בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 4 שנים • 18 באוג׳ 2020
ועוד משהו - לגבי הרשימה הנ"ל - לא ענית על השאלה אז אני חוזרת על זה שוב כי נראה לי שזה התפספס: כל האנשים האלה עדיין פעילים בכלוב?

כלומר, יש פה מאות אנשים *מסוכנים* שממשיכים לפעול מבלי שנעשה שום דבר כדי לעצור אותם?

לא שאלתי את זה כי אני לא מאמינה שהם קיימים. לא קשה להאמין לזה. שאלתי את זה כי אני המומה מהמחשבה שזה נראה לך בסדר לאפשר להם להמשיך.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 18 באוג׳ 2020
Dark Willow כתב/ה:
יש פה כ"כ הרבה גברים כאלו, אין לך מושג
זה לא מפתיע בכלל, יש פה מספיק "שולטים" מוכרים שכולם מכירים ומעריצים שבין חדרים אונסים נשלטות

למי שמעוניינת ברשימה השחורה שמרכיבה מאות מהגברים כאן שתדבר איתי

כמובן שמות יועברו רק אחרי אימות

היום אני מופתעת אם יש שולטים שאשכרה מבינים מה הם עושים. אם הם פאקינג פסיכופטים זה די סטנדרטי פה (ומי שלא מסכים פשוט בוחר להיות עיוור נקודה)

נשמע שהרשימה מורכבת מכל מי שרשם שהוא זכר בפרופיל D:

אנחנו יוצאים מהדיון העיקרי אבל אני חייב להבין מה ההיגיון שעומד מאחורי זה שאתן אומרות אונסים(לכאורה) נשלטות, נשלטת היא לא אישה?, או שיש משהו שונה בנשלטות שמבדיל אותן מנשים?( ולא "התמסרות" זה לא מה שיגרום למישהו לאנוס מישהי, מי שאנס והמטרה שלו היא לאנוס אישה(או גבר) הוא יאנוס אישה(או גבר) ולא משנה לו אם היא נשלטת או לא)
זה בדיוק כמו שהפמינאציות מפרסמות בהתלהמות(למטרות אישיות וחיזוק האג'נדה המטורפת שלהן) גבר רצח אישה- זה לא גבר רצח אישה זה רוצח רצח אישה,המין שלו זה לא מה שהופך אותו לרוצח, אותו רוצח מנוול יכול לרצוח את אישתו או סתם מישהו כי הוא התווכח איתו על החניה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Green eyed girl כתב/ה:
היא פה שנתיים, איזו רשימה של מאות אנשים יש לה ועל סמך מה?

זה באמת הופך מטרגדיה לפארסה.

בדיוק. כל עוד זה נשאר ברמה של הודעות פרטיות, ניקים, רשימות... זה הכל סתם. אין לזה אחיזה במציאות, זה לא באמת מגן על מישהו. כל אחד יכול לכתוב מה שבא לו ולמנות את עצמו לאורים ותומים.
בגלל זה אני כל הזמן חוזרת על ה"1202" הזה. כי זה אמיתי. כי זה גוף מוכר שיש לו כלים לעזור ויכולת לתת מידע ברור ואמין, שעובדים בו אנשים שמזדהים בשמם והמידע שהם מספקים ניתן לאימות בקלות. ולכן זו הכתובת.

יש לי מעט מאד אמון כלפי אנשים שאומרים "כל המידע אצלי".
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 18 באוג׳ 2020
התגובה מופנת לכל אותן/ם נשים וגברים שבחרו להתייחס קודם לאם הסיפור אמין או לא, מאשר לקחת את הצד הנכון בסיפור מבלי להתייחס לזה:

