ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 7 בינו׳ 2009
מלך הארץ​(לא בעסק) • 7 בינו׳ 2009
ציטוט: ישראל יצאה מעזה אבל נשארה שולטת עליה .

icon_eek.gif

ישראל רצתה לצאת מעזה מזמן אבל אי אפשר היה לעשות זאת עם הסכם אז ב- 2005 פשוט ישראל יצאה באופן חד צדדי.
ישראל לא שולטת בעזה.

כוחות המשטרה/צבא בעזה הם פלסטינאים, החוק חוק עזתי והם לא משלמים לנו מסים.

יש אילוצים ביטחוניים נוכח השתלטות החמאס ופעילות הטרור שלו נגד ישראל - אז יש שליטה ישראלית בתחום האווירי ופיקוח על מה שנכנס בדרך הים - אחרת יפרקו שם טנקים וטילים.

ציטוט: אין להם שדה תעופה אין להם נמל

היה נמל והיה שדה תעופה - אבל כשאלו משמשים נגד ישראל (אפילו עראפת הבריח נשק עם ההליקופטר שלו) - שדה התעופה הפך למטרה (עוד בימי הפיגועים הגדולים).

שוב- אי אפשר לתת ליישות טרור שפועלת נגדך להפעיל נמל משלה. זה כמו שהחזבאללא היה שולט בעזה.

ציטוט: הם לא יכולים להתפתח כלכלית כי לא מאפשרים להם .

יכולים. במקום לתקוף את ישראל ואפילו לפוצץ מתאבדים במעברים - שיתרכזו בפיתוח המדינה שלהם ויוכלו רק להנות מהכלכלה הישראלית.
גם היום הם מקבלים מאיתנו חשמל, מים ושירותים אחרים.
כשמדינת ישראל קמה אף אחת מהשכנותלא עזרה לנו ככה.....

ציטוט: המעברים בשליטה ריבונית של מדינת ישראל .

ומי צריך לשלוט במעברים? לתת לכל מי שרוצה להיכנס לפה?

ומה לגבי המעבר עם מצרים? להם מותר להגיד שכל עוד החמאס בשלטון הם לא פותחים את המעבר?

ובכלל לגבי מעברים בינ"ל לעזה - עפ"י ההסכם צריכים להיות פקחים מאירופה כדי לוודא שוב שלא מכניסים לשם נשק ושלא כל הטאליבן מאפגניסטן ומצ'צניה יכנסו לעזה כדי להילחם בנו.
אבל מאז שהחמאס תפס את השלטון האירופאים עזבו או יותר נכון ברחו נוכח הסכנה לחייהם.

ציטוט: מה שעשו זה פשוט גטו

גטו עם גבול עם מצרים?

גטו עם נמל ימי ואווירי שאפשר להפעילם אם יעמדו בהסכמי אוסלו ויפסיקו להעיף טילים ופצמ"רים לישראל?

ציטוט: . עזה זאת לא מדינה זה שטח בשליטה ישראלית לכל דבר.

לא נראה לי שממשלת החמאס נתונה לשליטה ישראלית.

ציטוט: ההבדל היחיד הוא שהחיילים יצאו מעזה וישראל הרשתה לקיים שם בחירות כביכול דמוקרטיות.

הם יכולים לעשות מה שהם רוצים, הם ערכו בחירות ואח"כ הייתה הפיכה של החמאס. מה הקשר לישראל? תמיד היהודים אשמים? גם כשהם לא נמצאים בכלל במקום?

ציטוט:
כל עוד יש כיבוש תהיה התנגדות.

מי כובש אותם? איך? עד למבצע הזה שנכפה עלינו החייל הישראלי היחיד שהיה בעזה זה גלעד שליט וגם אותו אנחנו די מעוניינים להוציא.

התנגדות - מוקוואמה (מילה יפה לפיצוץ אוטובוסים וירי קאסמים) למה? לכיבוש הישראלי בתל אביב?
מה הם רוצים? פתיחה חופשית של המעברים לישראל? זכות השיבה? נמל אווירי וימי בלי שום פיקוח בזמן שאנחנו רואים מה הם מצליחים להעביר במנהרות מצ'וקמקות? (לא בדיוק חומוס פול).

