שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת בוקה-קה

סוד לוחש​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 22 באוק׳ 2005

Re: תזכורת

סוד לוחש​(נשלטת) • 22 באוק׳ 2005
Yosefus כתב/ה:
בהקשר אחר (אך רלוונטי להפליא) כנפיים כתבה:
...
ואם מישהו כתב שם משהו מהנשמה שלו/שלה
ולא משנה אם היא עמוקה או רדודה (הנשמה או הכתיבה....)
יש מקום לכבד את מה שנכתב
.... אנושיות עוד לא הרגה אף אחד

יוספוס, וכנפים

אמרתם בשמי את מה שחשבתי שראוי להאמר גם בשרשור הזה אבל גם בכמה אחרים שקראתי.

גם בקצה של הקצה של הארוטיקה-הפונוגרפיה -המיניות,
דווקא במשחקי שליטה דווקא אם הם משלבים השפלה - הכבוד והאנושיות כל כך חשובים.
OMEN{בובת זונה}

לעוד מישהו פה יש דה ז'ה וו???

OMEN{בובת זונה} • 22 באוק׳ 2005
טוב חברים, כבר עברנו על זה, לא? את המים האלו כבר טחנו.

חופש הביטוי, כל אחד והפנטזיות שלו, מה שאתם עושים בחדרי חדרים מגעיל לא פחות,בלה בלה בלה ...

לא הגיע הזמן לנקות את הפורום הזה מתגובות שמתנגחות בנושא ההודעה? זה מתחיל להיות פחות כיף לקרוא כאן ופחות מועיל לכתוב כאן. כל שרשור הופך לריב שאינו קשור לנושא עצמו אלא ל"מי יותר חזק"!

איכס!!!
אתה אוהב שמשתינים עליך? איך זה יכול להיות...?
יא מגעילה... פיסטינג אנאלי.....??!
תסתכלי על עצמך איך הוא מרביץ לך בחגורה שלו כשהוא חוזר הבייתה מהעבודה ואת חוזרת לעוד!
ואתה... עושה צחוק מעצמך לפני החברות שלה... מטייל על 4 עם קולר ורצועה .
אתם כולכם סוטים! וגם אני. ומטבע הדברים כל סוטה אוהב דברים אחרים, לא שגרתיים לפחות בעיני המתבונן הוונילי... האם כל מי שהגיב כאן לשלילה הוא וונילי? או שהיא נזירה?

אז כן, אם הם מחפשים אנשים למסיבת בוקקה זה לא שונה מההודעות ה"דוחות" שמתפרסמות כאן לפליי פארטי, או לערב הצלפות , ערב קשירות, מסיבת סאדו בדאנג'ן. גם שם יש הרבה אנשים, לפעמים מסוננים היטב, שמתאגדים למטרה אחת - לממש פנטסיות וסטיות! מי שלא מסכים להאמין לי שיקח דוגמא את מסיבות המיילדום המוכרות.
אין הבדל מבחינתי בין בחור צעיר שמחפש אישה מבוגרת שתתעלל בו ותעשה ממנו עבד מין, לבין אישה שמחפשת להרגיש זונה כאשר אחד אחרי השני הגברים סביבה גומרים עליה. אין לי ספק שזה מרגיש לה זנותי, כמו שהיא אוהבת. ואין לי ספק שכאשר היא במרכז היא בעצם מרגישה מינית מאוד כי היא לבדה מגרה את כלללל הגברים שסביבה והם גומרים לה בפרצוף.
אין לי גם ספק שלחלק מהאנשים שקוראים את זה עכשיו בא להקיא, אבל זה בדיוק העניין - כל אחד בוחר לעשות מה שבא לו.
האם תקיאו גם כשאזכיר ביזאר קשה? להזכירם זה כשמחרבנים לכם על הפרצוף!!!
או אולי כשאזכיר מצבטים שכמעט תולשים את הפטמה.
אולי תעדיפו לדבר על גאגים ועל ההשפלה הקשה שבשובל הריר הנוטף ללא שליטה מהפה,
זה יותר טוב?
על זה מותר לדבר?
על השתנות בפרצוףיותר נהוג לדבר ועל גמירה בפרצוף לא?
אולי אם לא אזכיר מספר משתתפים אלא אזכיר רק איש אחד שמן ומכוער עם פלולה ענקית על הלחי וחצ'קונים על התחת - זה יסבר את אזניכם יותר מאשר קבוצת גברים איכותיים שרוצים לממש פנטסיה מלוכלכת (תרתי משמע gay.gif )...
אה... כמעט ושכחתי...יש כמובן את אלו שאוהבים לראות דם, את שלהם או של אחרים. ישנם כאלה שנהנים לשתות דם!.
יש קשירות, הצלפות, יריקות, חניקות, מין אנאלי, מניעת גמירה, ספאנקינג, טרמפלינג, פייס-סיטינג, CBT ועוד...
עשיתם חלק מהדברים הללו? אז מדוע אתם מתחלחלים מכך שמישהו רוצה לקיים מסיבת בוקקה??
את מסיבות הפליי פארטי והמיילדום הזכרנו כבר, ישנו גם צירוף דום או מלכה נוספים, ישנם המון סוגים של ערבי משחק כאלה ואחרים שלא התחלחלתם מהם ואולי אף השתתפתם בהם.

