ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

Tame
לפני 19 שנים • 22 בספט׳ 2005
Tame • 22 בספט׳ 2005
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
Tame כתב/ה:
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
אני משתגעת -
אנחנו שוחטים אותן,
מגדלים אותן בתת תנאים,
מאכילים אותן בצינור הישר לושט,
אנחנו מאלפים אותן להציג בקרקס,
להתפוצץ כשהן מדביקות מוקשים,
מצמידים אותן לחיים של עבודת פרך למעננו,
קושרים אותן על מנת שהבשר שלהן יהיה רך לאכילה,
מגדלים אותן בכלובים שלא מאפשרים להן לעמוד,
משנים להן את השעון הביולוגי על מנת להרבות הטלה,
מזריקים אותן עם ים של חומרים כדי לאפשר תנובה מוגדלת של חלב,
אנחנו קושרים אותן,
מוציאים אותן לטיול צרכים פעמיים ביום במקרה הטוב,
מאכילים אותן אוכל יבש וחסר טעם, כי ככה אמר איש אחר.
אנחנו מכים בהם בראש כי ככה עושים גפילטע כבר דורות,
ואני לא רוצה לספר לכם איך פושטים לחיות המסכנות את הפרווה בעודן בחיים,
כאשר קוצצים להן את הרגליים ומנסים להרוג אותם בהטחה לרצפה.
מעבר לזה, אנחנו זורקים אותן בשדות תעופה, ואז באים אנשים עם מלכודת ולוכדים אותן,
רק על מנת לירות להן מסמר 10 היישר במוח.

למה לא להסתכל על האמת בעיניים -
במצב הזה לא מגיע להן קצת סקס איכותי?

ועכשיו ברצינות: כל מי שהולך להגיד שהוא יוצא גם נגד הרעות החולות שנמנו לעי"ל, וזה לא אומר כלום, אז אני רוצה להגיד לו דבר אחד: התעללות בבעלי חיים ע"י סקס הוא זניח לעומת השאר,
וכן, הרבה פחות כואב, הרבה פחות. אם כבר לצאת נגד משהו, אז עדיף לצאת נגד מי שמעל מיליונים, ולא מי שרימה בהוצאות נסיעות. יש גבול לכמה שטענה יכולה להיות לא פרופורציונלית.

ועוד דבר: ישנם כאלה שיוצאים מנקודת הנחה שסקס זה התעללות נוראה, אין לי מושג למה.
לי אישית נראה שכלב יהנה לזיין אישה הרבה יותר מלקבל איזו בעיטה ברחוב, אין לי מושג למה כך אני חשה, אולי כי מנגנוני המין אוצרים בתוכם הנאה לא מבוטלת אחרי הכל.

ובעניין הטאבו עוד משהו -
מצטרפת למה שרפאל אומר: גם על טאבו מותר לחשוב. באמת.

נניח שאנחנו יכולים לדאוג לכך שלא תהיה התעללות, שהחיה תהנה, שלא תהיה הדבקת מחלות וכו' - מה בעצם כל כך נורא בזה?

ואחרונה חביבה..
ענית לעצמך על כל הדברים שציינת למעלה אז לא אענה במקומך
ולא אין פה עניין של חשוב יותר ופחות, אולי נעזוב את הפדופילים ונלך להתעסק רק ברוצחים? או רק באנסים? או אולי רק בפושעי מלחמה? בואי נתעסק רק בדברים החשובים ביותר ונזנח את היתר..
ובכלל למי אכפת מבעלי חיים בארץ שיש בה פיגועים??

ושוב לא, אני לא יוצא מנקודת הנחה שסקס = התעללות.
אני יוצא מנקודת הנחה שסקס עם יצור שאינו מהגזע שלך עלול ליצור טראומה רגשית.
מה עם היית מסוממת בסמי תאווה מינית, מוכנסת לחדר כשאינך צלולה בדעתך ושם היה כלב גדול שאומן לחדור אלייך. ונניח שהסמים והחיכוך של אברי המין שלכם מביאים לך סיפוק מיני.
האם כשהיית מתעוררת עם הזיכרון הזה יום למחרת היית נשארת אותו הדבר מבחינה רגשית?

