בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 בספט׳ 2006

גם בזה אנחנו לא מסכימים

teacher​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
כשזה יקרה, נדבר.

ציטוט: ''..אם סאביות היו מגיבות כפי שהגיבו חלק מהדומים בעמודים הקודמים להצעה שהייתה באה מאיזה דום, היו מאשימים אותן בחוסר הקשבה שגובלת בהיסטריה מפוחדת. ..''

לי נראה שהוא היה מקבל את אותה הביקורת שאתן מקבלות, כנראה גם מאותם האנשים.
את ממשיכה להתחפר במגדר, אין מה לעשות.

ולא רק במגדר את דבקה, אלא גם בנטיה לשלוט או להשלט.

עכשיו, אני מנסה לחשוב מה זה אומר עלי, אם אני לא מוכן לשמוע עצה של נשלט או נשלטת מנוסים ממני,
רק בגלל שהוא נשלט או היא אישה, במיוחד אם אני זה שמבקש את העצה.

אני הייתי אומר שזה עושה אותי אידיוט.

ועכשיו לסבבה-ספין:
ציטוט: ''..טיצ'ר, למרות ההתנסחות הלא מכבדת שלך, אענה לך עניינית: אני הצעתי לגברים להצטרף ליוזמה שמטרתה עזרה לסאביות (ולמעשה לכל מי שזקוק לה כאן) ולבוא למפגש מחודש שכולל את כולם ופתאם כל אלה שאמרו שזאת הדרך הנכונה השתתקו, על כך דיברתי כשאמרתי "קול דממה דקה". אתה עדיין מוזמן למפגש שכזה...''

אני הצעתי את העזרה שלי עבורכן בתחום שבו אני מאמין שאני יכול לעזור, ועשיתי זאת בדיוק שניה אחרי שאור אמרה לי שאני יכול לחפש מי ינענע אותי, כגבר, כשולט או כחציל, בכל מה שקשור ליוזמה שלכן, וזה לא הניסוח שלה, אלא תקציר שלי לציטוט שכבר הבאתי בפוסט הקודם.
אם אני יכול למחול על כבודי, נראה לי שגם את יכולה.

מעבר לזה, בחיים לא סירבתי לענות לשאלה של מישהו או מישהי גם אם אני לא מכיר אותם.
לפעמים גם להפגש לקפה.
לקחתי על עצמי לבנות אנציקלופדיה של מידע זמין ורלוונטי, ולרכז מאמרים מהעולם ומהארץ.
זה מה שאני עושה, אבל תודה על ההזמנה.

teacher

נ.ב.
מייפל - הדברים האלה היו נסיון שלי לכתוב ההיפך ממה שאני חושב, ובדיוק מה שחושבים אולי מקימי היוזמה הזו, ואת ביניהן. וגם ציטטתי בדיוק מאיפה אני לוקח את זה שלא יהיו אי הבנות. פסקה אחר כך כתבתי מה אני חושב בדיוק.

בדיוק כמו שאור לא כתבה לאף אחד 'חפש מי ינענע', למרות שזה די משתמע מהציטוט האמור.
זה לא היה נסיון להעליב, אלא לשים מראה אל מול ההתנסחות ה'לא מכבדת' בהודעות הקודמות.
סה-טו, חבל להתעכב על זה, למרות שכמובן, אפשר.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
מייפל כתב/ה:
טיצ'ר כתב:

כלומר, הייתי אולי אומר לך שתחושת הפגיעה שלך מייפל, מזיזה לי את הקצה של המנדיבולה, ושהדיון ימשך, ושאת יכולה להמשיך לצעוק עד מחר, צעקות היסטריות, וכמי שלא בעסק אולי את פחדנית מדי כדי להיות ראויה להיקרא כך, ואת לא אמורה לפחד מגברים חזקים כי את סתם פחדנית.

הייתי רוצה מאד להבין מה היה הטעם בכתיבת המילים האלה.[/quote]

גם אני. וככל שזכור לי טיצ'ר, במקום בו הצעת את עזרתך קיבלת תודה.
וכדי להבהיר: אין לי שום בעיה עם ביקורת או עם שאלות ענייניות. יש לי בעיה עם אנשים שישר צועקים "זו יוזמה גרועה שבתכלס תערער את מעמד הדומים". מי שיש לו ביקורת מוזמן להביא אותה מנומקת ואני מבטיחה להגיב לה כפי שהגבתי לזאלופון ואפילו לך טיצ'ר.
teacher​(שולט)

אל תהיי מצחיקה,

teacher​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
לא מעניינת אותי תודה, ואני לא עושה את זה בשביל תודות.
אני עושה את זה מסיבה אחת בלבד - זה מעניין אותי.

