שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

עוגיעוגי​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 30 באפר׳ 2008
עוגיעוגי​(לא בעסק) • 30 באפר׳ 2008
פורום סאביות סגור הוא הרבה יותר מאישור מציצנות לרשימה המהוללת, (ואני מודה שהרשימה הזו היא בעייתית ביותר).
בפורום שאני ניהלתי תפקדנו כשיחת הטלפון לבחורות שלא יכלו לבקש את זה מהחברות הוניליות שלהן ויכלו כך להיות בטוחות כשהן נפגשות עם מישהו בפעם הראשונה יש להן למי להתקשר, יש מי שיודעת את מיקום הפגישה ויכולה להיות שם בשעת צרה.
כשמישהי לא רצתה להחשף ולשאול את כל העולם ואחותו לגבי מישהו שהיא במגעים איתו, המנהלות היו מריצות שאילתה אנונימית ולפעמים גם "מתחילות" עם הבחור ושואלות אותו שאלות שאולי מישהי ללא ניסיון לא תדע לשאול.
עשינו מפגשים וכך כל אחת קיבלה תחושה שיש לה בית נוסף שבו היא יכולה להרגיש בטוחה ולדבר על דברים שמציקים לה, (כך חשפנו את ה"עקר-שלא-זקוק-לקונדומים").

יש המון דברים שנשים יכולות וצריכות לעשות אחת בשביל השנייה ולדעתי גם חייבות, כי אנחנו לא קורבנות ויש לנו שיקול דעת ובעיקר יש לנו כוחות ואינטואיציות שאין לשום גבר.
עם כל הכבוד לכל הדומים המומלצים כאן, אין להם מושג מה זה להיות אשה, ובעיקר כי הרעיון הפתטי והפרימיטיבי הזה שאיזה גבר כאן "יציל" אותי, סותר את כל מה שאני מאמינה בו.

אני לא מאמינה שאני כותבת את זה אבל לראשונה אני מסכימה עם אמוץ, אנחנו לא חבורה של מסכנות, אנחנו מחוייבות לסייע אחת לשנייה ולא להישען על איזה מאסטר וגם לי יש תחושה שכל המצדדות בדעותיהם של "המומלצים" ומסרבות להיות שם אחת בשביל השנייה, עושות את זה בשביל למצוא חן.

אולי זה מאד לא סקסי בוירטואליה, הפמיניזם הזה, אבל מי שבטוחה במיניות שלה יודעת שפנים אל פנים זה לא רלוונטי, היא תשיג את מי שהיא רוצה גם אם היא אשה חזקה, להיות סאבית לא מבטל את העצמאות והאינטליגנציה שלה והיא לא זקוקה לאיזה דומי-קולו שייקח לה את היד וינווט בנבכי הסו קולד קהילה אמפטית ותומכת...

וכפי שגריסום-כפרה-עליו אמר אתמול לליידי הת'ר – הנשלטים הם בעלי הכח בעולם הזה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
עוגיעוגי, בת הים, וכולם, בהמשך להצעתה של מנגינה: לדעתי האנשים שיכולים לעזור לא חייבים להיות דומים, אבל גם לא סאביות. אפשר ליצור רשימה שתהיה מודבקת באלפוני, של אנשים שמתנדבים (לא שנידבו אותם, שמ ת נ ד ב י ם) לסייע בהקשבה והכוונה לסאביות- אם חדשות ואם ותיקות. רשימה כזאת יכולה להיות מאוד יעילה עבור סאביות חדשות דנדשיות, שלא מכירות פה עדיין אף אחד, ולא ממש מבינות מי נגד מי.
הרשימה יכולה להיות מורכבת מסאביות, מלכות, דומים וסאבים. זו לא תהיה רשימה של "ראויים וראויות", אלא פשוט של אנשים שנידבו עצמם לעזרה. אני מניחה שבאופן טבעי, כל אחת תתחבר לאדם אחר, וטוב שיהיה מגוון.

רשימה כזאת לא יכולה להיות רעה, נכון?
dragon fly

Re: תודה על תרומתך

dragon fly • 30 באפר׳ 2008
[quote="IvoryDom"]
dragon fly כתב/ה:
אני חושב שבדף האחרון יש שימוש נפלא בצבעים

צהוב אדום וכו

תמשיכו ככה זה גורם לי להרגיש על lsd

אין כמו משחק הצבעים

עודדדדדדדדדדדדדד icon_lol.gif

תודה על התרומה, עוד קצת 18[/quote

18 אתה מחמיא לי תודה icon_razz.gif ,אני עוד לא בגיל שנה לפחות אני מודה לזה icon_lol.gif icon_lol.gif

בניגוד לאחרים פה icon_wink.gif icon_lol.gif

כן אני יודע שהתכוונת לדף מספר 18 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

רשימת דומים ראויים

*מנגינה*{התווים שלו} • 30 באפר׳ 2008
פרח גדולה כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
פרח גדולה כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:

אם לא רשימה של דומים מסוכנים כי זה באמת לא רלוונטי אז לפחות רשימה חלקית לפחות של דומים ראויים שניתן לפנות אליהם
מה דעתם icon_question.gif

בואי נהיה מעשיות לרגע:
מי ירכיב את הרשימה הזו ?
מי יקבע את הקריטריונים לפיהם מי נכנס לרשימה ומי לא ייכנס לרשימה ?