אני חושב שלא, אפילו שתיאורטית היה לך כיף באותו רגע. ותקני אותי אם אני טועה.

ראשית, לעניית החשיבות -
אם תשים לב, תראה שזה לא בדיוק מה שאמרתי.
אני דיברתי על דרגות חומרה שונות של אותו נושא. כאמור, מעילה.
בעברית פשוטה אמרתי שאם מחליטים להתחיל לנקות את האורוות צריך להתחיל מגללי הסוסים שברצפה, ולא באיבוק הפנלים.
זו באמת התעללות זניחה ביחס לשאר, שם אין פוצה פה ומצפצף.
ובכלל, כבר התרגלנו להקריב הכל תחת מזבח תענוגותינו.

ולשאלה שלך כעת:
אם הייתי מסוממת בסמי תאווה, דבר שהיה גורם לי להנאה מסקס עם הכלב הגדול ההוא שאומן לחדור אלי, אם הייתי נהנית מזה, מה בעצם היה קורה לי למחרת?

נחשוב על זה יחד -
או שיקרה לי מה שקורה למי שאמר איכ מול צלחת צדפות וטעם בסוף: אני אדע שההנאות שלי יכולות להיות ממקורות שלא שיערתי (סקס סמים וקצת כלבים), זה יפליא אותי, אבל יגרום לי להסתכל בפעם הבאה בצלחת בדרך אחרת,
או
שאני אשפוט את עצמי על כך שנהניתי ממשהו שהוא איכ, אסור ובטח לא גורם הנאה לבן אדם נורמלי. משהו שעצם ההנאה ממנו עושה אותי פריק על פי התפיסה שלי.
זה מה שקורה לכלב לפי דעתך?

אני חושבת שהוא ילמד על פי חוק הכאב והעונג לכשכש בזנב כשישימו לפניו שוב צלחת צדפות. או אישה. אחרי הכל מערכת ההנאה שלו לא שונה עד כדי כך משלנו.

וואו,
באמת שלא ציפיתי לתשובה כזו.
האמת שציפיתי לתשובה כנה. אני מאחל לך שלעולם לא תעברי דבר כזה, יש כאלו שעברו, לא עם כלב אלא אם בנאדם. מכניסים סם למשקה, הבחורה רטובה ולא יודעת איפה היא, מתעוררת מלוכלכת מזרע עם זיכרון קלוש של מה שקרה בליל אמש. זה נקרא אונס וגברים נכנסו על זה לכלא להמון המון זמן. אבל אני מניח שאם כלב עושה את זה לאישה אז היא רק "תתפלא ותסתכל בצלחת בדרך אחרת מעתה והלאה".
פשוט מדהים, אולי מעתה כל האנסים ילבשו תחפושת כלב כדי לגרום לאישה פליאה במקום מצוקה נפשית.

מאוד התאכזבתי מהתשובה שלך.
lain
lain • 22 בספט׳ 2005
צודק ארגורן,
הרי פוסטים המנסים לתהות על קנקנו של טאבו מאוד חזק בחברה האנושית , וזואופיליה בפרט ,הם עניין של מה בכך
נשוב לדון על מילת בטחון והצלפות אם כן ?

מעולם לא הבנתי אנשים שאם משהו לא מעניין אותם מייד סבורים כי גם את השאר הוא לא יעניין
הפוסט ימשך כל עוד יהיה לאנשים מה לומר בנדון
מדוע לנסות לסיימו לפני כן?
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 22 בספט׳ 2005
תענוג לקרוא את ההומור העדין של בכוח icon_smile.gif
לפחות יצא משהו איכותי אחד מהשרשור הזה

Tame
אתה מתעסק בצורת הדברים של בכוח במקום בתוכן שלהם.

