צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
מאוחדת - תשלטי על עצמך. את מבינה למה כתבתי לך לעיין שוב בפרשת "אל-תדחפי- את-חוטמך-לעניינים-לא-לך" ?
מה שביני לבין שיר-כאב - הוא ביננו, וכך הוא יישאר. ולך אין כלים לשפוט או להבין את התגובה שלה, דפקטית
והעיקר - זזה בפירוש לא עניינך, את מבינה ?

תתחילי לכבד, אפרופו נושא השרשור, את המרחב הפרטי של אנשים

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 06, 2012 3:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חתול מריר
חתול מריר • 6 בפבר׳ 2012
גמד, אם אתה נותן למישהו את השליטה על איפה וכמה אתה מגיב זה רק אחריותך ותו לא.

פור גוד, אני לא יודע אם זה בכוונה או לא, אבל ברור לך שאם תכניס להם קטנה אחרונה ואז תגיד "טוב בואו נחזור לנושא" אז זה לא יגמר לעולם, נכון?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 6 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
מאוחדת - והעיקר - זזה בפירוש לא עניינך, את מבינה ?

ותפסיקי לזוז, זה עושה חורים בשיניים.
Brave Dwarf
חתול מריר כתב/ה:

פור גוד, אני לא יודע אם זה בכוונה או לא, אבל ברור לך שאם תכניס להם קטנה אחרונה ואז תגיד "טוב בואו נחזור לנושא" אז זה לא יגמר לעולם, נכון?

זה ייגמר כשהוא יפסיק להתנפל על אנשים מבלי שפנו אליו כפי שהוא עשה בשרשור הזה כאן:
FOR GOOD כתב/ה:
"החייל" האמיץ שוויק (=הגמד ) -

בתור מי שכותב בפרופיל שלו שהוא "קנאי לפרטיותו" - אבל זורק זין על הפרטיות של אחרים בפורום, מחטט להם בפרופיל או בחיים הפרטיים, כדי לנסות לתפוס אותם ב"שקרים" שהם רק בראש שלו, ומתנהג בפורום כמו אחרון הילדים השטינקרים עלי אדמות, יש לך חתיכת חוצפה לכתוב את מה שאתה כותב, אתה יודע ?

אבל למה ציפיתי ? כנות ויושר הם הרי לא הצדדים החזקים שלך(:

FOR GOOD כתב/ה:

אבל שיר כאב - איפה המשפטן הדגול, העורך דין וולה ( שולת אחזר מספר 1) - איפה הוא כשצריכים אותו ?
מכיון שההימורים הם שאני או את כותבים אותו, ומכיון שאני יודע שאת יודעת ששנינו יודעים שזה לא אני, אז נשארנו איתך.
וכעת - מדוע שלא תצרפי לדיון את העורך דין וולה, כדי ליישב ולגשר בין הניצים על כוס אניס במשרדו שבתקווה ? ווינק ווינק (:

FOR GOOD כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
והשבוע- פרשת בראshit כולל הפרשות חלה.

אני מציע לך לעיין קודם שוב בפרשת "אל-דחפי-את-חוטמך-לעניינים-לא- לך "
את איכשהו תמיד מדלגת עליה...(:

כי אם לרגע חשבת שמישהו מאתנו נהנה, אתה טועה. אבל הוא לא יפסיק כי מה שמטריד אותו זה בדיוק זה - העובדה שמתעלמים ממנו.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
חתול מריר כתב/ה:

חתול מריר, אתה צודק 100 אחוז. כל כמה שזה תלוי בהם ( ב"חמישייה" הזאת ) , זה אכן לא הולך להיגמר לעולם, למרבה הצער ( ובניגוד גמור ל"טובת הכלל" עלאק... )
אני אנסה גלות איפוק. אני רק לא מצטיין בזה, עלי להודות על האמת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: ואתם, כל הקולות הצפים והפתקים הלבנים

free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
שירוצו אחר כך לכתוב בבלוגים כמה נוראית תרבות הדיון כאן וכמה התקלקלו הפורומים-
כל עוד תשתקו, תבליגו ותחכו שמשהו ישתנה מעצמו אתם הופכים למשתפי פעולה.
במקום להילחם בתופעות בזויות, הרבה יותר נוח להיות פרח קיר אנגלי ומאוד צודק בחורים שלכם
ולהשאיר את העבודה המלוכלכת לאחרים.

bowdown.gif

ולפעמים נראה שאנשים לא מבינים ששתיקה, התעלמות וניסיון לשמור על חזות נייטרלית גרועים אפילו יותר מהעלבונות הכי דוחים שיוצאים לו מהמקלדת.

אני מאד מאד לא מסכימה. אני חושבת שאם לא היינו מגיבים לכל שטות, היה הרבה יותר נחמד פה. גישת השומרוני הטוב עובדת בעולם הפיזי, בו אפשר לעשות פעולה ש*תעצור* את ההפרעה. אבל *להתווכח* עם ההפרעה מעצים אותה ומחמיר את המצב. פורום הוא לא רחוב, שבו התעלמות היא סיוע. פה זה ההפך: כל תגובה היא סיוע.
הדורבנים​(נשלט)

Re: ואתם, כל הקולות הצפים והפתקים הלבנים

הדורבנים​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
שירוצו אחר כך לכתוב בבלוגים כמה נוראית תרבות הדיון כאן וכמה התקלקלו הפורומים-
כל עוד תשתקו, תבליגו ותחכו שמשהו ישתנה מעצמו אתם הופכים למשתפי פעולה.
במקום להילחם בתופעות בזויות, הרבה יותר נוח להיות פרח קיר אנגלי ומאוד צודק בחורים שלכם
ולהשאיר את העבודה המלוכלכת לאחרים.

bowdown.gif

ולפעמים נראה שאנשים לא מבינים ששתיקה, התעלמות וניסיון לשמור על חזות נייטרלית גרועים אפילו יותר מהעלבונות הכי דוחים שיוצאים לו מהמקלדת.

