צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

פאני היל​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 16 באפר׳ 2013

ההתייחסות שלי היא לדברי Sparafucile

פאני היל​(לא בעסק) • 16 באפר׳ 2013
newoldone כתב/ה:
פאני היל כתב/ה:
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
מצטרף לדעתה של פאני בתור מי שגם "עוסק בהוראה" (מודה באשמה). אבל השופט ידחה את התביעה שלה לא עקב נטייה המינית אלא בדיוק עקב העובדה שהיא לא "ידעה להפריד", ברגע שפרסמת משהו כזה עירבבת בין חייך האישיים לבין חייך המקצועיים, חשפת כביכול "תכנים למבוגרים" לפני "תלמידים" שאינם עדיין מוכנים לחשיפה כזאת ועוד עשית את זה בצורה דיי מטופשת. וזה סוף פסוק מבחינה משפטית לדעתי.

פאני, זו הייתה תשובה אלי? כי אם כן כנראה לא הסברתי את עצמי טוב. הנקודה שלי לא הייתה היכולת לעשות הפרדה בין חיי הבדסמ במועדונים לבין העבודה וחיי היומיום. הנקודה הייתה שחיי בדסמ וחיי מועדוני בדסמ הם שני דברים שונים. את יכולה לחיות חיים שלמים של בדסמ בלי שכף רגלך תדרוך במועדון, ובלי שיהיה לך שום עניין בסוג בילוי כזה. בדיוק כשם שאת יכולה לחיות עם בת זוג בלי להיות חלק מסצינת מועדוני הגייז, וכשם שאת יכולה לחיות חיים וניליים בלי לבלות במועדוני חשפנות או חילופי זוגות. הזיהוי של נטייה בדסמית עם בליינות במועדונים בדסמיים - בין אם הבליינות הזו נעשית בדיסקרטיות ובין אם לא - מעצים סטריאוטיפ שלא תורם למאבק על לגיטימיות ושוויון. ולכן כשמישהי שצולמה משחקת תפקיד של מארחת במועדון סקס טוענת לאפלייה על רקע נטייה מינית, כאילו שהנטייה המינית זהה לפעילות במועדון, היא לא בדיוק תורמת לקהילה.

ובזה לא אמרתי שבליינות במועדונים האלה היא כשלעצמה "רעה", או מצדיקה פיטורים, אלא שהדיון שהיא צריכה לעורר הוא אחר: לא דיון על חשיפת קיומה של נטייה מינית זו או אחרת של מורים, אלא דיון על מקומם של מתירנות, מיניות ממוסחרת וביטויים פומביים של מיניות, בחיים שאחרי שעות העבודה של מורים (או בעלי תפקידים אחרים).

בעיקרון דבריי התייחסו לדברי :
Sparafucile ולא למשפט עצמו שמתנהל בין המורה לבית הספר. לדעתי מכיוון שאין לי את כל העובדות לאשורן, אינני יכולה להגיב על כך- בהחלט יתכן שזו לא היא.
מה שהפריע לי הוא שאנשים מסירים אחריות מעליהם, הם יתעסקו בבדסמ, ילכו למועדונים אך חס וחלילה אם יתגלה להם שהמחנכת של ילדיהם, שאותה הם העריכו מאוד עד אותו הרגע, מתעסקת גם היא בבדסמ, אזי יש לפטרה ואסור לה לחנך ילדים.
כמו כן בפוסטים שלי כתוב במפורש שאסור לערבב בין החיים האישיים המיניים לבין העבודה ביחוד עם ילדים, בודאי שלא אדבר ולא אתלבש בצורה שאינה מתאימה כשאני בעבודה.
אך במידה שההורים והמורים יגלו מה הנטיות שלי במקרה, אצפה שיקבלו אותי בדיוק כמו מקודם, אני יודעת שזה לא מציאותי כי רוב האנשים לא סובלניים, אבל זה מה שהייתי רוצה.

פאני
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
ריקוד על עמוד מועמד להיות ספורט אולימפי ולהזכירך גם ריקודי שנות ה60 היו פעם תועבה. הכל עיניין של להשתמש בקצת יותר תאים במוח וכן גם לשחרר קצת את הדעות הקדמות שחנקו אותנו איתם..
אני למשל כשיש לי שאלה עקרונית כיצד לנהוג אני נצמדת לחוק גם הוא לא מושלם אבל מנהיגים דמוקרטים קבעו אותו הוא ניתן לשינוי והוא הרע במיעוטו. תיצמד לחוק ואז תשפוט.

