אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 14 שנים • 7 בינו׳ 2010

Re: למנגינה

*מנגינה*{התווים שלו} • 7 בינו׳ 2010
נטול מושג כתב/ה:
בשרשור כתב העורך שהוא לא יעלה שום יצירות שלא יעמדו בסטנדרטים שלו. כמו שכתבתי אז, הוא העורך. יש לו מנדט להחליט את מה להכניס ומה אמת המידה האיכותית. אם לא התחדש כלום, כנראה שלא נשלח שום דבר שהוא חושב שמתאים למגזין מבחינה איכותית. אני בוחר להאמין לו , מישהו אחר בוחר שלא.

בקשר לשאלת המתנדב (ללה לנד) - נכון הוא התנדב, אבל באתר הזה, שמתיימר להיות אתר של קהילה, ההתנפלות שלדעתי הייתה מגעילה לא הייתה במקום.

המלט - אני לא מכיר את העורך. מעולם לא פגשתי אותו. אין לי מושג מי הוא. מעולם לא שלחתי שום דבר למגזין, את כל מה שאני רוצה לפרסם אני מפרסם בבלוג שלי. אני באופן אישי חושב שאין שום סיבה שיהיה מגזין, ואני גם לא קורא בו.

גם אני רוצה להאמין שהעורך עושה הכל למען המגזין והסיבה היחידה של הקיבעון היא חוסר יצירות מתאימות לפירסום.
ואם זה כך
וכבר חודשיים אין חמרים לפירסום, יש לשקול ברצינות סגירתו של המגזין.
ובמקביל הרחבת רובליקת הבלוגים.
בדיוק כמו שרשמת, נטול מושל, אתה מעדיף לכתוב בבלוגך וכמוך עושים עוד חברים רבים וגם אני.
הבלוגים דינמיים ויש בהם הרבה איכותיים ומעניינים אז למה שלא נהנה מהם יותר וזה בטח עדיף ממגזין יבש וקפוא?
נטול מושג​(אחר)

Re: למנגינה

נטול מושג​(אחר) • 7 בינו׳ 2010
*מנגינה* כתב/ה:
נטול מושג כתב/ה:
בשרשור כתב העורך שהוא לא יעלה שום יצירות שלא יעמדו בסטנדרטים שלו. כמו שכתבתי אז, הוא העורך. יש לו מנדט להחליט את מה להכניס ומה אמת המידה האיכותית. אם לא התחדש כלום, כנראה שלא נשלח שום דבר שהוא חושב שמתאים למגזין מבחינה איכותית. אני בוחר להאמין לו , מישהו אחר בוחר שלא.

בקשר לשאלת המתנדב (ללה לנד) - נכון הוא התנדב, אבל באתר הזה, שמתיימר להיות אתר של קהילה, ההתנפלות שלדעתי הייתה מגעילה לא הייתה במקום.

המלט - אני לא מכיר את העורך. מעולם לא פגשתי אותו. אין לי מושג מי הוא. מעולם לא שלחתי שום דבר למגזין, את כל מה שאני רוצה לפרסם אני מפרסם בבלוג שלי. אני באופן אישי חושב שאין שום סיבה שיהיה מגזין, ואני גם לא קורא בו.

גם אני רוצה להאמין שהעורך עושה הכל למען המגזין והסיבה היחידה של הקיבעון היא חוסר יצירות מתאימות לפירסום.
ואם זה כך
וכבר חודשיים אין חמרים לפירסום, יש לשקול ברצינות סגירתו של המגזין.
ובמקביל הרחבת רובליקת הבלוגים.
בדיוק כמו שרשמת, נטול מושל, אתה מעדיף לכתוב בבלוגך וכמוך עושים עוד חברים רבים וגם אני.
הבלוגים דינמיים ויש בהם הרבה איכותיים ומעניינים אז למה שלא נהנה מהם יותר וזה בטח עדיף ממגזין יבש וקפוא?

