אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין השליטה לניצול

Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2005

Re: הגבול הדק שבין השליטה לניצול

Aragorn​(שולט) • 13 בספט׳ 2005
tch כתב/ה:
לידיעתך ידידי,העצות שקיבלתי מהגבירה הנוכחית שלי יקרות מפז,הנתינה שלי בשרות ובמסירות שאני מעניק לה היא כאין וכאפס לעומת ההדרכה וההובלה שאני מקבל ממנה,המטרה בקשר כזה הוא להנות ולהיות שלם שאתה מגשים את עצמך.

יפה מאוד.
אני שמח בשבילך.
סאב למרותך​(לא בעסק)

Re: ולחילופין

סאב למרותך​(לא בעסק) • 13 בספט׳ 2005
קודם כל, לנושא עצמו, אני מסכים שאין באמת אנשים שמוכנים לשרת ללא תמורה, וברור שגם העבד רוצה משהו מהקשר. אני גם מאד מתחבר לדברים של זיקית, שצריך לבדוק גם את הצד של המלכה, והאם היא נמצאת בקשר רק בשביל השירות שהיא מקבלת (וכבר יצא לי להיתקל במישהי, שבעצתה של חברה מלכה סיפרה שהיא מלכה, כדי לקבל הסעות חינם, וציינה שהיא רק בקטע מנטלי, כדי שלא יבקשו ממנה דברים נוספים).

אבל אני כאן בעיקר בשביל ההבהרה הבאה:

Aragorn כתב/ה:

יפה שאתה כזה שקול אבל לא כולם כמוך, למשל העבד חתלתול זבל
שהתוודה על הסכמתו לשבור גבולות כבר בתחילת הקשר מתוך פחד שאחרת הוא לא ישיג מלכה.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11067

יתכן שזו אשמתן של המלכות שמנצלות את היחס המיספרי העובד לטובתן,
ויתכן שזה אשמתו של העבד שחרמנותו מעבירה אותו על דעתו
אבל בכל מקרה, קיימים עבדים שעושים דברים שלא נעימים להם
רק מתוך מחשבה שזו האפשרות היחידה שלהם למצוא מלכה
ואת זה אי אפשר להכחיש.

בסה"כ העליתי פה נושא לדיון. בסופו של דבר, לא הסכמתי לשבור גבולות כבר בתחילת הקשר, אבל היה נראה לי חשוב שגם אחרים יהיו מודעים לתופעה, ואולי יקבלו ככה תמיכה מוראלית להתנגד לה.
cai
cai

Re: ולחילופין

cai • 13 בספט׳ 2005
חתלתול זבל כתב/ה:
קודם כל, לנושא עצמו, אני מסכים שאין באמת אנשים שמוכנים לשרת ללא תמורה, וברור שגם העבד רוצה משהו מהקשר. אני גם מאד מתחבר לדברים של זיקית, שצריך לבדוק גם את הצד של המלכה, והאם היא נמצאת בקשר רק בשביל השירות שהיא מקבלת (וכבר יצא לי להיתקל במישהי, שבעצתה של חברה מלכה סיפרה שהיא מלכה, כדי לקבל הסעות חינם, וציינה שהיא רק בקטע מנטלי, כדי שלא יבקשו ממנה דברים נוספים).

מתחבר לדבריה של מי?
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 13 בספט׳ 2005
שטיפת רצפות...שאיבת אבק...כביסה... גיהוץ...
קניות... הכנת קפה לגבירה...

תראו איך הוא נהנה,אז איפה הניצול?אושר עילאי..... icon_cool.gif
cai
cai
cai • 13 בספט׳ 2005
איזה חמודים icon_smile.gif
tch​(נשלט)
cai כתב/ה:
איזה חמודים icon_smile.gif

תודה.... icon_redface.gif

אופס...כמעט שכחתי....

להשקות עציצים...
ליידי מפונקת​(שולטת)
tch הדברים שאתה כותב מאד יפים, אבל המציאות מכה על פנינו פעם אחר פעם.
מלכה אינה צריכה לעסוק במטלות יום יומיות כגון ניקיון,כביסה ,וגיהוץ,מלכה צריכה להגיע לבית נקי ,מבריק,ומצוחצח לאחר שעבדה השאיר שובל של ריחות נעימים,ומילא את ההוראות שהצתווה למלא.
מה זה הקישקוש הזה?מלכות יש לרוב באגדות ועוד כמה שורדות שבאמת אפשר להכניס מזמן לבית אבות icon_lol.gif .
נשים שולטות, הן לא מלכות ועד כמה שהמילה תפסה בבדס"מ והושרשה לטעמי היא עושה לשולטות שרות דוב.
כן נחמד מאד לחזור אחרי יום עבודה לבית נקי ומצוחצח, בשביל זה אני יכולה לשלם
לעוזרת בית ולא להטריד את עצמי עם נשלט, שזה פול טיים ג'וב או לפחות פארט טיים icon_lol.gif
מי שחושב שזאת משימה קלה להיות שולטת טועה,
אני מתכוונת לשולטת אמיתית ולא כמובן לנצלנית.
האם הרגשתי מנוצל?בפירוש לא.פגוע-בוודאי,אבל לא מנוצל,שירתתי אותה מתוך רצון אמיתי ,וראיתי בכך זכות אמיתית.
למה אנחנו מרגישים פגועים, כאשר אנחנו נותנים, נותנים ולבסוף במקום לקבל מילת תודה או
ליטוף, מקבלים שיחרור. אופסס ניצול

סקסית?ממממ.....היא חייבת להיות חכמה ואיכותית,בעיניי אישה חכמה ושתלטנית היא סקסית בעיניי,אישה שמסוגלת להוריד גבר על ברכיו במבט,היא סקסית בעיניי,יש המון בחורות שנחשבות סקסיות והן אהבלות ברמות,אלו לא עושות לי את זה.