הוא גם הריקוד הנפוץ ביותר במועדוני סקס ומבוצע ע"י חשפניות. לו הדגמת את הריקוד באולם ספורט, בעודך לבושה בחליפת ספורט או בבגד גוף בדומה למתעמלות התעמלות קרקע או התעמלות אמנותית, אין לי ספק שאף אחד לא היה בא אליך בתלונות. אבל את הדגמת אותו במועדון סקס, בעודך לבושה בבגדי עור צמודים, אוחזת בשוט ומסבירה לזוג את רזי הנטייה המינית הסאדו-מאזוכיסטית. להגיד שאין הבדל בין שתי התמונות, זו או היתממות או עיוורון מוחלט.
nomorenomore
nomorenomore • 16 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
newoldone כתב/ה:
פאני היל כתב/ה:
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
מצטרף לדעתה של פאני בתור מי שגם "עוסק בהוראה" (מודה באשמה). אבל השופט ידחה את התביעה שלה לא עקב נטייה המינית אלא בדיוק עקב העובדה שהיא לא "ידעה להפריד", ברגע שפרסמת משהו כזה עירבבת בין חייך האישיים לבין חייך המקצועיים, חשפת כביכול "תכנים למבוגרים" לפני "תלמידים" שאינם עדיין מוכנים לחשיפה כזאת ועוד עשית את זה בצורה דיי מטופשת. וזה סוף פסוק מבחינה משפטית לדעתי.

פאני, זו הייתה תשובה אלי? כי אם כן כנראה לא הסברתי את עצמי טוב. הנקודה שלי לא הייתה היכולת לעשות הפרדה בין חיי הבדסמ במועדונים לבין העבודה וחיי היומיום. הנקודה הייתה שחיי בדסמ וחיי מועדוני בדסמ הם שני דברים שונים. את יכולה לחיות חיים שלמים של בדסמ בלי שכף רגלך תדרוך במועדון, ובלי שיהיה לך שום עניין בסוג בילוי כזה. בדיוק כשם שאת יכולה לחיות עם בת זוג בלי להיות חלק מסצינת מועדוני הגייז, וכשם שאת יכולה לחיות חיים וניליים בלי לבלות במועדוני חשפנות או חילופי זוגות. הזיהוי של נטייה בדסמית עם בליינות במועדונים בדסמיים - בין אם הבליינות הזו נעשית בדיסקרטיות ובין אם לא - מעצים סטריאוטיפ שלא תורם למאבק על לגיטימיות ושוויון. ולכן כשמישהי שצולמה משחקת תפקיד של מארחת במועדון סקס טוענת לאפלייה על רקע נטייה מינית, כאילו שהנטייה המינית זהה לפעילות במועדון, היא לא בדיוק תורמת לקהילה.

ובזה לא אמרתי שבליינות במועדונים האלה היא כשלעצמה "רעה", או מצדיקה פיטורים, אלא שהדיון שהיא צריכה לעורר הוא אחר: לא דיון על חשיפת קיומה של נטייה מינית זו או אחרת של מורים, אלא דיון על מקומם של מתירנות, מיניות ממוסחרת וביטויים פומביים של מיניות, בחיים שאחרי שעות העבודה של מורים (או בעלי תפקידים אחרים).

אהבתי את חידוד השאלה דווקא כי התשובה ככ ברורה מאליה. או שאולי אסור לאנשי ציבור לבטא מיניות פומבית במועדונים? לי זה מזכיר את איבוד חופש הפרט משטרים חשוכים וצמרמורת ובחילה!