אני מניח שהתפקיד של המגזין הוא לייצר מאסות ארוכות יותר למי שאוהב לכתוב BDSM, ולמי שאוהב לקרוא סיפורי BDSM. אני לא חובב גדול של שני הז'אנרים, ומעדיף את הכתיבה שלי ברמה הבלוגית.
מצד שני - איך אבא שלי אומר לאמא שלי שאוהבת לזרוק כל דבר לפח - מה יש לך, מה זה מבקש אוכל? אני לא חושב שיש סיבה לסגור את המגזין. אבל אני באמת סומך על העורך, שיודע מה צריך לעשות.
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: אנשים

*מנגינה*{התווים שלו} • 7 בינו׳ 2010
אופק קסומה כתב/ה:
אתם חופרים ברמות קשות.
לפי האורך של השרשור הזה, אפשר לחשוב שאין לכם דברים טובים יותר לעשות עם הזמן שלכם.
אבל הי, זו רק דעתי icon_wink.gif

הכלוב הוא אתר מעניין ומהווה מקור הנאה לחברים רבים ( חלקם אף משלמים למקום כדי להנות ולעזור בפיתוחו).
אם ישנו חלק באתר שלא מתחדש ומתפקד כראוי, יש זכות מלאה להעיר ואולי אף למחות.
זו לא חפירה
השרשור מתארך , רק מהעובדה שעד היום הבעיה לא ניפתרה.
כלובי לקח לתשומת ליבו את ההערות מהעבר ומקוה שגם הפעם הדברים ישאו פרי ויביאו לשינוי המיוחל ולפריחתו של המגזין או לחלופין לסגירתו.
ועד אז
השרשור ימשיך להתדיין.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 9 בינו׳ 2010

"אני רצה לכתוב את המלחמה ושרליללום במגזין ולהפיל את אתר

Brave Dwarf • 9 בינו׳ 2010
הכלוב" - המחבל לב ניקולייביץ' טולסטוי

בגדול אני מרגיש מעט נבוך להתערב כי מעולם לא שלחתי ולא נשלחתי.

אבל מספר נקודות:

קודם כל של נילי ונילי ושל רוח חופשית. נו אז מה אם זה בהתנדבות? אז מחסינות דיפלומטית עברנו לחסינות פסיכוסומאטית? קודם העורך היה גדול ויפה ועכשיו הוא קטן ונקמני מכיוון שלא וויתרו לו על כל המשתמע מתפקידו ולא לקחו בחשבון כי עשה אותו בהתנדבות, הוא מחביא יצירות אמנות במגירתו? אוי לי ולשירות דב שכזה. לו הייתי במקומו, הייתי בועט בו בשני רגליי.

מצד שני, נילי ונילי כמדומני דווקא את היית זו שהעלית את הנקודה הנכונה (והנוספת) לגבי אופיו של המגזין. איכות לעומת כמות וגם האם הוא קול של חברי הכלוב או קול הספרות. לדעתי זו נקודה שיש להתעמק בה. אם הינו קול הספרות, אני מציע לכל הקוראים להזדיין בסבלנות לבואו של המשיח כאשר ביאליק יקום לתחייה (אישית מעדיף את אוסקר ויילד אבל הוא גוי ולא לכולם יש מקום על גבו של החמור הלבן), אך אם הינו קולה של הקהילה, הרי שעל העורך תיפול מעמסה לא קטנה אשכרה לעבור על התכנים. לשגר חזרה. להעיר ולהאיר וכו... כי מה לעשות, אף אחד מאתנו אינו ביאליק.

אני חייב להסתייג בשמו של הגמד. מי אתה, אני או את שיקבעו מהם התכנים הראויים להישמע באוזניה של קהילה וירטואלית המורכבת משלל אנשים, טעמים שונים וניקים 40 אלף במספרם? ויתרה מכך... למי מאתנו לקחת את אותה האחריות להרוג כותב מראשיתו אך ורק על סמך העובדה כי לא היה לטעמנו? מי שמתיימר לברור ספרות, המעט שהייתי מבקש ממנו הוא להראות הוכחות כי הצליח בתור תלמיד בפקולטה לספרות והבקיא לפחות בכלים אלמנטאריים של מבנה הסיפור, שלא לדבר על כי צלח בתור סופר.

