ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

רפאל
לפני 19 שנים • 21 בספט׳ 2005
רפאל • 21 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:

אני יוצא מנקודת הנחה שסקס עם יצור שאינו מהגזע שלך עלול ליצור טראומה רגשית.

פה קבור הכלב. (-:

המסקנה שלך היא גם ההנחה שלך. ואני תופס אותך במילה, כי אני מרגיש שזהו גם יסוד הטיעון שלך.

Tame כתב/ה:

איפה בדיוק הגישה המיסטית בלומר שיש סיכון סביר לפגיעה?

בכך שאתה מבסס את האיסור על עקרון שהוא נסתר ונעלם. שאתה משתמש בכל מה שהוא ערפל כדי לרמוז שחבויה בו פגיעה והתעללות. וכך בונים תמיד טאבו. מה הטעם שבגינו משכב בהמה אסור? - הטעם שמור אצל אלהים. מדוע משגל עם כלב אסור? - הטעם שמור אצל הכלב ואיננו יודעים את לשון הכלב. מדוע המשגל עם כלב אסור גם כשהוא מקשקש בזנבו? - כי גם מן הכלב הטעם נעלם, ואין הוא יודע בוודאות מה טוב בשבילו ומה רע.

תמיד הטעם שרוי באפלה, ומנצלים את האפלה כדי לבדות תמונות של טראומה וזעזוע.

מי יודע, אבל אולי הנביחה של הכלב אינה אלא נסיון לזמן את השטן בלשון שנעלמת מבינת האדם? ומי יודע, אולי אין כלבים רודפים אחר חתולים אלא מפני שהם מבקשים להביא קורבן לשטן? - עוד לא הוכח מדעית שאין זו האמת. יש ספק, ולפיכך - אין ספק, וצריכים לנהוג בכלבים כעובדי שטן לכל דבר! ואנשים, אל תתנו לכלב שמקשקש בזנב לתעתע בכם, הוא אחוז דיבוק! וכשהוא מטפס על האשה המיוחמת, אל תזנו אחר לבבכם ותאמינו שזו אהבה. הוא מבקש להביא זרע לשטן! --- הנביחה היא פשע ותועבת אדני. ו"כל מי שנותן לזה יד ולו רק בהסכמה ולא בביצוע - חוטא וצריך להענש." פשוט זוועה!
Tame
Tame • 21 בספט׳ 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
"אבל להכריח בעלי חיים לספק את הצרכים המיניים שלנו על חשבונם זה לא כורח כלל וכלל, כמו שלגזור להם את הזנב או את הציפורניים גם אינו כורח ואני מתעב אנשים שעושים להם את זה"

1. מה קשור ציפורניים? ציפורניים חובה לגזור. אתה בטח מתכוון לזנב ואוזניים.

2. אבל כל הרעיון של הפוסט הזה במי שתומך או לפחות לא מתנגד לזיאופילה, זה לקיים יחסים כלשהם עם בעלי החיים כשלא מכריחים אותם, כשזה נראה שהם מסכימים לכך.

ולידיעתך, אם תינוק בוכה כי כואב לו או כי הוא רעב, זה כי הוא במצוקה ולא משנה מאיזה סיבה.
אוטיסטים לא מודעים בכלל לסביבה, לא מבינה בזה אבל בהחלט ייתכן שהם כן יגיבו באותות מצוקה אם הם יהיו בכזאת- לפחות פיזית.

זה מוכח שחיות משדרות מצוקה כשהן בכזאת מבחינה פיזית.

אנחנו שואלים מה קורה כשבעל חיים לא משדר אותות מצוקה, אלא אפילו התלהבות?
אתה חומק מהשאלה הזאת.