ציטוט: בלי קשר לעובדות האלו אני מתפללת שחיילינו יחזרו בשלום ולתושבי ישראל בכל מקום הן בצפון והן בדרום שקט ושלווה כמו במרכז הארץ.

בטח חמש פעמים ביום עם הפנים למכה icon_rolleyes.gif

ציטוט: אפילו אני לא יכולתי להסביר את זה יותר טוב.

זה שרע לאויב שלי זה לא בהכרח באשמתי, עם כל הצער שבדבר.

אם היו לוקחים מספרים גוזרים את ישראל מהמזרח התיכון ומעבירים אותה לקאריביים - מצבם של הפלסטינאים היה הרבה הרבה יותר גרוע מכל בחינה.

אם הפלסטינאים יפסיקו להילחם אחד בשני (פתח - חמאס) ואיתנו מצם יהיה הרבה הרבה יותר טוב מכל בחינה.
תפילה​(לא בעסק)
תפילה​(לא בעסק) • 7 בינו׳ 2009
דבריך רק מדגישים את השליטה של ישראל בעזה. אז הם לא משלמים לנו מיסים. מאיפה כשאין להם איך להתפרנס? וגם אמרו בזמנו כשהחזירו את כל סיני שהמצרים עם הצבא הענק שלהם יטבח בנו ומה קרה ? כלום. שקט .
כנל לגבי השלום עם ירדן . אמרו ותמיד יגידו . אבל העובדות הוכיחו ששלום והחזרת שטחים מובילה לשקט. כי מה שכרגע יש זו מלחמה יום יומית והיא לא באמת מביאה בטחון לאזרחים כאן. ניסינו את זה במשך כמה עשורים של שנים. אבל שלום עושים עם אוייבים ולא עם ידידים.

ולגבי המשפט עם הפנים למכה רק לסבר את האוזן שלך שני האחים שלי נמצאים במילואים בעזה ,אני שירתתי במודיעין דרום לבנון . והאמירה הזאת לא מוסיפה לך כבוד כלל וכלל להיפך רק גורמת לי לגחך ולבטל אותך.
היפה_בנשים

לסיגורד

היפה_בנשים • 7 בינו׳ 2009
חבל על המאמץ שלך. תפילה וקטסרופה, נראה שהם ניזונים מאל ג'זירה... ובכן, נכון, אנחנו היהודים, באנו להשמיד את כל הערבים והשמאלנים. אנחנו גם היינו שותפים לקונספירציה של ה-11 בספט' נגד אל קאיידה ובן לאדן והיינו אחראים לשקר הגדול נגד סדאם חוסיין...
תפילה​(לא בעסק)

Re: לסיגורד

היפה_בנשים כתב/ה:
חבל על המאמץ שלך. תפילה וקטסרופה, נראה שהם ניזונים מאל ג'זירה... ובכן, נכון, אנחנו היהודים, באנו להשמיד את כל הערבים והשמאלנים. אנחנו גם היינו שותפים לקונספירציה של ה-11 בספט' נגד אל קאיידה ובן לאדן והיינו אחראים לשקר הגדול נגד סדאם חוסיין...

אנחנו ניזונים בדיוק ממה שאת אבל אנחנו לעומתך מפעילים את התאים האפורים ולא מקבלים כמובן מאליו את מה שמאכילים אותנו. קוראים לזה חשיבה עצמית ללא שטיפת מוח. אבל העיקר שאת יפה.
היפה_בנשים

תפילה

היפה_בנשים • 7 בינו׳ 2009
וואו, זו הייתה מכה מתחת לחגורה. את יודעת מה? צודקת. הפעלתי את שני התאים היחידים שנותרו במוחי והגעתי למסקנה: עלינו לחזור לגבולות 67', לתת לכל הפליטים את זכות השיבה, לתת להם את ירושלים. בעצם, למה להסתפק בזה? בואו ניתן להם את כל המדינה ונחסוך להם את המאמץ: נקפוץ כולנו קפיצת ראש למים הרדודים של מה שנותר מים המלח. אחרייך...
תפילה​(לא בעסק)
הייתי מנהלת איתך שיחה לעניין אבל אין עם מי אז בהצלחה לך חמודה
קטסטרופה{Adonai}