וכל אשר בראשו להעיר לי הערה כסילה "זה בסך הכל כלוב ולא הוצאה לאור"... אבקשו מראש לקרוא את תגובתי מהתחלה. כי אם זה בסך הכל כלוב... אז יאללה.. עורך.. רבוטה... עבודה.

ו... ללא שום קשר לגמד העילג כל מה שאמר המלט:
המלט כתב/ה:
ש.. מה, בעצם? אה, כן. הגיע הזמן שחופש הביטוי והסובלנות יהיו מצרך השווה לכל נפש; שלא
נצטרך להיתקל פעם ביומיים, כמו שעון, בתוכחתם הכמעט כעוסה של רוחות-חופשיות, עלק, באשר
למה מותר ומה אסור להגיד ומתי; שיהיה אפשר לבטא באופן חופשי ביקורת, גם אם תוקפנית -- כלפי כל
אחד וכל אדם, אפילו הוא או היא בלב הקונצנזוס של כתבני הכלוב. אפילו אם הוא מתנדב, אפילו אם
הוא כלובי, רחמנא ליצלן. כמה דפים ושבועות מוקדם יותר,
הצלחתי לעצבן כאן כמה אנשים משום שטענתי שהכל עניין של קליקות; שלא משנה מה כותבים --
משנה נגד מי כותבים את זה. מי שמסתכל בדברים כפשוטם, רואה שהתגובות כאן לביקורת
שהוטחה -- כן, הוטחה -- בפניו של עורך המגזין אינן עוסקות בכלל במהותה של הביקורת; הן
פוסחות על סעיפי עיסוק זה ברגל גסה ומיד עוברות להגנה אישית לוחצת, ולמתקפה נגדית, לא
פחות אישית ולא פחות לוחצת, כלפי המבקרים. תכלס, זה די בוטה ומגעיל, ומסמן גבולות צרים עד
אימה של תרבות דיון.

הרעיון שאם אדם מתנדב לפעילות ציבורית הוא עומד מעל לכל ביקורת הוא לא פחות ממגוחך. כל
אדם העוסק בפעילות ציבורית חושף עצמו לביקורת, ואם אינו יכול להתמודד עמה אלא רק בדרך של
היאטמות ומתקפות נגד אישיות, מוטב כי יפנה מקומו למישהו אחר, ראוי יותר.

המלט, בעד ביקורת פתוחה וחופשית בכל זמן ומקום.
נילי ונילי

Re: "אני רצה לכתוב את המלחמה ושרליללום במגזין ולהפיל את

נילי ונילי • 9 בינו׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
הכלוב" - המחבל לב ניקולייביץ' טולסטוי

בגדול אני מרגיש מעט נבוך להתערב כי מעולם לא שלחתי ולא נשלחתי.

אבל מספר נקודות:

קודם כל של נילי ונילי ושל רוח חופשית. נו אז מה אם זה בהתנדבות? אז מחסינות דיפלומטית עברנו לחסינות פסיכוסומאטית? קודם העורך היה גדול ויפה ועכשיו הוא קטן ונקמני מכיוון שלא וויתרו לו על כל המשתמע מתפקידו ולא לקחו בחשבון כי עשה אותו בהתנדבות, הוא מחביא יצירות אמנות במגירתו? אוי לי ולשירות דב שכזה. לו הייתי במקומו, הייתי בועט בו בשני רגליי.

