סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

electro-z
לפני 15 שנים • 6 בינו׳ 2009
electro-z • 6 בינו׳ 2009
כבשים או עיזים זה ממש לא משנה

אני לא מכנה את עצמי שמאלני או ימני ובאופן כללי אני לא דוגל באג'נדה פוליטית זו או אחרת

אני בן אדם פרקטי, ויכול להיות שהפרקטיקה שאני דטגל בה שונה מהחלטות הממשלה, תהיה נטייתה הפוליטית אשר תהיה.

באשר ללשונו הקטסטרופלית של קטסטרופה, אכן ראוי (גם זה לא בטוח) להגביל אותה לדיונים סוערים שקשורים לסקס אנאלי וגודל זין. באופן כללי האופן שהוא מתבטא והבחירה שלו לתקוף אנשים באופן אישי והתרומה הכללית לדיון לא ממש תורמים לביסוסה של העמדה בה הוא נוקט, בדיון זה בפרט.
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי​(לא בעסק) • 6 בינו׳ 2009
electro-z כתב/ה:
כבשים או עיזים זה ממש לא משנה

אני לא מכנה את עצמי שמאלני או ימני ובאופן כללי אני לא דוגל באג'נדה פוליטית זו או אחרת

אני בן אדם פרקטי, ויכול להיות שהפרקטיקה שאני דטגל בה שונה מהחלטות הממשלה, תהיה נטייתה הפוליטית אשר תהיה.

באשר ללשונו הקטסטרופלית של קטסטרופה, אכן ראוי (גם זה לא בטוח) להגביל אותה לדיונים סוערים שקשורים לסקס אנאלי וגודל זין. באופן כללי האופן שהוא מתבטא והבחירה שלו לתקוף אנשים באופן אישי והתרומה הכללית לדיון לא ממש תורמים לביסוסה של העמדה בה הוא נוקט, בדיון זה בפרט.

ידעתי שיש סיבה שאתה הגורו שלי icon_biggrin.gif
להבה חשופה
להבה חשופה • 6 בינו׳ 2009
נריסה פתחה שרשור לחיזוק חיילי צה"ל, שרשור שהפך {כרגיל} כר למלחמת גוג ומגוג והתלהמות של כל מיני אנשים. שחושבים ש"הצדק" עימם. {משני קצוות הקשת} הסכיתו וקראו אנשים יקרים.

מלחמה זה לא עניין של מי צודק!!

המלחמה הנוכחית, החלה מההבנה והצורך, שהגיע הזמן למגר את שקרה עד היום. להשיב לתושבי הדרום ועוטף עזה את שגרת היום השקטה והשלווה. שגרת יום לגביהם, הפכה למונח במילון.

לאותם אנשים שהביעו דעתם בשרשור, ו"קבעו" שחיילי צה"ל הם צבא כיבוש, אכזרי ונוראי שיצא להרוג אנשים חפים מפשע - כל חייל צה"ל שאינו מסרב פקודה - "רוצח"

לאותם אלו יש לי שאלה:

איפה והיכן הייתם במשך 8 שנים שישובי הדרום ועוטף עזה, חטפו השכם וערב מטחי טילים, ושגרת יום רגילה ושלווה, הפכה "למונח" במילון? מה אתם עשיתם עבורם?.

אתם גיבורי מקלדת יקרים, הלכתם להפגין נגד אותם חיליי צה"ל והבעתם מחאתכם , כנגד "צבא הכיבוש" בכל כיכר ועל כל "במה" שמצאתם.

בזכות מי היה לכם השקט לעשות זאת?

בזכות אותם חיילי צה"ל, שאינם מסרבים פקודה ואתם מכנים אותם רוצחים.

אותם החיילים ,קיבלו הוראה להגן, כנגד שלטון החמאס. שהחליט למרר את חיי התושבים, בישובי הדרום ועוטף עזה.

אותם חיילים, ששאיפתם ותקוותם שהשקט והשלווה ישוב לתושביי הדרום ועוטף עזה.

למען ששגרת חיים, לא תמשיך להיות עבורם מושג במילון.

אין כמעט בית בישראל שאחד {או יותר} מילדיהם מגוייס\ כוננות \ משתתף במלחמה .

לאותם אלו החיילים והמפקדים. שלוחה ברכת חזק ואמץ. תשובו ליקיריכם, במהרה ובשלום

ערב טוב עם בשורות טובות.

להבה חשופה.!@
!
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 6 בינו׳ 2009
Tish Adams כתב/ה:
קטסטרופה, יש הבדל ענק בין להיות מציאותי ללהיות ימני.
יש הבדל בין לצעוק אוי גיוולט לבין לקום ולעשות.
כמה מכם הזיזו את התחת שלהם לבית החולים סורוקה שם 50% מהילדים המאושפזים הם פלסטינים?
איתם נמצאות המשפחות והן זקוקות לדברים בסיסיים כמו אוכל, שמיכות וכו'. מי מכם תרם להם משהו קטן?
במקום לצעוק כל הזמן, תעשו משהו מועיל. גם אם ה'ימנית' גילתה לכם משהו שאם הייתם כל כך רוצים לעזור באמת,
יכולתם במקש מקלדת אחד למצוא בעצמכם.
ואפרופו 90% מהטייסים... איפה הם עכשיו גם אם הם שמאלנים???