ברשימה הזו חלק מהדברים קוסמים לי וחלק מהם מרתיעים אותי או דוחים אותי. אבל למה לדרוך על פנטזיה של בנאדם, שיצאה מהחדר השמור והכמוס ביותר שלו? כל עוד הכל נעשה מרצון ובהסכמה- איש במיניותו יחיה.

*מבקש מראש סליחה מכל האנשים השמנים והמכוערים שיש להם פלולות ענקיות וחצ'קונים על התחת! לא התכוונתי לפגוע, אלא להוכיח טענה.
icon_lol.gif
Yosefus​(שולט)

Re: לעוד מישהו פה יש דה ז'ה וו???

Yosefus​(שולט) • 22 באוק׳ 2005
danyu כתב/ה:

אולי אם לא אזכיר מספר משתתפים אלא אזכיר רק איש אחד שמן ומכוער עם פלולה ענקית על הלחי וחצ'קונים על התחת - זה יסבר את אזניכם יותר מאשר קבוצת גברים איכותיים שרוצים לממש פנטסיה מלוכלכת (תרתי משמע gay.gif )...
icon_lol.gif

מה אתה מכניס לכאן פוליטיקה ? מה אהוד ברק רלוונטי לדיון ???
electro-z

electro-z • 22 באוק׳ 2005
Yosefus כתב/ה:
danyu כתב/ה:

icon_lol.gif

מה אתה מכניס לכאן פוליטיקה ? מה אהוד ברק רלוונטי לדיון ???

מה לא קשור?

קודם כל כבר אין לו פלולה אבל מצד שני, לפי ההתנהלות שלו הוא כבר עשה לכולנו ומתכנן עוד לעשות שפע של בוקהקות על הפנים של כולנו, עם או בלי הסכמה.
shiri​(לא בעסק)

shiri​(לא בעסק) • 22 באוק׳ 2005
danyu כתב/ה:
טוב חברים, כבר עברנו על זה, לא? את המים האלו כבר טחנו.

חופש הביטוי, כל אחד והפנטזיות שלו, מה שאתם עושים בחדרי חדרים מגעיל לא פחות,בלה בלה בלה ...

לא הגיע הזמן לנקות את הפורום הזה מתגובות שמתנגחות בנושא ההודעה? זה מתחיל להיות פחות כיף לקרוא כאן ופחות מועיל לכתוב כאן. כל שרשור הופך לריב שאינו קשור לנושא עצמו אלא ל"מי יותר חזק"!

