לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם/ן על אדונים מבוגרים שמסשנים צעירות

גלתיאה
לפני 18 שנים • 25 בנוב׳ 2005

Re: לעיונכם...

גלתיאה • 25 בנוב׳ 2005
laila כתב/ה:

בדיוק. והגיע הזמן שנפנים את זה. ונבין את זה. לעומק. דברים כאלו לא פותרים במשיכת כתף, טוב להם, לא טוב להם. עניין שלהם. זה לא משחק. הלגיטימציה שנותנים לדברים כאלו, אולי נותנת לנו
הרגשה שאנחנו נורא "ליברלים" אבל זה מה שבדיוק פוגע בהן. ומעניין שעם הליברליות אנחנו מקמצים כשמדובר בפנטזיות שלא מדברות לרוב, אבל אנחנו מה זה לארג'ים כשזה בא על חשבון פגיעה באחרים. כאן אנחנו ממש רחבי לב.
נוריתE
נוריתE • 25 בנוב׳ 2005
שחכתי לציין , ואני מתנצלת,
עקב השעות..
המאמר הובא מהפורטל, באדיבותו של פולו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בנוב׳ 2005
למי שמדבר על נסיון בדסמי - ראשית, אין קשר בין גיל לנסיון, ואדון מבוגר ממש אינו בהכרח מנוסה יותר מאדון צעיר. שנית, אין קשר בין נסיון לניצול או להתעללות. אתה יכול להיות מאד מנוסה ועדיין להיות רשע או טיפש ולסכן את הנשלטת שלך ויכול להיות חסר נסיון אך יצירתי, מתחשב וזהיר.

למי שמצטט את החוק - הידעתם שזהו פשע לבעול קטינה מתחת לגיל 16? ודאי ידעתם. הידעתם שאם הפרש הגילאים בינה לבין הבועל קטן מ 3 שנים זהו אינו פשע? אם לא, עכשיו אתם יודעים. למה חשב המחוקק שיש טעם ליצור הפרדה בין מצב שבו בן 30 בועל ילדה בת 15 ומצב שבו בן 17 בועל אותה והאם זה תופס גם לגיל הלא-הרבה-יותר-מבוגר-נפשית 17-18, ישפוט כל אחד לעצמו.

מה שבטוח הוא שיכולים להיות יחסים נפלאים בין בת 18 לבן 40, יחסים של אהבה ואמון הדדיים שהרבה יחסים של בני 18 לבין עצמם היו מקנאים בהם. כמו כן בטוח גם שהסיכוי לניצול גדל ככל שהפער בין המנצל הפוטנציאלי למנוצלת הפוטנציאלית גדל (ב"פער" אני לא מתכוון דווקא לפער גילאים אלא למידת חוסר השוויון הבסיסי ביניהם. ברור שגבר מנוסה, מבוסס, שגילו מעניק לו מידה של סמכותיות ועליונות בעיני ילדה בת 18 נמצא בעמדה הרבה יותר טובה לתמרן אותה מאשר ילד מחוצ'קן בן 18 ).
בנוסף, לצורך העניין אין טעם לשאול ילדה בת 18 שנמצאת בתוך מערכת יחסים אם טוב לה או לא. יש טעם לשאול אותה אם היה לה טוב או לא כעבור מספר שנים.
אז נכון שיש לשפוט כל מקרה לגופו, ונכון גם שהסיכון גדול יותר ושהרבה גברים בני 40 לאו דווקא מחפשים את האהבה והזוגיות שבנות ה 18 חושבות שיקבלו מהם. בסופו של דבר כנראה שכמו תמיד מדובר בעניין של סטטיסטיקה וטעויות סטטיסטיות.
גלתיאה
גלתיאה • 25 בנוב׳ 2005
ועוד שני דברים: לגבי סטיסטיקה, כולנו בעצם מדברים מתחושת בטן, אנחנו חושבים, שמענו,
אנחנו לא יודעים באופן וודאי, כן יודעים, אבל בסך הכל כולם מדברים מתחושת בטן, ובעצם אף אחד לא באמת טרח לבדוק את זה לעומק. ואני טוענת, שאם אנשים יתחילו לשים לב, אבל לשים לב
למה שנערות צעירות כותבות, ולמה שהן כתבו בעבר, בסופו של דבר מישהו עלול להיות כאן מופתע.
ולמרות שהן עצמן נלחמות על זכותן להשאר בעולם הבדסמ, אנחנו נותנים לעובדה הזו לטשטש את מה שנאמר על ידן באורח אגבי, על כך שכמעט כל אחת מהן נפלה לידי מתעלל או אחד שגרם לה נזק. הן בעצמן לא קושרות את העובדה שנפלו קורבן למנצל עם גילן הצעיר, הן לא רואות שום קשר ישיר, בין גילן הצעיר לעובדה שהן נוצלו. מקסימום הן יגידו שזה היה מזל רע.

