לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 30 באפר׳ 2008

מצויין

*מנגינה*{התווים שלו} • 30 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
עוגיעוגי, בת הים, וכולם, בהמשך להצעתה של מנגינה: לדעתי האנשים שיכולים לעזור לא חייבים להיות דומים, אבל גם לא סאביות. אפשר ליצור רשימה שתהיה מודבקת באלפוני, של אנשים שמתנדבים (לא שנידבו אותם, שמ ת נ ד ב י ם) לסייע בהקשבה והכוונה לסאביות- אם חדשות ואם ותיקות. רשימה כזאת יכולה להיות מאוד יעילה עבור סאביות חדשות דנדשיות, שלא מכירות פה עדיין אף אחד, ולא ממש מבינות מי נגד מי.
הרשימה יכולה להיות מורכבת מסאביות, מלכות, דומים וסאבים. זו לא תהיה רשימה של "ראויים וראויות", אלא פשוט של אנשים שנידבו עצמם לעזרה. אני מניחה שבאופן טבעי, כל אחת תתחבר לאדם אחר, וטוב שיהיה מגוון.

רשימה כזאת לא יכולה להיות רעה, נכון?

איימי את ראשונה icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
הוא​(שולט)

דומים בעייתיים

הוא​(שולט) • 30 באפר׳ 2008
"הצורך לתת לאנשים את כל הכלים והמידע הרלוונטים (בין עם הם רוצים בהם או לא)"
זה משפט המאה מעיד על תבונה ועומק מפי חואן
אני מניח שאתה גם מעביר זקנות את הכביש גם אם אינן רוצות

אין דומים בעיתיים יש אנשים בעיתיים
זה יכול להיות גבר /אשה , תפקיד בדסמי, מחתך סוציואקונומי ,רמת השכלה שונים.
ואין הבדל בין וניל לבדסמ בהתמודדות מולם

יש כאן נשים שתחושת הקורבן ככ נעימה להן עד שהצליחו לתפור אותה לעור
סוג של פטיש כזה שבכל שרשור שכזה הן חוות ספייס.
בת הים המכושף
בת הים המכושף • 30 באפר׳ 2008
חברות ולא רשימה מומלצת.
אני מסככימה בגדול עם עוגי. יש דברים שרק אישה יכולה ליעץ ויש דברים שאני רוצה לדבר עם גבר כי אני רוצה לדעת איך הוא רואה הכל, אבל הדיבורים הם עם חברים ולא עם מנטורים.
יש לנו שכל, נשמע חברים וחברות חכמים ונחליט בעצמנו עם השכל שלנו. אין מנטור שיחליף את השכל שלנו ומי שרוצה להתרגש עם דום אקסטרימי או רוצה דברים קיצוניים יכולה לשאול ולדעת מה הסיכונים ולהחליט..

רשימה מודבקת של דומים היא לא לעניין ו"מנדבים" פה אנשים שלא בטוח שרוצים הצפת פניות.

יש לי הצעה אחרת.
נפתח שרשור באלפוני שרשור עצות לסאבית וכל מי שמוכן שיכתבו לו יכתוב בשרשור. מכאן ההחלטה שלהן. כל מי שמוכן לספר וליעץ יכתוב והסאבית תחלטנה. לדעתי אפילו אמוץ יכול לכתוב ולהציע את עצמו. מי שרוצה אותו כיועץ מתאימה ליעוץ שלו.

חואן, מי שתשמע יעוץ שלי תקבל תשובה שאם בא לה להחתך ע"י גברים בסכינים אני לא מציעה לה לבדוק את החיטוי כי אני לא יודעת איך מחטאים סכיני ניתוח בצורה טובה שאידס לא יעבור או צהבת בי. אני יודעת מרופאי שיניים שיש חיטוי מיוחד בחימום גבוה במכונה מיוחדת ושמים את כל המכשירים לכמה דקות.

