שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

daniel222
לפני 11 שנים • 11 ביולי 2013
daniel222 • 11 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
חברה. אני מאד מתרגש מהניסיון שלכם לפתור את הבעייה בדרכי שלום, אבל תבינו, מדובר ביצור לא שפוי ואלים בצורה קיצונית. בכל מקרה, תוך כמה שעות היצור נכנס לשיקום ארוך ממנו ייצא על כסא גלגלים, כך ששום סכנה כבר לא נשקפת לי ממנו.

אנשים בכסאות גלגלים יכולים להיות מאד מסוכנים.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 11 ביולי 2013
daniel222 כתב/ה:
חריג כתב/ה:
חברה. אני מאד מתרגש מהניסיון שלכם לפתור את הבעייה בדרכי שלום, אבל תבינו, מדובר ביצור לא שפוי ואלים בצורה קיצונית. בכל מקרה, תוך כמה שעות היצור נכנס לשיקום ארוך ממנו ייצא על כסא גלגלים, כך ששום סכנה כבר לא נשקפת לי ממנו.

אנשים בכסאות גלגלים יכולים להיות מאד מסוכנים.

זה נכון!
המון נבלים קולנועיים היו בכסא גלגלים.
ובלי קשר, גם ד"ר סטריינג'לאב היה על כסא גלגלים, והביא להשמדה המונית.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 11 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
בכל זאת אני אהיה רגוע כשהיא תהיה בכסא גלגלים.

זה לא מפחיד ?!

אבל אולי אתה מדמיין אותה בראש דווקא ככה, וכאן טמונה הבעיה שלך ?

שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 11 ביולי 2013
השומר ראש שלי הגיע וזה מה שסיכמנו. הוא מקבל 5000 ש"ח מיד כשהיא נלקחת לבית חולים ועוד 5000 ש"ח כשהיא יוצאת מבית החולים על כסא גלגלים לצמיתות. התוכנית היא שהיא באה אלי הביתה והוא מתחבא בחדר השני, ומיד כשאני קורא לו לעזרה הוא מגיע ומתנפל עליה ומפרק אותה לחתיכות. כמה שאני שמח.
שבי על פני​(אחר)
התקשרתי למפלצת והזמנתי אותה אלי. היא בהתחלה לא רצתה לבוא כי היא לא מסתפקת בדירה אלא גם באשכים שלי אבל בסוף נאותה לבוא. היא לא הבטיחה שלא תסרס אותי באותה הזדמנות. איך שיתחשק לי, היא אמרה.
שם מתחתיו
שם מתחתיו • 11 ביולי 2013
מציעה לך להתקין מצלמה לתיעוד
גם בצבא למדו לתעד כל פעולת תגמול.
מה שלא יקרה תמיד תוכל לערוך את הסרט לטובתך
וכדי לא להסתבך עם הביטוח הרפואי שלה.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 11 ביולי 2013
התוכנית שלך קצת מדאיגה אותי.
יש לי תחושה שהמאבטח שלך יגמור על כסא גלגלים.
אולי כדאי קודם שתתיעץ עם קורא בקפה.
שבי על פני​(אחר)
המטורפת יצאה מהדירה על כסא גלגלים, אבל זה לא מה שאתם חושבים. מה שקרה היה מדהים ולגמרי לא צפוי. היא הגיעה אלי ודרשה ממני מיד לצאת, כי הדירה שלה. אמרתי לה שלא תמהר, ואז היא תפסה אותי בצוואר והדביקה אותי לקיר ביד אחת. התחלתי להחנק, אך לא יכולתי להוציא הגה מהפה ולקרוא לשומר שלי. הרגשתי שהיא הורגת אותי ביד אחת, כאשר שנייה לפני שאיבדתי את ההכרה וראיתי עיגולים שחורים בעינים היא עזבה אותי וזרקה אותי למיטה כדי לסרס אותי. היא הורידה לי את המכנסיים כאשר אני צרחתי במלוא כוחי. השומר ראש דהר לחדר ומיד החטיף לה בעיטה אדירה שהעיפה אותה באוויר. היא נשכבה על הרצפה המומה לגמרי והוא ניגש אליה והתיישב עליה כדי לחבוט בפרצופה. אבל היא התעשתה ותפסה אותו במותניים עם רגליה הארוכות והחזקות. הם נאבקו כשהוא מנסה להשתחרר ולתת לה אגרופים, ואז היא הרפתה מהלחץ. הוא התקדם קדימה, ואז התברר שהיא עשתה לו תרגיל כי היא תפסה מיד את צווארו בין רגליה והתחילה ללחוץ. הוא הפך לאדום והתחיל להחנק. אחרי דקה בערך הוא איבד את ההכרה אך היא המשיכה בלחץ. צעקתי לה שהיא תהרוג אותו והיא צחקה. קמתי וניסיתי להפריד לה את הרגלים אבל היא דחפה אותי לאחור בכוח רב עד שעפתי. ניסיתי שוב והיא שוב הושיטה את ידה אחורה, רק הפעם התחמקתי ותפסתי לה את הזרת בכל הכוח שהיה לי בשתי הידיים ועיקמתי אותה. כנראה ששברתי אותה כי היא פרצה בזעקות אימים. היא שיחררה את השומר ראש והוא נשכב מעולף על הרצפה. היא הלכה לשטוף את היד תוך צרחות, ושומר הראש התחיל להתעורר. לאחר כמה שניות הוא התחיל לצרוח, והתברר שהיד שלו נשברה. רציתי לקרוא לאמבולנס אבל הצריחות של שניהם מנעו ממני לשמוע משהו, אז יצאתי לחדר מדרגות והזמנתי אמבולנס שהגיע יחסית די מהר. הם שניהם הושבו בכסאות גללגים וכך פונו מהדירה. אני עצמי נכנסתי לדיכאון הכי קשה. אף אחד לא יכול להגן עלי מהמשוגעת הזאת, זה ברורו לי.