שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעירי הבדסמ

009​(אחר)
לפני 18 שנים • 8 באוק׳ 2005
009​(אחר) • 8 באוק׳ 2005
[quote="Bloody"]אני חושב שהנושא המודובר הוא לא הנחלת ערכי הSSC (שאגב, עליהם אפשר להתוכח) ,

אלו מילים בלתי אפשריות מבחינתי שראויות לכל גינוי אפשרי!!!

על ה-SSC לא יהיה שום ויכוח.........ה-SSC מילים קדושות !!!

אשמח מאד אם תשנה דעתך בנושאי בטיחות וערכי ה-SSC כבר אחרי הודעתי זו.

009
Bloody
לפני 18 שנים • 8 באוק׳ 2005
Bloody • 8 באוק׳ 2005
השרשור ב"מערכת הכלוב"
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11549

כל מי שבעד , תאמרו ''הן''.
כל מי שנגד... טוב, לא צריך אל תגידו כלום icon_smile.gif
T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 באוק׳ 2005
T O M​(שולט) • 9 באוק׳ 2005
לדעתי, פורום כזה הוא לא הכרחי.

האנשים באתר יכולים להיות מחולקים להרבה קטגוריות, שכל אחת מהן שונה מהשנייה.
לכן פורומים צריכים להוות את הקטגוריות הכי משמעותיות והכי גדולות שיש.

לדוגמה:

אפשר להקים פורומים ל-18-25 , 25-30 , 30-35 , 35-40.
יש הבדלים בין כל הארבעה אבל הם יחסית קטנים, כיוון שמדובר באתר בדסמ
ורוב הדברים קשורים לנושא הזה ספציפית ופחות לטווח גילאים.

לעומת זאת פורום מיילדום(הבנים על הבנות) מול פורום פאמדום (הבנות על הבנים) זה הבדל
משמעותי מאוד. התכנים פחות או יותר אותם תכנים אולים הגישה שונה וההבדלים ניכרים
בפורומים.

גם פורום כללי שהוא לנושאים כללים.

פורום בליינים שהוא מרכז את כל מה שנוגע למביסובת ובילויים.

ופורום לא קשור שאוסף את כל הדברים ביחד שלא קשורים לבדסמ
(במקום לפתוח למשל תתי פורומים ב"לא קשור")

לכן אני אומר להתמקד בפורומים שהכי רחבים ומייצגים כמה שיותר קהל,
ולא לפתוח תתי פורומים עבור כל קטגוריה קטנה יותר כי זה יגרור הצפה של פורומים.
כל קבוצה תרצה פורום, גם אם היא יחסית קטנה...

העדיפות בעיניי היא להכניס כמה קבוצות קטנות לקטגוריה גדולה אחת, כפי שזה כרגע.

------------------------------------

דבר נוסף הוא שאם אכן יוקם פורום לגילאי 18-25, יהיה צורך להשקיע בו וזה לא קל.
וגם אם תהיה השקעה, ייתכן שאנשים בטווח גילאים האלה לא ירצו להיות מזוהים דווקא עם
הפורום הזה כמקום העיקרי שבו הוא כותבים. לא ירצו להיות במעין "גטו" שבו רק שם יוכלו
להכיר פרטנר ראוי...

מעבר לדיונים והסיפורים, הרעיון הוא גם להשתלב כמה שיותר עם אנשים אחרים
(וגם למי שרוצה להרחיב את מרחב החיפוש שלו).

אז נכון שישנן קבוצות. אי אפשר להתעלם מזה.
אבל אם אפשר בוא נוריד אותן למינימום כך שכולם יגיבו ברוב המקומות ולא יהיה פיזור המוני.
פומיקי

נו, באמת (אמרה הפולניה)

פומיקי • 9 באוק׳ 2005
הכל מתחיל מהשאלה למה אתה כאן. אם אתה כאן כדי להכיר, תכיר.יש צ'אטים, יש פרופילים - הכל כאן. אם אתה חש שיש לך נסיון וידע להעניק לדורות הצעירים - יש לך את "אלפוני".
מעבר לזה, בשביל מה?
ממה שהבנתי, פורום כזה יכלול אנשים צעירים (שזה כמובן לא אומר שהם מנוסים יותר או פחות, יש מבוגרים שרק עכשיו נחשפו, לעומתם צעירים שעוסקים כבר שנים, ורק לא קראו לזה בשם), שרוצים ללמוד? לדעת? להרחיב אופקים?
וואללה, אומרת הפולניה, שיקראו. יש מה.
ונניח אני עכשיו בת 25, ובינואר, לא עלינו, 26? (רשמו לפניכם)
מגורשת מגורשת מגורשת?
האקבל גם אני יום אחד offtopic.gif מקרייזי?
Black Roses
Black Roses • 9 באוק׳ 2005
זה יכול להיות נחמד כמו שנפתח פורום של זקנים לגבי יעיל לא יודעת עד כמה כי אני לא רואה מה אתה כבר יכול לרשום שם שאתה לא תרשום בפורומים האחרים? אז נכון אולי תוכל להכיר כך יותר צעירים אז תפתח סקר גילאים..... לגבי כל המתנשאים לצערי ראיתי הרבה מבוגרים שלא מתקרבים לקרסוליים של כמה צעירים שמסתובבים כאן .
OMEN{בובת זונה}

מספר חלופות לפורום 18-21

OMEN{בובת זונה} • 9 באוק׳ 2005
1) פורום אלפוני.