איכס!!!
אתה אוהב שמשתינים עליך? איך זה יכול להיות...?
יא מגעילה... פיסטינג אנאלי.....??!
תסתכלי על עצמך איך הוא מרביץ לך בחגורה שלו כשהוא חוזר הבייתה מהעבודה ואת חוזרת לעוד!
ואתה... עושה צחוק מעצמך לפני החברות שלה... מטייל על 4 עם קולר ורצועה .
אתם כולכם סוטים! וגם אני. ומטבע הדברים כל סוטה אוהב דברים אחרים, לא שגרתיים לפחות בעיני המתבונן הוונילי... האם כל מי שהגיב כאן לשלילה הוא וונילי? או שהיא נזירה?

אז כן, אם הם מחפשים אנשים למסיבת בוקקה זה לא שונה מההודעות ה"דוחות" שמתפרסמות כאן לפליי פארטי, או לערב הצלפות , ערב קשירות, מסיבת סאדו בדאנג'ן. גם שם יש הרבה אנשים, לפעמים מסוננים היטב, שמתאגדים למטרה אחת - לממש פנטסיות וסטיות! מי שלא מסכים להאמין לי שיקח דוגמא את מסיבות המיילדום המוכרות.
אין הבדל מבחינתי בין בחור צעיר שמחפש אישה מבוגרת שתתעלל בו ותעשה ממנו עבד מין, לבין אישה שמחפשת להרגיש זונה כאשר אחד אחרי השני הגברים סביבה גומרים עליה. אין לי ספק שזה מרגיש לה זנותי, כמו שהיא אוהבת. ואין לי ספק שכאשר היא במרכז היא בעצם מרגישה מינית מאוד כי היא לבדה מגרה את כלללל הגברים שסביבה והם גומרים לה בפרצוף.
אין לי גם ספק שלחלק מהאנשים שקוראים את זה עכשיו בא להקיא, אבל זה בדיוק העניין - כל אחד בוחר לעשות מה שבא לו.
האם תקיאו גם כשאזכיר ביזאר קשה? להזכירם זה כשמחרבנים לכם על הפרצוף!!!
או אולי כשאזכיר מצבטים שכמעט תולשים את הפטמה.
אולי תעדיפו לדבר על גאגים ועל ההשפלה הקשה שבשובל הריר הנוטף ללא שליטה מהפה,
זה יותר טוב?
על זה מותר לדבר?
על השתנות בפרצוףיותר נהוג לדבר ועל גמירה בפרצוף לא?
אה... כמעט ושכחתי...יש כמובן את אלו שאוהבים לראות דם, את שלהם או של אחרים. ישנם כאלה שנהנים לשתות דם!.
יש קשירות, הצלפות, יריקות, חניקות, מין אנאלי, מניעת גמירה, ספאנקינג, טרמפלינג, פייס-סיטינג, CBT ועוד...
עשיתם חלק מהדברים הללו? אז מדוע אתם מתחלחלים מכך שמישהו רוצה לקיים מסיבת בוקקה??
את מסיבות הפליי פארטי והמיילדום הזכרנו כבר, ישנו גם צירוף דום או מלכה נוספים, ישנם המון סוגים של ערבי משחק כאלה ואחרים שלא התחלחלתם מהם ואולי אף השתתפתם בהם.

ברשימה הזו חלק מהדברים קוסמים לי וחלק מהם מרתיעים אותי או דוחים אותי. אבל למה לדרוך על פנטזיה של בנאדם, שיצאה מהחדר השמור והכמוס ביותר שלו? כל עוד הכל נעשה מרצון ובהסכמה- איש במיניותו יחיה.

*מבקש מראש סליחה מכל האנשים השמנים והמכוערים שיש להם פלולות ענקיות וחצ'קונים על התחת! לא התכוונתי לפגוע, אלא להוכיח טענה.
icon_lol.gif

cheer.gif
כמה נכון וכמה טוב שנאמר
ההתחסדות של אנשים כאן מהממת אותי כל פעם מחדש
DEVIL EYES

Re: אני מוחה

DEVIL EYES • 22 באוק׳ 2005
[quote="kael"]סלח לי DEVIL EYES אבל לטעון טענה שאומרת שאדם לא מבין מחייו ולא יודע מה הוא רוצה באופן בסיסי רק בגלל שהוא צעיר זה שטויות ובאיזה שהוא מקום התנשאות.

