לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על מילקי, קרמבו ודתות

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 17 בנוב׳ 2005
ים_yam​(לא בעסק) • 17 בנוב׳ 2005
domme כתב/ה:

קרמבו....
זה כבר טקס,
קודם כל מקפיאים את הקרמבו בפריזר.
פותחים את הקרמבו, אוכלים את השוקולד מסביב (בזהירות לא לאכול מהקצפת!) ואחרי שמסיימים את השוקולד מסביב, פותחים את הפה, מכניסים חצי מהקצפת לפה, גומרים פעם ראשונה. ואז את שאר הקצפת שואבים לפה, גומרים פעם שניה. ולאחר מכן מלקקים את הביסקויט משאריות הקצפת, לוקחים את הביסקויט, שמים בעטיפה של הקרמבו וזורקים לפח

תיקון טעות...
לוקחים את הביסקוויט, שמים בעטיפה של הקרמבו, שומרים בצד עד שהולכים למועדונית, מחביאים היטב מיוספוס, ומבקשים מאביס שיעשה משלוח מיוחד לים, שאוהבת הכי הכי את הביסקוויט של הקרמבו!
אגם
אגם • 17 בנוב׳ 2005
תיקון טעות...
לוקחים את הביסקוויט, שמים בעטיפה של הקרמבו, שומרים בצד עד שהולכים למועדונית, מחביאים היטב מיוספוס, ומבקשים מאביס שיעשה משלוח מיוחד לים, שאוהבת הכי הכי את הביסקוויט של הקרמבו!
[/quote]

מבקשת הסבר:
למדתי שצריך להזהר מיוספוס
למדתי גם שאביס צלם
למדתי שאביס הוא יקיר הבנות
ועכשיו אני לומדת שהוא גם שליח????

רב פעלים הבחור icon_wink.gif

וים כיוון שלא מגיעה למועדונית ושאני וירטואלית, רוצה שאשלח לך את הבסקוויט שלי עם יונת דואר?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 17 בנוב׳ 2005
ים_yam כתב/ה:
domme כתב/ה:

קרמבו....
זה כבר טקס,
פותחים את הקרמבו, אוכלים את השוקולד מסביב (בזהירות לא לאכול מהקצפת!) ואחרי שמסיימים את השוקולד מסביב, פותחים את הפה, מכניסים חצי מהקצפת לפה, גומרים פעם ראשונה. ואז את שאר הקצפת שואבים לפה, גומרים פעם שניה. ולאחר מכן מלקקים את הביסקויט משאריות הקצפת, לוקחים את הביסקויט, שמים בעטיפה של הקרמבו וזורקים לפח

תיקון טעות...

אם אפקיד זאת בידי אביס אני בספק רציני אם זה יגיע אליך,
ואם זה לא יתכלה על ידיד שיניו של אביס,
אני מאמינה שעד שהוא יביא לך את זה הביסקוויט יהפוך לערוגת עובש.

יאללנו, בואי אלי תקבלי 4 ביסקויטים של קרמבו! עלי! (תלתי משמע)
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 17 בנוב׳ 2005
domme כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
domme כתב/ה:

קרמבו....
זה כבר טקס,

תיקון טעות...

אם אפקיד זאת בידי אביס אני בספק רציני אם זה יגיע אליך,
ואם זה לא יתכלה על ידיד שיניו של אביס,
אני מאמינה שעד שהוא יביא לך את זה הביסקוויט יהפוך לערוגת עובש.

יאללנו, בואי אלי תקבלי 4 ביסקויטים של קרמבו! עלי! (תלתי משמע)

זו הצעה שאי אפשר לסרב לה!!!
monk

תקשיבו, זו הדרך הנכונה וכל מי שלא עושה ככה ישרף בגהינום

monk • 17 בנוב׳ 2005
(ולא בדרך BDSM מענגת!)
מילקי:
אוכלים עד חצי כמות הקצפת באופן טהור (ביהדות יש לזה הסבר, אבל אני מעדיף לא להכנס אליו עכשיו. פשוט תעשו את זה כי אמרתי!)
את החצי השני טובלים השוקולד ואוכלין.
המהדרין משתדלים שישאר גם קצת שוקולד טהור לזכר הימים המתוקים שהיו לשלמה המלך עם מלכת שבא.

קרמבו:
טוב, זה כבר לא מהתורה, אבל במזנזר שלנו משתדלים לא לכאול את הביסקוויט, הוא תמיד דיי מאכזב. ואל תתנו להם למכור לכם את התועבה בשם "גלידה חמה".
monk

כופרת!

monk • 17 בנוב׳ 2005
דנדיליון כתב/ה:
נזיר, אכלת ספייס קרמבו?

את מנסה להסית את לב ההמונים מהאמת!
דנדיליון​(שולטת)

Re: כופרת!

דנדיליון​(שולטת) • 17 בנוב׳ 2005
monk כתב/ה: