לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוטליטריות אל מול דעות אישיות TPA .כן לא??

נוריתE
לפני 18 שנים • 11 בדצמ׳ 2005

דוגמה מהחיים

נוריתE • 11 בדצמ׳ 2005
אותו אחד שתואר לעייל(לפני חמש שנים בערך)
החליט יום אחד ואמר לי שאני לא מסוגלת לטפל בבת שלי אי לכך עדיף שהיא תלך לפנימיה
הוא לקח אותי לעו''ס ורצה להתחיל לגלגל את זה במטרה לכך שהילדה תיהיה בפנימיה ואז אעבור לגור אצלו ל 24 7 טוטאלי.
מענין, למי בדיוק הוא דאג לבת שלי או לצרכיו האנכיים הוא.

אני לא ניכנעתי כי בזה הוא פגע בדבר הקדוש ביותר , החרות האמיתית שלי לחיות את חיי כראות עיני מעבר לבידיסמ שכבר נתתי לו שליטה כמעט מלאה..

אצל מישהי אחרת חלשה ממני זה היה יכול להיסתיים בילד בפנימיה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 14 בדצמ׳ 2005

שליטה מוחלטת היא מפלטו הראשון של הנבל

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 14 בדצמ׳ 2005
קל מאד לדבר על שליטה מוחלטת, להבטיח לסאב/ית שמרגע זה דאגותיהם בעולם הסתימו והאדון/מלכה ידאגו לכל.

בפועל קשה מאד לקיים את הצד השני של המשוואה - כח שליטה מוחלטת פירושה הרי בעצם אחריות מוחלטת של האדון/מלכה.

נתקלתיבהרבה אנשים, גם בצד הדומי וגם בצד הסאבי שמדברים על שליטה מוחלטת או על "העדר גבולות" כי קשה להם לדבר על מה שהם רוצים ומוכנים לעשות במערכת יחסים בדסמית.

נתקלתי גם בהרבה מתעללים ומתעללות ש"שליטה מוחלטת" או"אין לי גבולות" (שלא לדבר על "לסאב/ית אמיתיים אין גבולות") היא הדרך שלהם להשיג את הקרבן הבא.

ולכן, אני ממליץ לכל אחד ואחת לא להתחיל מערכת יחסים עם שליטה מוחלטת, אלא בצורה הדרגתית:
- להגדיר גבולות ביחד (כן גם לדומים ודומיות יש גבולות, לא רק לסאבים וסאביות).
- לבחון את ההתנהגות של השולט/ת במהלך סשנים ובאפטר-קייר שמלווה אותם.
- לבחון את ההתנהגות של השולט/ת כאשר משתמשים במילת ביטחון.
- לבדוק כיצד השולט/ת מתנהגים כאשר סשן נכשל.

ורק לאחר שיש ביניכם מספיק אמון ותקשורת לעבור לפעילויות שיש בהן יותר אחריות על החיים שלכם, יותר יכולת לגרום נזק פיזי ונפשי.

הרי רובנו לא היה שולח בדואר פנקס של צ'קים חתום לדומ/ית החלומות שלנו לפני הסשן הראשון.

למה אם כן לתת צ'ק פתוח על הגוף והנפש שלנו לאדם שאנחנו רק מתחילים להכיר?
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 15 בדצמ׳ 2005

אם אני כבר באתר אני אפילו אגיב בפוסט

אבל תגובה ממש קצרה אחרת זה ידרדר מהר מאוד.

כולכם חכמים, נבונים, תמים, רשעים במידה הנכונה ואף יודעים את התורה.

אבל מה עם אלה שלא ניחנו באינטליגנציה המופתית שבה חנן אתכם הבורא? ראוי לדבר בצורה ברורה לטובת אלה.

בחיים, ובכללם בבדסמ, לא עוצמים עיניים. בדסמ זה יופי, שליטה זה מעולה, טוטאליות זה נהדר וכל המרבה הרי זה משובח.

