צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
גבירותיי וגבירותיי, אני גאה להציג לכם את רשימת האבירים ונשותיהם, שללא ספק חלשות יותר מעלה נידף ברוח!
יש לציין שכמובן אף אמירה לא גונתה מאותה קבוצת צדיקים וצדיקות ואף חלקן זכו אפילו לאהדה גורפת! גם כשהם הגיעו למצב שבו הם מתייגים אנשים שאינם מכירים כשונאי נשים! אז קדימה! להלן הציטוטים:

Alas:
"רחמים, בעיקר. על השמרנות המאוסה ועל השוביניזם המבעבע".

מי אני באמת:
"השוביניזם שנודף מכל משפט - לא עושה שום חשק בכלל להיכנס לויכוח".

Ergodic:
"לבחור שמגן על ניסן בחירוף נפש כזה, אתה משקיע ככה גם כשאתה יורד לו?"

החתול המנומס:
"מי שמסנגר על אנס בעל גבי 9 עמודים, צריך להטיל ספק בתמימותו"

slu:
"צריך להוסיף אותך לרשימת המסוכנים" (האם זאת קונספירציה על כך שאני אנס? יכול להיות, הקונספירציה גם התפתחה באחד הבלוגים בגלל אותם דיונים שמתנהלים כאן. וכמובן שאני עושה בדס"מ כי אני פגוע מינית ואני צריך להוציא עצבים על בת הזוג שלי ((אני לא צוחק, הם כתבו את זה)), אחח, איזה clown world)

"הדברים שלך מטרידים ומוזרים" (שוב, אמירה עם רמז עבה מאותה בחורה. בטוח חושבת שאני אנס / אנס פוטנציאלי. עלילות שווא סתם כי אפשר, בכלל לא בריוני).

Leaker:
"אני רואה חבורה של ילדי כאפות דחויים שהפכו לגברים דוחים" (האם זאת המשוואה החדשה? גבר שמתלונן על משהו שמפריע לו = מכוער, דחוי, ילד כאפות, סימפ, אינסל, לוזר ומיזוגן? אני חושש שכן. בריונות קלאסית).

עכבר:
"תגיד חבריקו יש מצב שאתה מזדיין לי מהפנים או לפחות סותם את חור הפלאפלים שלך"

"מעניין אותי לראות עם אוברמנטש גילמני עם מנת משכל של מעל 9000 כמוך יבין עד כמה אני מחשיב את דעותיו מהמשפט הבא: בפעם הבאה שאתה בא לשלוח לי תגובה תעתיק אותה בבקשה לוורד, תדפיס על דף מנייר ממוחזר, תקפל את הדף עד שיהיה לך ביד רק ריבוע קטנטן, ואת הריבוע הזה תדחוף עמוק לתחת שלך"

כפי שניתן לראות, מדובר באנשים אינטליגנטים וברמה גבוהה שללא ספק מכבדים את השיח ובני השיח!
איכס. בריונים. אתם תצלבו כל אדם שלא מסכים עם דעותיכם ואז תחשבו שאתם פתוחים וליברלים ומקבלים את האחר. בדיחת השנה.

יש לציין שהשיח הזה היה מאוד חד-צדדי והגיע מכל אותם יפי נפש. שוב, כמו שאמרתי - אתם הכי פרימיטיבים שיש.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 13 בינו׳ 2023
איך אומרים על הנשים האלה

