צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רציתן פמיניזם? תתחילו לשלם על עצמכן בדייטים

מUחדת
לפני 12 שנים • 3 בנוב׳ 2011

אני רק מחמאה.

מUחדת • 3 בנוב׳ 2011
איזה תענוג השירשור הזה. תודה לכולכם/ן.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: אגב

FOR GOOD כתב/ה:
הרגע צדה את עיני ידיעה רלוונטית ביותר בעמוד האחרון של ידיעות-אחרונות מיום שני, ידיעה שזו כותרתה:

"דייט עם לב שבור "

כותרת המשנה:

" בן 33 שהגיע לבליינד דייט בפאב בת"א, לקה לפתע בדום לב. הצעירה שעמו נפגש לראשונה נסעה איתו באמבולנס לבית-החולים "

לכל חסרי-ההומור שביננו - אני כמובן שולח איחולי החלמה מהירה לבחור ( שנמצא לפי הכתבה גם בהילכי גירושין)"

אבל עכשיו אני רוצה לשאול -

א. מי שילם על האמבולנס?

ב. האם שלושים השקלת בת.ז הזהות של הטרנסקסית היו מועילים בסיטואציה כזאת?

((:

שלושים השקלים היו בהחלט מועילים, שכן אחרי שהשאירה אותו בבית החולים תצטרך הבחורה לחזור הביתה.
בשביל לשלם על האמבולנס צריך לחתום על התחייבות לתשלום. עושים את זה בזמן הנסיעה או כשמגיעים למיון (זה כמו חשבון, מי שהזמין הוא זה שמגישים לו את הנייר בסוף). לא יודעת בקשר לבחורה אבל אני לא הייתי חותמת - אם הוא יחתום בעצמו (כשיתעורר) הוא יוכל לקבל החזר מקופת החולים. אם היא חותמת זה סתם קושר אותם וזה יהיה מביך. עדיף שתשלח לו בלונים או משהו.
הרמאפרודיטה

Re: אגב

הרמאפרודיטה • 3 בנוב׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
הרגע צדה את עיני ידיעה רלוונטית ביותר בעמוד האחרון של ידיעות-אחרונות מיום שני, ידיעה שזו כותרתה:

"דייט עם לב שבור "

כותרת המשנה:

" בן 33 שהגיע לבליינד דייט בפאב בת"א, לקה לפתע בדום לב. הצעירה שעמו נפגש לראשונה נסעה איתו באמבולנס לבית-החולים "

לכל חסרי-ההומור שביננו - אני כמובן שולח איחולי החלמה מהירה לבחור ( שנמצא לפי הכתבה גם בהילכי גירושין)"

אבל עכשיו אני רוצה לשאול -

א. מי שילם על האמבולנס?

ב. האם שלושים השקלת בת.ז הזהות של הטרנסקסית היו מועילים בסיטואציה כזאת?

((:

שלושים השקלים היו בהחלט מועילים, שכן אחרי שהשאירה אותו בבית החולים תצטרך הבחורה לחזור הביתה.
בשביל לשלם על האמבולנס צריך לחתום על התחייבות לתשלום. עושים את זה בזמן הנסיעה או כשמגיעים למיון (זה כמו חשבון, מי שהזמין הוא זה שמגישים לו את הנייר בסוף). לא יודעת בקשר לבחורה אבל אני לא הייתי חותמת - אם הוא יחתום בעצמו (כשיתעורר) הוא יוכל לקבל החזר מקופת החולים. אם היא חותמת זה סתם קושר אותם וזה יהיה מביך. עדיף שתשלח לו בלונים או משהו.

א. לא שקלים, שקלת.
ב. איזו מונית בראשך ?? את לא יוצאת מבית החולים בריאה ורווקה בלי רופא !
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
א. אה, סורי.
ב. אה, נכון, שכחתי שצריך רופא. חח תראי מה זוגיות עשתה לי icon_razz.gif

* אני לא חושבת שהייתי יכולה לשרוד הרבה עם רופא, אני יותר מידי זונת צומי.