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נכון שאת שמאלנית ומצביעה "ארץ חדשה" או "מרץ" (הכי גרוע, הירוקים העלובים)

בחייאת דינאק, לא כל דבר שהממשלה עושה זה משטר חשוך, לפעמים זכויות של האחד נבלמות. אין חופש אמיתי וטוב שכך.
stiletto​(אחרת)

DANCING Q

stiletto​(אחרת) • 16 באפר׳ 2013
את צודקת אבל בחיים צריך להיות חכמים
ניקי666 niki
לפני 11 שנים • 17 באפר׳ 2013
ניקי666 niki • 17 באפר׳ 2013
הרבה דעות אבל חלקם נאמרו בצורה מגעילה ...יש כאן כמה אנשים שממש ממש העלו את עצבי כך שאם אני הייתי המורה [מה שלא יקרה לעולם ,אני לא עובד במשכורת רעב ..]הייתי עושה עליהם עבודת תחקיר ומוציא את הפנטזיות שלהם לאוויר הצח ...ואז כאשר היו מאבדים פרנסתם הייתי צוחק כל הדרך לשרותים ....חחחח מטומטמים ,המזל היחיד שלכם שהמורה היא אדם תרבותי ונורמטיבי ....אוחחח למה לא מפטרים אותי מארגון הפשיעה שאני עובד בו ..?
נוריתE
נוריתE • 17 באפר׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
הרבה דעות אבל חלקם נאמרו בצורה מגעילה ...יש כאן כמה אנשים שממש ממש העלו את עצבי כך שאם אני הייתי המורה [מה שלא יקרה לעולם ,אני לא עובד במשכורת רעב ..]הייתי עושה עליהם עבודת תחקיר ומוציא את הפנטזיות שלהם לאוויר הצח ...ואז כאשר היו מאבדים פרנסתם הייתי צוחק כל הדרך לשרותים ....חחחח מטומטמים ,המזל היחיד שלכם שהמורה היא אדם תרבותי ונורמטיבי ....אוחחח למה לא מפטרים אותי מארגון הפשיעה שאני עובד בו ..?

יוצא שאתה מאיים פה ,כביכול,להוציא אנשים מחוצ לארון שלהם נגד רצונם.
רק כי הדעות או אופן ההתבטאות שלהם לא מוצא חן לך.

בוגר מאוד. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

אף אחד פה לא מלגלג על האישה המיסכנה,אנשים מביאים דעות מנסים להסביר,לה,את עומק הטעות שהיא עשתה שהביאה לפיטורים שלה. מה שהיא מסתבר עדין לא השכילה להבין ,היא נילחמת בטחנות רוח שהיא בעצמה יצרה.
אתה מחפש פה לנקום בכולם רק כי לנו יש קצת יותר שכל ושיקול דעת ועל זה שאנחנו בכלל טורחים לדבר על הנושא ,כולנו למדנו לקח מהטעות שלה.זה גם חשוב.
אתה רק מישתלח לכל עבר כמו ילד קטן שלקחו לו את הצעצוע האהוב שלו כי לא שמע בקול ההורים.

כל מי שיצא נגד הדעות שלך ושל כמותך הוא האויב, לדעתך,גרוע יותר מהציבור בווניל או מרשת אורט
כולם צריכים לשיר את אותה מנגינה שלך ושלה אחרת אתה מוכן להרוס להם את החיים בשניה
ניראה אותך גיבור מנסה להוציא אנשים מהארון
כולך דיבורים רייקים מתכן, אתה רצית גם להיחשף אבל יא לא נתנה לך,ממתי היא קובעת לך אם כן ואם לא??
מעניין אותי מי שם בראשה את הרעיון המטופש הזה ללכת לתכנית טלוויזיה ואז להביא פה משהי שתגיד שזאת בכלל היתה היא ושילכו אורט להוכיח שזאת בכלל לא היתה המורה
העניין הכי מתגלגל פה ובציבור מדכי לדכי והקרבן נותרת אותה מורה. מוקפת עצות אחיתופל,עשו ממנה מיצג.קירקס. ואתם מסייעים לזה.
אבל מה לעשות שאנשים משלמים על הטעויות שלהם ולא על דעות של אחרים לגבי מה שהם עשו.

