צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 7 בפבר׳ 2012
FOR GOOD • 7 בפבר׳ 2012
כן גמד - כתבתי שזה עשוי לקרות. אם כי לא קראתי עדיין את הכתבה. אבל בכל אופן זה לא נראה לי הכלל, אלא היוצא מן הכלל

מעבר לכך, מה שעשית הרגע , בתגובה שמעליה, הוא דוגמא טובה - אם כי בטלה בשישים וחסרת חשיבות - לגבולות שאתה לא נוהג לכבד, מה שמאד לא נאה ויפה ממי שמדבר פה על הצורך בגבולות "פראנואידיים" ממש, שאי אפשר בכלל לשמור עליהם היום באינטרנט

אמנם ההודעה הפרטית שהעלת היא משנת תרפפו, אבל באופן כללי - אם אני שולח לך הודעה לפרטי, אני רוצה להאמין שאתה לא מעלה אותה לפורום, כמו שכבר עשית
פירוש המילה פרטי הוא - פרטי

בדיוק כמו שלא היית רוצה שאני אעלה עכשיו את ההודעות שאישתך" שלחה לי לפרטי, כדי להוכיח איזה טיעון
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
כן גמד - כתבתי שזה עשוי לקרות. אם כי לא קראתי עדיין את הכתבה. אבל בכל אופן זה לא נראה לי הכלל, אלא היוצא מן הכלל

מעבר לכך, מה שעשית הרגע , בתגובה שמעליה, הוא דוגמא טובה - אם כי בטלה בשישים וחסרת חשיבות - לגבולות שאתה לא נוהג לכבד, מה שמאד לא נאה ויפה ממי שמדבר פה על הצורך בגבולות "פראנואידיים" ממש, שאי אפשר בכלל לשמור עליהם היום באינטרנט

אמנם ההודעה הפרטית שהעלת היא משנת תרפפו, אבל באופן כללי - אם אני שולח לך הודעה לפרטי, אני רוצה להאמין שאתה לא מעלה אותה לפורום, כמו שכבר עשית
פירוש המילה פרטי הוא - פרטי

בדיוק כמו שלא היית רוצה שאני אעלה עכשיו את ההודעות שאישתך" שלחה לי לפרטי, כדי להוכיח איזה טיעון

בונה, אתה משהו.

להבדיל ממך, כשאני מבטיח לא להגיב יותר, אני עומד בהבטחה.

הרשה לי, אנא, לחטוא שוב:

פורסם לפני 3 ימים על ידי Dendro • הגב להודעה זו
אבל יש לך מושג מי אלה טשטשת, FOREVER MORE ו IN YOUR MIND

טשטשת הרי פעם היה FOREVER MORE
וניהלת איתו (יאעני עם עצמך) שיחות בפורום, כאן:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=361639&highlight=#361639

ובניק הזה שמת לעצמך לייקים בבלוג ואפילו הגבת. וזה לא מפתיע כי למרות שמעולם לא היה לך ניק כפול, ואתה לא שולט חזק מאוד, פרט לטשטשת, כן... כאשר בכל זאת היה לך את הניק IN YOUR MIND גם איתו ניהלת שיחות בפורום (יאעני עם עצמך).

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=30528&postdays=0&postorder=asc&start=20

ותוסיף לדבריו את רוחנית34, אהבת חיים והיד עוד נטויה, מר טרשת.
FOR GOOD
FOR GOOD • 7 בפבר׳ 2012
חתיכת דפקט - הנה עוד גבול חשוב שאתה לא יודע לכבד

היום כבר לא משנה לי שכולם ידעו הכל, אבל אז - זה שינה מאד - חתיכת קוקו, והיה קשור במשהו שהגיע אליי עד העבודה ממש

בדיוק כמו ששיר כאב לא היתה רוצה שאני אפרסם פה את הבלוג שהיא כתבה בניק הכפול שלה ( יש לה חמישה דרך אגב ) ובו תכנים אישיים מאד הנוגעים בעקיפין גם לנושא השרשור

אתה חסר כבוד מינמלי. שקרן. ונאה דורש אבל לא נאה מקיים.

