אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהו. זה סגור. אני לסבית בעצם

ela
ela
לפני 19 שנים • 5 בספט׳ 2005

לגבי החבר הזה שלך

ela • 5 בספט׳ 2005
עכשיו אני מבינה שזה גבר מבחינה גנטית שהורמון מסוים, דהידרוטסטסטורון , שאחראי על סממנים חיצוניים בלבד, היה בעייתי והופרש בגיל מאוחר מדי (זה קורה הרבה אצל ערבים). בכל מקרה, גם בתור ילדה היו לו נטיות זכריות, וכשהסתדר העניין ההורמונלי, בערך בגיל 13, הופיעו סממנים חיצוניים זכריים, והוא דוקא כן פורה. גברים כאלה בד"כ מרגישים הקלה ושמחה ברגע שהסממנים החיצוניים מופיעים. אם זה המקרה של חבר שלך, כעת הוא גבר לכל דבר.
Aragorn​(שולט)

Re: לגבי החבר הזה שלך

Aragorn​(שולט) • 5 בספט׳ 2005
ela כתב/ה:
עכשיו אני מבינה שזה גבר מבחינה גנטית שהורמון מסוים, דהידרוטסטסטורון , שאחראי על סממנים חיצוניים בלבד, היה בעייתי והופרש בגיל מאוחר מדי (זה קורה הרבה אצל ערבים). בכל מקרה, גם בתור ילדה היו לו נטיות זכריות, וכשהסתדר העניין ההורמונלי, בערך בגיל 13, הופיעו סממנים חיצוניים זכריים, והוא דוקא כן פורה. גברים כאלה בד"כ מרגישים הקלה ושמחה ברגע שהסממנים החיצוניים מופיעים. אם זה המקרה של חבר שלך, כעת הוא גבר לכל דבר.

כן זה אכן המקרה שלו
ואכן הבנתי ממנו שהוא גבר לכל דבר.

אבל מענין לדעת אם בחורה בגיל הרך שתעסוק הרבה בפעילויות שמשחררות טוסטסטרון
ושאר הורמונים גבריים, תפתח סממנים גבריים.
זאת אומרת, יתכן שיש סיבה ביולוגית לאינסטינקט של ילדים קטנים להתרחק מבני המין הנגדי.
זו כמובן רק השערה, וקשה לי לחשוב על הורה שיהיה מוכן לנדב את הילדות שלו לניסוי icon_cool.gif

דרך אגב, אם את עוקבת אחרי הפורומים, למה את מתבטאת רק בנושאי ביולוגיה?
תרבות הדיון פה מרתיעה אותך?
ela
ela

Re: לגבי החבר הזה שלך

ela • 5 בספט׳ 2005
master james כתב/ה:

כן זה אכן המקרה שלו
ואכן הבנתי ממנו שהוא גבר לכל דבר.

אבל מענין לדעת אם בחורה בגיל הרך שתעסוק הרבה בפעילויות שמשחררות טוסטסטרון
ושאר הורמונים גבריים, תפתח סממנים גבריים.
זאת אומרת, יתכן שיש סיבה ביולוגית לאינסטינקט של ילדים קטנים להתרחק מבני המין הנגדי.
זו כמובן רק השערה, וקשה לי לחשוב על הורה שיהיה מוכן לנדב את הילדות שלו לניסוי icon_cool.gif

דרך אגב, אם את עוקבת אחרי הפורומים, למה את מתבטאת רק בנושאי ביולוגיה?
תרבות הדיון פה מרתיעה אותך?

טוב, אני עושה פה נסיון מסוים לצטט רק חלק...

אני לא חושבת שיש פעילויות כלשהן שישחררו טסטסורון במידה כזאת שישנו נטיה של ילדה. הנטיה שלה תושפע רק אם ממש יזריקו לה טסטסטורון.

