אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים "לא מומלצים"

toy-boy
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2005

טוב אני אהיה

toy-boy • 13 באוג׳ 2005
אני מוכן להיות הראשון ברשימה
אני טוי
צעצוע על מדף מס` 4 משמאל אחרי המחשבים
ליד הבובות הנעות ומעל הברווזים
אני צעצוע מסוכן לילדים מתחת לגיל 18
אין אחריות ואין החזרות
החנות לא מקבלת שום פניות
ואין החנות חייבת לענות ללקוחות
מה גם שאין הסבר פנים יפה בכניסה לחנות
והשירות הוא חרא
הצעצועים בחנות מסוכנים
ואין לחנות כל יד בדבר
אבל הכי חשוב פה
"נא לא לנסות בבית מה שראיתם בפרסומות"
"אזהרה"!!!!!!!
toy-boy

נ.ב.

toy-boy • 13 באוג׳ 2005
נ.ב.
ואני בכלל נשלט icon_smile.gif
צדקן
צדקן • 13 באוג׳ 2005
על פי חוק הגנת הפרטיות, רשאי כל אדם שנמצא ברשימה כלשהי לבקש את הסרתו ממנה וכן כי מנהל הרשימה יגלה לו איזה מידע הוא מחזיק עליו

icon_rolleyes.gif
גלתיאה
גלתיאה • 13 באוג׳ 2005
כל עוד פרקליטות המדינה לא דואגת לטיפול בסאביות שנפלו קורבן לאנשים מסוכנים, בטענה המגוחכת כי מדובר ביחסי סאדו- מאזו, זכותן של הסאביות להגן על עצמן, גם אם זה כרוך בהחלפת אינפורמציה לגבי אנשים שההתנהגות שלהם מהווה איום עליהן.

בנתיים מר צדקני, אם עוולות כל כך מפריעות לך, תסתפק בזיהוי גניבות סיפרותיות.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
אם זכותן של הסאביות להגן על עצמן אז למה רשימה כזאת היא בשושו והרבה סאביות לא יודעות
על קיומה?

נ.ב:
בודקים את אמינות הדברים לפני שמישהו נכנס לרשימה כזאת או שכל אחת יכולה לספר את חוויותיה ורישומיה ובאופן אוטומטי יאמינו לדבריה(וזה כבר רכילות)?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
גלתיאה יקרה, אני מעיר את תשומת לבך כי את דנה בשרשור זה עם מי שנרשם ב 13 באוגוסט, שבמקרה יוצא היום. אני עצמי נוהג להתעלם ממי שבוחר בפחדנות להירשם תחת ניק בדוי רק בשביל שיוכל להביע דיעות תוקפניות בחופשיות. אם גם לך מדיניות דומה, חשבתי שכדאי שתדעי icon_smile.gif

לעניין שלשמו נתכנסנו, אני דווקא די מסכים עם המבקרים. למרות שאני לא חושב שהרשימה באותו פורום הוכנה על ידי חבורה של נקמניות ומטורפות ששמו להן למטרה להרוס את חייהם של דומים מלאכיים ותמימים, אני כן חושב שזו דרך שפותחת פתח למקרים כאלה, ואולי גרוע מכך - גם אם היא פועלת כפי שהיא אמורה לפעול, האפקטיביות שלה מוגבלת מאד. למה?

ראשית, כפי שציינו כאן, לא רבות הסאביות שחשופות אליה. שנית, מכל פורום סגור יש דליפות, וכינוי אפשר להחליף בקלות. שלישית, סאביות רבות לא מאמינות לשמועות. רביעית ואולי החשוב מכל - פס הייצור של "דומים מסוכנים" לעולם לא מפסיק לעבוד. אפשר להזהר מדום X ודום Y, רק כדי ליפול עם דום Z.

