אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוק איסור העישון במקומות ציבוריים כולל מקומות בילוי

never
לפני 16 שנים • 12 בנוב׳ 2007
never • 12 בנוב׳ 2007
never כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
ומצטערת, אני לא נותנת קרדיט למי שמתעקש שזכותו לזהם לי את הריאות ועוד מקטר שהקנס על כך גבוה.

תראי, אני לא אגיב על יתר הדברים שאמרת כי את כל הזמן מנסה להוכיח למה את צודקת. ומטרתי היא לא להוכיח את צדקתך או צדקתי.
ניסיתי להבהיר מה הבעייתיות בחוק הזה ובכלל בנושא הזה וזאת על מנת לגרום לך ולאחרים להבין את הקושי כדי שאולי כך תיהיו רוויים בפחות שנאה וכעס. זה לא אומר שביקשתי שתלחמו עבורי או כל דבר אחר.

ובבקשה אל תשכתבי את דבריי, בעיקר כשאת עושה את זה בצורה שגויה לחלוטין.
לא טענתי
שזכותי לזהם לך את הריאות, למעשה אף ציינתי על גבי השרשור שאני חושבת שלא ראוי לעשות זאת.

מקבי,
אני מזמינה אותך לקרוא את מה שכתבתי לים (ציטוט למעלה).

אגב, כשהתייחסתי אל החתימה שלך ראיתי דוקא אותך כ"מפלצת"/ מפלצת בהתהוות, לפחות בתגובה ההיא.
תחושה שה"התחלפות" שלך היא גם ברמה האנושית. מקווה שתתקבע, לפחות במובן הזה, על הצד הראוי.

אחד היתרונות בשיחה בכתב הוא שיש לך את הזמן להגיב בשיקול דעת. לפעמים כדאי לנצל את זה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 12 בנוב׳ 2007
ציטוט: מקבי,
אני מזמינה אותך לקרוא את מה שכתבתי לים (ציטוט למעלה).

איך אמרת? "זה לא מספק אותי.", אז זאת בריחה. אני מחפש תשובה יותר ישירה.

אני מצטרף, עם זאת, לשאלתו של זאלופון - איך אתם חיים עם עצמכם? יען, איך המוסר שלכם לא מענה אתכם? איך אתם מרשים לעצמכם לעשן ליד אנשים אחרים, עם הידיעה שהם סובלים מזה ושזה פוגע בבריאותם ואיכות-חייהם?

ציטוט: אגב, כשהתייחסתי אל החתימה שלך ראיתי דוקא אותך כ"מפלצת"/ מפלצת בהתהוות, לפחות בתגובה ההיא.

נו, בסדר. אז אני מפלצת לדעתך. שיהיה. זה לא כל-כך משנה, כי מבחינתי, המפלצתיות פה ברורה מאוד - היעדר תרבות ודרך-ארץ, חסר בערכים שמאפשר לאנשים לפגוע באנשים אחרים בשם ההנאה שלהם ללא שום ייסורי-מצפון. זו ה'התמפלצות' האמיתית.

ציטוט: תחושה שה"התחלפות" שלך היא גם ברמה האנושית

איך לעזאזל ההגדרה הבדסמית שלי קשורה פה? מה בין מחט לתחת?

ציטוט: אחד היתרונות בשיחה בכתב הוא שיש לך את הזמן להגיב בשיקול דעת. לפעמים כדאי לנצל את זה.

מוזר, כי לי דווקא היה נדמה שהפעלתי שיקול-דעת רב, ופגעתי פגיעת-בול בסוגיה. icon_rolleyes.gif

אהה, ועוד משהו - אני מעשן. icon_smile.gif
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

מקבי, אתה בחור שנון...אם היית ראוי הייתי מבזבז את זמני עליך

[quote="מקבי"]
ציטוט: מקבי אשמח להפגש ולפגוש את האגרוף שלך....

אתה בקטע של פיסטינג? icon_razz.gif חבל, כי אני לא בקטע של גברים.

