שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 11 שנים • 11 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 11 ביולי 2013
עכשיו התקשר הזקן. המטורפת חזרה הביתה עם תחבושת. בסך הכל היה לה נקע. השומר שלי שוחרר עם גבס ביד. אני שילמתי על חודש והוא ביום השני כבר מושבת. נדבר מחר עם חברת האבטחה, אבל יש לי הרגשה שהם לא יחזירו לי אגורה. הם יירצו לשלוח אדיוט אחר ואני לא רוצה אותם. אם הבחור הכי חזק שלהם אני הצלתי אותו אחרת המטורפת היתה הורגת אותו, אני לא זקוק לעזרה שלהם.
daniel222
לפני 11 שנים • 11 ביולי 2013
daniel222 • 11 ביולי 2013
מעניין מה השרשור הכי ארוך בכלוב? האם כאן ישבר השיא?
לגבי השרשור ההזוי כבר אין כלל תחרות icon_smile.gif
שבי על פני​(אחר)
לפני 11 שנים • 12 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 12 ביולי 2013
הקאתי עכשיו את נשמתי. הזקן התקשר כולו רועד ומספר לי שהמטורפת סרסה הלילה חתולים בשיניים שלה אחרי שקשרה להם את הידיים והרגליים. ולמרות ששתתה את הדם שלהם כל הדירה שלו מלאה בדם. אחרי זה לקחה את האשכים שכרתה והכניסה אותם למחבת עם שמן רותח ושפכה ביצים טרופות והכינה חביתה ענקית. כששמעתי את זה התחלתי להקיא. הוא אמר לי שהקיא כל הלילה בעיקר כשראה אותה זוללת את זה בתאבון. אני לא יכול יותר. די. הצילו אותי מהיצור הנוראי הזה. אני לא יכול יותר אנשים.
שבי על פני​(אחר)
התקשרתי לחברת האבטחה כדי לדרוש את כספי בחזרה אבל המנהל לא נמצא. יש לי הרגשה שהוא גם לא יהיה זמין בהמשך.
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 12 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
הקאתי עכשיו את נשמתי. הזקן התקשר כולו רועד ומספר לי שהמטורפת סרסה הלילה חתולים בשיניים שלה אחרי שקשרה להם את הידיים והרגליים. ולמרות ששתתה את הדם שלהם כל הדירה שלו מלאה בדם. אחרי זה לקחה את האשכים שכרתה והכניסה אותם למחבת עם שמן רותח ושפכה ביצים טרופות והכינה חביתה ענקית. כששמעתי את זה התחלתי להקיא. הוא אמר לי שהקיא כל הלילה בעיקר כשראה אותה זוללת את זה בתאבון. אני לא יכול יותר. די. הצילו אותי מהיצור הנוראי הזה. אני לא יכול יותר אנשים.

חריג, אתה בטוח שנמאס לך לסבול ? icon_biggrin.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
חריג כתב/ה:

מי המנתח הפלסטי / כירורג שעשה לה את המלתעות? הוא נשמע כמו מלך, אם אחרי שהיא היתה בהם היא יכולה תוך פחות משבוע להוריד דברים בביס ולבלוע דברים קשים לעיכול, תרתי משמע.
שבי על פני​(אחר)
ממש נמאס לי לסבול ואני מתחיל לשקול התאבדות. ולגבי הארוחות שלה, היא טיגנה את האשכים קודם, זוכר? אני מתחיל לחשוב שזה מה שמצפה לי ואני מתחיל להרגיש סחרחורת איומה. איך נפטרים ממנה, תנו לי רעיון, אני מתחנן בפניכם. אני לא מסוגל לעבור את המשך הדרך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
אני מתחיל להרגיש סחרחורת איומה. איך נפטרים ממנה, תנו לי רעיון

קודם כל רצוי לשבת, כדי שלא תיפול כי זה עלול להיות מסוכן. שנית, תשתה כוס מים. כדאי לשקול בדיקת לחץ דם. ואם מדובר במקרה חד פעמים ואתה לא סובל מסחרחורות בד"כ, שמעתי שתה "נפית חתולים" עוזר מאוד.
שבי על פני​(אחר)
אני באמת לא יכול יותר. כמה בניתי על סגן אלוף הארץ בלחימה משולבת שמוצא את עצמו בגבס ואני שומע על אימוני הזזועה לסרוס שלי. ואני יודע שתוך זמן קצר זה יקרה. מה שמנחם אותי שלא אסבול אחרי זה הרבה כי היא הולכת מיד להרוג אותי אחרי זה.