אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

Bent
לפני 14 שנים • 24 בנוב׳ 2009

תגיד השתגעת?

Bent • 24 בנוב׳ 2009
Grey / Green כתב/ה:
לא שלחת אותו לגרי בתחילת מאי, שלחת אותו למגזין בתחילת מאי. בשבוע הראשון ללקיחתי את המגזין, ייתכן שאפילו ביומיים הראשונים, הצעתי לך לפרסם פה גרסה קצרה יותר של המאמר שלך, שהיה נחמד, אבל ארוך מדי למדיום.

אתה הולך להצדיק כול החלטה שלך מהיום, הלאה הקשקוש, יחי הדיקטטורה, לזה קוראים עורך.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: למנגינה המורה המכובדת

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 24 בנוב׳ 2009
מייפל1 כתב/ה:
שמש בעברית היא אך ורק נקבה. לא זכר.
אני מקווה שזה לא מה שאת מלמדת את התלמידים שלך.

נכון, ופנים זה זכר. פן אחד, שני פנים, פנים יפים.
newoldone

Re: למנגינה המורה המכובדת

newoldone • 24 בנוב׳ 2009
TooT כתב/ה:
מייפל1 כתב/ה:

דוקא לא.

פנים, כמו שמש (וכמו סכין, דרך, רוח, ועוד כמה מילים) הן זו"נ, גם זכר וגם נקבה.
לכן אפשר לקבל עורכים חדשים בסבר פנים יפות.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 14 שנים • 25 בנוב׳ 2009
*מנגינה*{התווים שלו} • 25 בנוב׳ 2009
TooT כתב/ה:
מייפל1 כתב/ה:

במקום לבוא ולהצדיק טעות שנכתבה בפורום
כדאי לעיין בקביעת האקדמיה ללשון ולגלות שמילים כמו:
פנים ושמש שימושן נקבע ללשון זכר וגם ללשון נקבה.
http://hebrew-academy.huji.ac.il/question3.html
אני בהחלט מלמדת זאת את תלמידי ובטוחה שכשהם כותבים בפורמים,
עושים זאת בפנים מאירות וגם מאירים ולאורו ואורה של השמש. icon_smile.gif
נטול מושג​(אחר)

המממ

נטול מושג​(אחר) • 25 בנוב׳ 2009
לגופו של עניין - קראתי את כל השרשור מהרגע שהוא התחדש (נובמבר), ואני לא מבין את הבעייתיות של מי מהצדדים.

יש חוקים בכלוב. כלובי נתן מנדט לגרין גריי לערוך את המגזין. המגזין הוא של האתר, שכלובי מפעיל. גרין גריי הוא העורך. גם אם הוא מחליט להעלות רק סיפורים שלו, הוא העורך.
אגב, אני לא בדקתי כמה סיפורים יש או אין, אני לא מסתכל יותר מדי במגזין, פשוט כי בזמנו הוא לא התעדכן, ואני כבר התרגלתי להסתכל בבלוגים החביבים עלי.

אני לא חושב שאף אחד הגזים - אנשים נוטים לקחת דברים בצורה אישית. אני לא חושב שמישהו חייב התנצלות למישהו אחר. זה הפורום של הכלוב, הדיונים נוטים להתלהט. כבר היו מספיק שרשורי נאצה (גם אני אוהב שרשורי נאצה) שבהם השתמשו בשפה הרבה יותר נוראית, ושהיו הרבה יותר מגעילים. ניחא.

אני חושב אגב, שלגיטימי לבוא בהאשמות ולקבל תשובה טובה - השאלה היא אם התשובה מספקת. גריי גרין נתן תשובה לאחותופל - ולגיטימי מצד אחותופל שהיא לא תקבל אותה. והיות שהכלוב הוא מקום שמוגדר לפעמים קהילתי, ואם אחותופל מרגישה שהיא צודקת ושיש אי צדק ושהעורך מפרסם את עצמו על חשבון אנשים אחרים, יכולה היא לעלות בבקשה לכל מי שרוצה, לפתוח מגזין חדש, בניק חדש שהיא תפתח ותקרא לו המגזין ולפרסם את הכל בבלוג מיוחד. ויראה כלובי כי טוב, אולי יתן לו במה מקבילה למגזין. אני חושב שהרעיון הזה יכול לעבוד אחותופל - ואני לא ציני לשנייה.

מצד שני - חתולונת 1607 - איזה לוקש מוכרים לך? איזה הפקעה בוצעה? כאמור , מי שמחליט מה מפורסם הוא העורך, מי שממנה את העורך הוא כלובי. על מה הבלאגן? את יודעת באופן אישי על דברים שנכתבו, היו איכותיים ולא פורסמו? הכלוב לא מונע ממך להעלות שום דבר, תעלי יצירות של אנשים שאת יודעת, אפילו בלי שם - כדי שלא יגידו קליקות וכו', ותני לאנשים לשפוט. נצלי את המקומות שכן נותנים לך לפתחון פה.