מצד שני, נילי ונילי כמדומני דווקא את היית זו שהעלית את הנקודה הנכונה (והנוספת) לגבי אופיו של המגזין. איכות לעומת כמות וגם האם הוא קול של חברי הכלוב או קול הספרות. לדעתי זו נקודה שיש להתעמק בה. אם הינו קול הספרות, אני מציע לכל הקוראים להזדיין בסבלנות לבואו של המשיח כאשר ביאליק יקום לתחייה (אישית מעדיף את אוסקר ויילד אבל הוא גוי ולא לכולם יש מקום על גבו של החמור הלבן), אך אם הינו קולה של הקהילה, הרי שעל העורך תיפול מעמסה לא קטנה אשכרה לעבור על התכנים. לשגר חזרה. להעיר ולהאיר וכו... כי מה לעשות, אף אחד מאתנו אינו ביאליק.

אני חייב להסתייג בשמו של הגמד. מי אתה, אני או את שיקבעו מהם התכנים הראויים להישמע באוזניה של קהילה וירטואלית המורכבת משלל אנשים, טעמים שונים וניקים 40 אלף במספרם? ויתרה מכך... למי מאתנו לקחת את אותה האחריות להרוג כותב מראשיתו אך ורק על סמך העובדה כי לא היה לטעמנו? מי שמתיימר לברור ספרות, המעט שהייתי מבקש ממנו הוא להראות הוכחות כי הצליח בתור תלמיד בפקולטה לספרות והבקיא לפחות בכלים אלמנטאריים של מבנה הסיפור, שלא לדבר על כי צלח בתור סופר.

וכל אשר בראשו להעיר לי הערה כסילה "זה בסך הכל כלוב ולא הוצאה לאור"... אבקשו מראש לקרוא את תגובתי מהתחלה. כי אם זה בסך הכל כלוב... אז יאללה.. עורך.. רבוטה... עבודה.

ו... ללא שום קשר לגמד העילג כל מה שאמר המלט:

לך ממני.
סבא זמן

סתם מסקרנות

סבא זמן • 9 בינו׳ 2010
הנה מה שאני מפרק מהשרשור האין סופי הזה:

יש מגזין, יש לו מונרך בלעדי שמונה לתפקידו על ידי הבעלים של הכלוב.

יש לו מה לעשות.

הוא עושה את זה בהתנדבות.

העורך גם (לדעת הרוב) כותב מוכשר להפליא.

כתבים הנשלחים למגזין אינם עולים במגזין וזאת למרות הבטחות ןהוא אינו מעודכן בפרקי הזמן המתאימים (לאחדים).

אין קריטריון לפרסום במגזין? למעט המתואר בהמשך

* כל היצירות עשויות לעבור עריכה.
* הנהלת האתר אינה מתחייבת לפרסם את כל היצירות המתקבלות.
* ניתנת עדיפות עקרונית ליצירות אשר לא התפרסמו קודם (למשל, בבלוג או בפורום).
* לא יתפרסמו יצירות אשר תוכנן מתאר פעילויות לא חוקיות ו/או מעשים שלא בהסכמה, כגון סיפורי אונס, פדופיליה, וזואופליה.
* עקב ריבוי הפרסומים המוגשים למגזין הזמן מהגשת פרסום עד לעלייתו לאויר עלול להיות ארוך. )

יש הסוברים כי בהיותם מנויים בכלוב יש להם יכולת השפעה על עורך המגזין או על בעליו.

יש הסוברים כי היותם היא עובדה מספקת לעובדה שיש להם דיעה והיא חשובה.

זהו?

שאלות אופרטיביות:

1. כמה הגשות יש למגזין בחודש?
2. כמה אנשים בעלי יכולת מתנדבים לעזור לעורך ולבצע סינון מוקדם, להוות ועדת סינון או כול כלי אחר שיוכל להוריד ממנו עומס?
3. העורך אמר, רמז או הודיע כי הוא זקוק לעזרה?
4. האם לכול אחת ממסגרות הפרסום במגזין אי אפשר למנות עורך נפרד (ראו דוגמא האצלת הסמכויות בניהול פורומים)?
5. יש רעיונות נוספים לשיפור אקטיבי של המצב?

שאלות אחרות:
כמה מכם היו סטודנטים, עבדו באותו זמן והתנדבו לעזור במשהו?
ציניות היא נפלאה, אבל לא SSC?
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 9 בינו׳ 2010
נילי ונילי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

[...]