אם קראת את התנהלות הדיון ודאי שמת לב שאף אחד לא מדבר על הרכבת רשימה של דומים מסוכנים
זה אסור ואין לזה תכלית
המטרה כאן חיפוש שיטות אזהרה לסאביות כולן ולחדשות בפרט
והעלתי עוד הצעה להכין רשימה חלקית של דומים ראויים שניתן לפחות לפנות אליהם לשאלות להתייעצות וללמוד קצת על העולם הסבוך הזה
עכשיו אין שום צורך בשאלות שלך נראה לי

מנגינה, כנראה שלא הייתי ברורה.
השאלות שלי התייחסו לרשימה שהצעת - דומים ראויים.

מי ירכיב רשימת דומים ראויים ?
ועל פי איזה קריטריונים תורכב רשימה כזו ?

כמו שאמרתי, בואי נהיה מעשיות.

לא צריך שזה יהיה כל כך פורמילי ורשמי
כל אחד שמכיר דום ראוי יכול להכניס אותו לרשימה
אם האחרים חושבים שהוא אכן ראוי יוסיפו את חוות דעתם על אותו דום
אחד כזה שיקבל הרבה תגובות חיוביות לא יהיה ספק שהוא אכן כזה
דום כמו טיצ'ר למשל
אני בטוחה שיזכה לשפע שת תגובות טובות
והוא לא היחיד
אז מה דעתך?
IvoryDom

עירבוב עולמות

IvoryDom • 30 באפר׳ 2008
בשירשור אחר פה בכלוב יש דיון מוסרי וערכי בנוגע לדנג'ן

משום מה בצורה מרתקת, מנגינה איימי חואן

לא הביעו דעתם על ניהול ופתיחת הדנג'ן מחדש ע"י עבריין מין מורשע.

מה באמת דעתכם ?

או שרק לצעוק "עלמה במצוקה" אתם יודעים לצעוק.
*מנגינה*{התווים שלו}

כל כך צפוי

IvoryDom כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
[
מתהדר בכתר נוצות של מגן הדומים לדורותיהם?
זה מה שאתה מחפש לעצמך במקום להיות רגע בצד שלנו ולנסות להבין מאיפה כל הטיעונים פה נובעים?
ולא אני לא מכירה את מאסטר אור בקושי ידעתי מה קרה איתו פשוט סיפרו לי ואני מדברת גם בכללי וגם על מקרה דום אחר שהונה כספית והוגשה נגדו תלונה במשטרה
לאדם כזה אחרי הרשעתו אין מה לחפש פה ובטח אין מקום שאתה וחבריך הדומים ( מזל שלא כולם כאלו) יקומו כחוצץ לטובתו

האמת אני מחפש שהשירשור המצחיק הזה יגיע ל20 עמודים.
אבל לעניין מגן הדומים הצד שלנו, הקבצה א הקבצה ב
כל אילו אינם אלא פרי דימיונך הקודח.

אינני מגן הדומים אלא מגן על הזכות של אנשים סאביות כדומים לפרטיות ולעניינם.

רעיונות של רשימות שחורות או רשימות לבנות הוצעו בעבר ונכשלו מסיבות פשוטות
הם פשוט רעיונות פטרוניים שחצניים ואין להם קליינטים ןלמען האמת הם פשוט רעיונוןת אוויליים.

אבל הנה לך רעיון חדש לשירשור העונתי הבא

החזרת זכות הראשונים.
בא דום ותיק ומנוסה יקבל את זכות הראשונים על הסאבית האומללה כך
שבבוא סאבית חדשה לכלוב, יחנכו אותה להיות סאבית איכותית דומים ותיקים
<מנדב את BG ט'יצר ודן קאפ>
הם יזיינו אותן אנאלית אוראלית ווגינלית כהלכה, ילמדו אותן פרק בספיגת הצלפות שוט
נכונות לפי כללי הבטיחות הראויים.
לאחר מכן נוכל להעביר את הסאבית המנוסה יד שניה לאנשים כמו חואן.