כל עוד אתה לא תופיע בתכנית טלוויזיה בסיטואציה כמו המורה ,אתה אחד מאיתנו.עומד מהצד ומדבר
אמנם צועק ומאיים על כולם, אבל עדיין,רק,מדבר.
נוריתE

לא קשור

נוריתE • 17 באפר׳ 2013
אני מודה
רק עכשיו ראיתי את הפרומו
אני לא אשים אותו כאן,את הלינק
כי כלובי יעיף אותי במיידי ובצדק

על אאוטינג

אפילו אני, אזהה אותה ברחוב למרות המסכה,אם היא תיהיה במקרה בדיזנגוף ביום שאני אהיה בו.
(אם הייתי מכירה אותה מקודם)

מסכה קטנה על הפנים קול לא מטושטש,בכלל,

ודרך אגב מי שימצא או ראה כבר את הקטע האומלל הזה, מכל באי המועדון חוצ מעבד אחד,עם מסכת עור מלאה על הפנים, רק היא מסתירה עצמה ועל זה,אני שואלת למה
אם הכל לגטימי, אם זה בסדר גמור ואין לה מה להסתיר את ה"מיניות "שלה,אז למה המסכה?למה להסתיר כאילו להתבייש? ואם כבר להסתיר אולי היתה צריכה לעשות את זה קצת יותר ברצינות
אבל אז, מה על החופש הביטוי?
קופרמן הפקות דרשו מסכה? או שהיא

היא ידעה?שאם יראו אותה ככה אז יזהו אותה ואורט עלול לפטר? בגלל זה?היא ניסתה להסתיר את עצמה ולא ממש בהצלחה מרובה

למה?מי שגאה כל כך בעצמו ומיניותו יסתיר את פניו?

כתוב,בכל כתבה שקראתי, שהתלמדים זיהוו אותה מיד,בלי ספקות ורצו לפייסבוק ולטוויטר ולכל מקום אפשרי כדי לספר אחד לשני שראו אותה,
זה?ספק סביר בזיהוי??בית ספר שלם?

מה תגידי?כולם שנאו את המורה האהובה שלהם ומצאו דרך לקבור אותה שתפוטר?
כולם? שיקרו?

ומה לדוגמניות הלבשה תחתונה ורקדניות על מוט ולתביעה שלה? עוד לא הבנתי את זה,
כמה רקדניות מוט ודוגמניות תחתונים עובדות בהוראה וכמה מהן פיטרו על זה?
כדי להראות חופש לביטוי מיניות?
אז ערוכי הדין שלך באמת מתאימים לך.

ובכלל התכנית הזאת היא קירקס, קירקס שוטים,במיקרה הזה, עם כל הבועיות שמופיעות עליו שצוחקות על הכל? ככה? בחרת להציג עצמך בטלוויזיה? איפה הכבוד העצמי שלך??.
קומדי סנטרל? זה? המקום לעמוד על שלך ולהחשף??? בקירקס הזה???

מה חשבת
לא חשבת על דבר פרט ל להיות בטלוויזיה לא על תוצאות או השלכות אפשריות כאלו שיש לך בחוזה.

איפה היה שיקול הדעת שלך שבכלל התנדבת וחתמת להופיע בכזאת סיטואציה?
לא חשבת שהילדים שלך? יראו במיקרה את הפרומו?? ההורים?אחים? בני משפחה????

אם את כל כך גאה ב נטיה המינית שלך הזאת, למה לא הושבת את הילד עם האחים האחיות ההורים לשיחה משפחתית שקטה שדנה בנטיה שלך, בעדינות ,להחשף ככה,קודם כל
לא להפיל עליהם כספת מהאוויר כמו בסרט מצויר
לא להראות את עצמך בטלווזיה!!!

חשבת שתעשי תקדים ותשחררי את כולם מהארון?
לא, חשבת רק על להיות בטלויזיה

השכל שלך לקח חופשת מחלה זמנית.

אורט?סיפר לילדים שלך מה אמא עשתה? או החברים שלהם וכל אשקלון רבתי??

איפה היה שיקול הדעת שלך????
א להים אדירים

וחברים שלך משיתלחים עלינו?השפויים? כאילו אנחנו האוייב?
את,האויב שלך עצמך ור ק את אשמה במה שקרה לך.

מורים מפוטרים על פחות מזה
מורים,מפוטרים מאורט ומבתי ספר על הרבה, יותר מזה, על לא עוול בכפם
אין תקנים אין שעות לא מחזירים מורות אחרי חופשת הריון
מפטרים מורים ותיקים וטובים שמקבלים שכר מלא ופנסיה מלאה ,כדי להחליף אותם בציעירם פחות מנוסים על משוכורת מינימום ותנאי סוציאלים ששואפים לאפס.