הם במלחמה מטופשת שכל אחד יעשה את חשבון הנפש שלו אחרי שתסתיים.
למשל, הטייסים שהרגו עשרות אזרחים כולל נשים וילדים בבית ספר היום.
הטנקיסטים בוודאי ישאלו עצמם מה יצא להם מזה כשהרגו משפחה של 13 איש היום כולל 8 ילדים, ישאלו עצמם, למה בעצם?

שלא לדבר על אלה שהרגו 4 מאחיהם לנשק.

בקשר לעזרה לעם השני זה לא התפקיד שלי בדיוק כמו שזה לא התפקיד שלי לשפץ בתים בשדרות ובאשדוד.
אתם אולי לא מבינים אבל כל המניע שלי הוא למנוע הרס והרג ילדים ובני אדם חפים מפשע משני הצדדים.
בלשון המעטה, המנטליות הערבית זרה לי ואין לי שום ענין בה. אין לי ענין לגור בארץ מורחבת ולשלוט על עם זר שהמרחק בינו לביננו הוא מרחק שנות אור.
שני העמים חייבים להיפרד, חייבת לקום מדינה פלסטינית וככה ייפתרו הבעיות.
להתמודד מול מדינה שיש לה הרבה מה להפסיד הרבה יותר קל מאשר להתמודד מול כנופיות טרוריסטים שחיים בצילם של אזרחים תמימים.

אחרי שתוקם פלסטין, וברור לכולם שהיא תוקם, לא תהיה ברירה לחלק שוב את המדינה שכן אני לא רואה איך אני חי באותה מדינה עם אנשים כמו ליברמן, באדיגארד, הרב וולפא ושאר הפשיסטים.
אבל עוד חזון למועד.
Tish Adams
לפני 15 שנים • 7 בינו׳ 2009
Tish Adams • 7 בינו׳ 2009
מלחמה היא תמיד דבר רע. במלחמה אנשים נפצעים וגם מתים.
כמו שכתבתי בעבר, אין מנצחים. יש יצירת מצב אחר ממה שהיה עד כה.
לגבי שלושת ההרוגים מהתקרית המצערת, תאונות קורות. ממליצה לך לקרוא את הספר של א.ב יהושע 'אש ידידותית'.
מסכימה איתך שכל אחד ואחת יעשו את חשבון הנפש אחרי. אבל עד אז, לדעתי אנחנו צריכים להיות מאוחדים
ולתמוך בצה"ל ובכוחות הביטחון ששמים את החיים שלהם על קו האש בשביל שכולנו נחייה פה בשקט.
תתפלא, אני בעד מדינה פלסטינית. לא רואה פתרון אחר ברמה ההגיונית. אני מאמינה שאולי בדרך נס (וניסים קורים),
נגיע פעם לאיזושהי סוג של תקשורת. עד שזה יקרה זאת המדינה שלנו, המדינה שקיבלנו אחרי שניסו להשמיד אותנו כי לא היה לנו בית, בזכות ולא בחסד.
אני תמיד בעד הדברות מכובדת אבל, אנחנו לא שוויץ והם לא פינלנד ואם בדרכים יפות לא מבינים אותי, מנסים לפגוע לי בבית היחיד שיש לי ולהרוג אותי,
אעמוד דרוכה, אחשוף שיניים ואשלוף ציפורניים ואם צריך, גם אתקוף כמו חיה נגועה שחטפה התקפת אפילפסיה לצלילי אינפקטד מאשרום.

http://www.youtube.com/watch?v=dqNyOMbL4iQ

את התגובה הזאת כתבתי לפני שהלכתי לעבוד. במסגרת עבודתי אני מתקשרת בשניים עשר הימים האחרונים עם כלל האוכלוסייה בארץ ועם תושבי הדרום בפרט.
יכולה לומר ששמחתי לגלות הלילה שמרבית העם (כן, יש לי פלח מייצג מכובד להתבסס עליו) חושב שכרגע, עדיף להתאחד ולהתאפק.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 בינו׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:

להתמודד מול מדינה שיש לה הרבה מה להפסיד הרבה יותר קל מאשר להתמודד מול כנופיות טרוריסטים שחיים בצילם של אזרחים תמימים.

אני שואל ברצינות:

מה ההבדל, לדעתך, בין מדינה פלסטינית לבין מה שהיה בעזה מאז אוגוסט 2005?
בעיניי, העמים (לפחות בעזה) נפרדו לחלוטין.