Re: תפילה

קטסטרופה{Adonai} • 7 בינו׳ 2009
היפה_בנשים כתב/ה:
וואו, זו הייתה מכה מתחת לחגורה. את יודעת מה? צודקת. הפעלתי את שני התאים היחידים שנותרו במוחי והגעתי למסקנה: עלינו לחזור לגבולות 67', לתת לכל הפליטים את זכות השיבה, לתת להם את ירושלים. בעצם, למה להסתפק בזה? בואו ניתן להם את כל המדינה ונחסוך להם את המאמץ: נקפוץ כולנו קפיצת ראש למים הרדודים של מה שנותר מים המלח. אחרייך...

את באמת כזו נעל גם במציאות?
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: תפילה

ג'ולי​(לא בעסק) • 7 בינו׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:

את באמת כזו נעל גם במציאות?

בחיי שבאיזשהו שלב, קבלת ממני יותר קרדיט מזה.

מסתבר שתחושות בטן הן תמיד התחושות הנכונות.
bael{בורדו בי}

התאפקתי, התאפקתי (מה שלא מאפיין אותי)

bael{בורדו בי} • 7 בינו׳ 2009
מאחר וכלובי הורה לי לשמור על לשון נקיה אשתדל לא לנבל את הפה (אחחחח כמה שהייתי רוצה....)

לכל יפי הנפש שמרחמים על ערב רב של חלאות אדם שהגיעו מכל קצוות האזור (סודן, חצי האי ערב, נוודים ממזרח ועוד) במהלך האלף שנים האחרונות והתיישבו במקומות שבנו אחרים (היהודים, היוונים, הרומים וכו') ולא העזו ל"הפריח את השממה" כמו שעשו היהודים שעלו לארץ החל מהעליה הראשונה וכיום נקראים האומה הפלסטינית ( rffl.gif ).

אם אתם כל כך מרחמים עליהם ורוצים לעזור להם לכו לשם ותנו יד לאחיכם (אופס...בני הדודים שלכם). הם מאוד ישמחו אם תבואו לעזור (הם מאוד זקוקים לתרופות, מזון, רופאים ומגינים חיים).

אני כל כך מצר על כך שמשפחתי הקרובה שכלה ילדים שלא הגיעו לגיל 20 בכדי שלכם תהייה את האפשרות לתמוך בזבל האנושי שהורג בנו יום יום.

דמם של בני משפחתי וחברי לנשק שחירפו את נפשם ונפלו חלל במלחמות ישראל ובפיגועים יהיו על ידיכם לדראון עולם.
תפילה​(לא בעסק)
איפה ראית כאן רחמים על בני דודינו??? בסך הכל לא רוצה שישפך דם יהודי יותר. של אף אחד. ומלחמות גורמות לדם להשפך. גם מהצד שלנו וגם מהצד שלהם. לא רוצה ששום חייל , אזרח במדינה שלי יהרג בגלל טרור. והניסיון מראה שכמה שלא תוקפים אותם ,נכנסים בהם . לא באמת עוזר אז אולי הגיע הזמן לנסות משהו אחר?

וגם המשפחה שלי נלחמת שם ונלחמה בכל מלחמות ישראל . אז קצת תפעיל את הראש ותבין שאף אחד לא רוצה פגועים בטח לא חיילים ובטח לא אזרחים שכל מה שהם עושים זה לגור ליד או בסביבה שלהם. במקום להתלהם ולרדת לפסים כאלו נמוכים. גם לי יש חברים שנהרגו בשטחים וגם לי יש חברים שנהרגו בפיגועים ובשביל לשנות את המציאות הזאת צריך לשנות את התפיסה.