ואת?מביאה בכתב תביעה דוגמניות תחתונים ורקדניות על מוט.
נוריתE

ובעיניין העיניין

נוריתE • 17 באפר׳ 2013
קראתי כתבות,ראיתי גם את הכתבה בערוץ 2
אחרי השימוע.

בצד צעקות החמאס, על פיטורין על רקע אפליה בגין נטיה מינית(וההשוואות לקהילה ההומו לסבית-לא,שייך)
היא גם טוענת וחוזרת נואשות, שזאת לא היה בכלל וזאת טעות בזיהוי ואורט לא יכולים להכיח שזאת היא
ושאר צעקות ייאוש כאלו ,זאת את? או שלא את? את נושאת בגאווה את דגל מימוש הזהות או שלא?
תחליטי? מה זה מה ? זאת היית את וזה לא בסדר שפיטרו?
או,שזאת לא היית את והכל טעות בזיהוי בכלל,וזה לא בסדר,שפיטרו? ואם כך אז איפה הם ה
הגשמה העצמית והמימוש?והזכות לבטא את הנטיה המינית שלך בטלוויזיה.
או זה, או, זה. אין שניהם.

פנדה בהפרעה,התנדבה כאן בעצמה להגיד שאכן,זאת היא ה פנדה ולא המורה.

חובת ההוכחה היא על התובע!
אורט לא חייבים להוכיח שזאת היא, כי כל אשקלון לצידם

היא חייבת להוכיח שזאת לא היא
אי לכך
שתצא "פנדה" מהארון הקטן והנוח שלה ותבוא לבית משפט להעיד בשבועה שהיא הופיעה ולא המורה
שתגן על החברה הטובה שלה,לא רק באנונימיות הבטוחה של הפורום הזה תחת ניק,סמויה ומוגנת גם מאיתנו.("חזרזירה"היא לא היחדיה שהזדעזעה מזה,שהמורה נפלה קרבן שווא כביכול ולא עזרת לה-"פנדה" )
שיבוא נציג מההפקה ויעיד, בשבועה, שהם צילמו בכלל משיהי אחרת ושיראה את המסמך עליו היא חתומה
(כי כל צילומים דורשים מסמך ויתור,זה הכסת''ח של הפקות)
ואם לא,
תמצאי משיהי אחרת שתסכים להעיד,בשבועה,שזאת היא לא את. אולי איזו רקדנית מוט שפוטרה לאחרונה מ"רשת עמל".
חובת ההוכחה היא על המורה!
קופרמן,דרך אגב,חוזרים וטוענים בכל מקום "שהיא עשתה זאת על דעת עצמה ובהסכמתה"
מי היא אותה אחת? שהיא בכלל לא את?
שיבואו קופרמן ויראו אותה.דירשי מהם,יש לך עורכי דין,לא?

ואם באמת יש אחת כזאת והיא לא את
אז מה על חופש המימוש העצמי שלך שאת נילחמת עליו. איפה הפיטורין על רקע אפליה על רקע אורח חיים שאת חורטת על דיגלך בגאון,פה בפורום הקטן הזה שלנו. או שחברים שלך עושים זאת בשבילך.היינו הך.

ואם,הם יסרבו ואין חתימה על כתב ויתור לצילומים,אני מציעה לתביעה הבאה,אותם .
כי הם בטוח גררו אותה בכוח לזה.לא?
ואז,היא יכולה לתבוע גם את השכל הישר שלה שיצא אז לחופש זמני,כניראה.

אני,בשביל לשבת בקהל ב מחוצ לחוק,חתמתי על כתב וויתור,מ,בלי שאצטרך לרקוד חצי עירומה עם מסכה על מוט. (כן כן אני כבר מחכה לתגובה של ניקי ומלכה רוקדת,לזה וזה יבוא,בלי ספק)

ושוב,אם זאת לא היית את? למה המילחמה העיקשת נואשת הזאת על כל הקטע של זכותך לממש את הנטיה המינית שלך בציבור ולחיות את חייך האלו בדאנג'ן בשקט,ובמקביל לעבוד כמורה, ואין לאורט הצדקה לפטר אותך על רקע זה ?ולמה ,למה??לגרור את כל הקהילה ההומו לסבית למאבק? הרי גם דוגמניות תחתונים ורקדניות על מוט מממשות את עצמן,לא? תהרסי גם לאחת מהן בפוטנציאל תביעה מהבית ספר שאחת מהן עובדת בו,אם יתפסו אותה בפרק של סינגלס.