הבעיה העיקרית היא לא שלא צודדתן/ם באישה, אלא שישר חשבתן על זה שהסיפור לא סופר ממקור ראשון ואולי הדברים הם לא כפי שהם נשמעים ואולי נעשה עוול ל"פסיכופת".
אולי, אולי, אם זה היה מקרה קרוב אליכן/ם, והייתן/ם מכירות/ים את אחד או שני האנשים בסיפור זה היה לגיטימי, אבל כל כך צורם לי שכשזה נכתב כאן, שכמעט אם לא אף אחד מהמגיבים לא מכיר (לפחות לא בתחילת הפוסט) את הנפשות הפועלות, בחרתן/ם קודם כל לקחת את הצד הזה, במקום להגיב ולגנות את מה שנכתב שנעשה כפי שסופר.
נכון, יש תלונות שווא, אבל אחוז תלונות השווא כל כך מזערי לעומת אחוז מקרי הפגיעות המיניות והאונס, שלא ברור לי איך כל כך הרבה אנשים בוחרים קודם לגנות את זה.
סליחה, אבל למי איכפת איך את או כל אחת אחרת הגיבה לסיטואציה כזאת? למי איכפת שאת הצלחת להגיב לסיטואציה באותו הרגע והלכת ולא קפאת במקום, כשהנושא כאן הוא על כאלו שלא הצליחו להגיב מכל סיבה שתהיה, בין אם זה פיזית, נפשית, רגשית או וואטאבר.

מה שהיא תיארה, כפי שתיארה, הוא נוראי ואולי אפילו פלילי (אישית לא הייתי הולך עם זה למשטרה), אבל כן הייתי עושה לו שיימינג ומזהיר נשים אחרות שלא יפלו בפח.
maribelle
maribelle • 18 באוג׳ 2020
במיידי לפנות לכלובי
הוא כבר יידע לטפל!
maribelle

האשמה רצינית ונכונה

maribelle • 18 באוג׳ 2020
MagisterDolor כתב/ה:
"רשימה השחורה שמרכיבה מאות מהגברים כאן"
"כמובן שמות יועברו רק אחרי אימות"

נשמע מעניין.
כיצד מתבצע אותו "אימות"?

לכתוב שמאות גברים הם אנסים, זו האשמה די רצינית, ואני מקווה שיש לך מספיק ראיות לתמוך בה. icon_smile.gif
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 18 באוג׳ 2020
Dark Willow כתב/ה:
מתה על זה שאנשים בשוק שיש תקיפות מיניות

וכן זה אתר עם עשרות אלפי נרשמים אז יש מאות ברשימה.
לאורך חמש עשרה השנה האחרונות נשלטות ושולטות אספו מידע על כלללל הגברים כאן
ולא, זו לא האשמה חמורה, כי למרבה הצער תקיפות והטרדות זה משהו שכל אישה עוברת ואחת כמה וכמה הרבה מהנשלטות הטריות והתמימות על ידי "שולטים מנוסים"

אין נשים ברשימה השחורה?
לאורך 15 השנה האחרונות לא מצאת אישה שהתקיפה/הטרידה גבר או אישה אחרת? (לא משנה הנטייה הבדסמית)
אותם גברים שמוכנסים לרשימה, יש להם דרך לספר את הסיפור שלהם או שאין צורך
ותלונה של אישה בפנייך עם איזכור שם ללא הוכחות מספיקה?

עם עבודת מודיעין שכזו הגורמים הבטחוניים שוקלים לגייס אותך.
סוכן ייצור איתך קשר בקרוב.
MagisterDolor​(שולט)

Re: האשמה רצינית ונכונה

MagisterDolor​(שולט) • 18 באוג׳ 2020
maribelle כתב/ה:
MagisterDolor כתב/ה:
"רשימה השחורה שמרכיבה מאות מהגברים כאן"
"כמובן שמות יועברו רק אחרי אימות"

נשמע מעניין.
כיצד מתבצע אותו "אימות"?

לכתוב שמאות גברים הם אנסים, זו האשמה די רצינית, ואני מקווה שיש לך מספיק ראיות לתמוך בה. icon_smile.gif

גם את הכרת את אותם מאות גברים?
הספק נאה.
''''''''''
'''''''''' • 18 באוג׳ 2020
הופה, נשמע שיש פה כמה כאלה שחושדים ששמם אולי מופיע ברשימה הזאת