Lane
אני לא אומר שהשרשור לא מעניין
אני אומר שהוא חסר טעם
כי אם אריק רוצה לזיין כלב
הוא כנראה יזין אותו
ושום דבר שנגיד לא יעצור אותו.
lain
lain • 22 בספט׳ 2005
אהה
אוקי ארגורן
אבל רק משום שאתה מלכתחילה יוצא מנקודת הנחה שהדיון הזה אמור לשכנע את אחד הצדדים icon_wink.gif
אני פשוט רואה בדיון הזה דרך נפלאה לשמוע דיעות על נושאים שלא יעלו בשיחות סלון
לרגע לא חושבת כי מילה או שתיים של אחת/ד מאיתנו ישנה יצר של אדם .
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 22 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
Tame כתב/ה:
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
אני משתגעת -
אנחנו שוחטים אותן,
מגדלים אותן בתת תנאים,
מאכילים אותן בצינור הישר לושט,
אנחנו מאלפים אותן להציג בקרקס,
להתפוצץ כשהן מדביקות מוקשים,
מצמידים אותן לחיים של עבודת פרך למעננו,
קושרים אותן על מנת שהבשר שלהן יהיה רך לאכילה,
מגדלים אותן בכלובים שלא מאפשרים להן לעמוד,
משנים להן את השעון הביולוגי על מנת להרבות הטלה,
מזריקים אותן עם ים של חומרים כדי לאפשר תנובה מוגדלת של חלב,
אנחנו קושרים אותן,
מוציאים אותן לטיול צרכים פעמיים ביום במקרה הטוב,
מאכילים אותן אוכל יבש וחסר טעם, כי ככה אמר איש אחר.
אנחנו מכים בהם בראש כי ככה עושים גפילטע כבר דורות,
ואני לא רוצה לספר לכם איך פושטים לחיות המסכנות את הפרווה בעודן בחיים,
כאשר קוצצים להן את הרגליים ומנסים להרוג אותם בהטחה לרצפה.
מעבר לזה, אנחנו זורקים אותן בשדות תעופה, ואז באים אנשים עם מלכודת ולוכדים אותן,
רק על מנת לירות להן מסמר 10 היישר במוח.

למה לא להסתכל על האמת בעיניים -
במצב הזה לא מגיע להן קצת סקס איכותי?

ועכשיו ברצינות: כל מי שהולך להגיד שהוא יוצא גם נגד הרעות החולות שנמנו לעי"ל, וזה לא אומר כלום, אז אני רוצה להגיד לו דבר אחד: התעללות בבעלי חיים ע"י סקס הוא זניח לעומת השאר,
וכן, הרבה פחות כואב, הרבה פחות. אם כבר לצאת נגד משהו, אז עדיף לצאת נגד מי שמעל מיליונים, ולא מי שרימה בהוצאות נסיעות. יש גבול לכמה שטענה יכולה להיות לא פרופורציונלית.

ועוד דבר: ישנם כאלה שיוצאים מנקודת הנחה שסקס זה התעללות נוראה, אין לי מושג למה.
לי אישית נראה שכלב יהנה לזיין אישה הרבה יותר מלקבל איזו בעיטה ברחוב, אין לי מושג למה כך אני חשה, אולי כי מנגנוני המין אוצרים בתוכם הנאה לא מבוטלת אחרי הכל.

ובעניין הטאבו עוד משהו -
מצטרפת למה שרפאל אומר: גם על טאבו מותר לחשוב. באמת.

נניח שאנחנו יכולים לדאוג לכך שלא תהיה התעללות, שהחיה תהנה, שלא תהיה הדבקת מחלות וכו' - מה בעצם כל כך נורא בזה?

