בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש התעוררות

Morin
לפני 18 שנים • 2 בספט׳ 2005
Morin • 2 בספט׳ 2005
melody כתב/ה:
מורין icon_biggrin.gif

אותך באמת לא ראיתי יובלות, בשומקום !

אפ'חד לא ראה אותי. זה כי שתיתי בטעות מהכוס של דני. דני דין, נו. icon_wink.gif
TopKnot​(שולט)
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005
TopKnot​(שולט) • 3 בספט׳ 2005
בדקתי, ומסתבר שאני רשום מאז ינואר 2003. הסתכלתי סביב, ולא נותר לי אלה להשלים עם האמת המרה: אני דינוזאור.
האמת היא שאני קצת מציץ לאחרונה, ולא מסיבות נורא משמחות (רמזים בפרופיל המצומצם), וניסתי למצוא את עצמי ולראות אם יש איזה פרצוף מוכר. אפילו זיהיתי את נולי בצ'ט שלשום אבל היא לא ענתה לי! אבל עכשיו היא כיפרה ובגדול! שרשור אחד עם כל כך הרבה פרצופים מוכרים!!!
שלא יעלה לכם השתן למוח; ממש שימח אותי לראות את כולכם!
אני לא יודע בקשר למפגש כי אין לי מושג אם ה13.9 כבר היה או יהיה אבל אני בטח אמצא דרך לאלץ אותכם להשבע שאתם זוכרים אותי...

Remember how slowly I type in Hebrew? I just wrote all that on a keyboard with no Hebrew letters. I'm going to faint somewhere...
melody
melody • 3 בספט׳ 2005
טופנוט icon_smile.gif
חזרת מהכפור ? icon_wink.gif

קראתי את הפרופיל....
}{
alona.
alona. • 3 בספט׳ 2005
אחלה רעיון נולי.
תביאי את המכשיר ההוא שנעשה "פלמבה" icon_smile.gif
וגם את זו שצוחקת ומדביקה את כולם icon_smile.gif
אני גמבה.
נולי

אני?!?!?!?

נולי • 3 בספט׳ 2005
TopKnot כתב/ה:
בדקתי, ומסתבר שאני רשום מאז ינואר 2003. הסתכלתי סביב, ולא נותר לי אלה להשלים עם האמת המרה: אני דינוזאור.
האמת היא שאני קצת מציץ לאחרונה, ולא מסיבות נורא משמחות (רמזים בפרופיל המצומצם), וניסתי למצוא את עצמי ולראות אם יש איזה פרצוף מוכר. אפילו זיהיתי את נולי בצ'ט שלשום אבל היא לא ענתה לי! אבל עכשיו היא כיפרה ובגדול! שרשור אחד עם כל כך הרבה פרצופים מוכרים!!!
שלא יעלה לכם השתן למוח; ממש שימח אותי לראות את כולכם!
אני לא יודע בקשר למפגש כי אין לי מושג אם ה13.9 כבר היה או יהיה אבל אני בטח אמצא דרך לאלץ אותכם להשבע שאתם זוכרים אותי...

Remember how slowly I type in Hebrew? I just wrote all that on a keyboard with no Hebrew letters. I'm going to faint somewhere...

לא עניתי? הרי פניתי גם פניתי בכללי ! לא רק זאת, הרי אתה הסיבה! אמרתי לעצמי שאם אתה וגילגמש כבר מגיעים לצ'ט סימן שימי המשיח קרבים וחייבים לעשות מפגש ותיקים!

ואלונה: הצוחקת תגיע גם תגיע! רק שקורבן הפלמבה לא יגיע לצערי הרב.

בקיצור דינוזאורים יקרים: 13/9/05 23:15. עמוס אמר שיפתח את הפאב לכבודנו - שיהיה מקום שקט לשוחח ולהתחבק.
TopKnot​(שולט)
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005

Re: אני?!?!?!?

TopKnot​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
נולי: לא עניתי? הרי פניתי גם פניתי בכללי ! לא רק זאת, הרי אתה הסיבה! אמרתי לעצמי שאם אתה וגילגמש כבר מגיעים לצ'ט סימן שימי המשיח קרבים וחייבים לעשות מפגש ותיקים!

icon_razz.gif איזה כבוד! אני עושה עוד נפשות למפגש...
Artemis^
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005

וואללה זה מתחיל להיות מפתה יותר ויותר

Artemis^ • 4 בספט׳ 2005
יום שלישי זה בהחלט טוב.
הכניסה מותרת לדינוזאורים בלבד ?

לראות את טופ ואת ניו את מל ואת אלונה יוווו כמה זמן לא ראיתי את כולכם. בעצם מאז המפגש האחרון שארגנתי.
CaveM
לפני 18 שנים • 5 בספט׳ 2005
CaveM • 5 בספט׳ 2005
ואני בא לדנג'ן ואולי הכל תלוי בעבודה ובעייפות