ואם את מבטיחה להגיב כמו שהגבת לי, אז אין טעם בכלל להביא ביקורת מנומקת.
היא לא תזכה למענה מנומק באותה המידה..

וזו, יקירתי, היתה תגובה גברית ניאנדרטלית, תתמודדי.

teacher
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
אני גם מאד רוצה להשתתף במפגש הבא.
יש לי אבל קטן......
אני לא מוכן לבוא, ולקבל תכתיבים של איך אני מתייצב בשלשות המאורגנות, שאתן מציגות פה. אני אשמח להיות חלק, בלגבש דרך פעולה "מוסכמת". כן, מוסכמת, זו לא מילה גסה. ויחד, (שגם זו לא מילה גסה), שכם אל שכם, נצעד שלובי זרועות ונפסע אל השקיעה.

אם אכן זו אופציה אצלכן, ממש מאד אשמח.

אני קורא לכן, המגינות בלהט על הרעיון, לצאת לרגע מהוויכוחים המרים פה, להרים את הראש, ולהתבונן מבחוץ, איך נוצרה פה אופוזיציה חמה, כמעט מקיר לקיר לרעיון שלכן. מציע גם, שאת כל זה, תעשו לפני, שאתן ממשיכות לדהור בקצב המסחרר, אותו אתן מכתיבות.
Yosefus​(שולט)

אחרי שכולם שפכו כל מלל אפשרי

Yosefus​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
אני מציע שמי שרוצה לעשות - שיעשה.
מי שרוצה להעזר - שיעזר.
מי שרוצה להיות עצמאי - שיהיה עצמאי.
ומי שיחליט לא לקחת - שלא יקח.
תמיד יהיו אנשים עם יוזמות, תמיד יהיו תומכים, מבקרים ומסתייגים, תמיד יצוצו "נוקמים" עם התחשבנויות ישנות כמו גם אבירים מגנים.

הבנו, הפנמנו, ואפילו גיבשנו דעה (חלקנו),
ובא לציון גואל,
ושלום על ישראל.

יוס.

(עיקרים: מעולם לא חסר לי כל כך אותו אביר חלוד שיריון, המפליא בכתיבה ארוכה ושנונה).
babydoll
babydoll • 15 בספט׳ 2006
אני חדשה אבל זה לא הניק שלי כי אני לא רוצה שהשולט שלי ידע שאני כותבת כאן.
אני לא מתכננת לספר מה קורה אצלנו אבל הוא יחשוב.
קראתי את כל השרשור.
אתן לא יודעות אבל הצעות עזרה וחונכות משולטים ושולטות מתקבלות אצל החדשות כל הזמן.
כל חדשה מקבלת ביום הראשון לפחות 10 הצעות להסביר לה מה הוא עולם הבדס"מ משולטים ויש גם כמה שולטות שמציעות חונכות והכשרה.
כשכתבתי שאני חדשה ולא יודעת על עולם הבדסמ קיבלתי הצעות רק לראות סשנים שלהם, בלי להשתתף, מכמה שולטים.
חשבתי: הלווו, ללכת לבית עם גבר לא מוכר שמספר לי שזאת חונכות ואהיה רק צופה אבל יכול לאנוס אותי. כתבתי לשולטים האלה שאני לא רוצה חונכות.
היו גם שולטות שהציעו לי חונכות ולראות סשן עם עבד או שפחה ורצו להפגש לשיחה.

מי מהחדשות יודעת מי מהשולטים קיבל הכשרה ועבר קורס אצל אור השליטה ומייפל ומי הן אור השליטה ומייפל?
בשלב הראשון אני חושבת שצריך לרכז גם כמה מאמרים ברשת.
טיצ'ר, כתבת שאתה מרכז מאמרים אבל לא יודעים איפה. נכנסתי לפרופיל וראיתי.
המאמר הראשון שכתבה אור השליטה הוא טוב.
מי שתקרא אותו אולי תבין מה אור השליטה רוצה ממנה כשתקרא אותו.
צריך לכתוב פוסט פשוט אחד או שניים לחדשות.
חלק מהשרשורים באלפוני מלאים היי וביי ועשיתי סשן ועוד לא עשיתי ואיך לנסות וכל אחד כותב את דעתו והשאר עונים ומרוב עצים לא רואים את היער.

