אנשים יתחילו להבין שכל מה שלמדו ב"עולם האמיתי" תקף גם לגבי "עולם הבדסמ" הבעיה תקטן במימדיה בצורה דרסטית (שכן ידע טכני, כמו למשל כיצד להזדיין בלי להכאיב לבת הזוג, לקרוע לה את פי הטבעת ולהדיק אותה באיידס, עדיין יצטרך להירכש).

אפרופו...בעולמנו המשתנה חבל שגם בעולם "האמיתי" לא מלמדים דבר או שניים בכל הקשור לאיך לצאת עם בחורים/בחורות בצורה מנדטורית ולא רק דרך דיווחים ארעים בתקשורת - הדבר היה יכול להפחית את מספר נפגעות סם האונס הפוקדות את בתי החולים על בסיס יומי.
ויש גם אנשים לא מעטים שאין להם מושג איך להתחיל עם בחורות או איך להתנהג באוטובוס בעקבות פגם זה או אחר בתהליך הלמידה הלא פורמאלי שהם עברו - ואז בהחלט יש מקום ל"הכשרה" פורמלית בנושא.
*מנגינה*{התווים שלו}

Rנאה דורש ונאה מקיים

זאלופון כתב/ה:
לדווח נקודתית על דום זה או אחר, גם לו ניתן היה לעשות זאת באופן יעיל והוגן, זהו טיפול בסימפטום ולא בבעיה. אם יודעים שמישהי מפתחת קשר עם אחד שידוע לך ככזה, בהחלט רצוי להזהיר אותה. אבל צריך לזכור שתמיד אפשר להחליף כינוי, תמיד יהיו טינופות שלא דיווחו עליהם, ועל כל חלאה שתסולק יגיעו עשר חדשות.

אם המטרה היא להעניש את אותם דומים, הרי שהדרך היא בהחלט להפיץ את הבשורה אודותיהם. אבל אם המטרה היא לצמצם את הסיכון למקרים נוספים, אני חושב שהטיפול בה אינו צריך להיות מכוון למקרה ספציפי א' או מקרה ספציפי ב', אלא לתנאים שמקדמים את המקרים הללו. בהשאלה, אם כואב הראש בגלל שיש בו גידול, כדור נגד כאב ראש הוא פתרון זמני וחלקי ביותר. צריך לטפל בגידול, לא בסימפטום.

במה שנוגע לבדסמ, "הגידול" בעיניי הוא האמונה שרבים וטובים מגיעים איתה, שבדסמ הוא "עולם אחר". האמונה הזו גורמת להתעלמות מכללי זהירות, שכל ישר ודרכי התנהלות בין אישיות שהם אלמנטריים בעולם "ההוא", הונילי, ומשחקת לידיהם של מי שמשתמש בבדסמ לשם ניצול ופגיעה. לדעתי, הדרך הטובה ביותר לעזור ולהזהיר באופן כללי, מעבר למידע ועצות שמועברים בשיחות אישיות, היא ניתוץ האמונה הזו ומתן מידע והסברים על דרכים נפוצות שבהן נוקטים אלו שמנצלים אותה.

הבעיה היא, כפי שציינה פרח גדולה, שרוב המצטרפים והמצטרפות רוצים לחוות ומיד, לא לקרוא. זו זכותם, אבל כמובן שמי שלא לומד מנסיונם של אחרים, ילמד מנסיונו שלו בלבד.
בכל מקרה, בפרופיל שלי ריכזתי כמה לינקים שלדעתי מהווים "קורס מזורז" שיכול לסייע לחדשים להבין לאן הם נכנסו. אני ממליץ במיוחד על לינק מס' 4, מאמר מצוין של דן קאפ על כל מיני תמרורי אזהרה שכדאי לתת עליהם את הדעת.

ואתה זאלופון, אחד מאותם דומים שמיישמים את כל מה שרשמת כאן
גם בצד כתיבת הדברים ועוד יותר בצד של יצירת קשר עם חדשות שיחות הבהרה שבהחלט עוזרות להן וגם אזהרות במידת הצורך
אתה אחד מאלו שבזכותם למדתי לנווט בנבכי העולם הזה
כבר אמרתי תודה פעמים רבות אבל אני אומרת בקול ושכולם ישמעו icon_chickkiss.gif
huan
huan • 29 באפר׳ 2008
ציטוט: לפני מספר ימים נתקלתי ביוזמה אינטרנטית שרוצה לכפות על הורים לעתיד להשתתף בסדנת הורות בדיוק באותה טענה - אפילו לרשיון מכשירים, אז להורות לא? תהיתי לעצמי - אם וחלילה וחס היוזמה תתקבל, מי יהיה הזוכה הגדול שיחנך את הדור הבא של ילדים על פי תורתו, ומה הסיכוי שהוא לא ד"ר ספוק הבא?