מי שרוצה להגיד שהכל בסדר ובחורה תלך לאדם שיחתוך את שמו על בטנה ויכתוב בדם ובסקלפל על בטנה "אדון "xxxx" מתאים לה יועץ אחר, עובדה שאתה מקבל את הפרקטיקה ויועץ לה להסכים.

רק אומר שאם בכל זאת היא תגיע לבית חולים עם החתכים ויגלו שנדבקה במשהו, (הכל יכול לקרות בסכינים) במקום שזאת תהיה ההחלטה שלה אתה לקחת כמנטור החלטה בשבילה.

אני עם עוגיעוגי, בלק לוטוס, נוגה ועם הגברים. יש חברים טובים וחכמים בכלוב אבל הם לא מנטורים! אין מנטורים!

רוצה לחתוך את עצמה אצל גבר, שתחתוך אבל תקבל את ההחלטה לבד ולא מנטור שיגיד לה שככה זה בבדס"מ מותר לחתוך.
רוצה להיות עם גבר שלא מקבל מילת בטחון, שתלך.

"הוא" כתב על תחושת הקורבן והנסיכה המקצועית במצוקה עם הסאב ספייס של הנסיכה המקצועית, שצריך להגן עליה כשהיא מדברת במסנג'ר עם גבר כי הוא יכול לפרק אותה.
אם זאת הצגה הכל בסדר, אבל אם היא מתחילה להאמין שגבר יפרק אותה במילים בכוח השליטה המנטלית שלו היא כבר מאמינה בעצמה בהזיה הזאת.

יש מספיק מקרים שנשים נפגעות באמת כפי שעוגי עוגי כתבה ולא צריך להוסיף מראש קורבניות מיותרת של שליטה מנטלית של גברים שיכולים לפרק אותנו במילים.

מכל השרשור אני מציעה שרשור עצות חדש עם נכונות לענות באלפוני וכל מי שמוכן יכתוב הודעה. נשים וגברים.. אני אולי אכתוב שם את דעתי שאני לא רוצה פניות אבל שחשוב להשאיר את השכל ולא לקבל עצות גם מאלה שמציעים את עצמם כחונכים. למשל העצה של חואן לקבל חתכים בסקלפל מגברים כי זאת טכניקה בדסמית, טובה למי שמוכנה להסתכן באידס ובצהבת בי. סיכון קטן מאוד אבל קיים.
לא אומרת שלא אבל שלא תטיל את האחריות על חואן. הנזק יהיה שלה.
הוא​(שולט)

ניק כפול או משולש

WHO EVER U R
ממה החשש להגיב בניק המקורי שלך

"הוא" כתב על תחושת הקורבן והנסיכה המקצועית במצוקה עם הסאב ספייס של הנסיכה המקצועית, שצריך להגן עליה כשהיא מדברת במסנג'ר עם גבר כי הוא יכול לפרק אותה.
אם זאת הצגה הכל בסדר, אבל אם היא מתחילה להאמין שגבר יפרק אותה במילים בכוח השליטה המנטלית שלו היא כבר מאמינה בעצמה בהזיה הזאת.

לא לשכתב אותי זה רק הופך אותך לנעל
בת הים המכושף
תקן אותי. icon_smile.gif לא רוצה לריב איתך או לקרוא לך נעל בחזרה כי אני חושבת שאתה חכם ואני כותבת מה שאני חושבת.
אתה אצלי ברשימת הדומים שמתאימים ליעוץ כחברים. לא לבדסמ שלי אבל של אחרות.

אני לא אוהבת את ההזיה שנשים לא יודעות להחליט בעצמן.
האמונה שלי שחלק גדול ממקרי הפגיעה יכולים להמנע בעזרת שימוש בשכל הישר.

האמונה שלי שנסיכה במצוקה היא פנטזיה טובה כל עוד לא מאמינים בה.