לך ממני.

לא רק שאיני רודף אותך, אלא אני אף לא רואה אותך כאדם אלא כניק בלבד ואם אי פעם נפגשנו הרי שאני לא מודע לכך. תגובתי לדבריך באה אך ורק בגלל תוכנם וכמובן בגלל שכיכבת בשרשור לא מעט עקב היותך, להבדיל ממני שלך, מכרה של העורך.

I don't do that shit, הוא משעמם לי.

וזאת הפעם הראשונה והאחרונה שאני מצטדק על כי הגבתי לאיזהו ניק. לא מתאים לך שיגיבו לך? אל תכתבי. מי את ומה את כאדם העומד מאחורי האותיות הסגולות-ורודות שלך, אותי לא מעניין.
.
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: סתם מסקרנות

*מנגינה*{התווים שלו} • 9 בינו׳ 2010
[

שאלות אופרטיביות:

1. כמה הגשות יש למגזין בחודש?
2. כמה אנשים בעלי יכולת מתנדבים לעזור לעורך ולבצע סינון מוקדם, להוות ועדת סינון או כול כלי אחר שיוכל להוריד ממנו עומס?
3. העורך אמר, רמז או הודיע כי הוא זקוק לעזרה?
4. האם לכול אחת ממסגרות הפרסום במגזין אי אפשר למנות עורך נפרד (ראו דוגמא האצלת הסמכויות בניהול פורומים)?
5. יש רעיונות נוספים לשיפור אקטיבי של המצב?

שאלות אחרות:
כמה מכם היו סטודנטים, עבדו באותו זמן והתנדבו לעזור במשהו?
ציניות היא נפלאה, אבל לא SSC?[/quote]
=========================================================

תשובות אופרטיביות ( אולי?)
1. לא ידוע זה נשאר בגדר פריט חסוי, לא מובן למה?
2.כל עורך בהווה ובעבר לקח בלעדיות על תפקידו ומעולם לא חשב לבקש עזרה או לשתף חברים בתפקיד. אולי זו לא אשמתו של העורך אולי כלובי מעדיף את זה כך?
3. עד כמה שידוע לי, מעולם לא עלתה בקשת עזרה מפורשת, אם היתה עולה אין לי ספק שחברים היו נכונים לעזור.
4. אין כמעט סמכויות של ניהול פורומים וגם המגזין נערך, עד היום ע"י עורך אחד בלבד.
שאלתך,סבא, מעלה הצעה מעניינת, להפקיד את העריכה בידי כמה חברים, זה בטח יהיה יעיל יותר ויוריד מעומס של האחד ( אם בכלל יש עומס כזה?)
5, עורך מגזין שיעשה את תפקידו בהתנדבות ומתוך הכרה שהוא באמת הולך להפריח את השיממון והקיבעון שלו או לחלופין ביטול רובליקת המגזין לטובת תחום דינמי יותר.
שוסי

שוסי • 9 בינו׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

[...]

לך ממני.

לא רק שאיני רודף אותך, אלא אני אף לא רואה אותך כאדם אלא כניק בלבד ואם אי פעם נפגשנו הרי שאני לא מודע לכך. תגובתי לדבריך באה אך ורק בגלל תוכנם וכמובן בגלל שכיכבת בשרשור לא מעט עקב היותך, להבדיל ממני שלך, מכרה של העורך.

וזאת הפעם הראשונה והאחרונה שאני מצטדק על כי הגבתי לאיזהו ניק. לא מתאים לך שיגיבו לך? אל תכתבי. מי את ומה את כאדם העומד מאחורי האותיות הסגולות-ורודות שלך, אותי לא מעניין.
.

קנאי.
jem's
לפני 14 שנים • 10 בינו׳ 2010

jem's • 10 בינו׳ 2010
זונת סושי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

[...]

לך ממני.

.

קנאי.

תני לו בראש