מצטער, רק הרגע שמתי לב שכתבת לי שוב מלמעלה לפני רפאל.
1 - אין חובה לעקור ציפורניים לכלב או לחתול !
2 - אבל מה שאני מנסה להסביר (ואני מבין שאתם עדיין לא מסכימים איתי) זה שאין אפשרות לקבל הסכמה תקפה מבעל חיים, בעל חיים עלול להסכים לדברים שפוגעים בו, כמו שילד יסכים לאכול אך ורק ממתקים. בנוסף לכך אם צריך לאלף את בעלי החיים לכך או להשתמש בפרומונים, מה זה אומר לך על ההסכמה מצידם?? כשאת מאלפת חיה את מתנה אותה להרגלים חדשים, אפשר לעשות את זה גם לבני אדם, זה לא מעיד על הסכמה אלא על יצר השרדות. כשאת משתמשת על חיה בפרומונים זה כמו לסמם אותה, אין הבדל, אז מה זה מעיד על עניין ההסכמה?

לסיכום אני לא מסכים שבעלי חיים מביעים התלהבות לסקס עם בני אנוש (כל מה שאמרתי למעלה על אילוף ופירומונים) ושנית את אותות המצוקה הם לא ישדרו בזמן האקט אלא רק לאחר מכן ואף אחד כד כה לא טרח לבדוק מה קורה לאותם בעלי חיים לאחר מכן. אף אחד לא עשה סקר אמפירי עם קבוצת ביקורת, כיצד את יודעת בכזו וודאות שהם לא משדרים סימני מצוקה? ומה אם הם משדרים ולא מבינים אותם? ומה אם לבעלים לא אכפת? ומה אם סימני המצוקה כבר כל כך מושרשים בכלבים שאומנו לאקט הזה שכל מי שפוגש בהם מורגל בסימנים הללו ולא מתייחס אליהם כסימני מצוקה אלא כאל התנהגות רגילה?

רשמת שהוכח שחיות משדרות מצוקה כשהן נמצאות במצוקה פיזית - זה דיי ברור. אבל כאן מדובר לא על מצוקה פיזית אלא על מצוקה רגשית.

נמשיך מכאן?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 בספט׳ 2005
אני כתבתי בפירוש "גזירת ציפורניים".
לא ידוע לי על עקירת ציפורניים לחתולים וכלבים, זה לא מקובל. לעומת זאת חתיכת אוזניים וזנב כן מקובלים אצל גזעים מסויימים כשם שפודלים מספרים בתספורות מגוחכות.

התעלמת מההערה השניה שלי:
"2. אבל כל הרעיון של הפוסט הזה במי שתומך או לפחות לא מתנגד לזיאופילה, זה לקיים יחסים כלשהם עם בעלי החיים כשלא מכריחים אותם, כשזה נראה שהם מסכימים לכך."

לא דיברתי על אילוף ולא על פרומונים, אלא כשזה קורה "בטבעיות".

ודבר אחרון, גם אנשים מבוגרים עושים טעויות ופגעים בעצמם על ימין ועל שמאל ואפילו זה יותר גרוע, כי הם פוגעים בעצמם באופן מודע. אז מה? מי אמר שהוא יודע הכי טוב מכולם? בוא אולי נעשה אנרכיה בעולם וזהו? בוא נבטל את כל הג'אנק פוד... בוא נבטל סרטי אלימות ופורנו כי הם משפיעים לרעה על אנשים ובייחוד על ילדים... בוא נבטל טת הטל]ונים הסלולאריי- אולי זה יעשה לנו סרטן... בוא נבטל את המכוניות- אולי נדרס...

"את אותות המצוקה הם לא ישדרו בזמן האקט אלא רק לאחר מכן ואף אחד כד כה לא טרח לבדוק מה קורה לאותם בעלי חיים לאחר מכן. אף אחד לא עשה סקר אמפירי עם קבוצת ביקורת, כיצד את יודעת בכזו וודאות שהם לא משדרים סימני מצוקה? ומה אם הם משדרים ולא מבינים אותם? "