אני חושבת שהאינסטינקט של הילדים להתרחק מבני המין הנגדי הוא לא מולד, ולכן גם לא אינסטינקט. זה משהו שמתפתח בגיל מאוחר יחסית לאחר תקופה בה לא היתה רתיעה מהמין הנגדי, ויותר עקב הבנה של מה המשמעות של זה, והתפיסה של אקט מיני, כמו "אצל המבוגרים", כדבר דוחה. לי עד גיל מסוים היו חברים בנים, אפילו בני זוג, ובערך בגיל 5-6 שידרו לי ילדים אחרים שזה לא מקובל, ופיתחתי סלידה מבנים, אפילו בצורה מוגזמת, כדי להתאים את עצמי.

אני מתבטאת רק בנושא ביולוגיה כי אני מרגישה שזה התחום היחידי שבו אני יכולה להביא משהו מעצמי, עובדות אמיתיות, ומבלי לפגוע באף אחד.

בקשר לשאר הנושאים, אני מעדיפה ללמוד ולהבין. יש הרבה דברים שאני סולדת מהם, ואם אני אביע את דעתי, כנראה שאפגע בהרבה אנשים.

אני מעדיפה לא לעורר התנגדות מצד אף אחד ואם יש מישהו שבאמת מגעיל אותי, אני מגלה מיד שהוא הגעיל עוד כמה אנשים שעונים לו בדיוק כמו שאני הייתי עונה. לכן חבל על המאמץ.
defluo{BDOC}

ממה שזכור לי

defluo{BDOC} • 5 בספט׳ 2005
ישנה השפעה חריפה על מין הילד (או הילדה לצורך העניין) בכל הנוגע לשנים הקריטיות הווה אומר בין גיל 3 ל5. התייחסות כאל מין מסויים ההופכי למינו האמיתי מובילה לשינויים הורמונליים בעתיד. ונעשו על זה מחקרים. אחוז האנשים שיש להם גליץ' בXY או XX הוא גבוה בצורה מפתיע. 1% מכלל האוכלוסיה.

אין לי פואנטה. פעם התעסקתי בחומר הזה הרבה יותר לעומק כי זה סקרן אותי לראות מנגנוני שינוי הורמונלים והשפעות של שינויי מין על הראש של בנאדם. מראים ממש איך חלקים מסויימים במוח האישה פעילים יותר לעומת אותם החלקים הרדומים במוח הגבר. וכשאישה הופכת לגבר או ההיפך... זה חומר מחקר מרתק.

אז אלה, אם תלכי עכשיו לשיעורי הגנה עצמית במקום לבלט, ספק אם זה ישפיע עלייך הורמנלית. אחרי הכל, את לא בת 3. icon_razz.gif
Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 בספט׳ 2005

Re: ממה שזכור לי

Aragorn​(שולט) • 6 בספט׳ 2005
ela כתב/ה:
אני מתבטאת רק בנושא ביולוגיה כי אני מרגישה שזה התחום היחידי שבו אני יכולה להביא משהו מעצמי, עובדות אמיתיות, ומבלי לפגוע באף אחד.

בקשר לשאר הנושאים, אני מעדיפה ללמוד ולהבין. יש הרבה דברים שאני סולדת מהם, ואם אני אביע את דעתי, כנראה שאפגע בהרבה אנשים.

אני מעדיפה לא לעורר התנגדות מצד אף אחד ואם יש מישהו שבאמת מגעיל אותי, אני מגלה מיד שהוא הגעיל עוד כמה אנשים שעונים לו בדיוק כמו שאני הייתי עונה. לכן חבל על המאמץ.

זו גישה מאוד נכונה לדעתי.
זה באמת לא לענין להגיב לנושאים שאתה לא מבין בהם ו/או לא מתחבר אליהם
כל הכבוד על האיפוק וחבל שלא כולם פה נוהגים כמוך.
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 9 בספט׳ 2005
מקבי​(מתחלף) • 9 בספט׳ 2005
אני לסבית שכלואה בגוף של גבר. icon_redface.gif