אני מבין את הרעיון שמאחורי הטענה ונכון שיש בה חלק מן האמת, אבל עדיין, זה שאדם צעיר לא אומר שהוא לא יודע מה הוא רוצה.

קאל היקר -

בכל גיל בן אדם חושב שהוא הכי חכם בעולם.

שאני הייתי בן 15 הייתי בטוח שאני ה-גבר, הכי חכם ומבין שיש.
אבל בגיל 16..וואלה, ראיתי שבגיל 15 הייתי טמבל בנושאים מסויימים, שלא התעמקתי בהם יותר מדי.

כמו שיש הבדל של שמים וארץ בין בן אדם בן 18 לפני צבא - לגבר בן 21 אחרי צבא - לגבר בן 31 ..

מבין את הרעיון..

אני לא מזלזל בזה שהוא בן 18.
כבודו במקומו מונח

אני פשוט רואה את הדברים מזווית עליונה.
שיש לו תאוות ומטרות שונות ממה שיש לי .
מצד שני אחר מסתכל עלי מלמעלה כילד..
זה העניין.

מה אני אגיד לך,אני רק מקווה שזה יצא לכם לפועל, ותעשו חיים.

ובקשר למה שקליבר אמר על זה שלא הזמנתי אותו לסשנים איתי-שפחותי..
1. אני לא אקסהבציוניסט יותר מדי. ודיי קנאי בקשר למישהי שאני איתה+רוצה להיות 1-1 .
2. אני לא מכיר אותך לצערי, לא יודע מה הקישורים שלך, או איך אתה נראה..
יכול להיות שהלכתי לידך ברחוב אתמול..וראיתי שאתה אחלה בן אדם..
מצד שני יכול להיות שראיתי אותך במועדון, ואתה פלוץ.. icon_smile.gif
לא משהו אישי..
אני פשוט לא מכיר אותך, ולכן לא הוזמנת לסשן.. פסשטיט?

אם אתה אומר שרבות הבחורות שפונות אליכם ומעוניינת..
אני לא אגיד שיש לי ספק בדבר, רק בגלל שאני מכיר את המנטליות של בנות ישראל החסודות.
שמנסחות חוזה לפני שנכנסות למיטה עם גבר, אז לעשות את זה עם מספר אנשים..
וואלה, בארץ זה יהיה נדיר.
ואני לא מדבר על מסיבות אורגיות שמורכבות מ10% גברים חרמנים והשאר נערות ליווי רוסיות.

אם היינו בגרמניה, הולנד..או מקום מגניב עם מתירנות מינית גבוהה, אפילו ארה"ב..
וואלה הייתי אומר סבבי באבי..

לא חסרים אתרים או קבוצות שעושים את זה תכלס בשביל הכיף שלהם..
בלי לחשוב יותר מדי על ההשלכות
נפגשים, עושים על האש, מזדיינים, גומרים על מישהי או מספר בחורות, מצטלמים בכיף..מעלים תתמונות לאתר שאלו שצפונים בתוך כסאות המחשב שלהם יוכלו להביא ביד ..
זה הקטע שלהם..
הלוואי שהיה דבר כזה בארץ.
אני הראשון שירשם בתשלום לאתר.
אבל לא..
אנשים פה פלצנים..
מדברים הרבה ועושים מעט עם ביכלל.
מלא מלא מלא ערסים מגעילים , שעזבו שהם נראים כמו שהיד שיצא מהמקלחת, גם מגעילים בדיאלקט הניאנדרטלי והצורה המזלזלת כלפי בחורות כ-לא שוות לידם.
חוץ מזה שיהיו בעיות עם הדתיים..שזה ביכלל בור בלי תחתית..

מה שאני לא מבין זה למה אתם פאקינג רבים אחד עם השני כמו ילדים מפגרים..