אם כל כך רע להם, למה שלא ישדרו את זה "בזמן אמת"? ראית פעם בנאדם שסבבה לו ואז אחרי כמה זמן הוא "נזכר" שזאת הייתה חוויה לא נעימה? אדם שלא אמפתי מספ]יק כדי לקרוא תגובות בסיסיות של בעלי חיים שלא יתעסק איתם. ושוב אחזור על עצמי (וכבר נמאס) אנחנו לא מדברים על אלו שמכריחים, אלא על פעולות שבעל החיים יוזם, וכם שיעשה מה שבא לו. אף אחד לא אמר שהוא יודע יותר טוב מהכלב.
Tame
Tame • 21 בספט׳ 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
אני כתבתי בפירוש "גזירת ציפורניים".
לא ידוע לי על עקירת ציפורניים לחתולים וכלבים, זה לא מקובל. לעומת זאת חתיכת אוזניים וזנב כן מקובלים אצל גזעים מסויימים כשם שפודלים מספרים בתספורות מגוחכות.

התעלמת מההערה השניה שלי:
"2. אבל כל הרעיון של הפוסט הזה במי שתומך או לפחות לא מתנגד לזיאופילה, זה לקיים יחסים כלשהם עם בעלי החיים כשלא מכריחים אותם, כשזה נראה שהם מסכימים לכך."

לא דיברתי על אילוף ולא על פרומונים, אלא כשזה קורה "בטבעיות".

ודבר אחרון, גם אנשים מבוגרים עושים טעויות ופגעים בעצמם על ימין ועל שמאל ואפילו זה יותר גרוע, כי הם פוגעים בעצמם באופן מודע. אז מה? מי אמר שהוא יודע הכי טוב מכולם? בוא אולי נעשה אנרכיה בעולם וזהו? בוא נבטל את כל הג'אנק פוד... בוא נבטל סרטי אלימות ופורנו כי הם משפיעים לרעה על אנשים ובייחוד על ילדים... בוא נבטל טת הטל]ונים הסלולאריי- אולי זה יעשה לנו סרטן... בוא נבטל את המכוניות- אולי נדרס...

"את אותות המצוקה הם לא ישדרו בזמן האקט אלא רק לאחר מכן ואף אחד כד כה לא טרח לבדוק מה קורה לאותם בעלי חיים לאחר מכן. אף אחד לא עשה סקר אמפירי עם קבוצת ביקורת, כיצד את יודעת בכזו וודאות שהם לא משדרים סימני מצוקה? ומה אם הם משדרים ולא מבינים אותם? "

אם כל כך רע להם, למה שלא ישדרו את זה "בזמן אמת"? ראית פעם בנאדם שסבבה לו ואז אחרי כמה זמן הוא "נזכר" שזאת הייתה חוויה לא נעימה? אדם שלא אמפתי מספ]יק כדי לקרוא תגובות בסיסיות של בעלי חיים שלא יתעסק איתם. ושוב אחזור על עצמי (וכבר נמאס) אנחנו לא מדברים על אלו שמכריחים, אלא על פעולות שבעל החיים יוזם, וכם שיעשה מה שבא לו. אף אחד לא אמר שהוא יודע יותר טוב מהכלב.

מלכה כחולה, נלך בסדר עולה.
בקשר לפיסקה האחרונה שלך, הנה משהו שכתבתי לכוח המוח, ממש בעמוד הזה:

"
ושוב לא, אני לא יוצא מנקודת הנחה שסקס = התעללות.
מה עם היית מסוממת בסמי תאווה מינית, מוכנסת לחדר כשאינך צלולה בדעתך ושם היה כלב גדול שאומן לחדור אלייך. ונניח שהסמים והחיכוך של אברי המין שלכם מביאים לך סיפוק מיני.
האם כשהיית מתעוררת עם הזיכרון הזה יום למחרת היית נשארת אותו הדבר מבחינה רגשית?

אני חושב שלא, אפילו שתיאורטית היה לך כיף באותו רגע. ותקני אותי אם אני טועה."

