לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 11 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 11 ביולי 2013
איזה רעיון הזוי. מדובר באדם שמתאמן מדי יום ומסוגל להרוג כמה אנשים ביחד. בכל מקרה, במשך היום אני משיג את הכסף והלילה בשמונה אני מסדר שהיא תגיע אלי בתרוץ שאני מוכן לדבר איתה על העברת הדירה שלי. מקווה שאצליח לגייס את סכום הכסף הדרוש.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
תזהר, הולך להיות פה עוקץ לפנים, קייזר סוזה סטייל. הטראנסית שתבין את המזימה, תציע לשומר הראש חצי מהדירה בנוסף לכסף שהוא כבר קבל, ואז הוא יחבור אליה ושניהם יקרעו לך את הצורה.
שבי על פני​(אחר)
לא אכפת לי לקבל מכות משניהם כי איתו ביחד היא לא תעז לסרס או להרוג אותי.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 11 ביולי 2013
חריג מותק, הקהל דורש האפי אנד. הסוף צריך להיות חתונה מאושרת שלך ושל ושל הקרוסית או משהו ובכיוון, לא מרחץ דמים. אתה לא טרנטינו. תתחשב בדרישות הקהל icon_biggrin.gif
שבי על פני​(אחר)
הפי אנד יהיה כשהיא תתאהב בך ותהפוך אותך לנערת אסלה שלה ותשכח ממני.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 11 ביולי 2013
היא אף פעם לא תשכח ממך, חריג. היא אוהבת אותך, בדרכה המוזרה. ואתה אוהב אותה. אם 16 עמ' של שרשור זאת לא אהבה, אני לא יודעת מה כן icon_biggrin.gif
שבי על פני​(אחר)
אם היא היתה נורמלית בטח שהייתי אוהב אותה. הרי זה שיא התסכול שהטראני שחלמתי עליה שנים מתבררת כבלתי שפויה לחלוטין.
רפאל
רפאל • 11 ביולי 2013
היה לי חבר שהיה לו סיפור דומה מאוד לשלך. הם עברו כמה נסיונות התנקשות הדדיים, ושום דבר לא עזר להם. במקרה שלהם זה אפילו היה מסובך יותר, כי הקרוסית שלו לא היתה יהודיה בעוד שהוא הגיע מבית מסורתי. בכל מקרה, הם עברו שבעה מדורי גיהנום, עד שהם הסכימו להודות בכך שיש להם בעיה, והלכו לטיפול. הם מצאו מישהי ממש טובה, שמטפלת בשיטת האימגו, והיא פשוט שינתה את החיים שלהם. הייתי נותן לך את השם של המטפלת הזו, אבל בסשן הטיפולי האחרון שלהם הרוחות התלהטו ומאז היא נמצאת במחלקה הסיעודית של תל-השומר. אני בטוח שאפשר למצוא מטפלים טובים אחרים שעובדים בשיטת האימגו.
daniel222
daniel222 • 11 ביולי 2013
icon_eek.gif
שבי על פני​(אחר)
חברה. אני מאד מתרגש מהניסיון שלכם לפתור את הבעייה בדרכי שלום, אבל תבינו, מדובר ביצור לא שפוי ואלים בצורה קיצונית. בכל מקרה, תוך כמה שעות היצור נכנס לשיקום ארוך ממנו ייצא על כסא גלגלים, כך ששום סכנה כבר לא נשקפת לי ממנו.