תחת'ים וכו' - תביאו אלי, אני כבר אטפל בהם.
Geshem Black

אוקיי.

Geshem Black • 25 בנוב׳ 2009
אני חושב שנטול מושג ביאר את העניין בצורה הכי אובייקטיבית שיכולה להיות,
ואני עומד מאחורי המילים שלו.
זה נכון שגריי גרין הוא העורך של המגזין, זה נכון גם שכלובי מינה אותו.
בין אם נעשה צדק או לא נעשה צדק -נראה כמו העניין חלוק בידיי דעות שונות של אנשים, לעתים בצורה אובייקטיבית יותר, לעתים בצורה סובייקטיבית למדיי (אם האדם הוא חבר של אדם כזה או אחר שהגיב בדרך כזו או אחרת). מה שיפה בקהילה היא שכל אחד יכול להביע את דעתו ואת מורת רוחו. אנשים אחרים יכולים להסכים או לא להסכים או להסכים שלא להסכים ועל כן כל עוד מדובר בדיון תרבותי שלא מגיע לאאוטינג או לפסים אישיים של העלבות בוטות ומגונות, אני חושב שאין כל רע בכך, ואיש לא חייב לאחר התנצלות ועל כן אני חושב שכל אחד צריך להביע את דעתו בלי שתהיה סתימת פיות.

ואני בעד הרעיון של נטול מושג גם כן.
אם למישהו יש בעיה עם התנהלות המגזין, אני חושב שזה ראוי לפתוח מגזין בתור בלוג ושאנשים יפרסמו שם כל עוד לכלובי אין בעיה עם זה.

הטענות של גריי גרין נראות לי לגיטימיות מצד אחד - תשלחו סיפורים. יהיו ראויים? יתפרסמו. לא ראויים? לא יתפרסמו. מה עוד שהעורך מונה כדי לברור בין כל המוץ והוא היחיד בעל הסמכות להחליט על האם סיפור הוא טוב או לא.
מצד שני, נשמע מעט לא הגיוני שמרבית הסיפורים שנשלחו למגזין לא מספיק טובים, כאשר מאז תחילת פעילותו של המגזין הייתה וורסאטיליות פרוזאית שלא כולה הכילה רק את סיפוריו של העורך המדובר.

עם זאת, אל תמהרו לחרוץ את דינו של אף אחד. גריי גרין רק התחיל בתפקיד ועדיין לא הוכיח אם הוא מצליח בו או לא. הוא צריך קצת זמן כדי להשתפשף בתפקיד ולהכיר את כל הטקסטים. ועד אז עלינו להישאר סבלניים.

אני שלחתי לאחרונה סיפור ישן שנפל בין הכיסאות בתקופת אביגיל וטרם קיבלתי תגובה לגביו מהעורך. אבל אני ממתין בסבלנות ובאורך רוח.
מקווה שהמגזין עתיד לנחול הצלחה.
Madame T​(שולטת)
לפני 14 שנים • 19 בדצמ׳ 2009

אז אחרי דיונים רבים

Madame T​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2009
ושרשור בן 16 עמודים, יש לי תחושה שהמגזין שוב קצת נתקע... אני מקווה שאפור-ירוק לא נבהל מכל התגובות לעיל וכי הוא ימשיך לחדש ולרענן את המגזין לעתים קרובות, ככל שניתן. icon_cool.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 19 בדצמ׳ 2009

Re: אז אחרי דיונים רבים

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בדצמ׳ 2009
Madame T כתב/ה:
ושרשור בן 16 עמודים, יש לי תחושה שהמגזין שוב קצת נתקע... אני מקווה שאפור-ירוק לא נבהל מכל התגובות לעיל וכי הוא ימשיך לחדש ולרענן את המגזין לעתים קרובות, ככל שניתן. icon_cool.gif

גם אני מקווה כך icon_smile.gif
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 14 שנים • 23 בדצמ׳ 2009

Re: אז אחרי דיונים רבים

*מנגינה*{התווים שלו} • 23 בדצמ׳ 2009
Madame T כתב/ה:

מצטרפת לתחושה שלך מאדאם,
אפור ירוק, בבקשה, יותר ריענון והתחדשות, יצירות שוב תקועות בדף הראשי זמן רב, רב מידי... icon_exclaim.gif
Mooooon
לפני 14 שנים • 23 בדצמ׳ 2009

בבקשה

Mooooon • 23 בדצמ׳ 2009
תנו לבן אדם קצת שקט והפסיקו את נסיונות שלכן לנהל אותו באמצעות מסרים חינוכיים.