Play stupid games, win stupid prizes
פנתר-שחור
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פנתר-שחור • 13 בינו׳ 2023
ראיתי את חמישים גוונים של של שחור
הכתבה על המכללה מהתחלה ועד הסוף
ואני עדיין בהלם ממה שראיתי וממה
שהנשים הצעירות האלה מספרות ואני
חושב שאם כל כך הרבה נשים ובחורות
מתלוננות אז כנראה שיש בעיה
מדובר בגברים מתחזים ונוכלים ושקרנים
שפשוט ניצלו את סצנת מסיבות הבדסם
בארץ כדי שהם יוכלו לתקוע כמה שיותר
בחורות ולנצל מינית כמה שיותר נשים
ואותו ניסן עומד בראשם עכשיו גם ברור
למה הם צריכים את השוויון המגדרי הזה
במועדון הטאבו שלהם שזה בעצם אומר
שנשים בודדות יכולות להיכנס וגברים
בודדים לא יכולים להיכנס זה כדי שלניסן
והחברים שלו יהיו כמה שיותר בחורות
פנויות ובודדות במועדון ולא יהיו גברים
בודדים שמתחרים איתם על אותן בחורות
אכשיו תחליטו למי אתם מאמינים לי
לפנטר השחור או לאלו כאן שתומכים
בהם שזה בניסן והחבורה שלו ובאפליה
שהם עושים כלפי גברים במועדון הטאבו
שלהם אכשיו תחשבו ותחליטו לבד
ובנוסף לכך בחמישים גוונים של שחור
מסופר גם על התעללות בבעלי חיים
שזה בחתולים מצד ניסן וחבורתו
אז חברה תסיקו את המסקנות
ניצול התעללות ושאלוהים ישמור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
פנתר-שחור כתב/ה:
ראיתי את חמישים גוונים של של שחור
הכתבה על המכללה מהתחלה ועד הסוף
ואני עדיין בהלם ממה שראיתי וממה
שהנשים הצעירות האלה מספרות ואני
חושב שאם כל כך הרבה נשים ובחורות
מתלוננות אז כנראה שיש בעיה
מדובר בגברים מתחזים ונוכלים ושקרנים
שפשוט ניצלו את סצנת מסיבות הבדסם
בארץ כדי שהם יוכלו לתקוע כמה שיותר
בחורות ולנצל מינית כמה שיותר נשים
ואותו ניסן עומד בראשם עכשיו גם ברור
למה הם צריכים את השוויון המגדרי הזה
במועדון הטאבו שלהם שזה בעצם אומר
שנשים בודדות יכולות להיכנס וגברים
בודדים לא יכולים להיכנס זה כדי שלניסן
והחברים שלו יהיו כמה שיותר בחורות
פנויות ובודדות במועדון ולא יהיו גברים
בודדים שמתחרים איתם על אותן בחורות
אכשיו תחליטו למי אתם מאמינים לי
לפנטר השחור או לאלו כאן שתומכים
בהם שזה בניסן והחבורה שלו ובאפליה
שהם עושים כלפי גברים במועדון הטאבו
שלהם אכשיו תחשבו ותחליטו לבד
ובנוסף לכך בחמישים גוונים של שחור
מסופר גם על התעללות בבעלי חיים
שזה בחתולים מצד ניסן וחבורתו
אז חברה תסיקו את המסקנות
ניצול התעללות ושאלוהים ישמור

אתה סתם מחפש סיבות להצדיק את הנרטיב שלך ולהעביר אנשים לצד שלך. אין קשר בין זה לבין האיזון המגדרי.
פנתר-שחור
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
פנתר-שחור • 14 בינו׳ 2023
רק הסברתי את הסיבה למה הם עושים את
זה כדי שאנשים פה ידעו
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
פנתר-שחור כתב/ה:
רק הסברתי את הסיבה למה הם עושים את
זה כדי שאנשים פה ידעו

לא אתה לא. לניסן יש גישה לכמות בנות בלתי מוגבלת עם ובלי מועדון הטאבו. עשו בשביל הכסף, זה פשוט.
PoisonYou
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
PoisonYou • 14 בינו׳ 2023
אני אשימע קול פחות פופולרי,אבל צריך לשאול שאלה למי יש אינטרס להפיל את הבעלים של טאבו בפח של הטרדה מינית ואונס.