חיכיתי לתגובה הצינית הזו שלך
תגובה שכל המטרה שלה לרדת עלי ולהראות לכולם כמה אתה מסוגל ללעוג לכל מי שנסה להביא לכאן משהו מועיל
תודה רבה על רשימת ההצעות
יפה מצידך
( נו נו אולי בזכות זאת עוד אשנה את דעתי עליך) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: ארבע שאלות לחכמי הבדסמ(חואן?)

[quote="ע מ י ת"]
בת הים המכושף כתב/ה:
רוב הדומים מוכנים לדבר אבל רעיון החונכות לא יתפוס כי רוב הנשים לא מסכימות שמישהו יגיד להן מה לעשות בחדר המיטות. למעטות שמסכימות לאיבורידום יש רעיון להחזיר את זכות האציל ללילה ראשון של הכשרה בדסמית מקיפה.

יש אחלה אנשים בכלוב. הם חכמים, הם מכירים בדס"מ ויש ביניהם שמכירים את הביצה כמו שבברנז'ה בתקשורת מכירים את הביצה בתקשורת ויודעים מי צועק על כל התחקירנים שלו ונראה יפה על המסך. תחקירנים מקבלים אזהרה. רוצה אותם כידידים אבל הם לא יחליפו את השכל שלי.

בשרשור הזה הוזכרו זאלו, לוטוס, טיצ'ר, בודיגארד, דן קאפ ועוד..

הבדסמי שעזר לחברה שלי היה בודיגארד. לבודיגארד יש מנוי זהב וחברה שלי שאלה אותו שאלה. בודיגארד ענה באריכות והסביר לה. כששמע שהיא חדשה הוא וידא שהיא יודעת להזהר. הוא הציע לה את מילת הבטחון עם 3 המצבים והסביר על הבדסמ שהוא רואה. היא זוכרת לו את קבלת הפנים היפה שלו ומספרת גם לחברות שלה.בשרשור הזה רואים שזוכרים לבודיגארד את האדיבות.

אני חושבת שבמקרה של באדיגארד יש הרבה יותר מאדיבות.בכל ההודעות ששלחתי אליו מעולם לא העלה דרישה לתקשורת שונה כמו מסנג'ר או טלפון והביע נכונות מלאה לענות על כל שאלה ואף הציע את נסיכת החלומות כמשיבה בעניני נשים,כי אם כל הכבוד אישה הוא לא. מבחינתי ומבחינת חברתי שהוזכרה בתגובה קודמת מדובר באדם רחב לב,דואג,בעל ידע ולא מעט ניסיון.בכל ההודעות שהוחלפו לא נכפתה דעה בדסמית מכל סוג ורק כאשר שאלתי במפורש איך הוא רואה את הבדסמ,אז,ורק אז,הסביר את הבנתו ודרכו בנושא.מדובר בשולט שאינו פונה לנשלטות,אני חושבת שלאחר כל כך העתק-הדבק,בנות,יש לכך משמעות עמוקה.רציתן שמות לרשימת הראויים?הנה אדם ,שולט, שאני מצביעה עבורו.
נסיכת החלומות, אשרייך על דום מפואר כזה !

ואני מרגישה צורך חוזר
לאוסיף לפירגונים האלו אדם יקר מעין כמונו
שאינני יודעת מה הייתי עושה בלי העזרה התמידית והצמודה שלו בכל כניסתי לעולם הזה
הוא לא חסך זמן בשבילי גם פה
גם בפון ( ואפילו שיחות שהוא יזם)
ואפילו הציעה להפגש איתי סתם כך לקפה כדי שיהיה נעים יותר לדבר
אין כמוך טיצ'ר לעולם לא אשכח לך את הכל cheerleader.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אפר' 30, 2008 11:43 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
מנגינה, גם אילו הייתה מורכבת רשימה של "דומים ראויים", רצוי לבדוק קודם עם הדומים, מי בכלל רוצה להיות ברשימה כזאת, ומה זה אומר מבחינתו. יש כאלו שהם בקשר מונוגמי, ולא מחפשים עוד שפחות. יש כאלו ששמחים לעזור, אבל מעדיפים להיות אלו שיוזמים ובוחרים למי לעזור ומתי (וזו זכותם). יש כאלו שממש עסוקים בתקופה זו, ואין להם את היכולת ו/ או המשאבים להוות מוקד סיוע.

בקיצור- עדיף לא לנדב אנשים (לא דומים ולא סאביות), לפני ששאלנו לדעתם בנידון.
*מנגינה*{התווים שלו}

אוקי

איימי מתוקה
מקבלת את הצעתך לפנות קודם לדומים ולשאול אותם
אבל דומים כמו אלו שהוזכרו בשרשור הזה אני לא חושבת שיביעו התנגדות לעזור
ואני מדברת על עזרה בלבד ולא על התקשרות לסאבית זו או אחרת
*מנגינה*{התווים שלו}

חחחחחח