ובעניין החוק- אין לי בעיה עם החוק, אבל אני מודעת לכך, כשהמחוקק חקק את מה שחקק, הוא לא ראה לנגד עיניו מערכת יחסי שליטה ו\סאדו, הוא ראה משהו ונילי לחלוטין. וכאן בדיוק אנחנו מתברברים. אנחנו רוצים לשמור על החוק, רק החוק לא מכיר אותנו. הוא מכיר את הרוב הנורמטיבי הונילי, יש עוד דברים בבדסמ שהחוק טוען לעונש לגביהם.
אנחנו יכולים להגיד בנות 17 זה חוקי , אז זה בסדר, או להגדיל ראש ולהבין שגיל 17 זה חוקי אולי ליחסי מין וונילים, אבל בעייתי כשמדובר ביחסי סאדו ושליטה.

יחי ההבדל הגדול.
נוריתE
נוריתE • 25 בנוב׳ 2005
אני , קוראת גלתיאה ולא רק כאן באתר
ולא תמיד מזוהה הגיל בייחוד אצל הצעירות, שמישום מה ,רובן,מסתירות או לא מגלות את גילן האמיתי.אבל סיגנון כתיבה יכול להיות מזוהה וצורת התבטאות.
הבעיה היא
שכל עוד הן אינן מבקשות עזרה, אי אפשר לעזור להן בכוח כי הרי הן ,בוגרות (בגיל ש"מותר כבר להתחיל")
חלקן נמצא אולי תחת השפעה ולא ידועות שנעשה בהן עוול, חלקן אולי השלימו וחלקן אולי גם בגיל צעיר זה ו זה, זה מה שהן
זה לא מצדיק בעיני.

אבל אי אפשר לעזור למי שלא יודעת שהיא זקוקה לעזרה או למי שיודעת ומשדרת רמזים בכתב בלבד. הידיים, בהשאלה, כבולות.
ופה שורש הבעיה נוסח מילכוד 22.

רוב האדונים הללו גם יכחישו כל צל של ניצול כי הרי בסך הכל הם" עוזרים" להן למצא את מקומן
לממש את עצמן....ומסייעים ופותחים עיניים וכל ה BS ואחרי ככלות הכל כל הבנות האלו "ניכנסו לעסק מרצונן" לא???
גלתיאה
גלתיאה • 25 בנוב׳ 2005
כמובן שאי אפשר בכוח, אין חיה כזו בכוח. אבל מי שתחליט אי פעם לפנות, יודעת שיש את הקו החם
ועוד אנשים שאכפת להם.

ואכן הבעיה האמיתית, זה מי שמעודד את התופעה הזו.
Here And There​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 26 בנוב׳ 2005

..

Here And There​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2005
emilya כתב/ה:
בחורות צעירות קלות דעת מהוות טרף קל לא רק לדומים בני 35 - 40
בעיה שלהן ! eat.gif

בעייה שלהן? אני רוצה לשמוע את זה ממך אחרי שאת תעשי טעות גורלית ותצטרכי לשלם על זה מחיר גבוה הרבה יותר מהנדרש.
עצוב מאוד לשמוע את זה.

מעבר לזה, אני מסכימה עם זאלופון.
הניצול פה מתאפשר מכמה וכמה סיבות, אבל אני חושבת שהיסבה העיקרית שבגללה זה מתאפשר היא חוסר ניסיון של הבחורה וחוסר ידע של מי נגד מי, כפי שקורה הרבה כשנכנסים לעולם חדש. מעבר לזה, קל מאוד ליפול לידיים הלא נכונות ולמתוח את הגבול הגם ככה דק מאוד במיוחד בגלל שזה מצב שהופך את כל ההגדרות והאמונות על פיהם, ושקשה להחליט בהתחלה בין כל ההגדרות החדשות וה"מוזרות" הללו מה כן בסדר ולמה לא, במיוחד שהם הגדרות וגבולות אישיות שיש עליהם כל הזמן מחלוקות, ונמצאים בבדיקה לא רק בתחילת הדרך בבדס"מ אלא לאורך כל התקופה. או שככה זה אמור להיות לפחות.
DEVIL EYES

אנשים שטוחבים את אפם לעסקים של אחרים....