לא אומר חד משמעי שהם לא אשמים,אבל לפני הכרזה של גזר דין צריך לברר .ומה שיצא מהתחקיר אשימו באונס ועכשיו כל המדינה רוצה לקרוע אותם לגזרים.
ואם יתגלה שזה לא נכון הרי ברור שמעכשיו והלא יסתכלו אליו כעל אנס. לא יעזור כלום.ולך תוכיח שאתה לא חמור

לכן עוד הפעם שאלה. למי יש כאן אינטרס.

זה סרטון של מעיין עוז(הגיבורה הראשית) סרטון מלפני 3 שנים

https://youtu.be/JAh2_P7lIq0
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
PoisonYou כתב/ה:
אני אשימע קול פחות פופולרי,אבל צריך לשאול שאלה למי יש אינטרס להפיל את הבעלים של טאבו בפח של הטרדה מינית ואונס.

לא אומר חד משמעי שהם לא אשמים,אבל לפני הכרזה של גזר דין צריך לברר .ומה שיצא מהתחקיר אשימו באונס ועכשיו כל המדינה רוצה לקרוע אותם לגזרים.
ואם יתגלה שזה לא נכון הרי ברור שמעכשיו והלא יסתכלו אליו כעל אנס. לא יעזור כלום.ולך תוכיח שאתה לא חמור

לא הבנתי. צפיתי חמש דקות בסרטון. מה אתה מנסה להגיד? שיש למעיין אינטרס כלכלי? ההודעה שלך לא ברורה לי, תבאר אותה.
מסכנה האימא ד"א. רואים שנשבר לה הלב. אני לא מאמין לה שהיא מקבלת את זה, היא פשוט מתקשה להגיד את האמת... הדמעות מסגירות.
PoisonYou
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
PoisonYou • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
PoisonYou כתב/ה:

לא הבנתי. צפיתי חמש דקות בסרטון. מה אתה מנסה להגיד? שיש למעיין אינטרס כלכלי? ההודעה שלך לא ברורה לי, תבאר אותה.
מסכנה האימא ד"א. רואים שנשבר לה הלב. אני לא מאמין לה שהיא מקבלת את זה, היא פשוט מתקשה להגיד את האמת... הדמעות מסגירות.

מה שאני מנסה להגיד ש:
א. יש מצב שיש כאן אינטרס כלכלי. לא אומר שבטוח ולא אומר שדווקה למעיין
.יכול להיות שלמעיין יש מניעים משלה.היא נראית בחורה שמחפש צומת לב.כאן נתנו לה במה והיא עכשיו כוכבת. עכשיו כל המדינה יודעת על מעיין עוז.מי שמע אליה לפני? שים לב שהיא בחרה להצטלם בפנים גלויות.רק היא מכל הבנות.ועוד אחת שלא דיברה.
ב.הבחורה מתארת שעברה הטרדה מינית בגיל תיכון וגם נאנסה בעבר.לפי הבנתי עוד שגרה בבית של אמא( כי בסרטון היא רק מחליטה לעזוב) וזאת אומרת שזה לא קשור לבעלים של טאבו. אחרי ניסיון כל כך לא טוב עם הגברים היא אמורה להיות הכי זהירה בשביל לא הכלא לסיטואציה דומה
ג.הבית והמשפחה נראים מקום חם ומקבל וזאת אומרת שבשבילה ה"מכללה" לא היה מפלס היחידי והאחרון. היא גם לא עושה רושם של ילדה תמימה שבא לגלות את העיר הגדולה כפי שמתוארת בסרט,אלה בחורה שמחפש צומת לב ואישור מהסביבה וגם בצורה פרובוקטיבית.

