בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסתננים? פליטים? - אשמח לדיון אינטליגנטי

רז78{מלאך שחור}
לפני 12 שנים • 30 במאי 2012
רז78{מלאך שחור} • 30 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
אני תמיד שואלת יפה.

אם מלכתחילה היו מספיק צעירים ישראלים לעבוד בעבודות האלה, לא היו פה כל כך הרבה מהגרי עבודה.
ולפני כן היו פלסטינאים.

ומילה אישית (גם לי יש) : אני נורא עייפתי מהדיון הזה. אני גם לא חושבת שיש לי סיכוי נגד השלשה הקדושה שלך, מיוחדת והגמד. הציניות מתישה אותי. הגנתי על העמדה שלי במשך יותר מדי זמן ויותר מדי עמודים. זה לא מועיל לי לבריאות.

בקיצור, צ׳או. תודה שלום. אני חוזרת לחפש לי שרשורי נשים שמנות או משהו כזה.

תיארתי לעצמי שזה יקרה לך בקרוב

ועל זה נאמר if you can't beat them, join them

בכל אופן הדיון הפך מדיון של עובדות לדיון של פנטזיות וקונספירציות....
שם איבדתי את החשק להמשיך.

ד"א אל תשכחי ותשנני בבית - אין דבר כזה פלסטינים, יש ערבים.
מUחדת

הצביעות מגיעה גם בלבן.

מUחדת • 30 במאי 2012
תגובה אחת בשרשור בין עשרות דפים בו לא הגבתי פרסונלית לאיש
ואיש מהשלשה הקדושה לא פנה אלי/ הגיב לי/ הצטרף אלי למלחמה הצינית באויב השחור (?)-
והופ, אנחנו שלושה צינים, מעייפים וגו'.

כזה מפגן של פאסיב אגרסיב מהסוג הלא קשור מזמן לא ראיתי.
ולהבדיל ממך, פרלין, אני הבנתי מה את אומרת.
את אומרת: אני מלאה דעות קדומות על אנשים, כל מי שלא מסכים איתי ציני, אני אדם טוב ואתם רעים.

בהבל פה הפכת שלושה אנשים שעם שניים מתוכם לא החלפתי מילה שבועות ארוכים למתישים בדעותיהם- איש איש ודעתו.

מזל שלא אני כתבתי "מאיפה את יודעת מה אני עושה בזמני הפנוי? אולי אני משכנת משפחה ניגרית בסלון"..
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: הצביעות מגיעה גם בלבן.

פרלין​(נשלטת){ש} • 30 במאי 2012
מUחדת כתב/ה:
תגובה אחת בשרשור בין עשרות דפים בו לא הגבתי פרסונלית לאיש
ואיש מהשלשה הקדושה לא פנה אלי/ הגיב לי/ הצטרף אלי למלחמה הצינית באויב השחור (?)-
והופ, אנחנו שלושה צינים, מעייפים וגו'.

כזה מפגן של פאסיב אגרסיב מהסוג הלא קשור מזמן לא ראיתי.
ולהבדיל ממך, פרלין, אני הבנתי מה את אומרת.
את אומרת: אני מלאה דעות קדומות על אנשים, כל מי שלא מסכים איתי ציני, אני אדם טוב ואתם רעים.

בהבל פה הפכת שלושה אנשים שעם שניים מתוכם לא החלפתי מילה שבועות ארוכים למתישים בדעותיהם- איש איש ודעתו.

מזל שלא אני כתבתי "מאיפה את יודעת מה אני עושה בזמני הפנוי? אולי אני משכנת משפחה ניגרית בסלון"..

אוי נו. רדי ממני.
מUחדת
מUחדת • 30 במאי 2012
מותק, את טיפסת על העץ ומה לעשות שבחרת להשתין על העץ הלא נכון.
פרלין​(נשלטת){ש}
free spirit כתב/ה:
פרלין,

בתחילה את מבקשת לצאת מהדיון, אך לא לפני שאת מטיחה האשמות שרק מוכיחות שכנראה באמת כבר אין לך יותר מה לטעון. זה מה שנשאר לך? הפניית חיצים מאשימים לכותבים שכתבו פה הכי מעט בשמונה עשר העמודים הללו?