אכן סקסית בעיניי המתבונן, אך לא ממש, הרוב יסכימו מי היא אישה מושכת במידה זאת או אחרת.
ואם היא צריכה להיות חכמה ואיכותית, סקסית מבחינתך, משתמע מכך שתשרת רק שולטת שאתה
נמשך אליה מינית ושוב אנחנו חוזרים לסקס.

לידיעתך ידידי,העצות שקיבלתי מהגבירה הנוכחית שלי יקרות מפז,הנתינה שלי בשרות ובמסירות שאני מעניק לה היא כאין וכאפס לעומת ההדרכה וההובלה שאני מקבל ממנה,המטרה בקשר כזה הוא להנות ולהיות שלם שאתה מגשים את עצמך.

וזאת התשובה להדדיות, אתה מקבל עצות, הדרכה, והובלה, היא מקבלת דירה נקיה. icon_wink.gif
tch​(נשלט)
ליידי מפונקת כתב/ה:
tch הדברים שאתה כותב מאד יפים, אבל המציאות מכה על פנינו פעם אחר פעם.
מלכה אינה צריכה לעסוק במטלות יום יומיות כגון ניקיון,כביסה ,וגיהוץ,מלכה צריכה להגיע לבית נקי ,מבריק,ומצוחצח לאחר שעבדה השאיר שובל של ריחות נעימים,ומילא את ההוראות שהצתווה למלא.
מה זה הקישקוש הזה?מלכות יש לרוב באגדות ועוד כמה שורדות שבאמת אפשר להכניס מזמן לבית אבות icon_lol.gif .
נשים שולטות, הן לא מלכות ועד כמה שהמילה תפסה בבדס"מ והושרשה לטעמי היא עושה לשולטות שרות דוב.
כן נחמד מאד לחזור אחרי יום עבודה לבית נקי ומצוחצח, בשביל זה אני יכולה לשלם
לעוזרת בית ולא להטריד את עצמי עם נשלט, שזה פול טיים ג'וב או לפחות פארט טיים icon_lol.gif
מי שחושב שזאת משימה קלה להיות שולטת טועה,
אני מתכוונת לשולטת אמיתית ולא כמובן לנצלנית.
האם הרגשתי מנוצל?בפירוש לא.פגוע-בוודאי,אבל לא מנוצל,שירתתי אותה מתוך רצון אמיתי ,וראיתי בכך זכות אמיתית.
למה אנחנו מרגישים פגועים, כאשר אנחנו נותנים, נותנים ולבסוף במקום לקבל מילת תודה או
ליטוף, מקבלים שיחרור. אופסס ניצול

סקסית?ממממ.....היא חייבת להיות חכמה ואיכותית,בעיניי אישה חכמה ושתלטנית היא סקסית בעיניי,אישה שמסוגלת להוריד גבר על ברכיו במבט,היא סקסית בעיניי,יש המון בחורות שנחשבות סקסיות והן אהבלות ברמות,אלו לא עושות לי את זה.

אכן סקסית בעיניי המתבונן, אך לא ממש, הרוב יסכימו מי היא אישה מושכת במידה זאת או אחרת.
ואם היא צריכה להיות חכמה ואיכותית, סקסית מבחינתך, משתמע מכך שתשרת רק שולטת שאתה
נמשך אליה מינית ושוב אנחנו חוזרים לסקס.

וזאת התשובה להדדיות, אתה מקבל עצות, הדרכה, והובלה, היא מקבלת דירה נקיה. icon_wink.gif

ליידי מפונקת...
לא מסכים לדברייך והאמת היא שאני לא ממש אוהב את תגובתך,אבל זכותך לחשוב כך,את מה שיש לי לאמר לך ,אומר בארבע עיניים.
ממך ציפיתי לתגובה שונה,נו שיין...וואט אבר..
הנושא מוצא,מי שחושב שיש כאן ניצול,שלא יכנס לזה,לדעתי בשום פנים ואופן ...לא בא' רבתי.
ליידי מפונקת​(שולטת)
ליידי מפונקת...
לא מסכים לדברייך והאמת היא שאני לא ממש אוהב את תגובתך,אבל זכותך לחשוב כך,את מה שיש לי לאמר לך ,אומר בארבע עיניים.
ממך ציפיתי לתגובה שונה,נו שיין...וואט אבר..
הנושא מוצא,מי שחושב שיש כאן ניצול,שלא יכנס לזה,לדעתי בשום פנים ואופן ...לא בא' רבתי.
[/quote]

אווו עכשיו אנחנו בהסכמה, גם אני לא אוהבת את תגובתך זאת.
מה זאת אומרת ממני אתה מצפה לתגובה שונה? על מה ולמה.
דעתי היא דעתי, היא לא משתנה כעלה נידף ברוח.

איפה בדיוק בתשובה שלי אתה רואה את המילה ניצול?
מערכת יחסים בין שולט ונשלט כמו כל מערכת יחסים, מורכבת מהדדיות. זאת דעתי.
למעשה אני חושבת ששליטה מנטלית, הכוונה, ייעוץ, תמיכה בנשלט, הרבה יותר קשים מלנקות דירה.

ולא בטוחה שנוכל לדבר בארבע עיניים, כאשר יש לי רק אחת
icon_lol.gif . (סתםםםםםםםםםם)