היה אמנם סוג של אמברגו בינלאומי על מדינת עזה (שהובל על ידינו ועל ידי מצריים) לאחר ההפיכה של חמאס, כיון שחמאס סרב לבטל את רצונו להשמיד את הישוב היהודי בא"י. אבל זו כבר בחירה של התנועה השלטון.
חוץ מזה, זוהי מדינה לכל דבר. שבה חי עם אחד בלבד - העם הפלסטיני.

האם אתה סבור שהחמאס יורה מתוך עזה בגלל הכיבוש הישראלי ביו"ש? החמאס עצמו טוען שאין הדבר כך.

קשה להבין אותך.

אני אומר, להשאר פשוטים, יורים עליך בלי סיבה, תירה חזרה, בכוח. צהל קיים בשביל להגן על אזרחי המדינה.
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 7 בינו׳ 2009
אויייייי קטו אתה מעצבן אותי

תגיד לי נתנו להם לנהל מדינה מה קרה החמאס שולט

יורה מפוצץ עושה בלגנים בדרום מה עכשיו לשבת בשקט לשתוק מה ?

איזה מדינה ערבית רוצים אותם בכלל חוץ מדיבורים אין מעשים .

מתחבים מאחורי עזתים מסכנים גונבים אמבולנסים נכנסים לבתי ספר מאחורי ילדים ויורים

מה לעשות ? רב רמט"כל יש לך פתרון לך תשב בכנסת תעשה רעש בתקשורת

במקום ללכלך על חיילים שאוכלים חרא בעזה .

תחכה לסוף המלחמה ותכתוב דברים של פרו"פ

אתם פשוט מגזימים

אחלה יום שקט

נ.ב

וזה לא קשור לשמאל או ימין
תפילה​(לא בעסק)
תפילה​(לא בעסק) • 7 בינו׳ 2009
fog כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:

אני שואל ברצינות:

היה אמנם סוג של אמברגו בינלאומי על מדינת עזה (שהובל על ידינו ועל ידי מצריים) לאחר ההפיכה של חמאס, כיון שחמאס סרב לבטל את רצונו להשמיד את הישוב היהודי בא"י. אבל זו כבר בחירה של התנועה השלטון.

האם אתה סבור שהחמאס יורה מתוך עזה בגלל הכיבוש הישראלי ביו"ש? החמאס עצמו טוען שאין הדבר כך.

קשה להבין אותך.

אני אומר, להשאר פשוטים, יורים עליך בלי סיבה, תירה חזרה, בכוח. צהל קיים בשביל להגן על אזרחי המדינה.

ישראל יצאה מעזה אבל נשארה שולטת עליה . אין להם שדה תעופה אין להם נמל הם לא יכולים להתפתח כלכלית כי לא מאפשרים להם . המעברים בשליטה ריבונית של מדינת ישראל . מה שעשו זה פשוט גטו. עזה זאת לא מדינה זה שטח בשליטה ישראלית לכל דבר. ההבדל היחיד הוא שהחיילים יצאו מעזה וישראל הרשתה לקיים שם בחירות כביכול דמוקרטיות. כל עוד יש כיבוש תהיה התנגדות.
בלי קשר לעובדות האלו אני מתפללת שחיילינו יחזרו בשלום ולתושבי ישראל בכל מקום הן בצפון והן בדרום שקט ושלווה כמו במרכז הארץ.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 7 בינו׳ 2009
תפילה כתב/ה:
fog כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:

אני שואל ברצינות:

קשה להבין אותך.

ישראל יצאה מעזה אבל נשארה שולטת עליה . אין להם שדה תעופה אין להם נמל הם לא יכולים להתפתח כלכלית כי לא מאפשרים להם . המעברים בשליטה ריבונית של מדינת ישראל . מה שעשו זה פשוט גטו. עזה זאת לא מדינה זה שטח בשליטה ישראלית לכל דבר. ההבדל היחיד הוא שהחיילים יצאו מעזה וישראל הרשתה לקיים שם בחירות כביכול דמוקרטיות. כל עוד יש כיבוש תהיה התנגדות.
בלי קשר לעובדות האלו אני מתפללת שחיילינו יחזרו בשלום ולתושבי ישראל בכל מקום הן בצפון והן בדרום שקט ושלווה כמו במרכז הארץ.

אפילו אני לא יכולתי להסביר את זה יותר טוב.
dragon fly

הערה קטנה

dragon fly • 7 בינו׳ 2009
מהכסף שהם קבלו מכל העולם הם יכלו לטפח את עזה יפה מאוד בלי שום תלות בישראל

הבעיה שההנהגה שלהם עראפת דחלאן ורגוב ועוד לקחו את הכסף לכיס במקום לתת לאוכלוסיה

נמלים?תעופה?ים?

מישהו אמר קארין איי.?

רק זה היה חסר לנו......