בקשר לחלק "2" כבר הסברתי שאת לא יכולה לקבל הסכמה ברת תוקף מבעל חיים שאינו מודע למה שעובר עליו. כלבים לא מנסים לשכבר עם בחורות ללא אילוף או ללא שימוש בפירומונים. אני מזמין אותך להוכיח אותי טועה בנקודה זו. אז כשהם "מסכימים" תחת השפעת אילוף או פירומונים - אין הדבר אומר שהם באמת מסכימים. בכלל כל המושג "הסכמה" מבעל חיים הוא אבסורד כי אנחנו מבססים "הסכמה" על יכולת מילולית.

אני אתן דוגמה היפוטתית:
נניח שאני מנכ"ל באיזו חברה גדולה ואחת העובדות הזוטרות מאוד מוצאת חן בעיני.
אנחנו מגיעים לסיטואציה מינית דיי מהר.
אני אישית יודע שמצבה הכלכלי גרוע ביותר, היא אם חד הורית ל 3 ילדים וללא העבודה שאני נותן לה היא לא תוכל לפרנס את ילדיה.
עכשיו נניח גם ששכחתי איכשהו לוודא שהיא איתי לא מתוך פחד אלא מתוך בחירה.
וכשאנחנו בסיטואציה המינית היא אמנם מגורה אבל אין לי שום דרך לשאול אותה אם זה מתוך רצון ומשיכה שלה או מתוך פחד (אם הייתה לי דרך לשאול זו לא הייתה חוכמה).
האם כשבראשי מנקר הספק הזה עלי להמשיך באקט המיני איתה או להפסיק אותו?

לפי דעתי זוהי דוגמה נפלאה למדיניות ה"כשיש ספק אין ספק"

מה את היית עושה בתור אותו מנכ"ל, כשיחסי הכוחות כל כך לא מאוזנים ואין לך אפילו את היכולת לשאול אם היא מסכימה או עושה זאת מתוך פחד או צייתנות.

האם מנכ"ל במצב כזה שימשיך הלאה עד הסוף הוא אנס או לא?
Tame
Tame • 21 בספט׳ 2005
רפאל כתב/ה:
Tame כתב/ה:

פה קבור הכלב. (-:

המסקנה שלך היא גם ההנחה שלך. ואני תופס אותך במילה, כי אני מרגיש שזהו גם יסוד הטיעון שלך.

Tame כתב/ה:

איפה בדיוק הגישה המיסטית בלומר שיש סיכון סביר לפגיעה?

בכך שאתה מבסס את האיסור על עקרון שהוא נסתר ונעלם. שאתה משתמש בכל מה שהוא ערפל כדי לרמוז שחבויה בו פגיעה והתעללות. וכך בונים תמיד טאבו. מה הטעם שבגינו משכב בהמה אסור? - הטעם שמור אצל אלהים. מדוע משגל עם כלב אסור? - הטעם שמור אצל הכלב ואיננו יודעים את לשון הכלב. מדוע המשגל עם כלב אסור גם כשהוא מקשקש בזנבו? - כי גם מן הכלב הטעם נעלם, ואין הוא יודע בוודאות מה טוב בשבילו ומה רע.

תמיד הטעם שרוי באפלה, ומנצלים את האפלה כדי לבדות תמונות של טראומה וזעזוע.

מי יודע, אבל אולי הנביחה של הכלב אינה אלא נסיון לזמן את השטן בלשון שנעלמת מבינת האדם? ומי יודע, אולי אין כלבים רודפים אחר חתולים אלא מפני שהם מבקשים להביא קורבן לשטן? - עוד לא הוכח מדעית שאין זו האמת. יש ספק, ולפיכך - אין ספק, וצריכים לנהוג בכלבים כעובדי שטן לכל דבר! ואנשים, אל תתנו לכלב שמקשקש בזנב לתעתע בכם, הוא אחוז דיבוק! וכשהוא מטפס על האשה המיוחמת, אל תזנו אחר לבבכם ותאמינו שזו אהבה. הוא מבקש להביא זרע לשטן! --- הנביחה היא פשע ותועבת אדני. ו"כל מי שנותן לזה יד ולו רק בהסכמה ולא בביצוע - חוטא וצריך להענש." פשוט זוועה!

