שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

Afroditi
לפני 16 שנים • 31 באוק׳ 2007

Re: מציאות. פנטזיה. ומה שביניהן. ויותר מכך.

Afroditi • 31 באוק׳ 2007
פייה אוטיסטית כתב/ה:
''מותר לפנטז על מלכה קשוחה שעושה מה שהיא רוצה,אבל אסור לחיות לפי זה? ''

קאלי,

אני חושבת שזו בדיוק מהות העניין.
בפנטזיות- הכול לגיטימי. הכול נכון. הכול אפשרי.
בפנטזיות, אדם יכול לראות את עצמו אפילו כפדופיל\נקרופיל\קישוא וזה לא יפריע או יזיק לאיש.

במציאות, אפעס, זה קצת שונה.

אז נכון, לכול אחד יש את הבדס'מ שלו, והגבולות בין אסור למותר עשויים להיטשטש, אבל יש דברים בסיסיים , שהם מעבר לאמות מוסר. מעבר לטוב ורע. הרבה מעבר לבדס''מ.

קוראים לזה אנושיות.

מה שדולי תיארה בבלוג שלה- וטרחה לציין שהוא אמיתי(ושוב, לא בפעם הראשונה, ומן הסתם גם לא בפעם האחרונה..) איננו מזכיר בדס''מ. או מלכות קשוחות.

אלא, התעללות נטו.

לא רק התעללות: התעללות , תחושת עליונות מזוויעה , שנאת אדם וגאווה על עצם ההתעללות בחלש.
dragon fly
dragon fly • 31 באוק׳ 2007
מייפל כתב/ה:
רק להבהיר את הדברים בעקבות דבריו של האמפרי על מחיקת בלוגים: הפוסט בבלוג של דולי נמחק על יד דולי עצמה, היא פשוט ראתה כנראה שהפעם היא הסתבכה, נבהלה ומחקה את הפוסט. פחדנות לשמה.
לעומת זאת, הפוסט בבלוג שלי, שבו היה כתוב בדיוק מה שכתבתי כאן, נמחק כיוון שדולי התלוננה לכלובי שאני משמיצה אותה בבלוג שלי. זה באמת בניגוד לחוקי הכלוב ולכן מחקתי את הפוסט. מזל שיש פורום.

הסתבכה עם מי בדיוק?עם 1 כמוך?או דומות לך?
כמה קשקשת את מוציאה מהמקלדת שלך?
השופטת שמגר של הכלוב.
פחדנות?ממי בדיוק מפחדים?מאנשים כמוך?
אף אחד לא התלונן עלייך,את משמיצה את דולי כבר לאורך תקופה ואף פעם זה לא הזיז לנו
האמת גם עכשיו זה לא ממש מזיז.
אז קדימה תמשיכי עמוד 20 מחכה לך. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
הרבה אנשים ניטרלים ענו לך בדיוק מה הם חושבים עלייך. icon_wink.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
dragon fly כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
רק להבהיר את הדברים בעקבות דבריו של האמפרי על מחיקת בלוגים: הפוסט בבלוג של דולי נמחק על יד דולי עצמה, היא פשוט ראתה כנראה שהפעם היא הסתבכה, נבהלה ומחקה את הפוסט. פחדנות לשמה.
לעומת זאת, הפוסט בבלוג שלי, שבו היה כתוב בדיוק מה שכתבתי כאן, נמחק כיוון שדולי התלוננה לכלובי שאני משמיצה אותה בבלוג שלי. זה באמת בניגוד לחוקי הכלוב ולכן מחקתי את הפוסט. מזל שיש פורום.

