אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 24 ביוני 2013
Brave Dwarf • 24 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
דגל ישראל בגודל המתאים כבר הוזמן מהמפעל הסיני שמייצר אותם, האותיות נכתבות ומנוקדות בשעה זו ממש, ותריסר מצלמות נפרשו בחצי גורן כדי להנציח את הזיון, שהוא כידוע הדבר הנעלה ביותר בעולם הזה, Except for a nice MLT.

טוב, זאלו, נראה שאני בכ"ז אצטרך לתפוס אתך שיחה הורה-ילד כי עברת את כל הגבולות האפשריים. ניחא לעטוף את הזין המתועב בדגל ישראל, ניחא לטעון שהעבודה משחררת, אבל להכניס תקע ישראלי לשקע סיני ובכך לרמוז שלנו יש שכל ולהם כוח עבודה זול, זאת כבר פגיעה בכל הערכים שרק ניתן להעלות על הדעת.
תתנצל! בקרואטית עתיקה.

(איפה מלח הארץ? החצוף פתח את השרשור הפסיכי הזה והתאדה. בטח בעצמו נבהל מהכוחות המגיים שהפגין בשגגה). computer.gif
מלכתא

Re: על גבי 18 עמ' מתלבטים רק במוסרי-לא מוסרי

מלכתא • 24 ביוני 2013
bbqueen כתב/ה:
בתור אחת שעברה סיווג ביטחוני אזרחי,
זכור לי כי על פי הכללים היבשים של צה"ל,
לא משנה איזו תמונה מצלמים, בעיקרון אסור לפרסם תמונות מתוך בסיסים ותמונות של חיילים בכזאת צורה פומבית וויראלית.

מבחינת ביטחון מידע בצה"ל, גם מבלי לעבור סיווג כלשהו- יש איסור חמור על זה.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 24 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:
bbqueen כתב/ה:
לא משנה איזו תמונה מצלמים, בעיקרון אסור לפרסם תמונות מתוך בסיסים ותמונות של חיילים בכזאת צורה פומבית וויראלית.

ששש... למה לבלבל אותם עם עובדות?... תני להם לחיות באשליה שהם "ליברלים"
העקר שלא יתמודדו עם המציאות (שהם שמרנים בתחפושת מאד לא מוצלחת).
walking dead

walking dead • 24 ביוני 2013
bbqueen כתב/ה:
מה גם שהתמונות, בין אם תרצו או לא, כן מבזות את צה"ל. הן מעידות על חוסר כבוד, זילזול בסמלים שלו.
ולגבי הבחורות, הן יכולות לעשות מה שמתחשק להן בלי לדפוק חשבון לאף אחד. אבל זה לא אומר שלאות חופש הביטוי והליברליזם יש לבטל את כל המוסכמות החברתיות.
וכן צריכה להיות מוסכמה חברתית שילדות מציגות את עצמן עירומות באינטרנט לעיניי כל, זה לא תקין.

לא מבינה מה קשור הסיווג הבטחוני שעברת. ואני הייתי קצינה בצבא, זה משנה משהו...? כמו שאר חברייך לקבוצה, התפיסה שלך שגויה בעיניי מלכתחילה, מאחר ואינך מבינה כי לא מדובר ב"ילדות" אלא בבגירות על פי החוק, שאם נותנים להן נשק בידיים ואת האפשרות להרוג אנשים אחרים כנראה שילדות הן כבר לא.

לגבי המוסכמות החברתית - רק לפני עשור וקצת היו אומרים את אותו הדבר על הומוסקסואלים. ואוי ואבוי אם מישהו יפרסם תמונה של שני חיילים (בנים!) מתנשקים, אוי לבזיון לצה"ל. מוסכמות חברתית היא לא ערך קבוע אלא משתנה תלוי זמן ותרבות, ללא קשר להיותך שמרן או ליברל.

כפי שאליפל אמר, צה"ל הוא מוסד המורכב מבני אדם - והוא רחוק מלהיות הסמל הטהור והמקודש שמרגש את כולנו ביום הזיכרון. יש שם סקס, יש שם אלימות, יש שם תאוות יצרים אסורה (ומותרת) ויש שם הכל מכל. טוב ורע. כמו כל מקום בו רוב האוכלוסייה היא צעירה ונלהבת.
walking dead
walking dead • 24 ביוני 2013
אופס.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
דגל ישראל בגודל המתאים כבר הוזמן מהמפעל הסיני שמייצר אותם, האותיות נכתבות ומנוקדות בשעה זו ממש, ותריסר מצלמות נפרשו בחצי גורן כדי להנציח את הזיון, שהוא כידוע הדבר הנעלה ביותר בעולם הזה, Except for a nice MLT.