DEVIL EYES • 26 בנוב׳ 2005
אם הבחורה בת 20, והדום בן 25 זה בסדר?

ואם היא בת 20 והוא בן 50 זה לא בסדר?

זה אומר שהוא מבוגר, סוטה, אשמאי זקן שרק רוצה להניח את אצבעותיו השומניות והשעירות על עור צעיר ותמים..?

ואם הוא בן 20, והיא בת 50...

זה אומר שהיא זקנה חרמנית שרק רוצה לנצל?

אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את כל הקביעות האלו.

אני תופס מאוד...מאוד...מדומים ומלכות (רציניים) מבוגרים.

ז"א אם יש לבן אדם נסיון ממשי.

אני לא אזכיר שמות, אבל יש פה באתר מספר אנשים שאני מאוד מאוד תופס מהם.
והגיל הוא ממש לא פאקטור.

אם אחד בן 27 והשני בן 50 עוד מעט, זה גיל.
מה שקובע זה האישיות של הבן אדם.

ראיתי מלכה "מלכות" פלצניות בנות 18...שעושות קוצי מוצי פלוצי בשביל שטר של 200.
בלי שהם מבינות מהחיים שלהם בבדס"מ

וראיתי מלכות בנות 40+, שרק המבט בעינהן הקפיא את דמי בעורקי.

יש הבדל עצום בין אדם/אשה שחשים את הבדס"מ בדמם
לבין אלו שעושים את זה מתוך אינטרס כספי, או אינטרס מיני בסוף הערב.

למה מסתכלים בצורה עקומה על זוגות בעלי הפרש גדול?
או זוגות שהאשה בוגרת מהגבר..?

זה עסקם הפרטי, ואם הם ביחד, זה אומר רק דבר אחד - טוב להם

וזה עסקם הפרטי

ואני לא יכול לתחוב את אפי לעסק שלהם!

מי שראה אותי בחמישי בלילה בדאנג'ן , הייתי עם בחורה חדשה, בת 18 ...
נו אז?
זה אמור להפריע למישהו שהיא צעירה ממני?

מה אני מנצל אותה , מנצל את תמימותה?
תאמינו לי שהיא לא כזאת תמימה... icon_wink.gif

בחורים ובחורות היום הרבה יותר אופן מינדד מאשר בזמנים עברו, אני מניח שמפה הטעות של הרבה אנשים שעברו את גיל ה...35..
בזמנם הדברים היו אחרים לחלוטין.
לא לדבר על זה שלא היה הפתיחות שיש כיום באינטרנט
אתר הכלוב...
המועדון וכו'...

טוב לי, טוב לה
אם לא, לא היינו ביחד , נכון?
זה ענייננו הפרטי ?
יש לנו את הSSC שלנו...סבבי..

תפסיקו לרחרח בשדות זרים.

תתעסקו בעניינים שלכם.
ואם אין לכם כאלה, תארגנו לכם.

לכו לקורס שזירת פרחים, מקרמה או גובלנים..
תעשו משהו - עם עצמכם.
תפסיקו להיות קטנים-יפי נפש-קטנוניים.
לא נוגע לכם, עזבו, המשיכו הלאה.

אם יש למישהו מקרה קונקרטי, שהבת שלך למשל שהיא בת 16 יוצאת עם מישהו בן 40...
ואתה חושש שהוא רק מנצל אותה מינית.
אתה יכול לשבת ולהסביר לה
סביר להניח שהיא לא תבין, או לא תרצה להבין
או דווקא עצם העובדה שזה אסור תדליק אותה עוד יותר..
אבל רק ככה לומדים.