רק הפרטיות שלך חשובה לך, הא ? חתיכת אומלל-רכלן וחסר-חיים עם רגשי גדלות

חוצמיזה - כלובי ביטל לי את כל הניקים, אפילו שהתחשמק לי אז לכתוב בלוג בתור נקבה. אבל נעזוב את זה

לך כתוב לי לפרטי עוד הודעה באנגלית הנמרחת ההיא, הרי היא גם "ניק כפול "...
FOR GOOD
FOR GOOD • 7 בפבר׳ 2012
עוד דבר חתיכת ילד שטינקר :

כלובי ביטל לי את הניקים לפני יותר משלושה חודשים ( למעט טשטשת המקולרת לפורגוד ממילא ). ההודעה הפרטית שהעלת היא משנת 2006

תמצא לך חיים, שטינקר
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:

כלובי ביטל לי את הניקים לפני יותר משלושה חודשים ( למעט טשטשת המקולרת לפורגוד ממילא ). ההודעה הפרטית שהעלת היא משנת 2006

תמצא לך חיים, שטינקר

אני מניח שתופתע לגלות שאני ילדה בלונדינית עם קוקיות אדמוניות.
תודה על המחמאה בכל מקרה.

(מה עוד שחשבתי שהבטחת שלא תגיב)

}{
ממואה.
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:

תמצא לך חיים, שטינקר

מקרב את פניו של פורגוד כנגד שדיי הגדולים. טופח על ראשו ואוטם את חרצובות לשונו במגע רך על פדחתו הקרחת. אתה חייב להבין, פורגוד, שאני לא יכול לטפל בך, איני פסיכיאטר, ואפילו לא פסיכולוג. ובין עוברים ושווים, אני תמיד מאמין בשווים יותר. ואתה לא נמנה ביניהם.
אנחנו חייבים להפרד, סליחה.
walking dead
walking dead • 7 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:

לי הסיפור של הגמד נשמע עורבא פרח במקרה הטוב, או פארנויה בפעולה במקרה הרע
אבל ייתכן שזה קרה פעם אחת - אשרי מי שמאמין

שוב משליך על אחרים את מחלות הנפש שלך?

המצחיק הוא שהנסיונות שלך להעליב (ואל תחמיא לעצמך - אתה לא באמת מעליב מישהו עם השטויות ההזויות שלך) רק חושפים עוד יותר את הפרצוף האמיתי שלך, זה שמסתתר מאחורי כל 379 הניקים המתאבססים שלך וזה גם מה שמסגיר אותך כל פעם מחדש.

זו בהחלט תהיה התגובה האחרונה שלי אליך כאן כי האמת שגם בתור חיית המחמד של הכלוב מיצית.
FOR GOOD
FOR GOOD • 7 בפבר׳ 2012
בוא נסכם עבורך את מה שעשית, שטינקר ( כדי שאולי תוכל הפעם ללמוד מהנסיון )

להעלות הודעה מהפרטי לפורום - זו עליבות של שטינקרים. אם מישהו בחר לומר לך משהו בפרטי, תחשוב על זה כמו על משהו שנאמר לך בארבע-עיניים
תהיה טיפה גבר, ותענה לו בארבע עיניים

כשרק נרשמתי לאתר, רציתי לכתוב בלוג היתולי על חוויותיה של נקבה בקטע .זאת זכותי. מעולם לא פניתי לאף אחד בתור נקבה. רוחנית, שבה השקעתי קצת - היתה להיט! הלך לה יותר ממני, התיבה הפרטית שלה היתה מפוצצת בהודעות ! אבל לא עניתי לאף אחד או אחת שפנה אלי, והיו רבים וטובים ! (:

אבל הניקים כאמור בוטלו, וגם רוחנית ( שהיתה חביבה עלי ביותר, והתחשמק לי אז לכתוב לה בלוג ) הושלכה כלאחר יד - לפני יותר משלושה חודשים - לפח ההיסטוריה שמעניינת אך ורק אותך, רכלן פאתטי

אני שפוי עד טירוף. אל תשלח פה אףאחד שאתה לא מכיר לשום טיפול שאתה לא מכיר.