הממ בלאק לוטוס דוגלת בגישה לפיה האדם מחליט את החלטותיו לפי המודל הרציונלי, אותו מודל המשמש את הדוגלים בתורתו של מילטון פרידמן, אותו מודל שהקשר שלו עם המציאות מצוי רק במוחם של פילוסופים עוורים שלא קוראים את הספרות העדכנית בנושא ומסרבים לפקוח עיניים ולהסתכל מסביב.
אני אישית תומך בגישה האומרת שעדיף שחבורת אנשים חכמים ומוכשרים יחליטו מה לעשות (כפי שקורה גם כיום - עם כי קשה להגדיר את רוב אותם אנשים כחכמים) ולקחת את הסיכון שכולם יהיו דוקטור ספוקים המנפיקים אישורי הורות על פני עדר של אימבצילים שבלעו בשקיקה את דבריו של דוקטור ספוק, לרוב בלי סינון או הבנה כלשהי בנושא חוץ מזה שהדובר הוא דוקטור ודבריו פונים לפחדיהם העמוקים ביותר ונשמעים הגיוניים דיים בשביל להתפס האמינים.
פעם פרח​(נשלטת)

פעם פרח​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:

אם לא רשימה של דומים מסוכנים כי זה באמת לא רלוונטי אז לפחות רשימה חלקית לפחות של דומים ראויים שניתן לפנות אליהם

בואי נהיה מעשיות לרגע:
מי ירכיב את הרשימה הזו ?
מי יקבע את הקריטריונים לפיהם מי נכנס לרשימה ומי לא ייכנס לרשימה ?
*מנגינה*{התווים שלו}

ומה איתך?

IvoryDom כתב/ה:
עוגיעוגי כתב/ה:

יקירה?
נשמה שכמוך...זהב טהור אתה באמת, כי הרי אנחנו כל כך קרובים...
אז רק חיזקת את הטיעון שלפיו מה שאתה יודע הוא הרלוונטי, שזה נחמד אבל לא מעיד על איזה חיבור למציאות או על אינטליגנציה מי יודע מה.
(אה כלובי, איזה חמודה אני ומתנסחת, זה בסדר להעליב כל עוד זה מנוסח היטב, נכון?)

ולגבי המשפט האחרון שלך, אני מאד שמחה שכתבת אותו דווקא בפוסט הזה שמתעסק בדומים מסוכנים, כי מבחינתי אם אתה מהדומים "המחנכים" את הנאנסת שזו אשמתה - נתת כאן מסמך מרשיע, לבן על גבי שחור, המעיד על כך שאתה לא אשם אף פעם וזו הסאבית הקטנונית שהביאה זאת על עצמה ואני מאמינה שרק מלקרוא אותך, יבינו כאן הרבה נשים שכדאי להתרחק ממך.

אני בהחלט אשמח שתסתופפו יחדיו כמה סאביות ותכריזו עלי דום מסוכן ותתרחקו ממני.

אבל אם נשים את העובדות על פני השטח
1. בחרת דום שבעיניך גרוע והתעלל בך
2. הצלחת להכיר גם את מאסטר אור היטב.
3. הגשת תלונה כביכול על אונס
4. הפרקליטות סרבה להגיש כתב אישום <אכלו לך שתו לך>
5. תקפת את הפרקליטה.
6. עכשיו את רוצה להיות שומרת הכלוב ומגינת הסאביות החדשות.

פספסתי משהו בהתגלגלות הדברים ?

כמו שאמר הוא ידידי, אותן רימות נמשכות תמיד לאותו בשר רקוב.