אז מה כן? לדעתי כמו באנטיוירוס, אין טעם להתגונן מפני וירוס ספציפי זה או אחר אלא לפתח הגנה גנרית מפני התופעה עצמה. במילים אחרות, לא להזהיר מפני מבטאי הסימפטומים אלא מפני הסימפטומים עצמם - ללמד כללי זהירות, שיקול דעת, איך לזהות "דום מסוכן", מה אפשר לעשות במצבים מסוימים וכו'.
גם זו לא שיטה מושלמת, בעיקר כי קשה מאד ללמד ולהפנים את הדברים הללו אצל מי שאין לו את זה וגם כי ה"דומים המסוכנים" לא תמיד נותנים סימני אזהרה מוקדמים, אבל עדיין שיטה זו נראית לי עדיפה על שיטת הרשימה ויעילה ממנה.
צדקן
צדקן • 13 באוג׳ 2005
טוב, נראה לי שסטינו מהעניין שלשמו נתכנסנו פה כולם.

אם יש רשימה כזו ואם יש פורום כזה - תנו כתובת. ואם לא בשבילי, אז בשביל הסאביות שבאתר.

אם אין רשימה - נא להפסיק ליילל בבקשה icon_biggrin.gif
כלובי
כלובי • 13 באוג׳ 2005
ועל זה נאמר "צדקן, תכין קפה!"

המבין יבין, צודק זלופון, הסבלנות לגבי כאלה שנרשמים לאתר ומיד מגלים בקיאות ופעילות יתר בפורומים תמה מזמן.
Yosefus​(שולט)

סיכום

Yosefus​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
אז מהיום כל מי שתכנס לפורום אלפוני תדע שיש כזו רשימה. נותר רק להסביר לה למי לפנות כדי לראות אותה. לדעתי המידע על עצם קיום הרשימה ועל הפרוצדורה הנדרשת כדי לראות אותה שווה הדבקה לראש הפורום.
יוספוס
(תמצית: יוספוס מגלגל את הכדור למגרשו של כלובי)
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 באוג׳ 2005
נדמה לי שדרושות כאן מספר הבהרות (אין לראות בי ובהודעה זאת בשום פנים ואופן נציגה של אותו פורום).
מאחר ומדובר בפורום אחר מהכלוב, אני מניחה שאין זה מן הראוי לפרסם אתר "מתחרה".

מדובר בפורום נשלטות שהכניסה אליו סגורה ודרושה הרשאה מיוחדת מהסיבה הפשוט שכל מיני גורמים אחרים לא יכנסו. מדובר בעיקר במקוםפ בו נשלטות יכולות להתייעץ ולשפוך את לבן מבלי לחשוש שאנשים אחרים יסיקו עליהן דיעה זו או אחרת, מקום בו הן יכולות להיות גלויות וכנות בצורה אינטימית.
אין רשימת מאפיינים מיוחדת על מנת להכנס, את צריכה להיות סאבית וכן, בודקים שאת אכן אישה ושאת אמינה- כמובן שאין שום דבר בטוח בחיים חוץ מהמוות, אבל משתדלים להתקרב לזה.

עד לא מזמן היתה רשימת דומים מסוכנים וכיום היא אינה קיימת עוד. מהסיבה הפשוטה ששמות מסוימים התסננו החוצה ולכן סאבית שרוצה לברר על דום ספציפי יכולה לשאול את חברות הפורום או את מנהלי הפורום באופן פרטי.
אני חייבת לציין שמנהלי הפורום לא מפרסמים כל שם שכל סאבית מבקשת לציין ולהגדירו כמסוכן, אלא לאחר בירורים מעמיקים ולאחר שיש ביסוס ועל פי רוב תלונות של מספר סאביות.
אף אחד לא זורק שם דברים באוויר ולגבי אלו ששואלים למה יש אפליות לגבי דומיות, אני מקווה שזה ברור שמטבע הדברים נשים פגיעות יותר.

כל סאבית שמעוניינת לקבל דיעה על דום זה או אחר יכולה לפנות שם או אפילו לסאביות מוכרות בקהילה. מישהו בטח מכיר את אותו דום ויכול לחוות דיעה כלשהי על טיבו- אם לא כדום, אז לפחות כאדם ובלי קשר לנקוט את כל אמצעי הזהירות שאפשר בכל מקרה.

כבר היו דברים מעולם ואין ביטחונות ולכן כל אלו נועדון כמצעי ביטחון נוסף- אחד מרבים.
מקווה שהפגתי קמעה את סמני השאלה שנתלו כאן באוויר.