מסתבר שאני כל הזמן מפספס פוסטים.

אל תשים בפי את כל האיסורים והטבואים, תאמין לי שאין לי בעיה עם הפנטזיה עצמה או עם טאבו כלשהו. יש לי רק בעיה כשזה פוגע בזולת. כמו שאמרת, אם בתרבויות מסויימות חיתנו בחורות כבר בגיל מחזור עם גברים שהיו מבוגרים מספיק להיות סבא שלהם, למה לא לעשות זאת כעת? כי אנו מבינים שיש בזה פגיעה, פעם לא הבינו או שפשוט לא היה אכפת לאף אחד. זה לא עניין של טאבו, זה עניין של דאגה.
ולפני שאתה קורא לי פטרוני שוב, אני חייב לשאול אם לדעתך כדאי להשאיר ילדים ללא השגחה וללא הכוונה? ואני לא מתכוון להגבלה שרירותית על פי גיל, אני מתכוון להגבלה עד שהאדם מפתח אינטיליגנציה רגשית ברמה מספקת. איך נבדוק? קשה מאוד לדעת ולא הכל שחור ולבן. כל מקרה לגופו.

שאלת על מה אני מבסס את ההנחה שמין בין שני בעלי חיים מזנים שונים עלול להיות טראומתי - אפנה אותך לדוגמה שנתתי למלכה כחולה ולבכוח המוח.
הנמרונת
לפני 19 שנים • 22 בספט׳ 2005

מיאוווווווווו

הנמרונת • 22 בספט׳ 2005
חחח ...
מאסטר ....
מעודד אותם לא לסיים את שירשור הזה לעולם ?
eric. d​(אחר)

Re: מיאוווווווווו

eric. d​(אחר) • 22 בספט׳ 2005
הנמרונת כתב/ה:
חחח ...
מאסטר ....
מעודד אותם לא לסיים את שירשור הזה לעולם ?

מה איתך ?
אין לך דיעה בעניין ?
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 22 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
אני משתגעת -
אנחנו שוחטים אותן,
מגדלים אותן בתת תנאים,
מאכילים אותן בצינור הישר לושט,
אנחנו מאלפים אותן להציג בקרקס,
להתפוצץ כשהן מדביקות מוקשים,
מצמידים אותן לחיים של עבודת פרך למעננו,
קושרים אותן על מנת שהבשר שלהן יהיה רך לאכילה,
מגדלים אותן בכלובים שלא מאפשרים להן לעמוד,
משנים להן את השעון הביולוגי על מנת להרבות הטלה,
מזריקים אותן עם ים של חומרים כדי לאפשר תנובה מוגדלת של חלב,
אנחנו קושרים אותן,
מוציאים אותן לטיול צרכים פעמיים ביום במקרה הטוב,
מאכילים אותן אוכל יבש וחסר טעם, כי ככה אמר איש אחר.
אנחנו מכים בהם בראש כי ככה עושים גפילטע כבר דורות,
ואני לא רוצה לספר לכם איך פושטים לחיות המסכנות את הפרווה בעודן בחיים,
כאשר קוצצים להן את הרגליים ומנסים להרוג אותם בהטחה לרצפה.
מעבר לזה, אנחנו זורקים אותן בשדות תעופה, ואז באים אנשים עם מלכודת ולוכדים אותן,
רק על מנת לירות להן מסמר 10 היישר במוח.

למה לא להסתכל על האמת בעיניים -
במצב הזה לא מגיע להן קצת סקס איכותי?

ועכשיו ברצינות: כל מי שהולך להגיד שהוא יוצא גם נגד הרעות החולות שנמנו לעי"ל, וזה לא אומר כלום, אז אני רוצה להגיד לו דבר אחד: התעללות בבעלי חיים ע"י סקס הוא זניח לעומת השאר,
וכן, הרבה פחות כואב, הרבה פחות. אם כבר לצאת נגד משהו, אז עדיף לצאת נגד מי שמעל מיליונים, ולא מי שרימה בהוצאות נסיעות. יש גבול לכמה שטענה יכולה להיות לא פרופורציונלית.