וכעת לעיקר ממש - למה שאתה עשית קוראים אאוטינג. עברה על חוקי האתר. זה כמובן לא משנה לי היום לי כהוא זה, ואני לא אלך כמוך להתבייכן לכלובי הגננת. זה לא מזיז לי
אבל אם אני הייתי מרשה לעצמי - כמוך - לפרסם פה נניח את הבלוג ששיר כאב כתבה בניק הכפול שלה ( אחד מהם ), הייתה לה בעיני עילה מוצדקת לבקש מכלובי להעיף אותי מהאתר מייד ולאלתר. בעיני - עילה מוצדקת לגמרי

אני יודע שאתה לא עושה את זה - אבל אם היית יוצא פעם למסיבה או שתיים, היו כבר אנשים שהיו מכירים אותך מאחורי הניק. ואם היית רוקם קשרים מעבר לחירטוטים הוירטואליים שלך, הם גם היו יכולים להסתבך לך
קשרים נוטים להסתבך כשמחליטים להיפרד, הידעת ?
ואז אולי היית שוקל להחליף ניק לזמן מה

לא מחמאה אחת קיבלת ממני, אלא כמה וכמה, הנה הן שוב:

אתה שקרן.
רכלן.
אומלל.
חסר כבוד מינימלי לזולת.
שטינקר.

וגם - צבוע קטן ובכיין שתכף יתחיל לילל שהוא לא מרגיש בטוח בפורום. אתם מבינים ? הוא לא מרגיש בטוח - השטינקר הזה לא מרגיש בטוח. השטינקר שמחטט לאנשים בחיים הפרטיים, מריץ דאחקות דביליות על השרות הצבאי שלהם ( כי הוא בעצמו לא מבין במה זה היה כרוך ), שמעלה הודעות פרטיות לפורום ( לא סתם לבלוג, לפורום ), ומרשה לעצמו לחשוף ניקים כפולים של אנשים שלא בחרו להיחשף .למה לא...

ועכשיו - למה שלא תלך לכתוב לי לפרטי שלי שוב הודעות באנגלית הנמרחת ההיא, תחת הניק הכפול שהתחתנת איתו (:
מUחדת
מUחדת • 7 בפבר׳ 2012
ועכשיו, אפשר כבר לחזור לנושא השרשור?
אתה מסוגל?

בברכת של נעלייך מעל רגלייך בעצם עזוב גם ככה סירחון אלוהים פה,
לירי ליף.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 7 בפבר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:

מפיסטו, אני מבין את מה שאתה אומר, אבל אני חייב להביא דוגמא אחרת.

חברת קהילה ניהלה בלוג, לא בכלוב, שהיה פתוח לכל. אדם X (וסיבותיו שמורות עמו) החליט להציל אותה מידיו של אדונה/בעלה. הוא התלונן, בעל הבלוגיה מסר את ה IP למשטרה ובבוקר בהיר אחד נקשו בדלת ביתם.

כיוון שהם עסקו במה שהם עסקו במיטה, בעלה היה זה שפתח את הדלת. מולו עמדו שני שוטרים שמיד אזקו אותו באזיקים ושני חברה ממכבי אש שמיד נכנסו ובדקו את השטח (הם היו אמורים לפרוץ את הדלת אם לא יפתחו), הבחורים של מד"א הניחו את האלונקה בסלון.