אם היא תקבל כסף מאורט ,זה יהיה בגלל שהם ירצו להיפטר כבר מהפאדיחה הזאת ,הפרשה עושה להם רק צרות והם ירצו לקבור אותה עמוק(את הפרשה ,לא המורה) ואולי אחרי ההופעה בערוץ 2 הם יגיעו להסכם פשרה ולא על הסכום אותו היא ביקשה.
יש מצב כזה.

והסכם פשרה, כרוך לרוב גם בחתימה על כתב סודיות
כך שאם זה יקרה ומישהו פה בפורום יפרוץ בצעדת ניצחון נוסח "היא ניצחה היא ניצחה" סביר שהוא
ייפר הסכם כזה ואז היא , שוב,תישא בתוצאות כך או כך. אלא אם כן תיהיו חכמים ותשתקו כשזה יקרה
זוכרים?מי אמר פה לפני כמה עמודים בקריצה "סייג לחכמה,שתיקה"? שיממש את זה על עצמו/ה.
בארי
בארי • 17 באפר׳ 2013
[quote="Money Money Money"]
ניקי666 niki כתב/ה:
מספר דברים ואני לא נכנס יותר לדיון ...

להבה חשופה לא מקבל את דעתך .

נורית ,אני מוכן להחשף ואף הצעתי מאבק מתוקשר כאשר אני בפרונט ,הבחורה לא רוצה מטעמיה היא ולכן נניח לזה .

דום 34 ,מילים כדורבנות ,לעיתים צריך לקרוא לילד בשמו ועשית זאת היטב .

וכן ,היום יום לחשבון נפש ומחר עצמאות ...מקווה שנוכל להיות אכן עצמאיים ולהיות גאים בפנטזיות שלנו ,קהילת הלהטב עשתה הדרך הזאת ואני מניח שבעוד מספר שנים גם אנחנו נהייה במקום הזה .

איך שהקהילה הזאת מתנהלת זה לא יקרה לעולם.[/quote

איך שהקהילה הזאת מתנהלת זה לא יקרה לעולם ?אני לא מבין מה ציפית? שכולם יעריכו אותך
ויגידו שאת צודקת? שכולם יבואו לטובתך? כאן זה פורום וכל אחד מביע את דעתו,קהילה או לא קהילה אין קשר בכלל.
אם את לא מכבדת את עצמך אל תצפי מאחרים שיכבדו אותך.

Brave Dwarf

חזרזירה

נוריתE

בקרקעית האוקיאנוס , אהבתי לקרוא את תגובתכם הכנות
בארי
בארי • 17 באפר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
מקווה שהיא תפסיד ותשלם הוצאות לרשת אורט.

לא הייתי רוצה סלקטורית במועדון סאדו \ מלכה בתשלום \ חשפנית מתחילהשתלמד את הילדים שלי.

כמובן בהנחה שזה אמת...

א. היא לא חשפנית ובטח לא מלכה בתשלום
ב. אם הילדים שלך יהיו צרי אופקים כמוך אני בטוחה שזה לא יהיה תענוג גדול ללמד אותם
בשם הסלקטוריות וזאר הסוטות שעובדות בחינוך מראש אנחנו מוותרות על התענוג.

ורק שאלה קטנה, ורופאה שבלילה אוהבת שבעלה מזיין אותה בתחת וצועק לה כלבה קטנה תוכל לנתח אותך?

. היא לא חשפנית ובטח לא מלכה בתשלום ,וואלה מכירה אותה?

מתי לאחרונה אם בכלל יצאת לדאנג"ן?אני ראיתי אותה לא פעם ולא פעמיים חשפנית במועדון

ראיתי אותה ללא תחתון לבושה חצאית מיני שחורה לא איכפת לה שכולם יסתכלו.. רוקדת ונמרחת על העמוד כאילו זה זין וגברים חרמנים ומיוחמים מתבוננים בה. שתמשיך לא לדפוק חשבון כפי שהיא מעידה
על עצמה,אך לא תעשה מעצמה מריה הקדושה.