שאלת על הכרות: אני ואתה לא מכירים ולא נכיר.
הוא​(שולט)

מפוצלות הכלוב התאחדו

אל תחלקי לי ציונים ואין לך מושג על הבדסמ שלי
לא שאלתי על הכרות לא בכללי ולא במסר זו המצאה שלך
לא מתעסקאיתך יותר שאי ברכה
בת הים המכושף
אני מוסיפה קצת עצבני. icon_smile.gif
כתבתי שאני לא יודעת עליך מלבד מה שראיתי בכתיבה שלך. אני לא חוזרת בי מהציונים שלי לאנשים כי הם לא אוהבים אותי. אתה מחזק אצלי את הדעה שאליך לא כל אחת יכולה לפנות אלא רק אלה שאתה רוצה.
יש דומים שיעזרו כמעט לכל מי שרוצה. לא נתעסק יותר אחד עם השני. לא הכרנו ולא נכיר. אמרתי.

השרשור הזה מסוכן כי הוא מחזק את הדעה שנשים צריכות מנטור והוא יקח עליהן את האחריות במקום להשתמש בשכל הישר שלהן.

אחרי כמעט 17 עמודים השרשור הזה הרגיז אותי בהנחה שמנטור יקח החלטות על הסיכונים שנשים לוקחות. נתתי דוגמא את הסקלפל.

נשים מתיעצות, נשים אוספות מידע אבל אסור להן להכנס לפנטזיה של נסיכה אבודה במצוקה.
נוריתE
נוריתE • 30 באפר׳ 2008
בת ים
לא יודעת מי הציע כל מיני "מנטורים" ו"תומכים" ו"מאמנים לחיים" מקרב האוכלוסיה הגברית פה,
אני גם נגד זה,רק אנחנו יכולות לעזור ,כי אנחנו מכירות את "השטח" ויודעות ,מפני מי,להזהיר,
(ונכון ש ההזהרות האלו , צריכות/יכולות/עשויות להיות נתונות לשיקול דעת המוזהרות
וכל אחת ,קודם כל, צריכה לקחת ולקבל אחריות על עצמה).

באשר ללקבל עזרה אחרי זה, אני גם מציעה לחשוב טוב טוב, ממי לבקש ומי לקבל את הצאת העזרה,
כי מעבר ל"אריות" טורפים... לא חסרים כאן גם צבועים, שמחפשים "שאריות"...
נוריתE

Re: עירבוב עולמות

נוריתE • 30 באפר׳ 2008
IvoryDom כתב/ה:
בשירשור אחר פה בכלוב יש דיון מוסרי וערכי בנוגע לדנג'ן

משום מה בצורה מרתקת, מנגינה איימי חואן

לא הביעו דעתם על ניהול ופתיחת הדנג'ן מחדש ע"י עבריין מין מורשע.

מה באמת דעתכם ?

או שרק לצעוק "עלמה במצוקה" אתם יודעים לצעוק.

אייבורי
אני ממש לא מעורה בעיניין הדאנג'ן
אבל אם אכן הוא הולך להפתח על ידיד עבריין מין מורשע, ויש לך הוכחות,אני מציעה,שתלך למישטרה או למי שצריך ותנסה למנוע את זה, במקום רק להטיף לאחרים ש"לא עושים כלום"
כדברייך.
וחוצמיזה, מה זה קשור בכלל בנושא שהועלה לפה,רק לך הפיתרונים
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 30 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
אני חושבת שאין אישור לפירסום ניקים בבלוג, אם בעל הניק מתנגד.

ולגבי הפורומים הסגורים- יש כאלו שאינן מעוניינות בכלל להיות חברות בהם, מסיבותיהן שלהן.

icon_rolleyes.gif
או כאלה שמנהלת לשעבר העיפה מהפורום כי הייתה לה את האפשרות כמנהלת להעיף מישהי שהיא "רבה" איתה וזו הייתה עוד יכולת להתנקם.