ואחרונה חביבה..
ענית לעצמך על כל הדברים שציינת למעלה אז לא אענה במקומך
ולא אין פה עניין של חשוב יותר ופחות, אולי נעזוב את הפדופילים ונלך להתעסק רק ברוצחים? או רק באנסים? או אולי רק בפושעי מלחמה? בואי נתעסק רק בדברים החשובים ביותר ונזנח את היתר..
ובכלל למי אכפת מבעלי חיים בארץ שיש בה פיגועים??

ושוב לא, אני לא יוצא מנקודת הנחה שסקס = התעללות.
אני יוצא מנקודת הנחה שסקס עם יצור שאינו מהגזע שלך עלול ליצור טראומה רגשית.
מה עם היית מסוממת בסמי תאווה מינית, מוכנסת לחדר כשאינך צלולה בדעתך ושם היה כלב גדול שאומן לחדור אלייך. ונניח שהסמים והחיכוך של אברי המין שלכם מביאים לך סיפוק מיני.
האם כשהיית מתעוררת עם הזיכרון הזה יום למחרת היית נשארת אותו הדבר מבחינה רגשית?

אני חושב שלא, אפילו שתיאורטית היה לך כיף באותו רגע. ותקני אותי אם אני טועה.

ראשית, לעניית החשיבות -
אם תשים לב, תראה שזה לא בדיוק מה שאמרתי.
אני דיברתי על דרגות חומרה שונות של אותו נושא. כאמור, מעילה.
בעברית פשוטה אמרתי שאם מחליטים להתחיל לנקות את האורוות צריך להתחיל מגללי הסוסים שברצפה, ולא באיבוק הפנלים.
זו באמת התעללות זניחה ביחס לשאר, שם אין פוצה פה ומצפצף.
ובכלל, כבר התרגלנו להקריב הכל תחת מזבח תענוגותינו.

ולשאלה שלך כעת:
אם הייתי מסוממת בסמי תאווה, דבר שהיה גורם לי להנאה מסקס עם הכלב הגדול ההוא שאומן לחדור אלי, אם הייתי נהנית מזה, מה בעצם היה קורה לי למחרת?

נחשוב על זה יחד -
או שיקרה לי מה שקורה למי שאמר איכ מול צלחת צדפות וטעם בסוף: אני אדע שההנאות שלי יכולות להיות ממקורות שלא שיערתי (סקס סמים וקצת כלבים), זה יפליא אותי, אבל יגרום לי להסתכל בפעם הבאה בצלחת בדרך אחרת,
או
שאני אשפוט את עצמי על כך שנהניתי ממשהו שהוא איכ, אסור ובטח לא גורם הנאה לבן אדם נורמלי. משהו שעצם ההנאה ממנו עושה אותי פריק על פי התפיסה שלי.
זה מה שקורה לכלב לפי דעתך?
אני חושבת שהוא ילמד על פי חוק הכאב והעונג לכשכש בזנב כשישימו לפניו שוב צלחת צדפות. או אישה. אחרי הכל מערכת ההנאה שלו לא שונה עד כדי כך משלנו.

וואו,
באמת שלא ציפיתי לתשובה כזו.
האמת שציפיתי לתשובה כנה. אני מאחל לך שלעולם לא תעברי דבר כזה, יש כאלו שעברו, לא עם כלב אלא אם בנאדם. מכניסים סם למשקה, הבחורה רטובה ולא יודעת איפה היא, מתעוררת מלוכלכת מזרע עם זיכרון קלוש של מה שקרה בליל אמש. זה נקרא אונס וגברים נכנסו על זה לכלא להמון המון זמן. אבל אני מניח שאם כלב עושה את זה לאישה אז היא רק "תתפלא ותסתכל בצלחת בדרך אחרת מעתה והלאה".
פשוט מדהים, אולי מעתה כל האנסים ילבשו תחפושת כלב כדי לגרום לאישה פליאה במקום מצוקה נפשית.

מאוד התאכזבתי מהתשובה שלך.

פספסת את החלק השני של דברי.
נניח שהוא באמת קורה, הוא משותף לדעתך גם לבעלי חיים?
הוא יחשוב שהוא פריק, לא נורמלי? יטריד את עצמו בשאלה אם עצם ההנאה זו סטיה או לא?

