שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחירות לזוג החם ביותר בכלוב

המלט
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011
המלט • 26 באוק׳ 2011
פרלין כתב/ה:
אני נורא מפחדת ללייקק, שלא יאשימו אותי בקליקיזם קלוקל.

בלב, בלב אני מיילקקת.

בינה יתרה, לא יתירה.
שלושים וחמישה תוים, לא שלושים וחמש.
מלייקקת, לא מיילקקת.

חבורת עילגים עלובים.
המלט

ושיר כאב... ?

המלט • 26 באוק׳ 2011
"זה הכל בשבילך"

(20 דפים וגו')
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 26 באוק׳ 2011
Cauchy כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
האם זוגיות מוצלחת של אחד ההמעוררת קנאה באחרים היא פגיעה עליה יש להתנצל בפני האחרים?אם כך, אני מתנצל בפני כל מסכני האתר ואני מוכן לכתוב פוסט המתאר את כל הבעיות שיש לי בחיים. בנוסף הוא יכיל טעויות שתוכלו לתקן ולהרגיש יותר טוב בזכותן.

אוי מי אנטיקרייסט,GET OVER URSELF!
סרייסלי,לאפחד לא איכפת מהזוגיות שלך.למעשה,עצם הצורך שלך להעלות אותה לדיון ציבורי באופן על סף-אובססיבי היא זו שמעידה עליה יותר מהכל.

שומע גבר? לאפחד לא איכפת.

שמעתי, את לא הראשונה שאומרת שלא אכפת לה. השרשור מלא ב-19 עמודים של אנשים שלא אכפת להם.

האמת? חשבתי שהחכה הזו שזרקתי תתפוס דווקא אחד מהשולטים. אם עוד לא הבנת, תנסי לחשוב קצת האם הזוגיות שלי בכלל הייתה פה בדיון מתישהו. או בת הזוג שלי...

מה שכן אנחנו בהחלט מובילים בספירת הקולות אחרי גורגי

אם ככה אז לא באמת התכוונת לשירשור הומוריסטי....

וזה אומר, שבמקומות שניסית לשכנע שזה כך...לא הית ממש ישר.

בכל מקרה חבל שאתה צריך "אישור" למשהו שאתה חושב שיש לכם...

שלא יגמר לכם לעולם.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 26 באוק׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
האם זוגיות מוצלחת של אחד ההמעוררת קנאה באחרים היא פגיעה עליה יש להתנצל בפני האחרים?אם כך, אני מתנצל בפני כל מסכני האתר ואני מוכן לכתוב פוסט המתאר את כל הבעיות שיש לי בחיים. בנוסף הוא יכיל טעויות שתוכלו לתקן ולהרגיש יותר טוב בזכותן.

סרייסלי,לאפחד לא איכפת מהזוגיות שלך.למעשה,עצם הצורך שלך להעלות אותה לדיון ציבורי באופן על סף-אובססיבי היא זו שמעידה עליה יותר מהכל.

שמעתי, את לא הראשונה שאומרת שלא אכפת לה. השרשור מלא ב-19 עמודים של אנשים שלא אכפת להם.

האמת? חשבתי שהחכה הזו שזרקתי תתפוס דווקא אחד מהשולטים. אם עוד לא הבנת, תנסי לחשוב קצת האם הזוגיות שלי בכלל הייתה פה בדיון מתישהו. או בת הזוג שלי...

שלא יגמר לכם לעולם.

אתה עוקב אחרי הרצף הלוגי של הטענות שלך?
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 26 באוק׳ 2011
Cauchy כתב/ה:
אדון וחבר כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

שלא יגמר לכם לעולם.

לא זוכר שבאתי אליך או לאחר ב"טענה" כן הבעתי דעה על המתחולל בשירשור.

ואם תשים לב לא ממש התייחסתי לשירשור עצמו ועל מה ש"נכתב".

אבל כנראה שאתה לא רק שלא ממש ישר,אתה גם מנסה להסיט ממה שאתה כתבת כדי שלא יבינו מה באמת מסתתר שם בין השורות.

כולם טיפשים ואתה חכם ילד...נו טוב כמוך עברו לא מעט.

חמודון יש לך זוגיות או משהו דומה לזה. עם אישה שבטח יפה..

אז למה אתה מזיין לנו במוח חמוד.? לא עדיף שתפנה את האנרגיה אליה?

אבל לך יש אגינדה..והנה מבטיח לך שאבחר בכם אם תהיה תחרות,ולו רק להשביע ולגמד אצלך את חוסר הבטחון.

ולא יודע אם שמת לב,השירשור הזה לטעמי מוריד ממך וממנה..ומעוד כמה.במקום שיוסיף וחבל.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 26 באוק׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
אדון וחבר כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

שלא יגמר לכם לעולם.

