בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירת כל רכושו

ginex
לפני 13 שנים • 26 בינו׳ 2011

החשש היחיד בזה הוא...

ginex • 26 בינו׳ 2011
אני חושב שהחשש היחיד בזה הוא הסעיף יציאה, כלומר איך העבד יכול להבטיח שמלכה לא תנצל את זה ופשוט תשאיר אותו חסר כל? סליחה, אבל בלי לומר שאת כזאת, חלילה, ואני בפירוש מניח שרוב הסיכויים שאת ישרה, אבל סתם מפחיד מאד להפקיד את כל הרכוש אצל איזו מישהי... בטיוריה זה נשמע מקסים, נשמע מעולה, נשמע שככה סדרי עולם, הרי זאת עבדות אמיתית למלכה אוהבת... אבל מה אם היא לא אוהבת? מה אם היא סתם מנצלת אותך? סליחה... אך הדברים האלה קיימים בעולם לצערינו.
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 בפבר׳ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
לא יותר כיף כשנכנעים לך מרצון ולא מחוסר ברירה?

כנראה לא עבור כולם במיוחד אם מדובר באינגריד בלמייר ז"ל : http://male-slavery.blogspot.com/

לגבי הנושא הראשי שהועלה ע"י פותחת הפוסט, אני חושב שדבר כזה יכול להתקיים ולהתנהל בשליטתך הפיננסית הבלעדית כל עוד הקשר אמיתי עם מערכת אמון הדדית ופתיחות מלאה וכל עוד את בתוך תוכך באמת יודעת שלעולם לא באמת תנצלי לרעה את המערכת יחסים הזו בכלל ובכספו בפרט, אם אתם נשואים או חיים תחת קורת גג אחת תקופה ארוכה במקרה כזה יש יותר הצדקה לדוגמא לקחת חצי מרכושו במקרה והקשר מסתיים.

בגדול אבל דברים להעשות בהסכמה, עבדך צריך להסכים לכך, בדיוק כשם שיש שולטים ונשלטים משיכה לפיינשל אביוזמנט כי זה מעצים בעיניהם את השליטה.

אבל תעשי מה שנראה לך לנכון, אנחנו אנשים בוגרים לא?
המלאך גבריאל
לפני 13 שנים • 2 בפבר׳ 2011
המלאך גבריאל • 2 בפבר׳ 2011
אתם יודעים מה ...
אם באמת היא אוהבת אותי וייש אהבה מושלמת ואמיתית
אזז למה שהיא לא תואהב אותי אם אני ייסרב לתת לה כסף ?
אהה רגע אם אני יסרב אזז היא לא תואהב אותי ?
אה אזז אן כאן אהבה נכון ?
אוליי הבנתי משהוא עכשיו .
בהתחלה צריך לסרב בכול מיקרה ואם ממשיך הקשר
והיא אפילו לא מציעה לבקש ממך שוב ..
ואז מגיע הרגע שאתה מיוזמתך נותן לה מה שתירצה .
וואלה עליתי על זה עכשיו .
כולכך הרבה זמן לא הבנתי .
ניפתרה התעלומה .
תודה למדתי המון ...מאוד עזר לי הנושא הזה icon_smile.gif