אני סמכתי על אנשים, עד שמישהו תקף אותי מינית בגיל צעיר..
אין מה לעשות
החיים שלנו הם דרך האבנים הצהובות של ארץ עוץ.
לעולם אתה לא יודע לאיפה תגיע
זאת דרך של ניסוי וטעיה.
נוריתE
נוריתE • 26 בנוב׳ 2005
אנחנו כאן ממוקדים יותר על בנות ה 17.5 18 19 דוויל
זו הנקודה הכואבת
ולא דיברנו על אדונים בטווח הגילאים של פחות משלושים עם בחורות בנות 20 21

לא כל דום בן 50 שלוקח בת 18 טריה לשפחה הוא אשמאי זקן אבל גם תמים, הוא לא.

נערות בגיל הזה חושבות אחרת מאשר אישה בוגרת ובשלה יותר מהן ובעלת נסיון לווא דווקא בבידיסמ
ולא משנה איך הן מתנהגות או כמה בגרות הן מפגינות לגילן, או מחצינות לפחות.וגם לא צורת הלבוש קובעת.
לכן הן נוטות להיות מושפעות בקלות מדמות בעלת סמכות בייחוד אם הן נימשכות לעולם שלנו מסקרנות או מכל סיבה אחרת
לכל דבר בחיים יש זמן והזמן שלהן בגילאים האלו הוא לא להפוך לשפחה בובה על חוט מונחיית בלי שום ידע על מה צריך להיות ומה לא כשר.והן לא תלמדנה את זה מקריאה בפורום אדונים או מצפיה בלילות בפורום תמונות, כמו שהן חושבות.
אלא מפורומי הדרכה כמו האלפוני שפה.

וגם אם הן נימשכות לעולם שלנו זה לא נותן לגיטימציה אוטומטית,לאותם אדונים
במילים הנדושות " היא רצתה " ,או לאחרים בסיגנון ה זב''ש שלעייל.
זה כבר עיניין לבדיקה אישית למה.
היום הן נימשכות לסאדו ועוד שנתים הן תרצנה טיול במיזרח או באנדים.ויעבור להן הסאדו או שהן תהיינה קצת יותר מבוגרות ושקולות להחליט ראציונלי ולא מהבטן.
(וכל יומיים נשמע על ישראלים צעירים בתקלה זאת או אחרת בעולם השלישי)

ואם יזרקו פה שגם בת 30 יכולה לפול ברשת..תעשו ססטיסטיקה.מהסביבה הקרובה.

רוב הגברים יוצאים מנקודת הנחה שאם נערה בת 18 19 מקיימת יחסי אישות (לרוב עם חבר או ידידים מטווח הגילאים הזה) מגיל 16 הרי שזה המכשיר אותה עקב אותו "נסיון מיני מופלג" להיות שפחה
נסיון מיני אינו משוואה ל"בשלה לעסוק בסאדו".

וזה שגברים בוונילה בני 50 יוצאים עם נערות בגיל הזה זה לא נותן לגיטימציה לקחת אותן ולהפוך אותן לשפחות כי "ככה זה וככה כולם עושים".
אנחנו זה לא הם.
נוריתE
נוריתE • 26 בנוב׳ 2005
ועוד דבר דוויל ציטוט ממך

ראיתי מלכה "מלכות" פלצניות בנות 18...שעושות קוצי מוצי פלוצי בשביל שטר של 200.
בלי שהם מבינות מהחיים שלהם בבדס"מ

וגם את התופעה זאת אני מגנה אבל גבר ישאר גבר ואף אחד לא ייפגע אצלן.אם יש לו שכל.
לאותה "פלצנית קטנה"הולכים גברים מבוגרים ומשלמים חד פעמי או על בסיס כל שהוא
ולמלכה אחרת בת 45 ילכו בערך אותה קלינטורה או גם צעירים לחד פעמי ,אף אחת בת 45 שפויה לא תיקח בן 17-18 לסשן חד פעמי או כעבד קבוע, כי בניגד ולכם אנחנו חושבות באבר יותר הגיוני.

אבל אותה פלצנית קטנה לא תפגע נפשית בזה שמשלם לה ופלצן בן 45 יפגע קשה בבת 18 כי לרובם יש איגו מנופח של מורים ומדריכי דרך ממונים מטעם עצמם.
אם נירצה אי פעם לפתוח אקדמיה להכשרת בנות 18 19
לעולם לא נחפש במקומות טובים יותר אני מבטיחה לך וקודם כל בין השפחות המנוסות ומבוגרות.
וקודם כל נפתח אקדמיה לאדונים