לא זוכר שבאתי אליך או לאחר ב"טענה" כן הבעתי דעה על המתחולל בשירשור.

ואם תשים לב לא ממש התייחסתי לשירשור עצמו ועל מה ש"נכתב".

אבל כנראה שאתה לא רק שלא ממש ישר,אתה גם מנסה להסיט ממה שאתה כתבת כדי שלא יבינו מה באמת מסתתר שם בין השורות.

כולם טיפשים ואתה חכם ילד...נו טוב כמוך עברו לא מעט.

חמודון יש לך זוגיות או משהו דומה לזה. עם אישה שבטח יפה..

אז למה אתה מזיין לנו במוח חמוד.? לא עדיף שתפנה את האנרגיה אליה?

אבל לך יש אגינדה..והנה מבטיח לך שאבחר בכם אם תהיה תחרות,ולו רק להשביע ולגמד אצלך את חוסר הבטחון.

ולא יודע אם שמת לב,השירשור הזה לטעמי מוריד ממך וממנה..ומעוד כמה.במקום שיוסיף וחבל.

אמנם יש הבדל ידוע בין דעה לבין טענה, ואמנם לקרוא לי ילד אכן נובע מהמטרה להרים את הבטחון העצמי שלי, ולא לגרום לך להרגיש צודק.

אבל בכל זאת, אם מטרת השרשור הייתה להרים את הזוגיות שלי, לא הגיוני שהייתי מתאר אותה באופן כלשהו?

בהחלט אני מנסה להסיט את הדיון; מעולם הדעות שלא מתייחסות למה שכתוב, לעולם הטענות שכן מתייחסות למה שכתוב...
גולוסקלפרה​(נשלט)

איך זה בתור טענה?

גולוסקלפרה​(נשלט) • 26 באוק׳ 2011
גם אני כיניתי אותך ילד. בשרשור אחר.
ולא בשביל להרגיש צודק, אלא כי באמת כתבת כמו ילד.
וגם כאן אתה מתנהג כילד. אבל זה טבעי, אתה ילד.

ולא רק כאן. קראתי כבר כמה דברים שכתבת לאחרונה. והדבר הכי ברור שנובע מהם, הוא שאתה חסר ביטחון לחלוטין. זו בעיה נפוצה אצל פרפקציוניסטים. אתה כל הזמן מחפש חיזוקים, ואיפה? באתר אינטרנטי מלא בבעלי בעיות נפשיות (אתה כינית אותנו כך). וחבר מרעיך? מאותו אתר בדיוק.

אז הרשה לי להצטרף לאדון וחבר ולומר, השלשול הזה מעיד עלייך ועל חבריך יותר מכל דבר אחר, ורמז דק: לשלילה. חבורה של גסי רוח רעי לב הנהנים לפגוע באחרים, להקטין כדי להרגיש גדולים והכי חשוב, להרגיש זה את לשונה של זו עמוק בתחת המטונף שלכם.

זה מהפרופיל שלך: "מאמין בטוב לב" - איפה בשרשור הזה ובאחרים שאתה אחראי להם יש חיזוק לזה?

רוצה לדעת מה אני חושב? אתה בז לעצמך ומנסה למצוא כל הזמן חיזוק לכך שאתה טועה. אבל כנראה שיש גרעין של אמת במה שאתה מרגיש.
Brave Dwarf

Re: היי

Brave Dwarf • 26 באוק׳ 2011
גורגי99 כתב/ה:
גם אני באתר..סתם באתי להגיד משהוא שלא קשור בכלל לשירשור הזה..אני חושב שהסדרה יפים והאמיצים ..קטנה עליכם..(השירשור הזה עוד יוליד בנים ,נכדים ונינים)

ותיקים חסרי מנוח?
הרמאפרודיטה

טרנסקסית :)

הרמאפרודיטה • 26 באוק׳ 2011
קודם כל הזוג הכי חם פה יהיה, אובייסלי, אני ומי שנמצא לצידי באותו הרגע (תכלס - אני הכי מעניינת פה).

אבל אני כבר לא בונה על לייקים לצערי, מאחר ועד שהסבו לכאן את תשומת ליבי, השרשור המאיס את עצמו על שלל המלייקים הפוטנציאלים. סאמק.

חדל סדר קשקשת ברשת.
יש פוסטים מעניינים יותר.
Uranus
Uranus • 26 באוק׳ 2011
ועוד מתפלאים למה יש גזענות, אפליה וסלקציה בעולם...

הודות לשרשור זה אפשר להבדיל בין מוכי הגורל חסרי חוט השדרה ובין אנשים בעלי הומור עצמי מפותח וענווה.

ולי מאד אכפת מהזוגיות של קושי וונוס, איי קנט גט אינף אוב דם icon_smile.gif
"סרייסלי"...