הסתבכה עם מי בדיוק?עם 1 כמוך?או דומות לך?
כמה קשקשת את מוציאה מהמקלדת שלך?
השופטת שמגר של הכלוב.
פחדנות?ממי בדיוק מפחדים?מאנשים כמוך?
אף אחד לא התלונן עלייך,את משמיצה את דולי כבר לאורך תקופה ואף פעם זה לא הזיז לנו
האמת גם עכשיו זה לא ממש מזיז.
אז קדימה תמשיכי עמוד 20 מחכה לך. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
הרבה אנשים ניטרלים ענו לך בדיוק מה הם חושבים עלייך. icon_wink.gif

דרגון אתה מעיר למייפל לא לדבר שטויות בזמן שאתה בכלל לא מגיב לעינינו של הדיון .

גם אני חושב שדולי מפחדת.ולא כי היא מפחדת מאדם כולשהו ותפסיק להיות ראש קטן דרגון.

אלא חוששת על המוניטין שהיא יצרה לעצמה.השם הטוב.

האגו זה הבעיה פה.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2007
טוב, אז עוד הבהרה קטנה (למרות שאני לא יודעת למה אני טורחת). הואשמתי בהשמצת דולי מזה תקופה ארוכה, אין לי שום סיבה להשמיץ את דולי, לא מכירה אותה, לא פגשתי אותה, ואני מקווה שגם אף פעם לא אפגוש.
אני מגיבה על דברים שדולי כותבת כי הם מזעזעים בעיני, כי הם מגעילים אותי ומקוממים אותי.
יש שיאמרו שאני צדקנית, מאמא תרזה, השופטת שמגר ועוד פנינים למיניהן. שיגידו, זה מזיז לי את הקצה של הציפורן של הזרת השמאלית.
אני מגיבה על הדברים שדולי כותבת כי היא מייצגת בעיני משהו רע ומסוכן. זה הכל.
dragon fly
איזה דיון יש פה?

על מה אני צריך לדון?

יש אחד שאוהב דגים אחד בשר ואחד גבינות, ומנגד יש מילונים רעבים בעולם..

יש גם אנשים שזורקים את מרבית האוכל לפח שאנשים אחרים אין לה מה לאכול.

זה העולם הוא עקום ולא ישר.

על טעם וריח אין מה להתווכח.כל אחד רשאי לעשות ככל העולה על רוחו.

אף אחד פה לא חייב להסכים עם השני.

אתם רוצים לדון באופיה הרע והשחצני של דולי שוב ושוב?אני יודע זאת זה לא חדש לי.

או בגורלה של זונה?להראות שיש לכם לב טוב ורחמן לעומת "האחר?סבבה אני שמח שאתם

אנשים טובים.אני לא יוצא נגדכם.גם אני שונא מכבי תא אז מה?זה מה יש.

המפקדת צוחקת עליי כל פעם מחדש יאך יכול להיות שאני שונא מכבי,זכותה מותר לה.

העולם אכזר אתם אנשים בוגרים יכולים להתמודד עם כל דבר.

לא שופט אתכם לרגע רוצים לדון תדונו כמה שבא לכם,רוצים להצהיר שהיא מסוכנת ורעה סבבה זה

לא חדש,אל תשפטו אחרים,לא טוב לכם איתם ?סבבה תתרחקו.

תחיו את החיים שלכם לפי אמות המידה שלכם .

גם אני מתרחק בחיי מאנשים שלא"בא לי עליהם.

יש הרבה אנשים שחושבים שאני טיפש שחצן ויהיר,סבבה מותר להם לחשוב מה שבא להם.

אני יכול למנוע מהם?מספיק שאני יודע מה אני.

אין פה דיון יש פה שירשור אחד שהפכו להיות בו 20 נושאים שונים.

רוצים שאפרט?

הגעתם אפילו עד להזדהות עם הקורבן?זאת מטרת השירשור?הזדהות עם הקורבן?

איזה קורבן?בחייאת זום זום אני צריך לרחם על מי שנוגע בסמים?שהוא ירחם על עצמו.

כמה קורבנות יש בעולם הזה אתם יודעים?

על מה הדיון פה מישהו יכול להגיד לי?

עוד תחזרו לימי המזבח של אברהם אבינו? icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

יאללה יום טוב.