מתהדר בכתר נוצות של מגן הדומים לדורותיהם?
זה מה שאתה מחפש לעצמך במקום להיות רגע בצד שלנו ולנסות להבין מאיפה כל הטיעונים פה נובעים?
ולא אני לא מכירה את מאסטר אור בקושי ידעתי מה קרה איתו פשוט סיפרו לי ואני מדברת גם בכללי וגם על מקרה דום אחר שהונה כספית והוגשה נגדו תלונה במשטרה
לאדם כזה אחרי הרשעתו אין מה לחפש פה ובטח אין מקום שאתה וחבריך הדומים ( מזל שלא כולם כאלו) יקומו כחוצץ לטובתו
*מנגינה*{התווים שלו}

פרח גדולה כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:

בואי נהיה מעשיות לרגע:
מי ירכיב את הרשימה הזו ?

אם קראת את התנהלות הדיון ודאי שמת לב שאף אחד לא מדבר על הרכבת רשימה של דומים מסוכנים
זה אסור ואין לזה תכלית
המטרה כאן חיפוש שיטות אזהרה לסאביות כולן ולחדשות בפרט
והעלתי עוד הצעה להכין רשימה חלקית של דומים ראויים שניתן לפחות לפנות אליהם לשאלות להתייעצות וללמוד קצת על העולם הסבוך הזה
עכשיו אין שום צורך בשאלות שלך נראה לי
פעם פרח​(נשלטת)

פעם פרח​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
פרח גדולה כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:

בואי נהיה מעשיות לרגע:
מי ירכיב את הרשימה הזו ?

אם קראת את התנהלות הדיון ודאי שמת לב שאף אחד לא מדבר על הרכבת רשימה של דומים מסוכנים
זה אסור ואין לזה תכלית
המטרה כאן חיפוש שיטות אזהרה לסאביות כולן ולחדשות בפרט
והעלתי עוד הצעה להכין רשימה חלקית של דומים ראויים שניתן לפחות לפנות אליהם לשאלות להתייעצות וללמוד קצת על העולם הסבוך הזה
עכשיו אין שום צורך בשאלות שלך נראה לי

מנגינה, כנראה שלא הייתי ברורה.
השאלות שלי התייחסו לרשימה שהצעת - דומים ראויים.

מי ירכיב רשימת דומים ראויים ?
ועל פי איזה קריטריונים תורכב רשימה כזו ?

כמו שאמרתי, בואי נהיה מעשיות.
אנימה

מנגינה

אנימה • 29 באפר׳ 2008
אין שום דרך למתחילות לדעת למי לפנות עם מי להתייעץ במי לבטוח?
האם אנו יושבי האתר יכולים להיות שלמים עם זה שזה עלול לקרות?
ותעשו לי טובה אל תגידו לי שזו אחריות של הסאבית
היא באה לפה תמימה לא ממש מכירה את נבכי העולם הזה אז כבר להפיל עליה אחריות כשהיא בכלל לא יודעת על מה ?
למה לא לעזור במקום שאפשר?

מנגינה- יש כאן אנשים שיכולים ורוצים לעזור. השרשור הזה עזר לגלות אותם גם
למי שטרם ידעה.
זאלו, בודי קאפ, נריסה, טיצ'ר, חואן. וכל שאר האנשים הטובים שעוזרים.

את יכולה להיות שלמה שאת עשית מה שיכולת בהתאם למציאות שמחייבת לא להכריח
אנשים. יש כאן מספיק אנשים שזה בדיוק מה שהפריע להם מחוץ לבדסמ- ששידרו/ אמרו
כפו/ כעסו עליהם לא להיות. לכן כל מה שמשדר כפייה יבריח אותם.
תהיי חכמה להוביל את הדברים בנחת.

מנגינה, כן יש לסאבית אחריות. יש לה אחריות על עצמה. הבדסמ זה לא עליסה בארץ
הפלאות. החוקים כאן לא שונים ממקום אחר. היא באה תמימה? אז על אחת וכמה וכמה
היא חייבת לקחת אחריות ולהזהר. מה, בווניליות היא לא נפגעה מהתמימות שלה?
אז אולי היא תבין שהגיע הזמן לוותר על התמימות, ולקחת אחריות ולהזהר?
והיא לא צריכה לנחש ממה, היא צריכה לקרוא, לשאול, לחשוב ולהפעיל שכל ישר.
לא מספיק כותבים על הדברים? מישהו מחביא את זה שהבדסמ סובל מכאלו
שמתבלבלים בין התעללות לבדסמ?