ועוד דבר: ישנם כאלה שיוצאים מנקודת הנחה שסקס זה התעללות נוראה, אין לי מושג למה.
לי אישית נראה שכלב יהנה לזיין אישה הרבה יותר מלקבל איזו בעיטה ברחוב, אין לי מושג למה כך אני חשה, אולי כי מנגנוני המין אוצרים בתוכם הנאה לא מבוטלת אחרי הכל.

ובעניין הטאבו עוד משהו -
מצטרפת למה שרפאל אומר: גם על טאבו מותר לחשוב. באמת.

נניח שאנחנו יכולים לדאוג לכך שלא תהיה התעללות, שהחיה תהנה, שלא תהיה הדבקת מחלות וכו' - מה בעצם כל כך נורא בזה?

ואחרונה חביבה..
ענית לעצמך על כל הדברים שציינת למעלה אז לא אענה במקומך
ולא אין פה עניין של חשוב יותר ופחות, אולי נעזוב את הפדופילים ונלך להתעסק רק ברוצחים? או רק באנסים? או אולי רק בפושעי מלחמה? בואי נתעסק רק בדברים החשובים ביותר ונזנח את היתר..
ובכלל למי אכפת מבעלי חיים בארץ שיש בה פיגועים??

ושוב לא, אני לא יוצא מנקודת הנחה שסקס = התעללות.
מה עם היית מסוממת בסמי תאווה מינית, מוכנסת לחדר כשאינך צלולה בדעתך ושם היה כלב גדול שאומן לחדור אלייך. ונניח שהסמים והחיכוך של אברי המין שלכם מביאים לך סיפוק מיני.
האם כשהיית מתעוררת עם הזיכרון הזה יום למחרת היית נשארת אותו הדבר מבחינה רגשית?

אני חושב שלא, אפילו שתיאורטית היה לך כיף באותו רגע. ותקני אותי אם אני טועה.

ראשית, לעניית החשיבות -
אם תשים לב, תראה שזה לא בדיוק מה שאמרתי.
אני דיברתי על דרגות חומרה שונות של אותו נושא. כאמור, מעילה.
בעברית פשוטה אמרתי שאם מחליטים להתחיל לנקות את האורוות צריך להתחיל מגללי הסוסים שברצפה, ולא באיבוק הפנלים.
זו באמת התעללות זניחה ביחס לשאר, שם אין פוצה פה ומצפצף.
ובכלל, כבר התרגלנו להקריב הכל תחת מזבח תענוגותינו.

ולשאלה שלך כעת:
אם הייתי מסוממת בסמי תאווה, דבר שהיה גורם לי להנאה מסקס עם הכלב הגדול ההוא שאומן לחדור אלי, אם הייתי נהנית מזה, מה בעצם היה קורה לי למחרת?

נחשוב על זה יחד -
או שיקרה לי מה שקורה למי שאמר איכ מול צלחת צדפות וטעם בסוף: אני אדע שההנאות שלי יכולות להיות ממקורות שלא שיערתי (סקס סמים וקצת כלבים), זה יפליא אותי, אבל יגרום לי להסתכל בפעם הבאה בצלחת בדרך אחרת,
או
שאני אשפוט את עצמי על כך שנהניתי ממשהו שהוא איכ, אסור ובטח לא גורם הנאה לבן אדם נורמלי. משהו שעצם ההנאה ממנו עושה אותי פריק על פי התפיסה שלי.
זה מה שקורה לכלב לפי דעתך?

אני חושבת שהוא ילמד על פי חוק הכאב והעונג לכשכש בזנב כשישימו לפניו שוב צלחת צדפות. או אישה. אחרי הכל מערכת ההנאה שלו לא שונה עד כדי כך משלנו.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 22 בספט׳ 2005
בואו נריץ הימורים על האורך שהשרשור הזה יגיע אליו.

כנראה שהנושאים פה ממש משעממים אם השרשור הזה ממשיך לגדול.