בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הלוחמים שם בדרום..

קטסטרופה{Adonai}
לפני 15 שנים • 8 בינו׳ 2009

Re: לרגישים לסבל הפלסטיני

קטסטרופה{Adonai} • 8 בינו׳ 2009
fog כתב/ה:

אכן נקודה למחשבה מעמיקה, אכן חשבתי וניתחתי והגיעתי לתוצאה הנ"ל:
יש להרוג להם עוד 142 ילדים עד גיל 6.
למען יראו וייראו!
bael{בורדו בי}

Re: התאפקתי, התאפקתי (מה שלא מאפיין אותי)

bael{בורדו בי} • 8 בינו׳ 2009
רפאל כתב/ה:
bael כתב/ה:

מאחר וכלובי הורה לי לשמור על לשון נקיה אשתדל לא לנבל את הפה (אחחחח כמה שהייתי רוצה....)

לכל יפי הנפש שמרחמים על ערב רב של חלאות אדם שהגיעו מכל קצוות האזור (סודן, חצי האי ערב, נוודים ממזרח ועוד) במהלך האלף שנים האחרונות והתיישבו במקומות שבנו אחרים (היהודים, היוונים, הרומים וכו') ולא העזו ל"הפריח את השממה" כמו שעשו היהודים שעלו לארץ החל מהעליה הראשונה וכיום נקראים האומה הפלסטינית ( rffl.gif ).

אם ישנה בעיה עם פוליטיקה בכלוב, היא לא האמוציות שקשורות בה, ולא האינטנסיביות שבה אנשים כותבים. אחרי הכל, תודעה פוליטית קשורה במוערבות ואחריות חברתית. הבעיה היא שבסופו של דבר מגיע לכאן איזה bael שמעלה אל הפורום דברי בלע וגזענות. דברים שבחילופי שמות העמים והגזעים, אפשר למצוא בנואומים של מנהיגי המפלגה הנאצית. או בחורות כמו Habit of Waste שללא לעניד עפעף קוראות על פני הפלטפורמה הזו לביצוע של טבח. או דברי ההומור-שלכאורה של Sigurd בדבר דילול האוכלוסיה בעזה.

כרגיל.....פתאטי.

וזו בעיה, שהודעות כאלו פשוט נבלעות בתוך שרשורים כאלו כלגיטימיות לכל דבר. שאינן זוכות לגינוי גורף, אלא שהן מוקפת בהודעות נוספות שנלחמות על "טהרתו" של השירשור. "שאף אחד לא יסטה, חס וחלילה, מן ההודעה הפותחת של נריסה, ו'יטמה' את הדיון בהתייחסות לפלסטינים, למוות שלהם ולסבל שלהם."

אם בעוד 50 שנה יערך מחקר על החברה הישראלית, ומישהו יקרא את השרשור הזה, זה מה שיראו עיניו: הלגיטימציה שמקבלים דברי גזענות והסתה לטבח. והדלגיטימציה של הניסיונות לדון בעוולות שישראל גורמת לעם הפלסטיני.

ה"אומה" הנאורה הזאת מביאה כליון על עצמה.....ראה: ירדן, ספטמבר 1970. לעומת "אחיהם" מהמדינות השכנות, מדינת ישראל נחשבת ל אחות רחמניה

bael כתב/ה:
אם אתם כל כך מרחמים עליהם ורוצים לעזור להם לכו לשם ותנו יד לאחיכם (אופס...בני הדודים שלכם). הם מאוד ישמחו אם תבואו לעזור (הם מאוד זקוקים לתרופות, מזון, רופאים ומגינים חיים).

אני כל כך מצר על כך שמשפחתי הקרובה שכלה ילדים שלא הגיעו לגיל 20 בכדי שלכם תהייה את האפשרות לתמוך בזבל האנושי שהורג בנו יום יום.

דמם של בני משפחתי וחברי לנשק שחירפו את נפשם ונפלו חלל במלחמות ישראל ובפיגועים יהיו על ידיכם לדראון עולם.

והחוצפה הזו. מאין יש לבן-אדם חוצפה כזו? באותה נשמיה שבה הוא מסית לגזענות ולשנאת אחים, הוא גם מתבכיין ומתקרבן. החוצפה לחלל את מותם של אלפים בנקרופיליה שלו. החוצפה לנכס לעצמו את מותם, ולהתייצב כדוברם של אלו שכבר לא יכולים לדבר. אנשים שאם רק יכלו לקום לרגע ולדבר, רובם המוחלט היו מקיא אותו.

כרגיל מתלהם.