היה מצב מאוד לא נעים. אחרי שהשוטרים ניסו לשכנע אותה שהיא אישה מוכה ולא הצליחו, הם שחררו את בעלה, היא מצדה התפללה את תפילת הגואל על כך שהילדים היו אז בגן. אבל זה לא עבר חלק, כי היא מרוב טיפשותה ומתוך כעסה כתבה בבלוגה גם על כך ועיתונאית שחטפה סקופ, פרסמה את סיפורה בעיתון תחת כותרת: "האישור להיות שפחה".

השכנים שהיו עדים להתרחשות הרועשת, קישרו. הילדים נודו מהגן. ביתם הוצף במים, היא זכתה לקריאות "זונה" והוא קיבל איומים שיתלוננו על כך שהוא מתעלל בילדיו. (יש שם כל כך הרבה עוד).

אז נכון שהיא אשמה כי היא ניהלה בלוג וסיפרה, ונחשפה. אבל האם אינך חושב שכאן, בכלוב, מגיעה לנו פרטיות קפדנית קצת יותר וקודים אחרים? כי אם לא, אז לא רק שאין זה בית של הקהילה, אלא אפילו לא האתר של הקהילה. כי אם לא, אז המקום בו אני כותב כרגע הוא כלום עבור הקהילה, ולא יותר מסתם עוד רחוב פרוץ.

*הסיפור הזה נגמר טוב. הזוג הצעיר גרר את המשכנתא לבית אחר, את הרהיטים ההרוסים שעדיין הדיפו ניחוח של עץ בחלקם העליון ואת ניחוח הריקבון בתחתיתם, זרקו, ילדים שנהגו, טרם הלכו לגן, להרים את הצעצועים על השולחן פן "האיש הרע יציף אותם במים שוב" , קיבלו טיפול בן שלושה חודשים.

היא לא כותבת עוד.

(אם למישהו קיים ספק, הרי שקיבלתי את האישור לפרסם את סיפורה של האישה המיוחדת הזאת, לה אני שומר חסד נעורים ולא מעט חובות אחרים).

אכן עסק ביש. אבל:
כתבת שהם כתבו את זה בבלוג שלהם, בשום מקום לא כתבת שמישהו פרסם לינק לשם או משהו שקשור לנושא השרשור ואשר בעטיו שוטרים התדפקו על דלתותיהם.
ככה שזה בעצם מחזק את הטענה שלי. ברגע שפרסמת משהו, גם אם בבלוג ולא בפורום, זה כבר לא בשליטתך.
אנשים יצטטו את זה, ילנקקו לזה, ידברו על זה או ידווחו על זה.

גוגל זה לא אמת מידה מוסרית. גוגל זה אוסף של הרבה מאוד מחשבים שכל היום עוקבים אחרי לינקים וככה מוסיפים מידע שמוצג כתוצאות חיפוש.
ברגע שיש לינקים לבלוג שלך (ויש, האתר מאונדקס במנוע החיפוש, יש לינקים לבלוג שלך או מה"בלוגים" או מהפרופיל שלך וכו') אז גוגל ימצא את זה.
ויותר מזה, גם אם תמחק את הבלוג שלך או פוסטים בתוכו כנראה ששרידים שלו ישארו בבסיס הנתונים של גוגל ואנשים יכולו למצוא אותו (Google Cached Pages).
יש דרכים לבעלי אתרים למנוע ממנועי חיפוש לאנדקס דפים מסוימים (robots.txt, nofollow etc...) אבל מכיוון שהאינטרס של כלובי הוא שכמה שיותר טקסט ודפים יגיעו למנועי החיפוש זה לא יקרה.
מה גם, שבעצם זה שנרשמת לאתר ופרסמת בבלוג קיבלת את תנאי השימוש שלו.
ככה שזו שוב אחריותך.
לא אחריות גוגל, לא אחריות כלובי ולא אחריות המלנקקים.