ציטוט: מקבי

מה שהכי משעשע הוא שאתה מסתובב עם חתימה כזו:

את לא מפלצת, נכון? את פשוט לא רואה את הדברים בצורה שבה יש לראות אותם. זה חבל, זה סתם גורם לך לסבל (נפשי ופיזי), אבל זו הבחירה שלך, כמו שכבר אמרתי. לא חילקתי את העולם למעשנים ולא-מעשנים - חילקתי אותו לאנשים שמוכנים לגרום לאחרים סבל בשביל ההנאה שלהם, וכאלה שלא. את תמיד יכולה להחליף מחנה.

ציטוט: להתייחס אליך מעבר זה לא בשבילי.

אין צורך. היה צורך שיועבר פה מסר, והוויכוח שלנו שימש אותי בתור במה לכך. לא מעבר.

מקבי, אתה בחור שנון .....אם היית ראוי הייתי מבזבז את זמני עליך בגיבוב מילים.....לאור האיום שלך לעיל....יש לי את הזכות להגנה עצמית (זה עבור משטרת ישראל.....כי אתה נשמע לי "כוסית" רצינית...ובטח תרוץ להתלונן על איומים...לכן מי שאיים בשבירת עצמות ואגרופים...שיהיה גבר ועמוד מאחורי האיום שלו)
כפי שנאמר.....הר והר לא נפגשים, אדם ואדם יפגשו.....יבוא היום שנבדוק מי יעשה למי פיסטינג....לכן מהיום כדאי שתתחיל להסתובב עם חומר סיכה בכיס.....בכדי להיות מוכן לאגרוף שלי.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 12 בנוב׳ 2007
צריך להילחם בעישון בדרכים של הסברה וחינוך ולא באיסור אגרסיבי ולא דמוקרטי

האיסור על עישון מאפשר ללא מעשנים לבלות בהנאה על חשבון ציבור המעשנים בכל מקום, ומבלי להשאיר להם אלטרנטיבה ראויה .

עוד מעט יסללו כביש מיוחד למכוניות שמונעות על דלק , כי לאלה שיש להם רכב שמונע על גז
לא נעים להם מעשן המכוניות icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 12 בנוב׳ 2007
ציטוט: מקבי, אתה בחור שנון

תודה, מקווה שנהנים פה. icon_biggrin.gif

ציטוט: אם היית ראוי הייתי מבזבז את זמני עליך בגיבוב מילים

דומני שזה מה שאתה עושה.

ציטוט: לאור האיום שלך לעיל

שום איום, לא עליך ולא על אף-אחד פה. אני רק אומר דבר פשוט - אם אני נמצא במקום ומעשנים עליי ומסרבים להפסיק, אין לי בעיה שזה ייגרר למצבים בלתי-נעימים. האם אתה לא תפסיק לעשן, אם יבקשו ממך? מעבר לכך - האם בהינתן החוק החדש, לא תפסיק לעשן ככלל בתוך מקומות ציבוריים? האם אתה תומך בהמשך הפגיעה באנשים?

ציטוט: יש לי את הזכות להגנה עצמית

לא כשאתה התוקף.

ציטוט: (זה עבור משטרת ישראל.....כי אתה נשמע לי "כוסית" רצינית

איך אני נשמע לך כוסית? פחות מדי שגיעוט קטיב? icon_razz.gif

ציטוט: ובטח תרוץ להתלונן על איומים

בוודאי. החוק מגן עליי. icon_smile.gif

ציטוט: לכן מי שאיים בשבירת עצמות ואגרופים...שיהיה גבר ועמוד מאחורי האיום שלו

אני, בניגוד אלייך כנראה, לא יוצא מגדרי לפגוע באחרים. אני מוכן רק להגן על עצמי ועל אלו שקרובים אליי, ואת זאת אעשה בכל מחיר. זה כל מה שאמרתי.