2) פורום אלפוני.

3).... נכון.... פורום אלפוני.

בפורום אלפוני ניתן כיום לקבל מענה על כל נושא אפשרי שיפתח בפורום 18-21. מה ההבדל היחיד? שמלבד הצעירים שמתחילים יש שם גם מבוגרים שמתחילים. ומלבד צעירים שמייעצים, יש שם גם מבוגרים שמייעצים (לעיתים עם מספר דו-ספרתי של שנות ניסיון).
אם ניקח לדוגמא את מה שכתבו כאן קודם , איני יודע אם היה זה הומור או רצינות: אין מקום לסשנים, אין כסף לחבלים וכו', אלו שאלות שניתן להעלות בפורום אלפוני ולקבל תשובות מצויינות, כמו גם דרכים לאלתר עם מה שיש, ואפילו ניתן למצוא שם מתנדבים שישאילו ציוד או מקום או הדרכה.

בלונדי, אם רק תוכל להסביר לי מה אתה רואה בפורום 18-21 שהוא כ"כ מיוחד ושונה מהאלפוני (מלבד שיתוף ה"מבוגרים" ) אולי אשתכנע. על פניו אין לי משהו נגד פורום שכזה פשוט איני רואה בו צורך וחבל לגרום לסרבות מיותר במפת האתר. כנ"ל אני חושב על 40+ , אבל אני מודה ומתוודה שיכול להיות שהם רואים סיבות שאני לא. ולכן אני שואל אותך.. מה יהיה ההבדל בין אלפוני לפורום שאתה מציע.

ילדה יפה כתבה:אני אישית לא נתקלתי בסירוב מצד נשים וגברים כאחד, שולטים ונשלטים כאחד, לנהל שיחה מכיוון שאני צעירה מדי...

ילדה- בינינו, אבל ממש בסוד, בלי שאף אחד ישמע: כמה גברים את מכירה באתר שיסננו אישה מתענינת? כמה גברים באתר הזה את מכירה שיסרבו לדבר עם בחורה שפונה אליהם? לעיתים קרובות הם אף יראו בה פוטנציאל להיות "הבאה". *
אין ספק שלגברים , בעיקר מתחילים וחסרי ניסיון יש יותר בעיה ליצור קשר באתר - גם עם נשים וגם עם גברים. עם זאת, לדעתי דווקא פורומים המעורבים בהם יש מבוגרים וצעירים, שולטים ונשלטים, שולטות ונשלטות, אנשים עם פנטסיות כאלה ואחרות, עם גבולות שונים... לדעתי זה המקום בשביל המתחילים ושם הם יכולים להיחשף לכל מגוון הדעות והאג'נדות בעולם הבדסמ. ואנחנו הרי יודעים שיש כיד המלך.

*והתשובה - יש כאלה, אבל צריך לדוג אותם בקושי.
Homelander​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 באוק׳ 2005

בושה וחרפה הנוער של ימנו- כל אחד חושב שמגיע לו יחס מיוחד...

Homelander​(שולט) • 14 באוק׳ 2005
icon_twisted.gif
ידידי היקר.. מה יהיה איתך icon_question.gif
לפעמים יש לך רעיונות icon_idea.gif לך תדע... icon_razz.gif
בוא נדבר קצת על זה אוקי?

א. אתה מרגיש שנותנים לך פה יחס רע בגלל הגיל? תוכיח שזה לא היחס המגיע עליך no2.gif רק בצ'ט פה יש כבר לפחות עשרה אנשים שיכולים לומר לך שהם חתפו שוק מתחת לירח כשהם גילו מה גילי... icon_eek.gif ושלא נדבר על אתרי BDSM אחרים whip2.gif
ב. מה איכפת לך לכל הרקוחות מה אומרים עליך? icon_exclaim.gif אם אנשים בחברה שלנו ידעו מה אתה נוהג לעשות בחדר המיטות היו אומרים עליך דברים הרבה יותר גרועים ברורב המקומות...
ג. שכחת את אחד המשפטים הגאוניים באותם שירים צבאיים: 'אנחנו צעירים ואין לנו פז"מ' פשוט מבריק תאמין לי yes.gif
ד. חסר לך ניסיון? יש כ"כ הרבה מקומות בשביל זה גם בלי לפתוח עוד אחד. ולך גם יש את המלכה שלך ponyplay.gif
אלא אם יש חדש שהפסדתי..

בכל מקרה, עזוב אותך משטויות, פורום כזה באמת לא הכרחי, אני נהנה להיות צעיר tongue.gif
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 14 באוק׳ 2005

למה לא, בעצם...?

venus in our blood​(שולטת) • 14 באוק׳ 2005
אם יש רוב מסויים של אנשים צעירים, שמרגישים צורך לחלוק, אז למה לא?

למה זה מפריע לכם כל כך?

תנו להם ליהנות, '' העולם שייך לצעירים..'', אתם יודעים icon_smile.gif