ולא ענית:
מחוץ לעניין הזה של התעללות ומחלות, נניח שאפשר לבקר את הנתונים הללו,
מחוץ לזה אין בעיה?

ועוד משהו -
קל להכנס בגדרי הטאבו, ללכת עם העדר ולהרגיש מוגן,
מוזר שדווקא מה שכתבתי אני נחשד בחוסר כנות, וזה גם חבל.
נוסף על כך, אל תשכח שאתה מצייר את המציאות דרך העיניים שלך.
ישנו סיכוי סביר למדי שכשהוא יבחן בפועל במציאות, הכל יראה אחרת.
Tame
Tame • 22 בספט׳ 2005
מחוץ לעניין הפגיעה בבעל החיים הכל בסדר.
אם מדובר במחלות או תולעים שהאדם אמור לחטוף זה עניין שלו וזכותו לקחת את הסיכון לחטוף מחלה, לא זכותו להתעלל בבל חיים.

והאם הכלב ישב וינתח את מה שקרה? בהחלט לא. אין לו את היכולת האינטלקטואלית הזו, אבל יש לו את היכולת הרגשית לעבור טראומה ממה שקרה.

וכשכתבתי שאת לא כנה התכוונתי לעובדה כי טענת שאם יסממו אותך ויאנסו אותך הדבר לא יגרום לך לטראומה רגשית ("פליאה").

ושוב, אין לי בעיה עם זה מבחינת טאבו. אני לא סולד מכך שיפנטז על כך, ידבר על כך ויכתוב סיפורים על כך (אני אפילו אקרא) ממש לא משנה לי אם הוא נהנה מזה או לא ואני לא רוצה לשנות אותו. כל מה שאני מבקש זה שלא יתעלל בבעל החיים. אם היתה דרך ליצור רובוט אוטומאט (ללא בינה מלאכותית) שידמה לכלב ויתנהג כמוהו מכל הבחינות, אזי אדרבה שיהנה איתו כמה שאפשר. מבחינתי הכל מותר כל עוד זה לא מהווה פגיעה באחר.
דיי לייחס לי עדריות או אטימות רעיונית, זה ממש לא המקרה.
eric. d​(אחר)
לפני 19 שנים • 23 בספט׳ 2005

נו מה עוד?

eric. d​(אחר) • 23 בספט׳ 2005
זהו?
שוטרת*
שוטרת* • 23 בספט׳ 2005
רפאל כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

השירשור הזה ימשך עד שאנשים יתחילו להפנים את הנקודה.

מה הקטע? אנשים כתבו פה הרבה. וכתבו פה דברים של טעם. אפשר להסכים, אפשר לחלוק, אבל בכל מקרה - נאמרו דברים של טעם. ואת, מהו הטעם שבהודעותיך? רק החזרה על דברים של זעזוע, והשימוש במשפטים קצרים ותקיפים? החזרה על המנטרה שסקס עם חיה הוא התעללות בחיה? החזרה על הפסיקה הנחרצת והבלתי-מתפשרת שזואופיליה "אסורה", "מזעזעת", "אכזרית" ו"פושעת"? כאילו שבכוח הנחרצות לבדה דבריך יעשו אמת.

בראשית השרשור סירבת להסביר את עצמך בטיעון ש"מי שלא מבין גם לא יבין". ועכשיו - את מתעקשת להמשיך בשירשור עד שאנשים יפנימו את עמדתך. דיון - לא. דברים של דעת וטעם - לא. אבל התעקשות להמשיך עד שהכל יפנימו את דעתך - זה כן.

שוטרת* כתב/ה:

"אסור שאנשים יסכימו עם זה, אפילו לא במחשבה!"

שוטרת* כתב/ה:

"כל מי שנותן לזה יד ולו רק בהסכמה ולא בביצוע - חוטא וצריך להענש."