ושמכבי תנצח בגביע אירופה אני מפרגן לה icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

היידה קטש!
שוטרת*
שוטרת* • 31 באוק׳ 2007
מעופף , כמה תיקונים..

1. כל אדם רשאי לעשות כל שעולה על רוחו , כל עוד הוא לא פוגע בזולת. לכן כל הטיעונים שלך על אנשים שזורקים אכל או שונאים קבוצה כזו או אחרת - לא רלוונטים. הליטל דולי שלך , אם זה נכון , פגעה בזולת , אי לכך ובהתאם לזאת - לא , היא לא רשאית לכלום.

2. כשהייתי קטנה , ראיתי חבורת בהמות בועטת לכלב (אמיתי) בבטן. את הרעש של החבטה ואת היללה שלו , אני לא אשכח לעולם. לפי התיאוריה שלך "אל תשפטו אחרים,לא טוב לכם איתם ?סבבה תתרחקו. " , הייתי אמורה פשוט ללכת ולהשאיר אותם להתעלל ביצור המסכן (מה שממש רחוק מהמציאות וממה שעשיתי בפועל) , זה נראה לך תקין ?

3. לגבי התפתחות הדיון על ה"קורבן" , לא דיברו על הזונה , אלא על דולי. כמובן שזה ממש לא מעניין אותי קורבן של מה היא הייתה, Two Wrongs Don't Make A Right

אז שאלת על מה הדיון פה? וול, הדיון פה הוא על אישה פנטזיונרית שהייתה רוצה להתעלל באישה מוכת גורל , רק כי היא חלשה יותר , רק כי היא כביכול יכולה , ומה שעושה את זה חמור יותר זה העובדה שהיא ממש מאמינה שזה קשור לבדס"מ באיזושהי צורה.

כמו שכבר כתבתי, התנהגות אלימה עקב זעם בלתי נשלט , ממש לא מאפיין התנהגות בדס"מית.
dragon fly
שוטרת* כתב/ה:
מעופף , כמה תיקונים..

1. כל אדם רשאי לעשות כל שעולה על רוחו , כל עוד הוא לא פוגע בזולת. לכן כל הטיעונים שלך על אנשים שזורקים אכל או שונאים קבוצה כזו או אחרת - לא רלוונטים. הליטל דולי שלך , אם זה נכון , פגעה בזולת , אי לכך ובהתאם לזאת - לא , היא לא רשאית לכלום.

2. כשהייתי קטנה , ראיתי חבורת בהמות בועטת לכלב (אמיתי) בבטן. את הרעש של החבטה ואת היללה שלו , אני לא אשכח לעולם. לפי התיאוריה שלך "אל תשפטו אחרים,לא טוב לכם איתם ?סבבה תתרחקו. " , הייתי אמורה פשוט ללכת ולהשאיר אותם להתעלל ביצור המסכן (מה שממש רחוק מהמציאות וממה שעשיתי בפועל) , זה נראה לך תקין ?

3. לגבי התפתחות הדיון על ה"קורבן" , לא דיברו על הזונה , אלא על דולי. כמובן שזה ממש לא מעניין אותי קורבן של מה היא הייתה, Two Wrongs Don't Make A Right

אז שאלת על מה הדיון פה? וול, הדיון פה הוא על אישה פנטזיונרית שהייתה רוצה להתעלל באישה מוכת גורל , רק כי היא חלשה יותר , רק כי היא כביכול יכולה , ומה שעושה את זה חמור יותר זה העובדה שהיא ממש מאמינה שזה קשור לבדס"מ באיזושהי צורה.

כמו שכבר כתבתי, התנהגות אלימה עקב זעם בלתי נשלט , ממש לא מאפיין התנהגות בדס"מית.