אבל פאק, כולנו בני אדם, וגם הגדול והמוכשר והחכם שבדומים טועה לפעמים. עובדה.

שפחה שלא פוקחת את עיניה, ופוסלת מראש אפשרות כלשהי ללכת לפי צו לבה היא, מסכנת את עצמה במובן המוחשי ביותר.

ומה אם ערב אחד הדום ישתכר עד כלות? ומה אם הוא, לא עלינו, יפתח הפרעה נפשית? ומה אם תחול צניחה לא צפויה במינון הסרטונין במוח שלו? ומה אם סתם יתקוף אותו יום אחד התקף זעם עיוור, כמו שקרה לרבים וטובים ושקולים ונורמלים במהלך ההיסטוריה? ומה אם למרות כל כללי הזהירות, ולמרות האהבה, ולמרות הביטחון והאמון המוחלט - מה אם הוא בכל זאת, מכל סיבה שבעולם, עושה לפתע משהו שבאמת ובתמים עלול לסכן אותה?

אז אתם רוצים להגיד שהשפחה, בשם הטוטאליות הקדושה, צריכה להיות שם וללכת כצאן לטבח? לא, אני לא טוען שכל מקרה כזה יוביל למותה הוודאי, אבל מצד שני, בואו לא נפטור את זה בכך שמקסימום יהיו לה סימנים כמה ימים.

באמת שטוטאליות זה נפלא. אין מערכת חזקים חזקה ומרגשת כזו.

אבל אם מחר תבוא אלי שפחה אהובה ותגיד לי "אני רוצה להיות שלך, הרכוש שלך, לעשות כל מה שתאמר לי, להיות לשימושך בכל דרך שתחליט, בלי סייפוורד, בלי גבולות, אתה המחליט ואני מבצעת. אני סומכת עליך בעיניים עצומות".

אז אני אחייך, ואלטף את ראשה תוך שאני משאיר על שיערה שאריות קטשופ, ואומר לה:

"אני אוהב אותך, ואני גאה שאת שלי. ואני שמח שנפלה בחלקי הזכות להיות לך לאדון.

ואני לעולם לא אפר במזיד את האמון שלך. לעולם לא אסכן אותך. כל מה שאעשה אעשה לטובתך וכשטובתך במחשבותיי.

ואם זה רצונך החופשי, אז כן, אני אשמח. שתצייתי, בלי ויכוחים, בלי שאלות, לכל דבר, לכל פקודה, בכל זמן. אין זכות גדולה מזו לאדם שיש לו שפחה כזו.

אבל דבר אחד הוא כלל יהלום מחוזק בפלדה בתוך בונקר עם שלוש פצצות אטומיות ומאסטר ערן ב-ש.ג. כלל ייהרג ובל יעבור:

את לא סומכת עלי בעיניים עצומות.

את סומכת עלי במאה אחוז, ללא עוררין, ללא שאלות, ללא ספק, ללא סייג, ללא קץ, באופן טוטאלי ומוחלט. אין דבר נהדר מזה.

אבל תמיד, תמיד, תמיד, בעיניים פקוחות.

ואדם שאומר לסמוך עליו בעיניים עצומות לא משנה מה יעשה, ואוסר על שפחתו באופן טוטאלי לחשוב - לא ראוי להיות דום, הוא בוודאי לא "שולט", ולבי עם שפחתו. סוג הדם שלי הוא O- אגב, אם צריך.

ולטובת מי שלא היה איתנו לפני הפרסומות, הא לכם השלכה אפשרית של טוטאליות בעיניים עצומות:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=8980&highlight=%E1%E7%E9%F0%FA+%E2%E1%E5%EC%E5%FA+%E0%E5+%F0%E8%E9%F9%E4

תגובה קצרה, אה? שקרן מניאק שכמותי. אתם רואים? גם עלי אי אפשר לסמוך. תארו לכם שמישהי היתה מאמינה לי.

בברכת נטילת קורה מבין העיניים לכל בית ישראל,
הניק הכפול של מישהו שאתם לא מכירים