אחד המאפיינים המובהקים של טאבו הוא חוסר הרציונאליות שבו. לא מקיים אותו עיקרון תבוני, רק עקשנות חרשת. הוא לא נגזר מן המחשבה, אלא שהוא מנסה לקבוע גבול לכל מחשבה. דיון רציונאלי ותבוני - הוא האויב של כל טאבו, כי בסופו של דבר הוא מערער את מעמדו המוחלט של הטאבו כאמת רציונאלית. ולפיכך, כל באי כוחו של הטאבו מנסים תמיד להכשיל את הדיון בטאבו ולמנוע כל גילוי של מחשבה ביקורתית. לעולם הם לא יפנו אל התבונה. ולעולם הם לא ינסו להפרות את חבריהם לשיח. הם לא ישיבו לדעות אחרות, רק ימהרו לאסור אותן. לא רק שזואופיליה היא "מרושעת" לדרכם, אלא שכל הבעת דעה או מחשבה החורגת מן הגינוי הנחרץ של התופעה היא אסורה בהחלט. לא רק שהמעשה הוא "נפשע", אלא שכל המבקש להתירו בדיון או במחשבה - הוא חוטא שצריך להענש!

שוטרת, חבל שזו תרומתך לשרשור הזה. שלפני הכל הודעותייך מבקשות להשליט משטר של מחשבות, ולמנוע אפשרות של דיון אמיתי. שבמקום להביע דעה שמפרה, עיסוקך הוא לפסוק מיהו חוטא ומיהו פושע. חבל, כי אני רואה בכלוב, לפני הכל, מקום שבו אנשים אינם צריכים לפחד לכתוב, לחשוב, או להביע דעה.

רפאל , אם היית טורח לקרוא ולא רק לנסות לשגר טילים , היית מבין שהרבה לפני ההודעה הנחרצת הזו , הבאתי כאן דיעה של וטרינר מומחה , שקבע חד משמעית שאין לכלבים שום משיכה מינית לבני אדם . ושאנשים שמקיימים איתם יחסי מין אכן מתעללים בהם . שים לב שכל המרכזים למען בע"ח יוצאים בצורה נחרצת נגד העניין הזה , והרוב מבוסס על עובדות, השאר - על רגישות והבנה לצרכיהם של בע"ח. זה שיש עוד פשעים כמו האבסה וכו' - גם בזה צריך להילחם , זה לא אומר שאת שאר המלחמות מניחים בצד.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 23 בספט׳ 2005
ואני תוהה...

מי מבינינו , ההולכים על 2 \ על 4

היא החיה הבהמית , נטולת ההבנה, הרודפת אחר דחפיה ללא התחשבות

ומי מאיתנו מציית לחוקי הטבע האנושיים ....?

( סתם נקודה למחשבה...)
lain
lain • 23 בספט׳ 2005
"ואני תוהה...
מי מבינינו , ההולכים על 2 \ על 4
היא החיה הבהמית , נטולת ההבנה, הרודפת אחר דחפיה ללא התחשבות
ומי מאיתנו מציית לחוקי הטבע האנושיים ....? "

קצת מוזר לי לשוחח על "חוקי הטבע" בפורום בדס"מי הפורש זרועותיו בפני קהילת ההומוסקסואליים והלסביות
נראה לך שלהנות מכאב זה כפוף לחוקי הטבע ? או לחלופין לעשות סקס אנאלי רחמנא ליצלן ?

את וכל שאר המתנגדים לזואופיליה עושים זאת מתוך אכסיומה הגורסת כי תמיד ישנה פגיעה בבעל החי
ברגע שתקבלו את העובדה כי זו אכסיומה מוטעית אולי תוכלו להבין כי מעבר לכך שזה מוזר (אף על פי שהרבה יותר נשגבת מבינתי היא היכולת להתגרות מצואה,זה עדיין לא אומר שאשלול סטייה זו רק משום שאיננה מובנת לי) אין כל רע בכך.