בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקנאה ועונשה (קצת ביזארי ולא קל לקריאה) ((-:

נוי
לפני 20 שנים • 19 ביולי 2003
נוי • 19 ביולי 2003
טוב, אז "שליטה מילמטה".... ממש נפלו לי כמה ברגים היום!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 19 ביולי 2003
נוי
מה זה "שיפכה מלמטה" ?
שפיכה מלמטה , אני מכירה,
גם שפחה מלמטה לא זרה לי
אבל....
שיפכה מלמטה.... לא מכירה icon_smile.gif
pam
pam
pam • 19 ביולי 2003

"השפחה שלי מעניקה לי את עצמה מרצונה החופשי, אני לא טורחת להיכנס איתה למשחקים הילדותיים של מי תשלוט במי. המקום שלי כשליטה שלה כל כך ברור ומוחלט, שניסיונות של שליטה מלמטה ייתפסו כמגוחכים ויגרמו לי ברוב המקרים פשוט לצחוק. "

שליטה - כל מילה נוספת, מיותרת. יחסי שולטת-נשלטת או שולט-נשלטת יש בהם הרבה, הרבה יותר מהרדידות המשעממת של - ככה אמרתי וככה זה יהיה וזהו זה.

איימי - מניפולציות של שפחה?

למה? כשהחלטתי להיות שפחה המסתי באותו רגע את המח שלי, את החשיבה העצמאית שלי, ואת כבודי הבסיסי כאדם?

infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 19 ביולי 2003
חחח טוב (שליטה ,חטפתי התקף צחוק כשקראתי את הודעתך ,נו כי גם עם גבירתי זה בערך
כך ,אבלללל - היא דווקא אוהבת את ההתמרדויות שלי , כי הן למעשה חלק מחולשה שלי לפניה ,
ובהחלט יוצא לה לצחוק בנושא (((-:
גם לי המעמד של כל אחת מאיתנו ברור מאד ,אבל לעיתים לא ניתן להמנע מהערות דרמטיות שלי
שמעידות לכאורה שאני 'כבר החלטתי וככה זה' (שגוררות אחריהן צחוק מתגלגל של גבירתי)

מניפולציות לא באות בחשבון ,והאמת שאין צורך בהן לדעתי. מאד טבעי לדוגמא שאם אני נשלטת,
אני אהיה חשופה לכל ביקורת או החלטה של גבירתי ואדע לכבד אותה .
הרי זה חלק מהכיף (-:
קטע מצחיק, דווקא עם הג'וקים - בהתחלה שמרתי את זה לעצמי בתור 'קלף' כי אני לא כל כך
מפחדת מדברים ,בכל אופן ,לא מפחדת משום דבר אחר כמו שאני מפחדת מג'וקים.
אבל בסוף דווקא פלטתי את זה (טוב שיש לי מזל וגם גבירתי שונאת אותם )
נוי
נוי • 19 ביולי 2003
טוב לוליטה.... icon_lol.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif יצא ככה במיקרה...נובע מחוסר ריכוז...אולי מעייפות.... חחח העיקר שנתת לזה קונוטציה מאוד מעניינת !!!! icon_biggrin.gif
ואני מיתגעגעת לשיחות שלנו... icon_chickkiss.gif
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003
שוקולית​(שולטת) • 20 ביולי 2003
השליטה כתב/ה:
"רק רציתי לומר שאין שום דרך שבעולם שאני אחליט
שהקנאה שלי מפריעה לי לתפקד או שהכאב שבה מתעלה על הטוב שבקשר. "

למה לא? כי הקנאה שלך ברמות קלות יחסית או כי אסור לך מבחינתך להרגיש או לחשוב דברים שכאלה?

כשליטה מעולם לא ציפיתי שהשפחות שלי לא יחשבו, לא יביאו את מה שמציק להן, לא ידברו או לא ייתקיימו במלאות בקשר. אני לוקחת לי שפחה ולא שטיח, ואין שום הצדקה לכך שהשפחה שלי תאכל את הלב ולא תיידע אותי במה שעובר עליה.

זה לא אומר שאסכים להענות לבקשתה. אבל אני חייבת לדעת את הצרכים שלה.

אהבתי את מה ,שרשמת כאן.
וכדי לעשות סדר בבאלגן הזה אני,מגיבה.

ראשית,לשיפחה שאיתי חייבת להיות דיעה משלה,אני גם ציוותי עליה,לומר לי כל דבר שמציק לה,לדבר על הכל ולפתוח את ליבה לטוב ולרע.

נראה לי,שהשירשור הזה איבד מעט פורפורציות הגיוניות כי,השיחות שיש לי עם השיפחה שלי והדאגה לשיפחה שלי לא נראה לי,שרוב הדומים/יות עושים זאת.

ודבר אחרון.
בקשר לג'וקים.
אור חברתי האהובה.
נכון,יש לי סלידה רצינית ביותר מג'וקים אבל..........אני חושבת לבצע את הסיפור של
אינפי.
icon_twisted.gif
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 20 ביולי 2003
חחחחחחחחחחחחחחח, שוקו אהובתי,

אל תשכחי לקחת אטמים לאף, הריח בביוב ממש לא משהו... אה כן, ושכחי מעקבים, רק מגפי גומי... icon_lol.gif icon_lol.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 20 ביולי 2003
אור מקסימה,אחת }{
יודעת מה?
גם עקבים,ללא אטבים ו.....אני מקווה להסריט זאת.

icon_wink.gif
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 20 ביולי 2003
חחחחחחחחחחחחח....

רק תגידי לי, לפי הפנטזיה של אינפי כל השפחות הטובות נופלות לך לידיים... תגידי, זה פייר ככה לקפח את כל הדומיות? icon_lol.gif icon_lol.gif בסדר, יפה, מוכשרת, סקסית... אבל לקחת לנו את כולן?... icon_wink.gif