TMM אומר משהו, קליבר אומר משהו , אז בעייני גולד זה לא מוצא חן, אז הוא מגיב בצורה מזלזלת.
סבבה..
אז קליבר יוצא עליו שהוא יזיין אותו בתחת, וגמר לו על הפרצוף בצורת הכתיבה שלו?

בחייאת דינאק, מה אתם ילדים בני 4 במעון?

מישהי כתב משהו שהוא רוצה לעשות, תכבדו את זה.
לא תכבדו את זה, בעיה שלכם, אתם לא חייבים להגיב.
אבל אם להגיב כבר, אז בצורה מכובדת..
ואל תתחילו מלחמות על שטויות.
יש לנו מספיק בעיות עם דודיינו המזוקנים שמקיפים אותנו.
בעיות עוני, סמים, תאונות..
אנחנו באים לאתר בשביל לברוח מהעולם ההוא , אז גם פה יש מריבות? חאלס !

מזכיר לי את יפי הנפש שאומרים שסרט X חורה להם..
או פרסומת חוצות מסויימת מגעילה אותם עד עמקי נשמתם..
אז צריך להוריד אותה לדעתם...

בחייאת ראבק?!?

אולי פשוט אל תסתכלו, אל תקנו ת'עיתון/אל תצפו בסרט ?? אאה?

גולדי, אם מפריע לך..סבבי, אתה לא חייב להשתתף בזה, אף אחד לא מכוון לך אקדח לראש.

זה מה שאני אוהב באתר הספציפי הזה, שאפשר לדבר פה על מה שרוצים, בלי שיזיינו לך את השכל יותר מדי.
OMEN{בובת זונה}

OMEN{בובת זונה} • 22 באוק׳ 2005
DEVIL EYES כתב/ה:

זה מה שאני אוהב באתר הספציפי הזה, שאפשר לדבר פה על מה שרוצים, בלי שיזיינו לך את השכל יותר מדי.

אתה בטוח שזה מה שקורה פה באתר הספציפי הזה?
ע"ע:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11728&postdays=0&postorder=asc&start=0

וזה כמובן לא השרשור היחיד שזה קורה בו.
DEVIL EYES

DEVIL EYES • 22 באוק׳ 2005
danyu כתב/ה:
DEVIL EYES כתב/ה:

אתה בטוח שזה מה שקורה פה באתר הספציפי הזה?
ע"ע:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11728&postdays=0&postorder=asc&start=0

וזה כמובן לא השרשור היחיד שזה קורה בו.

*******************8

באתרים אחרים אי אפשר לדבר על הנושאים שרצים פה.
כולם יפי נפש פוצי מוצי..

פה...פה זה פאקינג סדום

I LIKE
Tobias​(אחר)

הערה קטנה..

Tobias​(אחר) • 22 באוק׳ 2005
הייתי רוצה להעיר הערה קטנה
כבר ניסינו לארגן מסיבה כזאתי

להפתענו היו שני בנות שנענו מיד.
העניין נכשל מכיוון שלא הצלחנו למצוא גברים.

במיוחד במנטליות הישראלית קשה למצוא 20-50 גברים שיהיו מוכנים לאונן אחד ליד השני
מכיוון שזה לא גנג בנג ולא אורגיה
לא מזדיינים או נוגעים בנשים

בכל מקרה אם באמת תצליחו לארגן אתם מוזמנים לשלוח לי הזמנה
בוקאקה זה נהדר.
Gods and monsters​(לא בעסק)

איך כל דבר שעולה כאן מיתאחד למן הסכמה

Gods and monsters​(לא בעסק) • 22 באוק׳ 2005
שכאשר הכול בהסכמה הכול מותר
אבל האם ההסכמה מלאה? ולא ריגעית
או שבאה מיתוך כניעה מלאה ולא מהסכמה אישית?
אין בי מספיק ידע או ניסיון לנתח זאת
המשמעויות הנזקים ההנאות
בסופו של דבר כול אחד יוצא עם משהוא משלו
חוויה רגע אושר או שריטה חדשה