אני מאד מאד לא מסכימה. אני חושבת שאם לא היינו מגיבים לכל שטות, היה הרבה יותר נחמד פה. גישת השומרוני הטוב עובדת בעולם הפיזי, בו אפשר לעשות פעולה ש*תעצור* את ההפרעה. אבל *להתווכח* עם ההפרעה מעצים אותה ומחמיר את המצב. פורום הוא לא רחוב, שבו התעלמות היא סיוע. פה זה ההפך: כל תגובה היא סיוע.

יוווווו תראו את זאתי, מאז שהתחתנה התחילה ללהתנשא ולחנך אותנו.....

(סתם! סתם! ) icon_smile.gif
פפריקה

וואו!

פפריקה • 6 בפבר׳ 2012
כל כך נהניתי. בחיי.
בהתחלה, זה היה שרשור צולע, חתול מריר זרק לינק ומייד אחרי זה באה נילי ואמרה אוי ואבוי וקצת אחרי זה אנשים תקפו את ההוא שהפשיט את האנורקסית. כרגיל, בא איזה פורגוד שאני לא מכירה אותו, אבל הוא בכל מקום וגם בכל שעה. קצת אחרי זה היה דיון אם נכון או לא נכון להביא את הבלוג לפורום או את הפורום לבלוג. הגונדולה אמר דברים, מיוחדת אמרה דברים וגם פרלין היתה כאן והיה ממש כמו פיקניק וירטואלי ולי היה בדיוק התקף אסתמה שבגללו החלטתי אולי להפסיק לעשן. ואז אשפזו אותי והרופא אמר לי שיש לי מחלת ריאות של זקנים שמעשנים מלא, אז אמרתי די עד כאן! והפסקתי לעשן ובום!! פרץ ריב. רק עצרתי שנייה את המעקב אחרי השרשור, כדי להסדיר נשימה ולחזור לקצב סינוס, וכבר כולם תופקפים את כולם ויש חמישייה ואני לא בחמישייה, מזל שאני בכלל בחיים, יכולתי למות ותמיד חלמתי להיות באיזו חמישייה, אבל חמישייה שווה. פורגוד תקף את שיר כאב, שיר כאב בכלל קוראים לה יוסף והיא יושבת על ענן ושמה על כולנו זין, הגמד יש לי הרגשה שיש לו תחת חטוב ויש גם צדק בדבריו, פורגוד כן תקף ומייד ביקש לחזור לנושא השרשור. בכלל, שמתי לב שכשאין לפורגוד מה להגיד, שזה מוזר כי הוא אומר בכל מקום ובכל שעה, הוא כותב "יש נושא לשרשור". באמת? מה היה פה הנושא, תזכירו לי..
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 6 בפבר׳ 2012
הנושא ?

א ג ו

אף אחד לא מוכן לצמצם את האגו שלו, ולכולם יש סיבות ונימוקים נהדרים לזה.
Brave Dwarf

Re: וואו!

פפריקה כתב/ה:
כל כך נהניתי. בחיי.
בהתחלה, זה היה שרשור צולע, חתול מריר זרק לינק ומייד אחרי זה באה נילי ואמרה אוי ואבוי וקצת אחרי זה אנשים תקפו את ההוא שהפשיט את האנורקסית. כרגיל, בא איזה פורגוד שאני לא מכירה אותו, אבל הוא בכל מקום וגם בכל שעה. קצת אחרי זה היה דיון אם נכון או לא נכון להביא את הבלוג לפורום או את הפורום לבלוג. הגונדולה אמר דברים, מיוחדת אמרה דברים וגם פרלין היתה כאן והיה ממש כמו פיקניק וירטואלי ולי היה בדיוק התקף אסתמה שבגללו החלטתי אולי להפסיק לעשן. ואז אשפזו אותי והרופא אמר לי שיש לי מחלת ריאות של זקנים שמעשנים מלא, אז אמרתי די עד כאן! והפסקתי לעשן ובום!! פרץ ריב. רק עצרתי שנייה את המעקב אחרי השרשור, כדי להסדיר נשימה ולחזור לקצב סינוס, וכבר כולם תופקפים את כולם ויש חמישייה ואני לא בחמישייה, מזל שאני בכלל בחיים, יכולתי למות ותמיד חלמתי להיות באיזו חמישייה, אבל חמישייה שווה. פורגוד תקף את שיר כאב, שיר כאב בכלל קוראים לה יוסף והיא יושבת על ענן ושמה על כולנו זין, הגמד יש לי הרגשה שיש לו תחת חטוב ויש גם צדק בדבריו, פורגוד כן תקף ומייד ביקש לחזור לנושא השרשור. בכלל, שמתי לב שכשאין לפורגוד מה להגיד, שזה מוזר כי הוא אומר בכל מקום ובכל שעה, הוא כותב "יש נושא לשרשור". באמת? מה היה פה הנושא, תזכירו לי..

לא התחת החטוב שלי, מיינד יו!
אפשר לעשות את זה בשישיה ובכלל איזה כיף לראות לך, גם בנסיבות כאלה.