טוב, זאלו, נראה שאני בכ"ז אצטרך לתפוס אתך שיחה הורה-ילד כי עברת את כל הגבולות האפשריים. ניחא לעטוף את הזין המתועב בדגל ישראל, ניחא לטעון שהעבודה משחררת, אבל להכניס תקע ישראלי לשקע סיני ובכך לרמוז שלנו יש שכל ולהם כוח עבודה זול, זאת כבר פגיעה בכל הערכים שרק ניתן להעלות על הדעת.
תתנצל! בקרואטית עתיקה.

(איפה מלח הארץ? החצוף פתח את השרשור הפסיכי הזה והתאדה. בטח בעצמו נבהל מהכוחות המגיים שהפגין בשגגה). computer.gif

אני רוצה להתנצל בפני הסינים, אם קוראים פה כאלה. אל תלשינו לממשלה שלכם. זו היתה סתם משובה של חייל במצוקה שנבעה מלחץ חברתי ואני נשבע שאפילו לא היה לי חיוך על הפרצוף או על התחת בשעת מעשה. כמו כן אני מתנצל בפני כל מי שנפגע בשם הסינים, בשם ערכים של סינים או בשם ערכים שמערבים באופן כלשהו סינים. אל תלשינו לממשלה שלהם. בנוסף אני רוצה להתנצל בפני איניגו מונטויה על שגררתי אותו לדיון הזה, אפילו שהוא לא סיני, אבל הוא יתום ואני לא מוכן שיגידו עליי שאני מעליב יתומים. לבסוף אני רוצה להתנצל בפני הקרואטים העתיקים על כך שאינני יודע את שפתם, אבל שוחט אותה בכל זאת: smrt liberala!
בלוסום​(לא בעסק)

צחוק בצד

בלוסום​(לא בעסק) • 24 ביוני 2013
אולי באמת כדאי שתבדקו ביניכם לבין עצמכם
למה כל כך מצחיק אתכם לבקש סליחה
אין אגו טריפ ואומניפוטנציה גדולים מלחשוב
שרק אתם ורק הגישה שבה אתם דוגלים צודקים.
חומר למחשבה (אם אתם מסוגלים לה)
the rain song
the rain song • 24 ביוני 2013
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
טמפסט כתב/ה:
אין לי בעיה עם הגוף שלהם/שלהן.. יש לי בעיה עם מה שהם לבושים והציורים שהם עטו על הגוף שלהם.
ואשמח אם תסבירי לי למה צבא עם חובת גיוס וצבא בלי הם שונים. ע"ע יו אס איי מארינס. אף אחד לא מכריח אותם להתגיס, ותראי איך היחידה הזו נראית - לתפארת ארצות הברית. הלוואי והחילים הנ"ל היו לומדים מהם קצת משהו...

אז בפעם הבאה נלמד מהמארינס - מפשיטים את האזרחים, ונשארים עם המדים.

אפשר לפחות לקרוא לאלבום "צבא - התקופה היפה בחיי"?
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 24 ביוני 2013
טמפסט כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
bbqueen כתב/ה:

ששש... למה לבלבל אותם עם עובדות?... תני להם לחיות באשליה שהם "ליברלים"
העקר שלא יתמודדו עם המציאות (שהם שמרנים בתחפושת מאד לא מוצלחת).

אילו עובדות? מישהו התווכח עם כי קיים איסור מוצדק לצלם בבסיסים? מישהו טען שמשחקים עם נשק כאשר הנשק מכוון אל הצלם ואל המצולמות, תקינים? אם קיימת הסכמה פה אחד על משהו בשרשור הזה, הרי שעם העובדות אף אחד לא התווכח. אני לא יודע מה מטורף יותר, השרשור עצמו או העובדה שבעמוד מיליון שלו, אחרי כל כך הרבה הסברים מכל כך הרבה אנשים, אינכן מבינות על מה היה הויכוח. icon_eek.gif