וכן !!! יש לי את הזכות לנכס את הירצחם ומותם של בני משפחתי וחברי.
וכן !!! יש לי את הזכות לדבר בשמם....ואם תקרא שוב את אשר כתבתי.....מתלהם דמגוג שכמותך....בוודאי תבחין שהתייחסתי לקרובים אלי ולא לאחרים.אבל זה כל כך אופיני לכם....צעקות הגעוואלד והלקחו לי, שתו לי. כל כך עלוב.

במקום לילל על סבלם של הפלסטינאים לך תעשה מעשה......הגיע זמן העשוראא....אשמח לראותך מכה את עצמך עד זוב דם
הדורבנים​(נשלט)

הדורבנים​(נשלט) • 8 בינו׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
fog כתב/ה:

אכן נקודה למחשבה מעמיקה, אכן חשבתי וניתחתי והגיעתי לתוצאה הנ"ל:
יש להרוג להם עוד 142 ילדים עד גיל 6.
למען יראו וייראו!

למסקנה הזו הגיע גם החמאס, לכן הוא מושך ילדים באוזניים להפוך למגינים אנושיים..
למען יראו וייראו, כנראה.

ככה זה כשנלחמים נגד רשע טהור.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 8 בינו׳ 2009
החמאס דחה את הפסקת האש.
http://news.walla.co.il/?w=/2/1414012&bigmaavaron=1

שימו לב לסיבה: היא תצר את צעדי ההתנגדות הפלסטינית. עוד בחירה של השלטון בעזה.

למה אתם קוראים לזה "כיבוש"? עוד לא הסברתם לי, כלומר הסברתם, אבל בטיעונים שלא לעיניין.

התחושה שלי, שזו מין אינרציה כזאת. אתם רוצים נורא להיות מוסריים, ולהאשים את עצמנו כדי להרגיש טוב. והכיבוש זה קטע שהיה נכון עד לפני כמה שנים.. אז ממשיכים ויהי מה.
בגלל זה אמרתי, שזה כמו הקטע בסוף הסרט חולה אהבה בשיכון ג', עם אוולין אל תלכי.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2009
שמעתי שנהרג כלב של יחידת עוקץ.

ליבי נחמץ, ואני מקווה שבני הבליעל שאחראים לכך ישלמו על זה ביוקר, וינמקו מאחורי סורג ובריח כאסירים עם "דם על הידיים" לכל דבר ועניין.

נקמת כלבלב קטן לא ברא השטן.

אני מקווה שיובא למנוחות בשלמות ובשלום, ושמחבלי החמאס לא הספיקו לחטוף את גופתו כדי לסחוט תמורתה מישראל מאות כלבים משוטטים נגועי כלבת שהושמו בהסגר לאחר שנשכו במתכוון ילדים קטנים.

.
walking dead

walking dead • 8 בינו׳ 2009
היפה_בנשים כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=OefgMtXOc1M

תודה על הקישור.

מקווה שזה מסייע להזכיר ולהבהיר מי האויב האמיתי כאן, גם של הפלסטינים וגם של ישראל.

בהזדמנות זו אני רוצה לשלוח מכאן חיזוקים להנהגה של החמאס, שמתוך דאגה מוחלטת ואמיתית לעם הפלסטיני ובמיוחד לילדים, בחרו להתחבא מתחת למחלקת הילדים בבית החולים שיפא בעזה.
ג'ולי​(לא בעסק)

ג'ולי​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2009
free spirit כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:

תודה על הקישור.

מקווה שזה מסייע להזכיר ולהבהיר מי האויב האמיתי כאן, גם של הפלסטינים וגם של ישראל.

בהזדמנות זו אני רוצה לשלוח מכאן חיזוקים להנהגה של החמאס, שמתוך דאגה מוחלטת ואמיתית לעם הפלסטיני ובמיוחד לילדים, בחרו להתחבא מתחת למחלקת הילדים בבית החולים שיפא בעזה.

אולי, יום אחד, עוד צה"ל יתפוס את הנייה מחופש לאחות.
walking dead

walking dead • 8 בינו׳ 2009
ג'ולי כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
היפה_בנשים כתב/ה:

תודה על הקישור.

אולי, יום אחד, עוד צה"ל יתפוס את הנייה מחופש לאחות.

פאשיזם טהור נובע מדברייך. זה מה שאת מאחלת ללוחם חופש צדיק? תמיכתך בכיבוש המשחית מקוממת אותי ופורטת על נימי נפשי כאילו אנני לנוקס בכבודה ובעצמה מנגנת עליהם. או שאולי סתם נזכרתי באיזה קפצון שנפל לי ליד הבית והרג שני ילדים קטנים. נו מילא. הם גם ככה היו סתם יהודונים icon_rolleyes.gif