בקשר למיסוד אני לא רואה בעיה אם יהיו כמה רשימות והן יכולות לעזור לחדשות לדעת מי שייך לכל קבוצה והן יכולות לפנות למי שהן רוצות.
עכשו אני יודעת שצ'יטה, עבודת מסטר ומנטרה יעברו קורס אצל אור השליטה ומייפל וכשהם ישאלו אותי אם השולט שלי למד להצליף באלפוני ואם הוא מבקש ממני לחכות בדוגי לפני הסשן אדע שהשאלות הן רק כדי להעביר אותי חונכות ולשלושתם יש דיפלומה.

אני לא חושבת שיש פחד ממיסוד ומי שרוצה לכתוב את שמו ברשימה ולהוסיף שיש לו הסמכה מאור השליטה וממיפל יכול לכתוב.
אם יש כמה רשימות החדשות ידעו מי חברים של מי לפי הרשימות ויבחרו עם מי לדבר.
בלי ציניות אני לא חושבת שתהיה נהירה של סאביות לספר מה הן עושות עם השולט שלהן אבל אם תהיה רשימה של יותר אנשים משלושת האנשים שאמרתם שנשארו בקו החם אם הם ימצאו כמה סאביות כבר תהיה להם עבודה.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2006
בייבידול יקרה
המטרה היא לא לתת הסמכה לאף אחד לשום דבר. אני לא יכולה להסמיך אף אחד. אני לא יודעת יותר מאף אחד אחר.
המטרה היא בסך הכל להיות אוזן קשבת, לדבר, להתייעץ, לא יותר מזה.
babydoll
babydoll • 15 בספט׳ 2006
מייפל כתב/ה:
בייבידול יקרה
המטרה היא לא לתת הסמכה לאף אחד לשום דבר. אני לא יכולה להסמיך אף אחד. אני לא יודעת יותר מאף אחד אחר.
המטרה היא בסך הכל להיות אוזן קשבת, לדבר, להתייעץ, לא יותר מזה.

מייפל יקרה, לדבר עם חברה אישה, להיות אוזן קשבת, לדבר, להתייעץ, לא יותר מזה נשמע אחרת מחונכות. את נשמעת חברה נהדרת.
אני יכולה לבחור אותך כחברה שלי אבל לא כחונכת.
גם גבר שאני אבחר יכול להיות חבר אבל לא חונך.

אני לא חושבת שהחדשות צריכות חונכות לחיי המין שלהן.
בדסמ הוא גם צורה של סקס .
צ'יטה כתב שהרעיון להיות חונך מתאים לו מאוד אם ימצאו דרך מוסכמת.
אני חושבת שיהיו הרבה חונכים וחונכות עם דיפלומות ועם דרכים מוסכמות שימצאו אבל התלמידות לא יגיעו.
המילה חונכות היא מילה משפילה והשפלות מקבלים רק כשרוצים ונהנים מהן.
השיעור הראשון שלמדתי באלפוני.
גם אם אני סאבית ובלי חונכות למדתי לא לקבל השפלות מאף אחד.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
אם המילה היא שמשפילה אין לי שום בעייה להחליף אותה במילה "ליווי", ליווי בצעדים הראשונים בקהילה. אני שמחה שמצאת את דרכך ושאת אינך מרגישה צורך להיעזר (למרות שקשה לי להבין למה את צריכה להמציא ניק חדש כדי שאדונך לא ידע שאת כותבת פה...), אבל יש לא מעט נשים ואפילו גברים שנפגעו במהלך צעדיהם הראשונים ושהפגיעה הייתה נמנעת אם הם היו מקבלים ליווי כזה.

כתבת: היו גם שולטות שהציעו לי חונכות ולראות סשן עם עבד או שפחה ורצו להפגש לשיחה.

אני מקווה שברור לך שממש לא לזה אנחנו מכוונים פה.