"המכללה" זה סרטון השני שלה שבו היא מדברת בפנים גלויות על פגיעה מינית שהיא עברה ומתארת אותה בפרטי פרטים.ולא על אותה פגיעה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
PoisonYou כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
PoisonYou כתב/ה:

מה שאני מנסה להגיד ש:
א. יש מצב שיש כאן אינטרס כלכלי. לא אומר שבטוח ולא אומר שדווקה למעיין
.יכול להיות שלמעיין יש מניעים משלה.היא נראית בחורה שמחפש צומת לב.כאן נתנו לה במה והיא עכשיו כוכבת. עכשיו כל המדינה יודעת על מעיין עוז.מי שמע אליה לפני? שים לב שהיא בחרה להצטלם בפנים גלויות.רק היא מכל הבנות.ועוד אחת שלא דיברה.
ב.הבחורה מתארת שעברה הטרדה מינית בגיל תיכון וגם נאנסה בעבר.לפי הבנתי עוד שגרה בבית של אמא( כי בסרטון היא רק מחליטה לעזוב) וזאת אומרת שזה לא קשור לבעלים של טאבו. אחרי ניסיון כל כך לא טוב עם הגברים היא אמורה להיות הכי זהירה בשביל לא הכלא לסיטואציה דומה
ג.הבית והמשפחה נראים מקום חם ומקבל וזאת אומרת שבשבילה ה"מכללה" לא היה מפלס היחידי והאחרון. היא גם לא עושה רושם של ילדה תמימה שבא לגלות את העיר הגדולה כפי שמתוארת בסרט,אלה בחורה שמחפש צומת לב ואישור מהסביבה וגם בצורה פרובוקטיבית.

"המכללה" זה סרטון השני שלה שבו היא מדברת בפנים גלויות על פגיעה מינית שהיא עברה ומתארת אותה בפרטי פרטים.ולא על אותה פגיעה.

1 - קודם כל זאת לא שאלה בכלל. יש לה אינטרס כלכלי, זאת אמת אובייקטיבית. ייתכן שהאינטרס הכלכלי לא מניע אותה, אבל האינטרס קיים. לצורך הדוגמה, לי יש אינטרס לתת לחתולים שלי חטיפים כל היום כי אני שמח שטוב להם, זה לא אומר שזה מה שמנחה אותי כי בכל פעם שאני מוציא חטיפים גם אליס רוצה והיא חייבת דיאטה.

2 - יש לך דיסלקציה? אני שוב מתקשה להבין את מה שרשמת. תוכל לבאר את 2 שוב? מצטער. ואכן לא מפתיע שהיא הצטלמה עם פנים גלויות.

3 - בדיוק. ילדת צומי קלאסית כמו שכבר אמרתי (יותר נכון אמרתי שהיא כנראה ילדת צומי, עכשיו אין לי ספק). היא מנסה לחרטט ולספק רציונל ללמה היא עושה את מה שהיא עושה, אבל זה רק כי היא רוצה לצמצם את הפגיעה במעמד החברתי שלה. אני לגמרי מצטט את ה-"רציונל" שלה:
"המטרה היא להגיע לקבלה והשלמה עצמית. הדרך שלי זה להעלות תמונות לאינסטגרם, כי דרך התמונות האלה אני יכולה להסתכל על עצמי ולהבין שאני יפה". יתרה מכך, היא אמרה שאין לדעת המשתמשים חשיבות מבחינתה ושחשוב לה להיות יפה בעיניי עצמה. שמת לב לבעייתיות? אם חשוב לה להיות יפה בעיניי עצמה, למה שהיא לא תצטלם בעירום ופשוט תסתכל על התמונות בעצמה? וגם אם נניח שזה נכון וצריך לפרסם את התמונות בפלטפורמה ציבורית - למה שהיא תפתח אונליפאנס על הדרך? האינסטגרם לא מספיק? קיצר היא לא סיפקה רציונל למרות שהיא ניסתה להציל בצורה נואשת את המעמד החברתי שלה ולהסתדר עם ההורים כמה שיותר. סתם גרידית שנואשת לצומי, ובזה אני בטוח בין אם היא עברה אונס ובין אם לא.