ציטוט: יבוא היום שנבדוק מי יעשה למי פיסטינג....לכן מהיום כדאי שתתחיל להסתובב עם חומר סיכה בכיס.....בכדי להיות מוכן לאגרוף שלי.

כבר אמרתי לך, אני לא בקטע. אבל יפה שאתה ממשיך לנסות. icon_lol.gif

ציטוט: ציבור המעשנים

אין כזה דבר 'ציבור המעשנים'. יש פשוט מיעוט באוכלוסיה שהחליט לסגל לעצמו הרגל מסוים, ומיעוט בתוך המיעוט הזה גם מוכן לעסוק בהרגל הזה על חשבונם של אחרים. עם המיעוט-בתוך-מיעוט הזה יש לי בעיה. יש לי חברים שמעשנים, והם לא עושים את זה על-ידי.
never
never • 12 בנוב׳ 2007
[quote="מקבי"]
ציטוט:
ציטוט: תחושה שה"התחלפות" שלך היא גם ברמה האנושית

איך לעזאזל ההגדרה הבדסמית שלי קשורה פה? מה בין מחט לתחת?

ציטוט: אחד היתרונות בשיחה בכתב הוא שיש לך את הזמן להגיב בשיקול דעת. לפעמים כדאי לנצל את זה.

מוזר, כי לי דווקא היה נדמה שהפעלתי שיקול-דעת רב, ופגעתי פגיעת-בול בסוגיה. icon_rolleyes.gif

אהה, ועוד משהו - אני מעשן. icon_smile.gif

1. היא קשורה ברמה האסוציאטיבית שלי. פעם אתה משוחח בצורה תרבותית ופעם התחושה היא שעוד שניה אתה מוריד לי סטירה, בעיטה ותוקע לי נעץ בעין
בין מחט לתחת, לעומת זאת, אין אצלי כל קישור אסוציאטיבי. לא יודעת מה איתך.

2. שיקול דעת לא משפיע רק על מה שאתה אומר אלא גם על האופן שבו אתה אומר זאת.

3. אם אתה מעוניין בהסברים נוספים אולי יהיו אחרים שישמחו לתת לך אותם. אין לי חשק לכתוב רק על מנת שאחרים יקראו אותי כפי שהם חושבים שכתבתי.
וודאי שאין לי חשק לנהל שיחה עם מתלהמים למינהם.
momi​(שולט)

בילוי ללא עשן? חזון או שטות?

momi​(שולט) • 12 בנוב׳ 2007
בתור לא מעשן, אני קצת מתפלא לקרוא את השרשור הארוך הזה,
עוד לא הייתי במועדון ללא עשן, ביננו- לא חושב שיש דבר כזה, אולי באמירים, או בסדנאות סגורות וכולי.
קורא את כל הציטוטים של החוקים פה..... סבבה, ממש עורכי דין אתם! - יש חוק נגד התערטלות, שלא נדבר על דברים נוספים שמתרחשים מול עיננו במועדונינו החביבים עלינו - וזה שזה בהסכמה לא מזיז לחוק, ואם זה היה מזיז לנו, כנראה שלא היינו שבים לשם.
אז מה ? שומרי חוק מסויים בלבד?
כשאני רוצה לבלות בלי העשן, אז אני בטבע בטיול, וגם שם יש עשן או זיהום או כל דבר אחר.
בילוי במועדון , הוא גם בילוי בחברת מעשנים- אין מה לעשות, וזו בחירה היכן ועם מי לבלות. לא חושב שיש למישהו זכות לכפות על בעל עסק את אופי עיסקו ואופי קהל היעד שלו- זו בחירה שלו. ואולי העובדה שאין מועדון ללא מעשנים מעיד קצת על בחירת הבליינים ובעלי מועדוני הבילויים.

אם מישהו/י תרים את הכפפה ותקים מועדון " נקי מעשן" אשמח לבוא ולבלות, האם יבואו עוד כדי להצדיק את העסק?