.מי דיבר פה על התנהגות בדסמית בכלל?רק אתם שמחפשים את הבדסם בסיפור.
אין פה בדסם של "הכלוב פה בסיפור.
יש פה סיפור ילדות למה שונאים זונה!כולל התעללות בה.
זה שאתם מחפשים את הבדסם בסיפור זה כבר אישיו אחר.
דרך אגב לא נראה לי שהתכוונו לדולי בתור הקורבן שוטרת אולי אני טועה.
ווסטה לאיזה קורבן התכוונת?
לגבי סעיף 2 שלך נסיון החיים לימד אותי אל תהיי צודק במקרים מסוימים עדיף להיות חכם.
אני ראיתי דברים הרבה יותר קשים נו אז מה אני רובין הוד?לא זה לא תקין זה מה יש.
זה לא קשור אולי לבדסם שלך האמונה זכותך.
לכל אחד יש בדסם אחר.
לחזור שוב על עניין הטעם והריח?די כבר מיציתי. icon_wink.gif
דרך אגב המפקדת אני שונא מכבי בגלל שהם תמיד מתעללים בנו. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 31 באוק׳ 2007
Mephisto כתב/ה:
כדוגל בחופש הביטוי (ובפראפראזה על וולטייר [ואיפה עוזרד למחוא לי כפיים]) אני אלחם על זכותו של כל מטומטם לפרסם כל פוסט, מטומטם ככל שיהיה.

אצפה רק שלא ישללו לי את הזכות לכתוב שלדעתי הכותב ו/או הפוסט מטומטמים.

הציטוט הנ"ל מסכם, פחות או יותר, את מה שאני עומד לכתוב פה, אז מי שעצלן יכול לדלג, אבל חבל, כי יש סוכריות איפשהו באמצע.

נדמה לי שבסך הכל מצדדי החסימה/צנזורה/מחיקה לא שונים לגמרי מאבירי חופש הביטוי בגישה הבסיסית לדברים. אלה כמו גם אלה סבורים שיש דברים שלא יתכן לעבור עליהם בשתיקה, ללא סנקציות כלשהן. המחלוקת היא בנוגע לסנקציות (וכמובן גם בנוגע למהו תוכן פוגעני, אבל נעזוב את זה).

ה"חוסמים" חשים, כנראה, שאם דברי בלע כאלה מוסיפים להתנוסס להם, הרי שלא הופעלו כנגדם ונגד כותביהם שום סנקציות. הדברים תלויים ועומדים והכותבים יצאו בלא עונש.

לעומת זאת, אני (ונראה לי שגם מתנגדי צנזורה אחרים) סבורים שיש סנקציות אחרות, "טבעיות" יותר מאשר צנזורה מלמעלה. למשל, כפי שכתב מפיסטו, אפשר לכתוב שכותב התוכן הפוגעני מטומטם. בדרך כלל, אגב, גם עושים זאת כאן, ובשמחה.
יתר על כן, גם אם לא כותבים, זה לא אומר שלא חושבים. אם כתב מטומטם כלשהו פוסט מטופש לעילא, עונשו יהיה בכך שמרבית קוראי הפוסט הנ"ל יחשבו שהוא אידיוט. לא קשה לחשוב על כותבים כאלה, נכון?...

היופי של הסנקציות ה"טבעיות" הללו הוא שהן משאירות פתח לכל דיעה לקנות לעצמה מקום, ללא קשר למה שפלוני זה או אחר חושב עליה. נניח שמישהו כתב פוסט מטופש ומחריד בעיניי ואני חושב שלא יתכן שהדבר יעבור לו בשקט ומחליט לחשוב שהוא אידיוט. למרבה הצער, כולם חושבים שהפוסט דווקא גאוני וכמה טוב שיש כותבים מוכשרים שכאלה. סוכריות, כי הבטחתי. אם כולם חושבים שהפוסט בסדר, זה אומר שלא יופעלו נגדו יותר מדי סנקציות (למעט המיעוט שחושב שהכותב אידיוט), וכך צריך. ה"עם" החליט. הוגן, לא?