וזה אפילו פחות מעציב אותי מכך שאת מתייחסת לדברים שהבאתי ועוד לפרט שחשפתי על עצמי, על החיים האישיים שלי, כציניות הפוגעת בבריאותך. אבל זה בסדר, ידוע שהאמת מכאיבה.

אני אגיד לך מה הציניות שפוגעת בבריאות שלי? המילים האלה:
צביעות, התממות, התחסדות, התייפיפות וגו׳

נמאס לי ועייפתי להגן על העמדה שלי ולהיות מואשמת חליפות בארבעת המילים שלמעלה. נמאס לי, נסחטתי.
וכן, ברגע שגם את, גם מיוחדת וגם הגמד באותה דעה, אני משקשקת. אתם שלושה אנשים מאוד מפחידים. אני מניחה שגם לי לא חסר, אבל אני לגמרי לבד פה.  
פרלין​(נשלטת){ש}
מUחדת כתב/ה:

בכנות מיוחדת, למרות שאני באמת מאוד מחבבת אותך, ליפול לפה שלך זה באמת מה שחסר לי בחיים. פחד אלוהים, לא סבלתי מספיק?
מUחדת
מUחדת • 30 במאי 2012
מפחידים? תגידי, את בסדר?
מה עובר עליך, בנאדם?
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 30 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

בכנות מיוחדת, למרות שאני באמת מאוד מחבבת אותך, ליפול לפה שלך זה באמת מה שחסר לי בחיים. פחד אלוהים, לא סבלתי מספיק?

יו נוט סי שינדלר? האבנת דה ג'ואיש פיפל ספרד אינאף?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GydQ2FnxNBs

icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
מUחדת כתב/ה:
מפחידים? תגידי, את בסדר?
מה עובר עליך, בנאדם?

אני אענה לך בכנות ונרד מזה? יש מצב? אוף טופיק מטורף.

תראי, אני חושבת שאף אחד לא באמת מודע לכוח ה... איך נקרא לזה? המילולי שלו. בגלל זה אני אומרת שאני בטוחה שגם לי לא חסר. אני יודעת להיות צינית, מושחזת ומרושעת בלי עין הרע.

מה שקורה כשאת, פרי והגמד באים לשרשור זה המון המון לייקים הדדיים, המון ציטוטים ודחקות והרמות להנחתות ובדיחות ודברי שנינה שנונים בהחלט וכו'... אז למרות שזה ממש כיף לפעמים ואני מתה על זה, זה גם מפחיד אותי. אנא ערף, אולי אני חוזרת אחורה לימי בית הספר העליזים, אבל כל ה'חבורה' הזו שיודעת להתאגד נגד מישהו אחד גורמת לי להשתין במכנסיים. כל מה שחסר לי זה שתתאגדו נגדי. אני רגישה מדי בשביל זה.

עד עכשיו אתרע מזלי להיות בצד שלכם, אבל הנה, אוי ואבוי, אני חושבת בדיוק הפוך! אני מתחסדת-צבועה-מתממת-מארחת-ניגרים-או-שאינה-רמת-גנית-זחוחה וכל זה. פיייייי! מעייף!
כמה אפשר לשרוד את זה? החיצים שאתם שולחים נורא מדויקים ואני לא בנויה לזה. לא לאחת מול שלושה ולא לחיפוש העובדות המעייף, מידע אסטרטגי שאין לי, חפירות בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, לקרוא תגובות נורא ארוכות שמפרטות את כל העבר של הסכסוך שלנו מול הפלסטינים. האמת שאני חלשה בזה ולכן אכן, כמו שרז78 אומר, נוצחתי.

לא שיניתי את העמדה שלי אפילו במיל, אבל עייפתי מאוד וממש נמאס לי.

סוף אוף טופיק.
צלילה
צלילה • 30 במאי 2012
למה תמיד זה נגרר לדברים כאלה ???

אי אפשר לדון בעניין האמיתי ?

בחייאת ...FUCKING תתבגרו.